English Polski
Zaloguj się

Halowe Mistrzostwa Polski

Grupa A
08.03.2014 09:00 Boisko 1 Albatros - Spirit on Lemon 11 - 24  Karta meczu
08.03.2014 10:10 Boisko 1 Grandmaster Flash - 4hands 16 - 12  Karta meczu
08.03.2014 11:20 Boisko 1 Spirit on Lemon - Grandmaster Flash 12 - 18  Karta meczu
08.03.2014 12:30 Boisko 1 4hands - Albatros 15 - 14  Karta meczu
08.03.2014 13:40 Boisko 1 Grandmaster Flash - Albatros 20 - 11  Karta meczu
08.03.2014 14:50 Boisko 1 Spirit on Lemon - 4hands 20 - 8  Karta meczu
Grupa B
08.03.2014 09:35 Boisko 1 Flow AZS AWF - KrakUF 15 - 9  Karta meczu
08.03.2014 10:45 Boisko 1 muJAHedini dysku - RJP 18 - 10  Karta meczu
08.03.2014 11:55 Boisko 1 KrakUF - muJAHedini dysku 11 - 17  Karta meczu
08.03.2014 13:05 Boisko 1 RJP - Flow AZS AWF 7 - 14  Karta meczu
08.03.2014 14:15 Boisko 1 muJAHedini dysku - Flow AZS AWF 8 - 9  Karta meczu
08.03.2014 15:25 Boisko 1 KrakUF - RJP 18 - 10  Karta meczu
Grupa C
08.03.2014 09:35 Boisko 2 Uwaga Pies - 2obvious 13 - 10  Karta meczu
08.03.2014 10:45 Boisko 2 BC Kosmodysk - Gunslingers 25 - 9  Karta meczu
08.03.2014 11:55 Boisko 2 2obvious - BC Kosmodysk 4 - 16  Karta meczu
08.03.2014 13:05 Boisko 2 Gunslingers - Uwaga Pies 9 - 18  Karta meczu
08.03.2014 14:15 Boisko 2 BC Kosmodysk - Uwaga Pies 20 - 17  Karta meczu
08.03.2014 15:25 Boisko 2 2obvious - Gunslingers 11 - 13  Karta meczu
Grupa D
08.03.2014 09:00 Boisko 2 GUF - Zawierucha 16 - 23  Karta meczu
08.03.2014 10:10 Boisko 2 Cypher - Freezebeatz 19 - 8  Karta meczu
08.03.2014 11:20 Boisko 2 Zawierucha - Cypher 9 - 12  Karta meczu
08.03.2014 12:30 Boisko 2 Freezebeatz - GUF 13 - 24  Karta meczu
08.03.2014 13:40 Boisko 2 Cypher - GUF 19 - 15  Karta meczu
08.03.2014 14:50 Boisko 2 Zawierucha - Freezebeatz 24 - 12  Karta meczu
Baraże
08.03.2014 16:15 Boisko 1 Albatros - Cypher 11 - 12  Karta meczu
08.03.2014 16:15 Boisko 2 4hands - Zawierucha 13 - 17  Karta meczu
08.03.2014 16:50 Boisko 1 KrakUF - Uwaga Pies 19 - 10  Karta meczu
08.03.2014 16:50 Boisko 2 RJP - BC Kosmodysk 8 - 16  Karta meczu
O miejsca 1-8
08.03.2014 17:25 Boisko 1 Flow AZS AWF - Cypher 15 - 11  Karta meczu
08.03.2014 17:25 Boisko 2 muJAHedini dysku - Zawierucha 21 - 13  Karta meczu
08.03.2014 18:00 Boisko 1 Spirit on Lemon - KrakUF 20 - 12  Karta meczu
08.03.2014 18:00 Boisko 2 Grandmaster Flash - BC Kosmodysk 19 - 12  Karta meczu
O miejsca 1-8 Półfinały
09.03.2014 09:40 Boisko 1 BC Kosmodysk - Zawierucha 17 - 13  Karta meczu
09.03.2014 09:40 Boisko 2 Cypher - KrakUF 19 - 16  Karta meczu
09.03.2014 10:15 Boisko 1 Grandmaster Flash - muJAHedini dysku 14 - 11  Karta meczu
09.03.2014 10:15 Boisko 2 Flow AZS AWF - Spirit on Lemon 10 - 11  Karta meczu
O miejsca 1-8 Finały
09.03.2014 13:25 Boisko 1 BC Kosmodysk - Cypher 13 - 16  Karta meczu
09.03.2014 13:25 Boisko 2 Zawierucha - KrakUF 11 - 16  Karta meczu
09.03.2014 14:00 Boisko 1 muJAHedini dysku - Flow AZS AWF 12 - 13  Karta meczu
09.03.2014 14:35 Boisko 1 Grandmaster Flash - Spirit on Lemon 17 - 19  Karta meczu
O miejsca 9-16
09.03.2014 08:30 Boisko 1 4hands - Gunslingers 25 - 5  Karta meczu
09.03.2014 08:30 Boisko 2 Albatros - 2obvious 13 - 8  Karta meczu
09.03.2014 09:05 Boisko 1 RJP - Freezebeatz 16 - 11  Karta meczu
09.03.2014 09:05 Boisko 2 Uwaga Pies - GUF 18 - 13  Karta meczu
O miejsca 9-16 Półfinały
09.03.2014 10:50 Boisko 1 Gunslingers - Freezebeatz 11 - 14  Karta meczu
09.03.2014 10:50 Boisko 2 GUF - 2obvious 10 - 11  Karta meczu
09.03.2014 11:25 Boisko 1 4hands - RJP 19 - 14  Karta meczu
09.03.2014 11:25 Boisko 2 Uwaga Pies - Albatros 8 - 15  Karta meczu
O miejsca 9-16 Finały
09.03.2014 12:15 Boisko 1 Freezebeatz - 2obvious 10 - 15  Karta meczu
09.03.2014 12:15 Boisko 2 Gunslingers - GUF 12 - 23  Karta meczu
09.03.2014 12:50 Boisko 1 4hands - Albatros 16 - 15  Karta meczu
09.03.2014 12:50 Boisko 2 RJP - Uwaga Pies 18 - 12  Karta meczu

