Nie 26.02.2017
FC Olimpijski Boisko 1 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Albatros | - | Uwaga Pies | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 9-16 | 20 | - | 13 | (17) | Karta meczu | ||
09:40 | 4hands | - | Nine Hills | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 9-16 | 15 | - | 13 | (19) | Karta meczu | ||
10:20 | Frisbnik | - | Cypher | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 1-8 Półfinały | 14 | - | 20 | (11) | Karta meczu | ||
11:00 | muJAHedini dysku | - | Zawierucha | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 1-8 Półfinały | 17 | - | 8 | (9) | Karta meczu | ||
11:40 | Uwaga Pies | - | Ultimatum Sztorm | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 9-16 Półfinały | 14 | - | 20 | (23) | Karta meczu | ||
12:20 | Albatros | - | BC Kosmodysk | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 9-16 Półfinały | 15 | - | 12 | (21) | Karta meczu | ||
13:00 | Uwaga Pies | - | Nine Hills | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 9-16 Finały | 23 | - | 13 | (25) | Karta meczu | ||
13:40 | BC Kosmodysk | - | 4hands | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 9-16 Finały | 14 | - | 15 | (27) | Karta meczu | ||
14:20 | Frisbnik | - | Flow | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 1-8 Finały | 14 | - | 11 | (14) | Karta meczu |
FC Olimpijski Boisko 2 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | BC Kosmodysk | - | Ultimatum Sztorm | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 9-16 | 14 | - | 6 | (18) | Karta meczu | ||
09:40 | KrakUF | - | RJP | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 9-16 | 16 | - | 20 | (20) | Karta meczu | ||
10:20 | Flow | - | Grandmaster Flash | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 1-8 Półfinały | 13 | - | 16 | (12) | Karta meczu | ||
11:00 | KWR Knury | - | Kato Vice | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 1-8 Półfinały | 17 | - | 15 | (10) | Karta meczu | ||
11:40 | Nine Hills | - | KrakUF | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 9-16 Półfinały | 12 | - | 16 | (24) | Karta meczu | ||
12:20 | 4hands | - | RJP | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 9-16 Półfinały | 15 | - | 21 | (22) | Karta meczu | ||
13:00 | Ultimatum Sztorm | - | KrakUF | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 9-16 Finały | 15 | - | 9 | (26) | Karta meczu | ||
13:40 | Albatros | - | RJP | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 9-16 Finały | 15 | - | 17 | (28) | Karta meczu | ||
14:20 | Cypher | - | Grandmaster Flash | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 1-8 Finały | 18 | - | 19 | (13) | Karta meczu | ||
15:00 | Zawierucha | - | Kato Vice | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 1-8 Finały | 14 | - | 15 | (15) | Karta meczu | ||
15:40 | muJAHedini dysku | - | KWR Knury | Halowe Mistrzostwa Polski | O miejsca 1-8 Finały | 11 | - | 9 | (16) | Karta meczu |
FC Olimpijski Boisko 3 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Wrocław Południe | - | 2obvious | II Liga HMP | O miejsca 1-8 Półfinały | 13 | - | 10 | (33) | Karta meczu | ||
09:40 | #967 Szczecin | - | Brave Beavers | II Liga HMP | O miejsca 1-8 Półfinały | 9 | - | 7 | (34) | Karta meczu | ||
10:20 | 71 Wratislavia | - | Flow Junior | II Liga HMP | O miejsca 1-8 Półfinały | 11 | - | 10 | (35) | Karta meczu | ||
11:00 | RJP II | - | Astro Disco | II Liga HMP | O miejsca 1-8 Półfinały | 12 | - | 13 | (36) | Karta meczu | ||
11:40 | 2obvious | - | Brave Beavers | II Liga HMP | O miejsca 1-8 Finały | 16 | - | 9 | (37) | Karta meczu | ||
12:20 | Wrocław Południe | - | #967 Szczecin | II Liga HMP | O miejsca 1-8 Finały | 7 | - | 22 | (38) | Karta meczu | ||
13:00 | Flow Junior | - | RJP II | II Liga HMP | O miejsca 1-8 Finały | 12 | - | 10 | (39) | Karta meczu | ||
13:40 | 71 Wratislavia | - | Astro Disco | II Liga HMP | O miejsca 1-8 Finały | 21 | - | 15 | (40) | Karta meczu |
Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 28.03.2024 13:14