English Polski
Zaloguj się

Halowe Mistrzostwa Polski

Grupa A
24.02.2018 09:45 Boisko 1 4hands - 71 Wratislavia 13 - 14  Karta meczu
24.02.2018 10:30 Boisko 1 Grandmaster Flash - KS Nine Hills Chełmno 17 - 5  Karta meczu
24.02.2018 12:00 Boisko 2 4hands - Grandmaster Flash 18 - 15  Karta meczu
24.02.2018 12:45 Boisko 2 KS Nine Hills Chełmno - 71 Wratislavia 11 - 15  Karta meczu
24.02.2018 14:15 Boisko 3 KS Nine Hills Chełmno - 4hands 11 - 17  Karta meczu
24.02.2018 15:00 Boisko 3 71 Wratislavia - Grandmaster Flash 17 - 14  Karta meczu
Grupa B
24.02.2018 09:00 Boisko 2 KS KWR Knury Ultimate - Uwaga Pies 16 - 11  Karta meczu
24.02.2018 09:45 Boisko 3 KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - RJP 24 - 13  Karta meczu
24.02.2018 11:15 Boisko 2 KS KWR Knury Ultimate - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 9 - 12  Karta meczu
24.02.2018 11:15 Boisko 3 RJP - Uwaga Pies 17 - 15  Karta meczu
24.02.2018 13:30 Boisko 1 RJP - KS KWR Knury Ultimate 19 - 17  Karta meczu
24.02.2018 14:15 Boisko 2 Uwaga Pies - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 15 - 17  Karta meczu
Grupa C
24.02.2018 09:00 Boisko 1 Frisbnik - Brave Beavers 16 - 11  Karta meczu
24.02.2018 09:00 Boisko 3 KrakUF - BC Kosmodysk 11 - 13  Karta meczu
24.02.2018 11:15 Boisko 1 Frisbnik - KrakUF 16 - 13  Karta meczu
24.02.2018 12:00 Boisko 1 BC Kosmodysk - Brave Beavers 19 - 13  Karta meczu
24.02.2018 13:30 Boisko 2 BC Kosmodysk - Frisbnik 12 - 11  Karta meczu
24.02.2018 13:30 Boisko 3 Brave Beavers - KrakUF 13 - 15  Karta meczu
Grupa D
24.02.2018 09:45 Boisko 2 mJAH - Mad Hatters 21 - 8  Karta meczu
24.02.2018 10:30 Boisko 2 Zawierucha Warszawa - RJP II 22 - 7  Karta meczu
24.02.2018 12:00 Boisko 3 mJAH - Zawierucha Warszawa 17 - 10  Karta meczu
24.02.2018 12:45 Boisko 3 RJP II - Mad Hatters 16 - 9  Karta meczu
24.02.2018 14:15 Boisko 1 RJP II - mJAH 6 - 25  Karta meczu
24.02.2018 15:00 Boisko 1 Mad Hatters - Zawierucha Warszawa 8 - 24  Karta meczu
Baraże
24.02.2018 15:45 Boisko 1 Frisbnik - KS KWR Knury Ultimate 12 - 17 [1]  Karta meczu
24.02.2018 15:45 Boisko 2 RJP - KrakUF 17 - 16 [2]  Karta meczu
24.02.2018 16:30 Boisko 2 4hands - RJP II 20 - 4 [3]  Karta meczu
24.02.2018 16:30 Boisko 3 Zawierucha Warszawa - Grandmaster Flash 12 - 10 [4]  Karta meczu
O miejsca 1-8
24.02.2018 17:15 Boisko 1 mJAH - RJP 17 - 14 [5]  Karta meczu
24.02.2018 17:15 Boisko 2 71 Wratislavia - KS KWR Knury Ultimate 13 - 15 [6]  Karta meczu
24.02.2018 18:00 Boisko 2 KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - Zawierucha Warszawa 13 - 11 [7]  Karta meczu
24.02.2018 18:00 Boisko 3 BC Kosmodysk - 4hands 8 - 13 [8]  Karta meczu
O miejsca 1-8 Półfinały
25.02.2018 09:45 Boisko 2 71 Wratislavia - RJP 15 - 18 [13]  Karta meczu
25.02.2018 09:45 Boisko 3 BC Kosmodysk - Zawierucha Warszawa 11 - 16 [14]  Karta meczu
25.02.2018 10:30 Boisko 1 4hands - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 9 - 17 [15]  Karta meczu
25.02.2018 10:30 Boisko 2 KS KWR Knury Ultimate - mJAH 12 - 18 [16]  Karta meczu
O miejsca 1-8 Finały
25.02.2018 12:00 Boisko 2 71 Wratislavia - BC Kosmodysk 18 - 14 [20]  Karta meczu
25.02.2018 13:30 Boisko 2 RJP - Zawierucha Warszawa 17 - 18 [25]  Karta meczu
25.02.2018 14:15 Boisko 2 KS KWR Knury Ultimate - 4hands 16 - 13 [27]  Karta meczu
25.02.2018 15:00 Boisko 2 mJAH - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 15 - 14 [28]  Karta meczu
O miejsca 9-16
25.02.2018 09:00 Boisko 1 Frisbnik - KS Nine Hills Chełmno 16 - 7 [9]  Karta meczu
25.02.2018 09:00 Boisko 2 KrakUF - Mad Hatters 19 - 11 [10]  Karta meczu
25.02.2018 09:00 Boisko 3 RJP II - Brave Beavers 12 - 18 [11]  Karta meczu
25.02.2018 09:45 Boisko 1 Grandmaster Flash - Uwaga Pies 17 - 14 [12]  Karta meczu
O miejsca 9-16 Półfinały
25.02.2018 11:15 Boisko 1 KS Nine Hills Chełmno - Mad Hatters 12 - 7 [17]  Karta meczu
25.02.2018 11:15 Boisko 2 RJP II - Uwaga Pies 6 - 21 [18]  Karta meczu
25.02.2018 11:15 Boisko 3 Frisbnik - KrakUF 13 - 12 [19]  Karta meczu
25.02.2018 12:00 Boisko 3 Brave Beavers - Grandmaster Flash 21 - 23 [21]  Karta meczu
O miejsca 9-16 Finały
25.02.2018 12:45 Boisko 1 Mad Hatters - RJP II 5 - 16 [22]  Karta meczu
25.02.2018 12:45 Boisko 2 KS Nine Hills Chełmno - Uwaga Pies 10 - 17 [23]  Karta meczu
25.02.2018 13:30 Boisko 1 Frisbnik - Grandmaster Flash 16 - 15 [24]  Karta meczu
25.02.2018 13:30 Boisko 3 KrakUF - Brave Beavers 19 - 8 [26]  Karta meczu

