WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Mixed

O miejsca 1-8 Półfinały
03.03.2013 10:10 Boisko 1 Flight Club - FLOW Wratislavia 9 - 13 M3  Karta meczu
03.03.2013 10:10 Boisko 2 Zawierucha - BC Kosmodysk 19 - 13 M4  Karta meczu
03.03.2013 10:50 Boisko 1 Grandmaster Flash - muJAHedini dysku 20 - 11 M1  Karta meczu
03.03.2013 10:50 Boisko 2 Spirit on Lemon - Astro Disco 14 - 13 M2  Karta meczu
O miejsca 1-8 Finały
03.03.2013 14:10 Boisko 1 FLOW Wratislavia - Zawierucha 12 - 16 O 5. miejsce  Karta meczu
03.03.2013 14:10 Boisko 2 Flight Club - BC Kosmodysk 10 - 17 O 7. miejsce  Karta meczu
03.03.2013 14:50 Boisko 1 muJAHedini dysku - Astro Disco 16 - 13 O 3. miejsce  Karta meczu
03.03.2013 15:50 Boisko 1 Grandmaster Flash - Spirit on Lemon 16 - 15 Finał  Karta meczu
O miejsca 9-16
03.03.2013 09:00 Boisko 1 Uwaga Pies - 2obvious 15 - 7 H8  Karta meczu
03.03.2013 09:00 Boisko 2 4hands - Freezebeatz 18 - 7 H5  Karta meczu
03.03.2013 09:35 Boisko 1 KrakUF - RJP 14 - 13 H7  Karta meczu
03.03.2013 09:35 Boisko 2 Furious Goats - GUF 21 - 8 H6  Karta meczu
O miejsca 9-16 Półfinały
03.03.2013 11:30 Boisko 1 Freezebeatz - GUF 17 - 15 M7  Karta meczu
03.03.2013 11:30 Boisko 2 RJP - 2obvious 21 - 8 M8  Karta meczu
03.03.2013 12:10 Boisko 1 4hands - Furious Goats 21 - 12 M5  Karta meczu
03.03.2013 12:10 Boisko 2 KrakUF - Uwaga Pies 16 - 15 M6  Karta meczu
O miejsca 9-16 Finały
03.03.2013 12:50 Boisko 1 Freezebeatz - RJP 14 - 17 O 13. miejsce  Karta meczu
03.03.2013 12:50 Boisko 2 GUF - 2obvious 13 - 18 O 15. miejsce  Karta meczu
03.03.2013 13:30 Boisko 1 4hands - KrakUF 9 - 15 O 9. miejsce  Karta meczu
03.03.2013 13:30 Boisko 2 Furious Goats - Uwaga Pies 17 - 15 O 11. miejsce  Karta meczu

Kwalifikacje Północ

Grupa
03.02.2013 11:00 Boisko 1 Astro Disco - GUF 10 - 12  Karta meczu
03.02.2013 11:24 Boisko 1 Nine Hills - Cool Flights 13 - 5  Karta meczu
03.02.2013 11:48 Boisko 1 Furious Goats - Albatros 12 - 9  Karta meczu
03.02.2013 12:12 Boisko 1 Nine Hills - GUF 8 - 9  Karta meczu
03.02.2013 12:36 Boisko 1 Cool Flights - Astro Disco 8 - 13  Karta meczu
03.02.2013 13:00 Boisko 1 Albatros - GUF 7 - 10  Karta meczu
03.02.2013 13:24 Boisko 1 Nine Hills - Furious Goats 10 - 11  Karta meczu
03.02.2013 13:48 Boisko 1 Astro Disco - Albatros 11 - 3  Karta meczu
03.02.2013 14:12 Boisko 1 Cool Flights - GUF 12 - 10  Karta meczu
03.02.2013 14:36 Boisko 1 Furious Goats - Astro Disco 11 - 9  Karta meczu
03.02.2013 15:00 Boisko 1 Albatros - Nine Hills 7 - 15  Karta meczu
03.02.2013 15:24 Boisko 1 GUF - Furious Goats 6 - 9  Karta meczu
03.02.2013 15:48 Boisko 1 Cool Flights - Albatros 14 - 12  Karta meczu
03.02.2013 16:12 Boisko 1 Nine Hills - Astro Disco 8 - 14  Karta meczu
03.02.2013 16:36 Boisko 1 Furious Goats - Cool Flights 12 - 13  Karta meczu

Kwalifikacje Centrum

O miejsca 1-4
03.02.2013 09:20 Boisko 1 muJAHedini dysku - Flight Club 25 - 7  Karta meczu
03.02.2013 09:55 Boisko 1 BC Kosmodysk - Zawierucha 19 - 17  Karta meczu
O miejsca 1-4 Finały
03.02.2013 11:40 Boisko 1 Flight Club - Zawierucha 17 - 22 O 3. miejsce  Karta meczu
03.02.2013 12:15 Boisko 1 muJAHedini dysku - BC Kosmodysk 19 - 16 Finał  Karta meczu
O miejsca 5-8
03.02.2013 08:10 Boisko 1 RJP - Zdobywcy Oskarów 20 - 12  Karta meczu
03.02.2013 08:45 Boisko 1 WTF Team - 4hands 6 - 25  Karta meczu
O miejsca 5-8 Finały
03.02.2013 10:30 Boisko 1 Zdobywcy Oskarów - WTF Team 21 - 10 O 7. miejsce  Karta meczu
03.02.2013 11:05 Boisko 1 RJP - 4hands 18 - 15 O 5. miejsce  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 18.11.2019 19:46