WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

I Liga

O miejsca 1-8 Półfinały
24.02.2019 10:00 Boisko 1 KrakUF - RJP 14 - 18  Karta meczu
24.02.2019 10:00 Boisko 2 Frisbnik - Uwaga Pies 16 - 12  Karta meczu
24.02.2019 11:20 Boisko 1 mJAH - Zawierucha 16 - 8  Karta meczu
24.02.2019 11:20 Boisko 2 KWR Knury - Flow 11 - 13  Karta meczu
O miejsca 1-8 Finały
24.02.2019 12:40 Boisko 1 Frisbnik - RJP 16 - 18  Karta meczu
24.02.2019 12:40 Boisko 2 Uwaga Pies - KrakUF 11 - 10  Karta meczu
24.02.2019 13:20 Boisko 1 Zawierucha - KWR Knury 16 - 15  Karta meczu
24.02.2019 14:00 Boisko 1 mJAH - Flow 20 - 13  Karta meczu
O miejsca 9-12
24.02.2019 10:40 Boisko 1 Grandmaster Flash - 4hands 14 - 18  Karta meczu
24.02.2019 10:40 Boisko 2 BC Kosmodysk - 71 Wratislavia 11 - 12  Karta meczu
24.02.2019 12:00 Boisko 1 4hands - BC Kosmodysk 15 - 16  Karta meczu
24.02.2019 12:00 Boisko 2 Grandmaster Flash - 71 Wratislavia 15 - 17  Karta meczu

II Liga

O miejsca 1-4
24.02.2019 11:30 Boisko 1 Brave Beavers - Nine Hills 16 - 12  Karta meczu
24.02.2019 11:30 Boisko 2 Albatros - Ultimatum 10 - 7  Karta meczu
24.02.2019 13:45 Boisko 1 Nine Hills - Albatros 10 - 18  Karta meczu
24.02.2019 13:45 Boisko 2 Brave Beavers - Ultimatum 19 - 9  Karta meczu
O miejsca 5-8
24.02.2019 10:00 Boisko 1 2obvious - BC Kosmłodysk 11 - 6  Karta meczu
24.02.2019 10:00 Boisko 2 Gunslingers - RJP II 11 - 10  Karta meczu
24.02.2019 12:15 Boisko 1 BC Kosmłodysk - Gunslingers 7 - 15  Karta meczu
24.02.2019 12:15 Boisko 2 2obvious - RJP II 20 - 7  Karta meczu
O miejsca 9-12
24.02.2019 10:45 Boisko 1 Wrocław Południe - Mad Hatters 12 - 15  Karta meczu
24.02.2019 10:45 Boisko 2 mJAH II - 4hands 2 3 - 20  Karta meczu
24.02.2019 13:00 Boisko 1 Mad Hatters - mJAH II 20 - 11  Karta meczu
24.02.2019 13:00 Boisko 2 Wrocław Południe - 4hands 2 9 - 13  Karta meczu

III Liga

O miejsca 1-4
24.02.2019 11:30 Boisko 1 Szczupaki - Ohana 9 - 11  Karta meczu
24.02.2019 12:05 Boisko 1 Zawierucha 2.0 - Czarna Kompania 14 - 12  Karta meczu
24.02.2019 14:25 Boisko 1 Czarna Kompania - Szczupaki 13 - 8  Karta meczu
24.02.2019 15:00 Boisko 1 Ohana - Zawierucha 2.0 13 - 9  Karta meczu
O miejsca 5-10
24.02.2019 08:00 Boisko 1 Pogoń Pyton - 042 8 - 19  Karta meczu
24.02.2019 08:35 Boisko 1 Young Brave Beavers - Flow Junior Blue 13 - 15  Karta meczu
24.02.2019 09:10 Boisko 1 Dysko Polot - Flow Junior White 11 - 10  Karta meczu
24.02.2019 09:45 Boisko 1 042 - Young Brave Beavers 10 - 17  Karta meczu
24.02.2019 10:20 Boisko 1 Flow Junior Blue - Flow Junior White 10 - 11  Karta meczu
24.02.2019 10:55 Boisko 1 Dysko Polot - Pogoń Pyton 15 - 7  Karta meczu
24.02.2019 12:40 Boisko 1 Flow Junior White - 042 12 - 9  Karta meczu
24.02.2019 13:15 Boisko 1 Young Brave Beavers - Dysko Polot 11 - 16  Karta meczu
24.02.2019 13:50 Boisko 1 Pogoń Pyton - Flow Junior Blue 13 - 14  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 17.08.2019 15:16