Kwalifikacje Północ

Grupa A
28.01.2018 08:38 Boisko 1 Szczupaki Olsztyn - Uwaga Pies 2 - 23  Karta meczu
28.01.2018 09:54 Boisko 1 Uwaga Pies - KS Nine Hills Chełmno 10 - 13  Karta meczu
28.01.2018 11:48 Boisko 1 KS Nine Hills Chełmno - Szczupaki Olsztyn 19 - 5  Karta meczu
Grupa B
28.01.2018 08:00 Boisko 1 Ultimatum Szkwał - Ultimatum Sztorm 7 - 23  Karta meczu
28.01.2018 10:32 Boisko 1 Ultimatum Sztorm - Brave Beavers 8 - 20  Karta meczu
28.01.2018 12:26 Boisko 1 Brave Beavers - Ultimatum Szkwał 19 - 5  Karta meczu
Grupa C
28.01.2018 09:16 Boisko 1 North Dragons - Albatros Ultimate Szczecin 4 - 25  Karta meczu
28.01.2018 11:10 Boisko 1 Albatros Ultimate Szczecin - #967 22 - 7  Karta meczu
28.01.2018 13:04 Boisko 1 #967 - North Dragons 13 - 9  Karta meczu
Grupa D
28.01.2018 13:42 Boisko 1 KS Nine Hills Chełmno - Brave Beavers 23 - 11  Karta meczu
28.01.2018 15:36 Boisko 1 Albatros Ultimate Szczecin - KS Nine Hills Chełmno 19 - 11  Karta meczu
28.01.2018 17:30 Boisko 1 Brave Beavers - Albatros Ultimate Szczecin 21 - 11  Karta meczu
Game to go
28.01.2018 19:24 Boisko 1 Albatros Ultimate Szczecin - Uwaga Pies 16 - 19  Karta meczu
Grupa E
28.01.2018 14:20 Boisko 1 Uwaga Pies - Ultimatum Sztorm 17 - 13  Karta meczu
28.01.2018 16:14 Boisko 1 #967 - Uwaga Pies 11 - 21  Karta meczu
28.01.2018 18:08 Boisko 1 Ultimatum Sztorm - #967 12 - 15  Karta meczu
Grupa F
28.01.2018 14:58 Boisko 1 Szczupaki Olsztyn - Ultimatum Szkwał 10 - 12  Karta meczu
28.01.2018 16:52 Boisko 1 North Dragons - Szczupaki Olsztyn 16 - 11  Karta meczu
28.01.2018 18:46 Boisko 1 Ultimatum Szkwał - North Dragons 8 - 11  Karta meczu

