WLU* 2019/2020
English Polski
Zaloguj się

Kolejka 1

Nie 17.11.2019 Arena Futbolu

Mixed Liga
11:30 Boisko 1 RJP III - RJP 13 - 12  Karta meczu
11:30 Boisko 2 BC Kosmodysk - CB Ksydomsok 19 - 11  Karta meczu
11:30 Boisko 3 Uwaga Pies - Sky This 16 - 1  Karta meczu
12:00 Boisko 1 Szczupaki Olsztyn - mJAH Dzień 3 - 21  Karta meczu
12:00 Boisko 2 Mad Hatters - Ultimatum 10 - 18  Karta meczu
12:00 Boisko 3 71 Wratislavia - ZWR Legrys 11 - 13  Karta meczu
12:30 Boisko 1 mJAH Noc - Pogoń Pyton 17 - 5  Karta meczu
12:30 Boisko 2 Czarna Kompania - 4hands Małysz 12 - 11  Karta meczu
12:30 Boisko 3 Grandmaster Flash - 042 19 - 6  Karta meczu
13:00 Boisko 1 Dysko Polot - Uwaga Pies 7 - 15  Karta meczu
13:00 Boisko 2 Sky This - ZWR Tyglew 7 - 15  Karta meczu
13:00 Boisko 3 RJP II - CB Ksydomsok 16 - 7  Karta meczu
13:30 Boisko 1 BC Kosmodysk - Czarna Kompania 17 - 6  Karta meczu
13:30 Boisko 2 RJP - Szczupaki Olsztyn 16 - 8  Karta meczu
13:30 Boisko 3 Ultimatum - RJP III 14 - 13  Karta meczu
14:00 Boisko 1 mJAH Noc - 71 Wratislavia 11 - 10  Karta meczu
14:00 Boisko 2 mJAH Dzień - Grandmaster Flash 19 - 10  Karta meczu
14:00 Boisko 3 Mad Hatters - Pogoń Pyton 17 - 14  Karta meczu
14:30 Boisko 1 Sky This - 042 8 - 17  Karta meczu
14:30 Boisko 2 Uwaga Pies - RJP 9 - 13  Karta meczu
14:30 Boisko 3 ZWR Legrys - RJP II 17 - 16  Karta meczu
15:00 Boisko 1 CB Ksydomsok - Dysko Polot 6 - 14  Karta meczu
15:00 Boisko 2 RJP III - Szczupaki Olsztyn 17 - 9  Karta meczu
15:00 Boisko 3 4hands Małysz - mJAH Dzień 9 - 16  Karta meczu
15:30 Boisko 1 Mad Hatters - Uwaga Pies 11 - 17  Karta meczu
15:30 Boisko 2 Pogoń Pyton - Ultimatum 6 - 21  Karta meczu
15:30 Boisko 3 ZWR Tyglew - Czarna Kompania 13 - 14  Karta meczu
16:00 Boisko 1 RJP III - Dysko Polot 13 - 9  Karta meczu
16:00 Boisko 2 ZWR Legrys - Grandmaster Flash 21 - 15  Karta meczu
16:00 Boisko 3 BC Kosmodysk - RJP II 15 - 14  Karta meczu
16:30 Boisko 1 042 - 71 Wratislavia 7 - 15  Karta meczu
16:30 Boisko 2 Ultimatum - ZWR Tyglew 16 - 12  Karta meczu
16:30 Boisko 3 RJP - mJAH Noc 12 - 9  Karta meczu
17:00 Boisko 1 4hands Małysz - Sky This 17 - 2  Karta meczu
17:00 Boisko 2 Czarna Kompania - Uwaga Pies 13 - 8  Karta meczu
17:00 Boisko 3 Szczupaki Olsztyn - Grandmaster Flash 12 - 16  Karta meczu
17:30 Boisko 1 mJAH Dzień - mJAH Noc 21 - 7  Karta meczu
17:30 Boisko 2 71 Wratislavia - ZWR Tyglew 15 - 7  Karta meczu
17:30 Boisko 3 Dysko Polot - Mad Hatters 12 - 9  Karta meczu
18:00 Boisko 1 ZWR Legrys - Sky This 20 - 7  Karta meczu
18:00 Boisko 2 Uwaga Pies - BC Kosmodysk 9 - 16  Karta meczu
18:00 Boisko 3 Grandmaster Flash - CB Ksydomsok 17 - 8  Karta meczu
18:30 Boisko 2 RJP II - 042 20 - 3  Karta meczu
18:30 Boisko 3 Dysko Polot - Pogoń Pyton 13 - 10  Karta meczu

