Kwalifikacje Centrum Kwalifikacje Północ Kwalifikacje Południe Finały Sobota Finały Niedziela Wszystkie
Sob 08.03.2014 Hala Politechniki Rzeszowskiej
Halowe Mistrzostwa Polski Grupa A | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Boisko 1 | Albatros | - | Spirit on Lemon | 11 | - | 24 | Karta meczu | |||
10:10 | Boisko 1 | Grandmaster Flash | - | 4hands | 16 | - | 12 | Karta meczu | |||
11:20 | Boisko 1 | Spirit on Lemon | - | Grandmaster Flash | 12 | - | 18 | Karta meczu | |||
12:30 | Boisko 1 | 4hands | - | Albatros | 15 | - | 14 | Karta meczu | |||
13:40 | Boisko 1 | Grandmaster Flash | - | Albatros | 20 | - | 11 | Karta meczu | |||
14:50 | Boisko 1 | Spirit on Lemon | - | 4hands | 20 | - | 8 | Karta meczu |
Halowe Mistrzostwa Polski Grupa B | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:35 | Boisko 1 | Flow | - | KrakUF | 15 | - | 9 | Karta meczu | |||
10:45 | Boisko 1 | muJAHedini dysku | - | RJP | 18 | - | 10 | Karta meczu | |||
11:55 | Boisko 1 | KrakUF | - | muJAHedini dysku | 11 | - | 17 | Karta meczu | |||
13:05 | Boisko 1 | RJP | - | Flow | 7 | - | 14 | Karta meczu | |||
14:15 | Boisko 1 | muJAHedini dysku | - | Flow | 8 | - | 9 | Karta meczu | |||
15:25 | Boisko 1 | KrakUF | - | RJP | 18 | - | 10 | Karta meczu |
Halowe Mistrzostwa Polski Baraże | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:15 | Boisko 1 | Albatros | - | Cypher | 11 | - | 12 | Karta meczu | |||
16:50 | Boisko 1 | KrakUF | - | Uwaga Pies | 19 | - | 10 | Karta meczu |
Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:25 | Boisko 1 | Flow | - | Cypher | 15 | - | 11 | Karta meczu | |||
18:00 | Boisko 1 | Spirit on Lemon | - | KrakUF | 20 | - | 12 | Karta meczu |
Sob 08.03.2014 IV LO im. Kopernika
Halowe Mistrzostwa Polski Grupa C | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:35 | Boisko 2 | Uwaga Pies | - | 2obvious | 13 | - | 10 | Karta meczu | |||
10:45 | Boisko 2 | BC Kosmodysk | - | Gunslingers | 25 | - | 9 | Karta meczu | |||
11:55 | Boisko 2 | 2obvious | - | BC Kosmodysk | 4 | - | 16 | Karta meczu | |||
13:05 | Boisko 2 | Gunslingers | - | Uwaga Pies | 9 | - | 18 | Karta meczu | |||
14:15 | Boisko 2 | BC Kosmodysk | - | Uwaga Pies | 20 | - | 17 | Karta meczu | |||
15:25 | Boisko 2 | 2obvious | - | Gunslingers | 11 | - | 13 | Karta meczu |
Halowe Mistrzostwa Polski Grupa D | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Boisko 2 | GUF | - | Zawierucha | 16 | - | 23 | Karta meczu | |||
10:10 | Boisko 2 | Cypher | - | Freezebeatz | 19 | - | 8 | Karta meczu | |||
11:20 | Boisko 2 | Zawierucha | - | Cypher | 9 | - | 12 | Karta meczu | |||
12:30 | Boisko 2 | Freezebeatz | - | GUF | 13 | - | 24 | Karta meczu | |||
13:40 | Boisko 2 | Cypher | - | GUF | 19 | - | 15 | Karta meczu | |||
14:50 | Boisko 2 | Zawierucha | - | Freezebeatz | 24 | - | 12 | Karta meczu |
Halowe Mistrzostwa Polski Baraże | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:15 | Boisko 2 | 4hands | - | Zawierucha | 13 | - | 17 | Karta meczu | |||
16:50 | Boisko 2 | RJP | - | BC Kosmodysk | 8 | - | 16 | Karta meczu |
Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:25 | Boisko 2 | muJAHedini dysku | - | Zawierucha | 21 | - | 13 | Karta meczu | |||
18:00 | Boisko 2 | Grandmaster Flash | - | BC Kosmodysk | 19 | - | 12 | Karta meczu |
Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 18.04.2024 05:49