WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Mixed

O miejsca 1-8
07.10.2012 09:15 Boisko 1 Furious Goats - muJAHedini dysku 13 - 4  Karta meczu
07.10.2012 09:15 Boisko 2 Spirit on Lemon - RJP 14 - 4  Karta meczu
07.10.2012 09:15 Boisko 3 Grandmaster Flash - Cool Flights 15 - 7  Karta meczu
07.10.2012 09:15 Boisko 4 FLOW Wratislavia - Astro Disco 13 - 7  Karta meczu
O miejsca 1-8 Półfinały
07.10.2012 11:45 Boisko 1 Furious Goats - Grandmaster Flash 11 - 10  Karta meczu
07.10.2012 11:45 Boisko 2 Spirit on Lemon - FLOW Wratislavia 12 - 10  Karta meczu
07.10.2012 11:45 Boisko 3 muJAHedini dysku - Cool Flights 8 - 12  Karta meczu
07.10.2012 11:45 Boisko 4 RJP - Astro Disco 8 - 12  Karta meczu
O miejsca 1-8 Finały
07.10.2012 14:15 Boisko 1 Grandmaster Flash - FLOW Wratislavia 13 - 5  Karta meczu
07.10.2012 14:15 Boisko 2 Cool Flights - Astro Disco 8 - 15  Karta meczu
07.10.2012 14:15 Boisko 3 muJAHedini dysku - RJP 8 - 11  Karta meczu
07.10.2012 15:30 Boisko 1 Furious Goats - Spirit on Lemon 9 - 10  Karta meczu
O miejsca 9-16
07.10.2012 08:00 Boisko 1 Nine Hills - Flight Club 12 - 11  Karta meczu
07.10.2012 08:00 Boisko 2 Uwaga Pies - KrakUF 5 - 11  Karta meczu
07.10.2012 08:00 Boisko 3 4hands - Mashtalesh 12 - 8  Karta meczu
07.10.2012 08:00 Boisko 4 BC Kosmodysk - Zawierucha 9 - 12  Karta meczu
O miejsca 9-16 Półfinały
07.10.2012 10:30 Boisko 1 Nine Hills - 4hands 12 - 11  Karta meczu
07.10.2012 10:30 Boisko 2 KrakUF - Zawierucha 9 - 10  Karta meczu
07.10.2012 10:30 Boisko 3 Flight Club - Mashtalesh 10 - 11  Karta meczu
07.10.2012 10:30 Boisko 4 Uwaga Pies - BC Kosmodysk 13 - 11  Karta meczu
O miejsca 9-16 Finały
07.10.2012 13:00 Boisko 1 Nine Hills - Zawierucha 7 - 13  Karta meczu
07.10.2012 13:00 Boisko 2 4hands - KrakUF 12 - 10  Karta meczu
07.10.2012 13:00 Boisko 3 Mashtalesh - Uwaga Pies 8 - 15  Karta meczu
07.10.2012 13:00 Boisko 4 Flight Club - BC Kosmodysk 7 - 14  Karta meczu
O miejsca 17-21
07.10.2012 08:00 Boisko 5 AZS Politechnika Opolska - 2obvious 9 - 7  Karta meczu
07.10.2012 08:00 Boisko 6 GUF - FriStaszki 13 - 4  Karta meczu
07.10.2012 09:35 Boisko 5 2obvious - GUF 5 - 11  Karta meczu
07.10.2012 09:35 Boisko 6 AZS Politechnika Opolska - Frisbnik 4 - 15  Karta meczu
07.10.2012 11:10 Boisko 5 2obvious - FriStaszki 1 - 11  Karta meczu
07.10.2012 11:10 Boisko 6 Frisbnik - GUF 10 - 9  Karta meczu
07.10.2012 12:45 Boisko 6 GUF - AZS Politechnika Opolska 15 - 4  Karta meczu
07.10.2012 14:20 Boisko 5 Frisbnik - 2obvious 14 - 3  Karta meczu
07.10.2012 14:20 Boisko 6 FriStaszki - AZS Politechnika Opolska 11 - 6  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 24.05.2019 18:57