WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Mixed

Grupa E
18.03.2012 08:00 Boisko 1 Astro Disco - FLOW Wratislavia 7 - 8  Karta meczu
18.03.2012 09:00 Boisko 1 Grandmaster Flash Rabarbar - Grandmaster Flash Patat 19 - 13  Karta meczu
18.03.2012 10:00 Boisko 1 FLOW Wratislavia - 2obvious 18 - 6  Karta meczu
18.03.2012 11:00 Boisko 1 Astro Disco - Grandmaster Flash Patat 10 - 13  Karta meczu
18.03.2012 12:00 Boisko 1 Grandmaster Flash Patat - 2obvious 17 - 9  Karta meczu
18.03.2012 13:00 Boisko 1 FLOW Wratislavia - Grandmaster Flash Rabarbar 13 - 15  Karta meczu
Grupa F
18.03.2012 08:30 Boisko 1 Zawierucha - Furious Goats 11 - 20  Karta meczu
18.03.2012 09:30 Boisko 1 Spirit on Lemon - muJAHedini dysku 21 - 9  Karta meczu
18.03.2012 10:30 Boisko 1 Uwaga Pies - Spirit on Lemon 7 - 17  Karta meczu
18.03.2012 11:30 Boisko 1 Zawierucha - muJAHedini dysku 8 - 11  Karta meczu
18.03.2012 12:30 Boisko 1 Uwaga Pies - Zawierucha 15 - 13  Karta meczu
18.03.2012 13:30 Boisko 1 Furious Goats - Spirit on Lemon 7 - 13  Karta meczu
Grupa G
18.03.2012 09:00 Boisko 2 KrakUF - Freezebeatz 9 - 12  Karta meczu
18.03.2012 10:00 Boisko 2 BC Kosmodysk - Flight Club 17 - 5  Karta meczu
18.03.2012 11:00 Boisko 2 Freezebeatz - 4hands 10 - 11  Karta meczu
18.03.2012 12:00 Boisko 2 KrakUF - Flight Club 11 - 8  Karta meczu
Grupa H
18.03.2012 08:00 Boisko 2 RJP - Mashtalesh 19 - 8  Karta meczu
18.03.2012 08:30 Boisko 2 GUF - FriStaszki 12 - 8  Karta meczu
18.03.2012 09:30 Boisko 2 Mashtalesh - Nine Hills 6 - 18  Karta meczu
18.03.2012 10:30 Boisko 2 FriStaszki - RJP 8 - 19  Karta meczu
18.03.2012 11:30 Boisko 2 GUF - Mashtalesh 13 - 9  Karta meczu
18.03.2012 12:30 Boisko 2 FriStaszki - Nine Hills 9 - 16  Karta meczu
Finał
18.03.2012 16:20 Boisko 1 Grandmaster Flash Rabarbar - Spirit on Lemon 18 - 17  Karta meczu
O 3. miejsce
18.03.2012 15:45 Boisko 1 FLOW Wratislavia - Furious Goats 9 - 10  Karta meczu
O 5. miejsce
18.03.2012 15:10 Boisko 1 Grandmaster Flash Patat - muJAHedini dysku 15 - 12  Karta meczu
O 7. miejsce
18.03.2012 14:35 Boisko 1 Astro Disco - Uwaga Pies 12 - 13  Karta meczu
O 9. miejsce
18.03.2012 14:00 Boisko 1 2obvious - Zawierucha 16 - 17  Karta meczu
O 11. miejsce
18.03.2012 15:20 Boisko 2 KrakUF - Nine Hills 10 - 16  Karta meczu
O 13. miejsce
18.03.2012 14:45 Boisko 2 BC Kosmodysk - RJP 18 - 14  Karta meczu
O 15. miejsce
18.03.2012 14:10 Boisko 2 Freezebeatz - GUF 15 - 10  Karta meczu
O 17. miejsce
18.03.2012 13:35 Boisko 2 Flight Club - FriStaszki 9 - 12  Karta meczu
O 19. miejsce
18.03.2012 13:00 Boisko 2 4hands - Mashtalesh 21 - 8  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 17.09.2019 19:06