Kwalifikacje Północ

Północ - Liga
18.01.2014 10:00 Boisko 1 Astro Disco - Nine Hills 4 - 13  Karta meczu
18.01.2014 10:35 Boisko 1 Uwaga Pies - GUF 12 - 13  Karta meczu
18.01.2014 11:10 Boisko 1 Nine Hills - Albatros 10 - 11  Karta meczu
18.01.2014 11:40 Boisko 1 Uwaga Pies - Astro Disco 9 - 8  Karta meczu
18.01.2014 12:10 Boisko 1 Albatros - GUF 15 - 10  Karta meczu
18.01.2014 12:40 Boisko 1 Nine Hills - Uwaga Pies 7 - 9  Karta meczu
18.01.2014 13:10 Boisko 1 Astro Disco - Albatros 6 - 15  Karta meczu
18.01.2014 13:40 Boisko 1 GUF - Nine Hills 14 - 13  Karta meczu
18.01.2014 14:10 Boisko 1 Albatros - Uwaga Pies 14 - 6  Karta meczu
18.01.2014 14:40 Boisko 1 GUF - Astro Disco 16 - 6  Karta meczu

Kwalifikacje Centrum

Centrum - Liga
18.01.2014 09:00 Boisko 1 muJAHedini dysku - 4hands 15 - 14  Karta meczu
18.01.2014 09:30 Boisko 1 Zawierucha - RJP 9 - 15  Karta meczu
18.01.2014 10:00 Boisko 1 Cypher - BC Kosmodysk 1 - 1
18.01.2014 10:30 Boisko 1 RJP - muJAHedini dysku 15 - 14  Karta meczu
18.01.2014 11:00 Boisko 1 4hands - Cypher 17 - 15  Karta meczu
18.01.2014 11:30 Boisko 1 Tłuste Dyski - Zawierucha 11 - 16  Karta meczu
18.01.2014 12:00 Boisko 1 BC Kosmodysk - muJAHedini dysku 13 - 16  Karta meczu
18.01.2014 12:30 Boisko 1 4hands - Zawierucha 15 - 8  Karta meczu
18.01.2014 13:00 Boisko 1 RJP - Tłuste Dyski 16 - 13  Karta meczu
18.01.2014 13:30 Boisko 1 Cypher - muJAHedini dysku 0 - 1
18.01.2014 14:00 Boisko 1 Zawierucha - BC Kosmodysk 13 - 20  Karta meczu
18.01.2014 14:30 Boisko 1 4hands - RJP 15 - 14  Karta meczu
18.01.2014 15:00 Boisko 1 Tłuste Dyski - Cypher 6 - 15  Karta meczu
18.01.2014 15:30 Boisko 1 muJAHedini dysku - Zawierucha 15 - 11  Karta meczu
18.01.2014 16:00 Boisko 1 Tłuste Dyski - 4hands 7 - 19  Karta meczu
18.01.2014 16:30 Boisko 1 RJP - BC Kosmodysk 15 - 13  Karta meczu
18.01.2014 17:00 Boisko 1 muJAHedini dysku - Tłuste Dyski 15 - 14  Karta meczu
18.01.2014 17:30 Boisko 1 Zawierucha - Cypher 11 - 15  Karta meczu