Kolejka 2

Nie 24.11.2019 Arena Futbolu

Women Liga
11:30 Boisko 1 ZWR Pantery - Frelki 20 - 6  Karta meczu
11:30 Boisko 2 RJP - 4hands 10 - 9  Karta meczu
12:00 Boisko 2 Flowers - Sarny Północy 16 - 8  Karta meczu
12:30 Boisko 1 Brave Beavers - Frelki 8 - 10  Karta meczu
13:00 Boisko 1 Gran Maestras de la Luz - Sarny Północy 15 - 8  Karta meczu
13:00 Boisko 3 mJAH Panie - RJP 7 - 10  Karta meczu
13:30 Boisko 2 Lost'n'Found - Flowers 8 - 15  Karta meczu
14:00 Boisko 2 Frelki - 4hands 7 - 13  Karta meczu
14:30 Boisko 1 Sarny Północy - Brave Beavers 16 - 0  Karta meczu
15:00 Boisko 2 Flowers - ZWR Pantery 17 - 5  Karta meczu
15:30 Boisko 1 Frelki - Gran Maestras de la Luz 7 - 18  Karta meczu
16:00 Boisko 2 Brave Beavers - mJAH Panie 5 - 19  Karta meczu
16:00 Boisko 3 RJP - Sarny Północy 12 - 6  Karta meczu
16:30 Boisko 2 Lost'n'Found - Frelki 12 - 5  Karta meczu
17:00 Boisko 3 mJAH Panie - Flowers 10 - 18  Karta meczu
17:30 Boisko 1 ZWR Pantery - Sarny Północy 11 - 10  Karta meczu
18:00 Boisko 2 Brave Beavers - Flowers 1 - 21  Karta meczu
Open Liga
11:30 Boisko 3 The Bridge - Żubry 12 - 14  Karta meczu
12:00 Boisko 1 Przemek Saleta V - ZWR Gepardy 12 - 17  Karta meczu
12:00 Boisko 3 Jucha Dranie - RJP 9 - 10  Karta meczu
12:30 Boisko 2 Jucha Hultaje - Brave Beavers 7 - 21  Karta meczu
12:30 Boisko 3 Chąsa Żubrów - Grandmaster Flash 13 - 12  Karta meczu
13:00 Boisko 2 Żubry - Ultimatum 21 - 12  Karta meczu
13:30 Boisko 1 The Bridge - Ministerstwo Dziwnych Rzutów 20 - 1  Karta meczu
13:30 Boisko 3 ZWR Lamparty - Przemek Saleta V 11 - 13  Karta meczu
14:00 Boisko 1 Jucha Dranie - Jucha Hultaje 19 - 13  Karta meczu
14:00 Boisko 3 Brave Beavers - Bez Cudnych Kosmodysk 16 - 14  Karta meczu
14:30 Boisko 2 Chąsa Żubrów - RJP 13 - 8  Karta meczu
14:30 Boisko 3 ZWR Gepardy - Ultimatum 21 - 5  Karta meczu
15:00 Boisko 1 Grandmaster Flash - Żubry 12 - 17  Karta meczu
15:00 Boisko 3 Przemek Saleta V - The Bridge 12 - 13  Karta meczu
15:30 Boisko 2 ZWR Gepardy - ZWR Lamparty 21 - 12  Karta meczu
15:30 Boisko 3 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Brave Beavers 3 - 21  Karta meczu
16:00 Boisko 1 Chąsa Żubrów - Jucha Dranie 12 - 5  Karta meczu
16:30 Boisko 1 RJP - Jucha Hultaje 14 - 4  Karta meczu
16:30 Boisko 3 Ultimatum - Bez Cudnych Kosmodysk 13 - 15  Karta meczu
17:00 Boisko 1 ZWR Lamparty - Jucha Dranie 15 - 11  Karta meczu
17:00 Boisko 2 Żubry - Ministerstwo Dziwnych Rzutów 21 - 2  Karta meczu
17:30 Boisko 2 Ultimatum - The Bridge 10 - 18  Karta meczu
17:30 Boisko 3 Bez Cudnych Kosmodysk - Grandmaster Flash 12 - 14  Karta meczu
18:00 Boisko 1 Brave Beavers - RJP 13 - 10  Karta meczu
18:00 Boisko 3 Chąsa Żubrów - Przemek Saleta V 14 - 12  Karta meczu
18:30 Boisko 1 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - ZWR Lamparty 7 - 21  Karta meczu
18:30 Boisko 2 Bez Cudnych Kosmodysk - ZWR Gepardy 10 - 21  Karta meczu
18:30 Boisko 3 Grandmaster Flash - Jucha Hultaje 17 - 7  Karta meczu

