WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Sobota

Sob 14.09.2019 RemeSPORT

I Liga Grupa A
10:15 Boisko 2 Zawierucha - Brave Beavers 15 - 13  Karta meczu
12:30 Boisko 5 KWR Knury - Zawierucha 13 - 15  Karta meczu
14:45 Boisko 4 Brave Beavers - KWR Knury 15 - 14  Karta meczu
I Liga Grupa B
09:00 Boisko 3 Uwaga Pies - Flow 5 - 15  Karta meczu
12:00 Boisko 2 Flow - RJP 15 - 9  Karta meczu
14:15 Boisko 5 RJP - Uwaga Pies 12 - 14  Karta meczu
I Liga Grupa C
10:15 Boisko 1 krakUF - Grandmaster Flash 9 - 15  Karta meczu
12:30 Boisko 6 Grandmaster Flash - BC Kosmodysk 15 - 8  Karta meczu
14:45 Boisko 3 BC Kosmodysk - krakUF 15 - 11  Karta meczu
I Liga Grupa D
09:00 Boisko 4 Frisbnik - mJAH 9 - 15
12:00 Boisko 1 mJAH - 4hands 15 - 8  Karta meczu
14:15 Boisko 6 4hands - Frisbnik 12 - 15  Karta meczu
I Liga O miejsca 1-8
16:45 Boisko 3 Uwaga Pies - mJAH 8 - 15  Karta meczu
16:45 Boisko 4 Frisbnik - Flow 5 - 15  Karta meczu
17:15 Boisko 1 Grandmaster Flash - Brave Beavers 15 - 13  Karta meczu
17:15 Boisko 2 Zawierucha - BC Kosmodysk 15 - 11  Karta meczu
I Liga O miejsca 9-12
17:45 Boisko 5 4hands - RJP 7 - 15  Karta meczu
17:45 Boisko 6 krakUF - KWR Knury 8 - 15  Karta meczu
II Liga Grupa E
08:30 Boisko 2 Czarna Kompania - 71 Wratislavia 11 - 15  Karta meczu
10:45 Boisko 4 71 Wratislavia - Dysko Polot 15 - 2  Karta meczu
13:00 Boisko 3 Dysko Polot - Czarna Kompania 7 - 15  Karta meczu
II Liga Grupa F
08:30 Boisko 6 Ohana - Albatros 15 - 9  Karta meczu
10:45 Boisko 5 Albatros - Wrocław Południe 6 - 15  Karta meczu
13:45 Boisko 2 Wrocław Południe - Ohana 15 - 9  Karta meczu
II Liga Grupa G
08:30 Boisko 1 042 - Ultimatum 9 - 15  Karta meczu
10:45 Boisko 3 Ultimatum - Szczupaki 10 - 11  Karta meczu
13:00 Boisko 4 Szczupaki - 042 15 - 5  Karta meczu
II Liga Grupa H
10:45 Boisko 6 2obvious - Mad Hatters 15 - 10  Karta meczu
II Liga O miejsca 1-4
15:30 Boisko 2 Szczupaki - 71 Wratislavia 11 - 15
16:00 Boisko 6 2obvious - Wrocław Południe 10 - 15  Karta meczu
II Liga O miejsca 5-8
15:30 Boisko 1 Ultimatum - Czarna Kompania 8 - 15  Karta meczu
16:00 Boisko 5 Mad Hatters - Ohana 11 - 15  Karta meczu

Niedziela

Nie 15.09.2019 RemeSPORT

I Liga O miejsca 1-8 Półfinały
09:00 Boisko 2 BC Kosmodysk - Uwaga Pies 15 - 10  Karta meczu
09:00 Boisko 6 Brave Beavers - Frisbnik 14 - 15  Karta meczu
10:45 Boisko 2 Grandmaster Flash - Flow 7 - 15  Karta meczu
10:45 Boisko 6 Zawierucha - mJAH 11 - 15  Karta meczu
I Liga O miejsca 1-8 Finały
12:30 Boisko 1 BC Kosmodysk - Frisbnik 10 - 9  Karta meczu
12:30 Boisko 3 Uwaga Pies - Brave Beavers 3 - 15  Karta meczu
14:15 Boisko 2 Zawierucha - Grandmaster Flash 10 - 11  Karta meczu
16:00 Boisko 2 mJAH - Flow 6 - 15  Karta meczu
I Liga O miejsca 9-12
10:45 Boisko 1 KWR Knury - RJP 15 - 12  Karta meczu
10:45 Boisko 3 krakUF - 4hands 7 - 15  Karta meczu
14:15 Boisko 1 RJP - krakUF 15 - 8  Karta meczu
14:15 Boisko 6 KWR Knury - 4hands 12 - 15  Karta meczu
II Liga O miejsca 1-4
09:00 Boisko 1 Szczupaki - 2obvious 13 - 9  Karta meczu
09:00 Boisko 3 71 Wratislavia - Wrocław Południe 15 - 9  Karta meczu
12:30 Boisko 2 Wrocław Południe - Szczupaki 12 - 15  Karta meczu
12:30 Boisko 6 71 Wratislavia - 2obvious 15 - 13  Karta meczu
II Liga O miejsca 5-8
10:00 Boisko 5 Ultimatum - Mad Hatters 14 - 13  Karta meczu
10:45 Boisko 4 Czarna Kompania - Ohana 14 - 11  Karta meczu
13:45 Boisko 4 Ohana - Ultimatum 9 - 15  Karta meczu
13:45 Boisko 5 Czarna Kompania - Mad Hatters 12 - 11  Karta meczu
II Liga O miejsca 9-11
09:00 Boisko 4 042 - Dysko Polot 11 - 12  Karta meczu
11:45 Boisko 5 Dysko Polot - Albatros 12 - 15  Karta meczu
14:15 Boisko 3 Albatros - 042 15 - 3  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 17.09.2019 15:37