Kwalifikacje Centrum

Baraże
20.01.2018 10:10 Boisko 2 Zawierucha Warszawa - Mad Hatters 24 - 9 [1]  Karta meczu
20.01.2018 10:10 Boisko 3 Grandmaster Flash - RJP II 16 - 10 [2]  Karta meczu
20.01.2018 10:50 Boisko 2 RJP - 4hands 2 25 - 13 [3]  Karta meczu
20.01.2018 10:50 Boisko 3 4hands - BC Kosmodysk 15 - 13 [4]  Karta meczu
Grupa 1-5
20.01.2018 11:30 Boisko 2 Grandmaster Flash - mJAH 13 - 16  Karta meczu
20.01.2018 12:10 Boisko 2 RJP - Zawierucha Warszawa 17 - 24  Karta meczu
20.01.2018 12:50 Boisko 2 4hands - mJAH 13 - 12  Karta meczu
20.01.2018 13:30 Boisko 2 Grandmaster Flash - RJP 18 - 14  Karta meczu
20.01.2018 14:10 Boisko 2 Zawierucha Warszawa - 4hands 15 - 20  Karta meczu
20.01.2018 14:50 Boisko 2 mJAH - RJP 20 - 16  Karta meczu
20.01.2018 15:30 Boisko 2 Zawierucha Warszawa - Grandmaster Flash 16 - 15  Karta meczu
20.01.2018 16:10 Boisko 2 RJP - 4hands 20 - 18  Karta meczu
20.01.2018 16:50 Boisko 2 mJAH - Zawierucha Warszawa 23 - 17  Karta meczu
20.01.2018 17:10 Boisko 3 4hands - Grandmaster Flash 21 - 15  Karta meczu
Grupa 6-9
20.01.2018 11:50 Boisko 3 Mad Hatters - BC Kosmodysk 9 - 25  Karta meczu
20.01.2018 12:30 Boisko 3 RJP II - 4hands 2 12 - 10  Karta meczu
20.01.2018 13:40 Boisko 3 BC Kosmodysk - RJP II 19 - 11  Karta meczu
20.01.2018 14:20 Boisko 3 4hands 2 - Mad Hatters 11 - 12  Karta meczu
20.01.2018 15:30 Boisko 3 4hands 2 - BC Kosmodysk 9 - 21  Karta meczu
20.01.2018 16:10 Boisko 3 Mad Hatters - RJP II 8 - 19  Karta meczu

Kwalifikacje Południe

Grupa A
28.01.2018 09:29 Boisko 1 KS KWR Knury Ultimate - Wrocław Południe 12 - 7  Karta meczu
28.01.2018 10:27 Boisko 1 KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - 71 Wratislavia 12 - 10  Karta meczu
28.01.2018 11:25 Boisko 1 Frisbnik 2 - KS KWR Knury Ultimate 9 - 21  Karta meczu
28.01.2018 12:23 Boisko 1 Wrocław Południe - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 3 - 21  Karta meczu
28.01.2018 13:21 Boisko 1 Frisbnik 2 - 71 Wratislavia 10 - 14  Karta meczu
28.01.2018 14:19 Boisko 1 KS KWR Knury Ultimate - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 13 - 7  Karta meczu
28.01.2018 15:17 Boisko 1 71 Wratislavia - Wrocław Południe 15 - 8  Karta meczu
28.01.2018 16:15 Boisko 1 KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - Frisbnik 2 19 - 5  Karta meczu
28.01.2018 17:13 Boisko 1 71 Wratislavia - KS KWR Knury Ultimate 7 - 12  Karta meczu
28.01.2018 18:11 Boisko 1 Wrocław Południe - Frisbnik 2 8 - 12  Karta meczu
Grupa B
28.01.2018 09:00 Boisko 1 KATO VICE - 2obvious Bielsko-Biała 13 - 12  Karta meczu
28.01.2018 09:58 Boisko 1 Frisbnik - KrakUF 11 - 9  Karta meczu
28.01.2018 10:56 Boisko 1 AZS Politechnika Gunslingers Rzeszów - KATO VICE 13 - 11  Karta meczu
28.01.2018 11:54 Boisko 1 2obvious Bielsko-Biała - Frisbnik 5 - 19  Karta meczu
28.01.2018 12:52 Boisko 1 AZS Politechnika Gunslingers Rzeszów - KrakUF 11 - 16  Karta meczu
28.01.2018 13:50 Boisko 1 KATO VICE - Frisbnik 13 - 15  Karta meczu
28.01.2018 14:48 Boisko 1 KrakUF - 2obvious Bielsko-Biała 9 - 11  Karta meczu
28.01.2018 15:46 Boisko 1 Frisbnik - AZS Politechnika Gunslingers Rzeszów 17 - 7  Karta meczu
28.01.2018 16:44 Boisko 1 KrakUF - KATO VICE 13 - 9  Karta meczu
28.01.2018 17:42 Boisko 1 2obvious Bielsko-Biała - AZS Politechnika Gunslingers Rzeszów 9 - 13  Karta meczu
Finał
28.01.2018 18:40 Boisko 1 KS KWR Knury Ultimate - Frisbnik 13 - 12  Karta meczu
O 3. miejsce
28.01.2018 19:09 Boisko 1 KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - KrakUF 20 - 9  Karta meczu
O miejsca 5-6
28.01.2018 19:38 Boisko 1 71 Wratislavia - AZS Politechnika Gunslingers Rzeszów 14 - 11  Karta meczu
O miejsca 7-8
28.01.2018 20:36 Boisko 1 Frisbnik 2 - KATO VICE 8 - 16  Karta meczu
O miejsca 9-10
28.01.2018 20:07 Boisko 1 Wrocław Południe - 2obvious Bielsko-Biała 5 - 9  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 30.07.2021 13:37