Kolejka 3

Nie 15.12.2019 Arena Futbolu

Mixed Liga
11:30 Boisko 1 4hands Małysz - 4hands Adam 5 - 18  Karta meczu
11:30 Boisko 2 Mad Hatters - RJP 15 - 20  Karta meczu
11:30 Boisko 3 CB Ksydomsok - ZWR Legrys 3 - 22  Karta meczu
12:00 Boisko 1 Uwaga Pies - mJAH Dzień 9 - 14  Karta meczu
12:00 Boisko 2 71 Wratislavia - BC Kosmodysk 14 - 15  Karta meczu
12:00 Boisko 3 Sky This - Dysko Polot 9 - 21  Karta meczu
12:30 Boisko 1 Czarna Kompania - Pogoń Pyton 19 - 6  Karta meczu
12:30 Boisko 2 Ultimatum - 4hands Adam 11 - 16  Karta meczu
12:30 Boisko 3 Szczupaki Olsztyn - RJP II 9 - 17  Karta meczu
13:00 Boisko 1 ZWR Legrys - 042 19 - 9  Karta meczu
13:00 Boisko 2 ZWR Tyglew - RJP III 13 - 15  Karta meczu
13:00 Boisko 3 Grandmaster Flash - 4hands Małysz 14 - 15  Karta meczu
13:30 Boisko 1 Mad Hatters - Sky This 18 - 9  Karta meczu
13:30 Boisko 2 BC Kosmodysk - mJAH Noc 21 - 8  Karta meczu
13:30 Boisko 3 Uwaga Pies - Ultimatum 7 - 8  Karta meczu
14:00 Boisko 1 4hands Małysz - RJP 12 - 16  Karta meczu
14:00 Boisko 2 CB Ksydomsok - Szczupaki Olsztyn 9 - 19  Karta meczu
14:00 Boisko 3 71 Wratislavia - 4hands Adam 8 - 16  Karta meczu
14:30 Boisko 1 Grandmaster Flash - Dysko Polot 11 - 9  Karta meczu
14:30 Boisko 2 Czarna Kompania - mJAH Dzień 12 - 13  Karta meczu
14:30 Boisko 3 RJP II - Pogoń Pyton 21 - 3  Karta meczu
15:00 Boisko 1 Ultimatum - Sky This 21 - 4  Karta meczu
15:00 Boisko 2 Mad Hatters - ZWR Legrys 12 - 18  Karta meczu
15:00 Boisko 3 ZWR Tyglew - Uwaga Pies 11 - 12  Karta meczu
15:30 Boisko 1 042 - RJP 11 - 15  Karta meczu
