WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Mixed

Grupa E
06.03.2011 09:05 Boisko 1 Spirit on Lemon - Zdobywcy Oskarów 19 - 7  Karta meczu
06.03.2011 10:15 Boisko 1 Furious Goats - Warsaw Fenix 20 - 13  Karta meczu
06.03.2011 11:25 Boisko 1 Warsaw Fenix - Zdobywcy Oskarów 15 - 14  Karta meczu
06.03.2011 12:35 Boisko 1 Spirit on Lemon - Furious Goats 13 - 10  Karta meczu
Grupa F
06.03.2011 08:30 Boisko 1 Uwaga Pies - Grandmaster Flash 6 - 20  Karta meczu
06.03.2011 09:40 Boisko 1 Cool Flights - Uwaga Pies 11 - 14  Karta meczu
06.03.2011 10:50 Boisko 1 Grandmaster Flash - Odpalamy WD 20 - 8  Karta meczu
06.03.2011 12:00 Boisko 1 Odpalamy WD - Uwaga Pies 12 - 16  Karta meczu
06.03.2011 13:10 Boisko 1 Cool Flights - Grandmaster Flash 9 - 19  Karta meczu
Grupa G
06.03.2011 09:05 Boisko 2 4hands - muJAHedini dysku 10 - 11  Karta meczu
06.03.2011 10:15 Boisko 2 Freezebeatz - KrakUF 9 - 8  Karta meczu
06.03.2011 11:25 Boisko 2 KrakUF - muJAHedini dysku 11 - 8  Karta meczu
06.03.2011 12:35 Boisko 2 4hands - Freezebeatz 12 - 11  Karta meczu
Grupa H
06.03.2011 08:30 Boisko 2 BC Kosmodysk - Nine Hills 7 - 18  Karta meczu
06.03.2011 09:40 Boisko 2 RJP - BC Kosmodysk 16 - 11  Karta meczu
06.03.2011 10:50 Boisko 2 Nine Hills - FriStaszki 13 - 12  Karta meczu
06.03.2011 12:00 Boisko 2 FriStaszki - BC Kosmodysk 16 - 9  Karta meczu
06.03.2011 13:10 Boisko 2 RJP - Nine Hills 12 - 16  Karta meczu
Finał
06.03.2011 16:15 Boisko 1 Spirit on Lemon - Grandmaster Flash 17 - 11  Karta meczu
O 3. miejsce
06.03.2011 15:30 Boisko 1 Furious Goats - Uwaga Pies 12 - 14  Karta meczu
O 5. miejsce
06.03.2011 14:45 Boisko 1 Warsaw Fenix - Cool Flights 19 - 13  Karta meczu
O 7. miejsce
06.03.2011 14:00 Boisko 1 Zdobywcy Oskarów - Odpalamy WD 18 - 11  Karta meczu
O 9. miejsce
06.03.2011 15:30 Boisko 2 muJAHedini dysku - Nine Hills 12 - 13  Karta meczu
O 11. miejsce
06.03.2011 14:55 Boisko 2 4hands - RJP 15 - 14  Karta meczu
O 13. miejsce
06.03.2011 14:20 Boisko 2 Freezebeatz - FriStaszki 8 - 6  Karta meczu
O 15. miejsce
06.03.2011 13:45 Boisko 2 KrakUF - BC Kosmodysk 11 - 14  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 18.07.2019 21:15