WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Kwalifikacje Południe

Południe - Grupa A
18.01.2014 10:50 Boisko 1 Flow AZS AWF - KrakUF 7 - 10  Karta meczu
18.01.2014 11:15 Boisko 1 Gunslingers - Ultra Filet 12 - 5  Karta meczu
18.01.2014 12:30 Boisko 1 Ultra Filet - KrakUF 5 - 22  Karta meczu
18.01.2014 12:55 Boisko 1 Gunslingers - Flow AZS AWF 5 - 8  Karta meczu
18.01.2014 14:10 Boisko 1 KrakUF - Gunslingers 8 - 3  Karta meczu
18.01.2014 14:35 Boisko 1 Flow AZS AWF - Ultra Filet 16 - 1  Karta meczu
Południe - Grupa B
18.01.2014 10:00 Boisko 1 Spirit on Lemon - 2obvious 7 - 4  Karta meczu
18.01.2014 10:25 Boisko 1 Freezebeatz - AZS Politechnika Opolska 15 - 6  Karta meczu
18.01.2014 11:40 Boisko 1 AZS Politechnika Opolska - 2obvious 9 - 11  Karta meczu
18.01.2014 12:05 Boisko 1 Freezebeatz - Spirit on Lemon 5 - 12  Karta meczu
18.01.2014 13:20 Boisko 1 2obvious - Freezebeatz 6 - 7  Karta meczu
18.01.2014 13:45 Boisko 1 Spirit on Lemon - AZS Politechnika Opolska 13 - 6  Karta meczu
Południe - O miejsca 1-4
18.01.2014 15:50 Boisko 1 Spirit on Lemon - Flow AZS AWF 3 - 6 F  Karta meczu
18.01.2014 16:15 Boisko 1 KrakUF - Freezebeatz 10 - 5 E  Karta meczu
Południe - O miejsca 1-4 Finały
18.01.2014 17:30 Boisko 1 Spirit on Lemon - Freezebeatz 10 - 6 J  Karta meczu
18.01.2014 17:55 Boisko 1 Flow AZS AWF - KrakUF 9 - 4 I  Karta meczu
Południe - Game2Go
18.01.2014 18:20 Boisko 1 Freezebeatz - 2obvious 6 - 9 K  Karta meczu
Południe - O miejsca 5-8
18.01.2014 15:00 Boisko 1 Gunslingers - AZS Politechnika Opolska 12 - 4 C  Karta meczu
18.01.2014 15:25 Boisko 1 2obvious - Ultra Filet 8 - 2 D  Karta meczu
Południe - O miejsca 5-8 Finały
18.01.2014 16:40 Boisko 1 Ultra Filet - AZS Politechnika Opolska 4 - 12 H  Karta meczu
18.01.2014 17:05 Boisko 1 2obvious - Gunslingers 9 - 8 G  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 18.11.2019 21:11