15:30 Boisko 2 RJP III - 71 Wratislavia 9 - 10  Karta meczu
15:30 Boisko 3 4hands Adam - mJAH Noc 19 - 7  Karta meczu
16:00 Boisko 1 Szczupaki Olsztyn - BC Kosmodysk 10 - 17  Karta meczu
16:00 Boisko 2 CB Ksydomsok - Uwaga Pies 8 - 12  Karta meczu
16:00 Boisko 3 mJAH Dzień - RJP II 16 - 13  Karta meczu
16:30 Boisko 1 4hands Małysz - Pogoń Pyton 18 - 6  Karta meczu
16:30 Boisko 2 Grandmaster Flash - mJAH Noc 9 - 10  Karta meczu
16:30 Boisko 3 Sky This - Czarna Kompania 5 - 17  Karta meczu
17:00 Boisko 1 ZWR Tyglew - CB Ksydomsok 20 - 8  Karta meczu
17:00 Boisko 2 mJAH Dzień - 042 16 - 11  Karta meczu
17:00 Boisko 3 RJP II - Dysko Polot 16 - 9  Karta meczu
17:30 Boisko 1 RJP - 4hands Adam 10 - 12  Karta meczu
17:30 Boisko 2 Ultimatum - Grandmaster Flash 10 - 15  Karta meczu
17:30 Boisko 3 BC Kosmodysk - RJP III 14 - 9  Karta meczu
18:00 Boisko 1 Mad Hatters - 4hands Małysz 11 - 10  Karta meczu
18:00 Boisko 2 Uwaga Pies - Szczupaki Olsztyn 5 - 13  Karta meczu
18:00 Boisko 3 ZWR Legrys - ZWR Tyglew 21 - 10  Karta meczu
18:30 Boisko 1 CB Ksydomsok - RJP III 11 - 16  Karta meczu
18:30 Boisko 2 042 - Czarna Kompania 7 - 14  Karta meczu
18:30 Boisko 3 71 Wratislavia - Sky This 18 - 6  Karta meczu
19:00 Boisko 1 Pogoń Pyton - Grandmaster Flash 10 - 20  Karta meczu
19:00 Boisko 2 BC Kosmodysk - Dysko Polot 16 - 11  Karta meczu
19:00 Boisko 3 ZWR Legrys - 4hands Adam 12 - 13  Karta meczu
19:30 Boisko 2 RJP II - mJAH Noc 21 - 10  Karta meczu
19:30 Boisko 3 mJAH Dzień - ZWR Tyglew 17 - 11  Karta meczu

