WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Centrum    Północ    Południe    Sobota    Niedziela    Wszystkie

Halowe Mistrzostwa Polski

O miejsca 1-8
01.03.2015 10:20 Boisko 1 muJAHedini dysku - Furious Goats 21 - 10  Karta meczu
01.03.2015 10:20 Boisko 2 Cypher - BC Kosmodysk 12 - 11  Karta meczu
01.03.2015 10:20 Boisko 3 Spirit on Lemon - 4hands 22 - 10  Karta meczu
01.03.2015 10:20 Boisko 4 Flow AZS AWF - Grandmaster Flash 12 - 14  Karta meczu
O miejsca 1-8 Półfinały
01.03.2015 12:20 Boisko 1 muJAHedini dysku - Cypher 19 - 12  Karta meczu
01.03.2015 12:20 Boisko 2 Spirit on Lemon - Grandmaster Flash 11 - 12  Karta meczu
01.03.2015 12:20 Boisko 3 Furious Goats - BC Kosmodysk 13 - 12  Karta meczu
01.03.2015 12:20 Boisko 4 4hands - Flow AZS AWF 10 - 22  Karta meczu
O miejsca 1-8 Finały
01.03.2015 13:40 Boisko 1 BC Kosmodysk - 4hands 20 - 16  Karta meczu
01.03.2015 14:20 Boisko 2 Cypher - Spirit on Lemon 13 - 19  Karta meczu
01.03.2015 14:20 Boisko 3 Furious Goats - Flow AZS AWF 12 - 21  Karta meczu
01.03.2015 15:00 Boisko 2 muJAHedini dysku - Grandmaster Flash 13 - 21  Karta meczu
O miejsca 9-16
01.03.2015 09:00 Boisko 1 KrakUF - Tłuste Dyski 13 - 11  Karta meczu
01.03.2015 09:00 Boisko 2 Uwaga Pies - WaMaKo 18 - 8  Karta meczu
01.03.2015 09:00 Boisko 3 Zawierucha - RJP 22 - 14  Karta meczu
01.03.2015 09:00 Boisko 4 KWR Knury - Nine Hills 14 - 17  Karta meczu
O miejsca 9-16 Półfinały
01.03.2015 11:40 Boisko 1 KrakUF - Uwaga Pies 12 - 9  Karta meczu
01.03.2015 11:40 Boisko 2 Zawierucha - Nine Hills 22 - 18  Karta meczu
01.03.2015 11:40 Boisko 3 Tłuste Dyski - WaMaKo 25 - 16  Karta meczu
01.03.2015 11:40 Boisko 4 RJP - KWR Knury 17 - 16  Karta meczu
O miejsca 9-16 Finały
01.03.2015 13:00 Boisko 3 WaMaKo - KWR Knury 6 - 25  Karta meczu
01.03.2015 13:00 Boisko 4 Tłuste Dyski - RJP 17 - 16  Karta meczu
01.03.2015 13:40 Boisko 2 KrakUF - Zawierucha 21 - 11  Karta meczu
01.03.2015 13:40 Boisko 3 Uwaga Pies - Nine Hills 14 - 11  Karta meczu

II Liga

O miejsca 17-20
01.03.2015 08:20 Boisko 1 Freezebeatz - Gunslingers 14 - 11  Karta meczu
01.03.2015 08:20 Boisko 2 Albatros - Cutovice 13 - 16  Karta meczu
O miejsca 17-20 Finały
01.03.2015 11:00 Boisko 2 Freezebeatz - Cutovice 12 - 16  Karta meczu
01.03.2015 11:00 Boisko 3 Gunslingers - Albatros 16 - 10  Karta meczu
O miejsca 21-25
01.03.2015 08:20 Boisko 3 Flow Junior AZS AWF - Ultimatum 11 - 12  Karta meczu
01.03.2015 08:20 Boisko 4 Flyons - Chude Dyski 25 - 7  Karta meczu
01.03.2015 09:40 Boisko 2 Flyons - Flow Junior AZS AWF 21 - 9  Karta meczu
01.03.2015 09:40 Boisko 3 Flow 2 AZS AWF - Chude Dyski 23 - 3  Karta meczu
01.03.2015 11:00 Boisko 1 Ultimatum - Flow 2 AZS AWF 12 - 15  Karta meczu
01.03.2015 11:00 Boisko 4 Chude Dyski - Flow Junior AZS AWF 2 - 18  Karta meczu
01.03.2015 13:00 Boisko 1 Chude Dyski - Ultimatum 0 - 25  Karta meczu
01.03.2015 13:00 Boisko 2 Flow 2 AZS AWF - Flyons 21 - 14  Karta meczu
01.03.2015 14:20 Boisko 1 Ultimatum - Flyons 12 - 11  Karta meczu
01.03.2015 14:20 Boisko 4 Flow Junior AZS AWF - Flow 2 AZS AWF 12 - 17  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 24.05.2019 19:16