WLU* 2019/2020
English Polski
Zaloguj się

Centrum    Północ    Południe    Sobota    Niedziela    Wszystkie

Halowe Mistrzostwa Polski

O miejsca 1-8
01.03.2015 10:20 Boisko 1 muJAHedini dysku - Furious Goats 21 - 10  Karta meczu
01.03.2015 10:20 Boisko 2 Cypher - BC Kosmodysk 12 - 11  Karta meczu
01.03.2015 10:20 Boisko 3 Spirit on Lemon - 4hands 22 - 10  Karta meczu
01.03.2015 10:20 Boisko 4 Flow AZS AWF - Grandmaster Flash 12 - 14  Karta meczu
O miejsca 1-8 Półfinały
01.03.2015 12:20 Boisko 1 muJAHedini dysku - Cypher 19 - 12  Karta meczu
01.03.2015 12:20 Boisko 2 Spirit on Lemon - Grandmaster Flash 11 - 12  Karta meczu
01.03.2015 12:20 Boisko 3 Furious Goats - BC Kosmodysk 13 - 12  Karta meczu
01.03.2015 12:20 Boisko 4 4hands - Flow AZS AWF 10 - 22  Karta meczu
O miejsca 1-8 Finały
01.03.2015 13:40 Boisko 1 BC Kosmodysk - 4hands 20 - 16  Karta meczu
01.03.2015 14:20 Boisko 2 Cypher - Spirit on Lemon 13 - 19  Karta meczu
01.03.2015 14:20 Boisko 3 Furious Goats - Flow AZS AWF 12 - 21  Karta meczu
01.03.2015 15:00 Boisko 2 muJAHedini dysku - Grandmaster Flash 13 - 21  Karta meczu
O miejsca 9-16
01.03.2015 09:00 Boisko 1 KrakUF - Tłuste Dyski 13 - 11  Karta meczu
01.03.2015 09:00 Boisko 2 Uwaga Pies - WaMaKo 18 - 8  Karta meczu
01.03.2015 09:00 Boisko 3 Zawierucha - RJP 22 - 14  Karta meczu
01.03.2015 09:00 Boisko 4 KWR Knury - Nine Hills 14 - 17  Karta meczu
O miejsca 9-16 Półfinały
01.03.2015 11:40 Boisko 1 KrakUF - Uwaga Pies 12 - 9  Karta meczu
01.03.2015 11:40 Boisko 2 Zawierucha - Nine Hills 22 - 18  Karta meczu
01.03.2015 11:40 Boisko 3 Tłuste Dyski - WaMaKo 25 - 16  Karta meczu
01.03.2015 11:40 Boisko 4 RJP - KWR Knury 17 - 16  Karta meczu
O miejsca 9-16 Finały
01.03.2015 13:00 Boisko 3 WaMaKo - KWR Knury 6 - 25  Karta meczu
01.03.2015 13:00 Boisko 4 Tłuste Dyski - RJP 17 - 16  Karta meczu
01.03.2015 13:40 Boisko 2 KrakUF - Zawierucha 21 - 11  Karta meczu
01.03.2015 13:40 Boisko 3 Uwaga Pies - Nine Hills 14 - 11  Karta meczu

II Liga

O miejsca 17-20
01.03.2015 08:20 Boisko 1 Freezebeatz - Gunslingers 14 - 11  Karta meczu
01.03.2015 08:20 Boisko 2 Albatros - Cutovice 13 - 16  Karta meczu
O miejsca 17-20 Finały
01.03.2015 11:00 Boisko 2 Freezebeatz - Cutovice 12 - 16  Karta meczu
01.03.2015 11:00 Boisko 3 Gunslingers - Albatros 16 - 10  Karta meczu
O miejsca 21-25
01.03.2015 08:20 Boisko 3 Flow Junior AZS AWF - Ultimatum 11 - 12  Karta meczu
01.03.2015 08:20 Boisko 4 Flyons - Chude Dyski 25 - 7  Karta meczu
01.03.2015 09:40 Boisko 2 Flyons - Flow Junior AZS AWF 21 - 9  Karta meczu
01.03.2015 09:40 Boisko 3 Flow 2 AZS AWF - Chude Dyski 23 - 3  Karta meczu
01.03.2015 11:00 Boisko 1 Ultimatum - Flow 2 AZS AWF 12 - 15  Karta meczu
01.03.2015 11:00 Boisko 4 Chude Dyski - Flow Junior AZS AWF 2 - 18  Karta meczu
01.03.2015 13:00 Boisko 1 Chude Dyski - Ultimatum 0 - 25  Karta meczu
01.03.2015 13:00 Boisko 2 Flow 2 AZS AWF - Flyons 21 - 14  Karta meczu
01.03.2015 14:20 Boisko 1 Ultimatum - Flyons 12 - 11  Karta meczu
01.03.2015 14:20 Boisko 4 Flow Junior AZS AWF - Flow 2 AZS AWF 12 - 17  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 04.06.2020 19:15