18.01.2014 18:00 Boisko 1 BC Kosmodysk - 4hands 12 - 10  Karta meczu
18.01.2014 18:30 Boisko 1 Cypher - RJP 17 - 16  Karta meczu
18.01.2014 19:00 Boisko 1 BC Kosmodysk - Tłuste Dyski 21 - 10  Karta meczu

Kwalifikacje Południe

Południe - Grupa A
18.01.2014 10:50 Boisko 1 Flow AZS AWF - KrakUF 7 - 10  Karta meczu
18.01.2014 11:15 Boisko 1 Gunslingers - Ultra Filet 12 - 5  Karta meczu
18.01.2014 12:30 Boisko 1 Ultra Filet - KrakUF 5 - 22  Karta meczu
18.01.2014 12:55 Boisko 1 Gunslingers - Flow AZS AWF 5 - 8  Karta meczu
18.01.2014 14:10 Boisko 1 KrakUF - Gunslingers 8 - 3  Karta meczu
18.01.2014 14:35 Boisko 1 Flow AZS AWF - Ultra Filet 16 - 1  Karta meczu
Południe - Grupa B
18.01.2014 10:00 Boisko 1 Spirit on Lemon - 2obvious 7 - 4  Karta meczu
18.01.2014 10:25 Boisko 1 Freezebeatz - AZS Politechnika Opolska 15 - 6  Karta meczu
18.01.2014 11:40 Boisko 1 AZS Politechnika Opolska - 2obvious 9 - 11  Karta meczu
18.01.2014 12:05 Boisko 1 Freezebeatz - Spirit on Lemon 5 - 12  Karta meczu
18.01.2014 13:20 Boisko 1 2obvious - Freezebeatz 6 - 7  Karta meczu
18.01.2014 13:45 Boisko 1 Spirit on Lemon - AZS Politechnika Opolska 13 - 6  Karta meczu
Południe - O miejsca 1-4
18.01.2014 15:50 Boisko 1 Spirit on Lemon - Flow AZS AWF 3 - 6 F  Karta meczu
18.01.2014 16:15 Boisko 1 KrakUF - Freezebeatz 10 - 5 E  Karta meczu
Południe - O miejsca 1-4 Finały
18.01.2014 17:30 Boisko 1 Spirit on Lemon - Freezebeatz 10 - 6 J  Karta meczu
18.01.2014 17:55 Boisko 1 Flow AZS AWF - KrakUF 9 - 4 I  Karta meczu
Południe - Game2Go
18.01.2014 18:20 Boisko 1 Freezebeatz - 2obvious 6 - 9 K  Karta meczu
Południe - O miejsca 5-8
18.01.2014 15:00 Boisko 1 Gunslingers - AZS Politechnika Opolska 12 - 4 C  Karta meczu
18.01.2014 15:25 Boisko 1 2obvious - Ultra Filet 8 - 2 D  Karta meczu
Południe - O miejsca 5-8 Finały
18.01.2014 16:40 Boisko 1 Ultra Filet - AZS Politechnika Opolska 4 - 12 H  Karta meczu
18.01.2014 17:05 Boisko 1 2obvious - Gunslingers 9 - 8 G  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 24.07.2021 16:51