Kolejka 4

Nie 22.12.2019 Arena Futbolu

Women Liga
12:00 Boisko 1 4hands - Brave Beavers 15 - 1  Karta meczu
13:00 Boisko 2 mJAH Panie - 4hands 9 - 15  Karta meczu
13:00 Boisko 3 ZWR Pantery - Lost'n'Found 9 - 8  Karta meczu
13:30 Boisko 3 Gran Maestras de la Luz - Brave Beavers 20 - 2  Karta meczu
15:00 Boisko 2 Gran Maestras de la Luz - 4hands 9 - 15  Karta meczu
15:00 Boisko 3 Lost'n'Found - mJAH Panie 8 - 15  Karta meczu
15:30 Boisko 1 Brave Beavers - RJP 6 - 15  Karta meczu
16:30 Boisko 1 4hands - Lost'n'Found 15 - 10  Karta meczu
16:30 Boisko 2 ZWR Pantery - Brave Beavers 18 - 4  Karta meczu
18:00 Boisko 1 Brave Beavers - Lost'n'Found 6 - 18  Karta meczu
18:00 Boisko 2 mJAH Panie - Gran Maestras de la Luz 13 - 12  Karta meczu
18:30 Boisko 1 RJP - ZWR Pantery 10 - 9  Karta meczu
Open Liga
11:30 Boisko 1 Bez Cudnych Kosmodysk - RJP 15 - 16  Karta meczu
11:30 Boisko 2 Jucha Dranie - Ministerstwo Dziwnych Rzutów 21 - 3  Karta meczu
11:30 Boisko 3 The Bridge - ZWR Lamparty 17 - 12  Karta meczu
12:00 Boisko 2 Żubry - Brave Beavers 14 - 11  Karta meczu
12:00 Boisko 3 Grandmaster Flash - Ultimatum 15 - 8  Karta meczu
12:30 Boisko 1 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Bez Cudnych Kosmodysk 4 - 21  Karta meczu
12:30 Boisko 2 Chąsa Żubrów - ZWR Gepardy 12 - 14  Karta meczu
12:30 Boisko 3 Jucha Hultaje - Przemek Saleta V 6 - 18  Karta meczu
13:00 Boisko 1 Jucha Dranie - The Bridge 5 - 14  Karta meczu
13:30 Boisko 1 Ultimatum - Brave Beavers 7 - 18  Karta meczu
13:30 Boisko 2 RJP - Żubry 9 - 16  Karta meczu
14:00 Boisko 1 Jucha Hultaje - Chąsa Żubrów 8 - 17  Karta meczu
14:00 Boisko 2 Grandmaster Flash - ZWR Lamparty 11 - 13  Karta meczu
14:00 Boisko 3 The Bridge - ZWR Gepardy 11 - 17  Karta meczu
14:30 Boisko 1 Przemek Saleta V - RJP 10 - 17  Karta meczu
14:30 Boisko 2 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Ultimatum 9 - 14  Karta meczu
14:30 Boisko 3 Brave Beavers - Jucha Dranie 9 - 13  Karta meczu
15:00 Boisko 1 Żubry - Bez Cudnych Kosmodysk 17 - 15  Karta meczu
15:30 Boisko 2 The Bridge - Jucha Hultaje 16 - 7  Karta meczu
15:30 Boisko 3 ZWR Lamparty - Brave Beavers 9 - 8  Karta meczu
16:00 Boisko 1 RJP - Ministerstwo Dziwnych Rzutów 14 - 3  Karta meczu
16:00 Boisko 2 Grandmaster Flash - ZWR Gepardy 9 - 21  Karta meczu
16:00 Boisko 3 Chąsa Żubrów - Żubry 12 - 9  Karta meczu
16:30 Boisko 3 Ultimatum - Przemek Saleta V 6 - 16  Karta meczu
17:00 Boisko 1 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Chąsa Żubrów 5 - 20  Karta meczu
17:00 Boisko 2 RJP - ZWR Gepardy 9 - 17  Karta meczu
17:00 Boisko 3 Jucha Hultaje - Bez Cudnych Kosmodysk 7 - 21  Karta meczu
17:30 Boisko 1 ZWR Lamparty - Ultimatum 17 - 12  Karta meczu
17:30 Boisko 2 Brave Beavers - Grandmaster Flash 12 - 10  Karta meczu
17:30 Boisko 3 Przemek Saleta V - Jucha Dranie 15 - 13  Karta meczu
18:00 Boisko 3 Chąsa Żubrów - The Bridge 10 - 13  Karta meczu
18:30 Boisko 2 Bez Cudnych Kosmodysk - Jucha Dranie 18 - 13  Karta meczu
18:30 Boisko 3 Jucha Hultaje - ZWR Lamparty 5 - 15  Karta meczu
19:00 Boisko 2 ZWR Gepardy - Żubry 20 - 12  Karta meczu
19:00 Boisko 3 Przemek Saleta V - Grandmaster Flash 10 - 13  Karta meczu

Kolejka 5

Pon 06.01.2020 Arena Futbolu

Mixed Liga
12:00 Boisko 1 4hands Adam - RJP II 12 - 14  Karta meczu
12:00 Boisko 2 Pogoń Pyton - 71 Wratislavia 6 - 16  Karta meczu
12:00 Boisko 3 Szczupaki Olsztyn - Ultimatum 10 - 11  Karta meczu
12:30 Boisko 1 CB Ksydomsok - 4hands Małysz 11 - 18  Karta meczu
12:30 Boisko 2 ZWR Tyglew - 042 10 - 9  Karta meczu
12:30 Boisko 3 mJAH Noc - Mad Hatters 11 - 10  Karta meczu
13:00 Boisko 1 RJP III - Czarna Kompania 16 - 15  Karta meczu
13:00 Boisko 2 Dysko Polot - RJP 10 - 15  Karta meczu
13:00 Boisko 3 ZWR Legrys - mJAH Dzień 15 - 14  Karta meczu
13:30 Boisko 1 71 Wratislavia - RJP II 13 - 16  Karta meczu
13:30 Boisko 2 BC Kosmodysk - Grandmaster Flash 10 - 8  Karta meczu
13:30 Boisko 3 Pogoń Pyton - 4hands Adam 4 - 21  Karta meczu
14:00 Boisko 1 Mad Hatters - Szczupaki Olsztyn 7 - 9  Karta meczu
14:00 Boisko 2 4hands Małysz - Ultimatum 7 - 15  Karta meczu
14:00 Boisko 3 042 - RJP III 7 - 14  Karta meczu
14:30 Boisko 1 ZWR Tyglew - Dysko Polot 12 - 11  Karta meczu
14:30 Boisko 2 ZWR Legrys - mJAH Noc 16 - 9  Karta meczu
14:30 Boisko 3 CB Ksydomsok - RJP 7 - 21  Karta meczu
15:00 Boisko 1 Pogoń Pyton - mJAH Dzień 2 - 21  Karta meczu
15:00 Boisko 2 Czarna Kompania - 4hands Adam 9 - 10  Karta meczu
15:00 Boisko 3 4hands Małysz - 71 Wratislavia 11 - 13  Karta meczu
15:30 Boisko 1 RJP II - Mad Hatters 17 - 9  Karta meczu
15:30 Boisko 2 ZWR Legrys - Ultimatum 17 - 9  Karta meczu
15:30 Boisko 3 BC Kosmodysk - ZWR Tyglew 17 - 8  Karta meczu
16:00 Boisko 1 Grandmaster Flash - RJP III 9 - 10  Karta meczu
16:00 Boisko 2 Czarna Kompania - Szczupaki Olsztyn 12 - 6  Karta meczu
16:00 Boisko 3 Pogoń Pyton - RJP 6 - 20  Karta meczu
16:30 Boisko 1 mJAH Noc - Dysko Polot 20 - 13  Karta meczu
16:30 Boisko 2 CB Ksydomsok - 71 Wratislavia 9 - 18  Karta meczu
16:30 Boisko 3 Mad Hatters - mJAH Dzień 6 - 21  Karta meczu
17:00 Boisko 1 4hands Adam - 042 21 - 7  Karta meczu
17:00 Boisko 2 ZWR Legrys - BC Kosmodysk 13 - 14  Karta meczu
17:00 Boisko 3 Czarna Kompania - Ultimatum 13 - 14  Karta meczu
17:30 Boisko 1 RJP - ZWR Tyglew 13 - 5  Karta meczu
17:30 Boisko 2 RJP II - RJP III 14 - 13  Karta meczu
17:30 Boisko 3 Dysko Polot - Szczupaki Olsztyn 6 - 15  Karta meczu
18:00 Boisko 2 4hands Adam - CB Ksydomsok 21 - 3  Karta meczu
18:00 Boisko 3 042 - 4hands Małysz 7 - 16  Karta meczu

Kolejka 6

Nie 12.01.2020 Arena Futbolu

Mixed Liga
11:30 Boisko 1 RJP - RJP II 13 - 18  Karta meczu
11:30 Boisko 2 Dysko Polot - mJAH Dzień 10 - 18  Karta meczu
11:30 Boisko 3 Ultimatum - 042 16 - 6  Karta meczu
12:00 Boisko 1 BC Kosmodysk - Mad Hatters 21 - 14  Karta meczu
12:00 Boisko 2 Uwaga Pies - 4hands Adam 8 - 19  Karta meczu
12:00 Boisko 3 71 Wratislavia - Szczupaki Olsztyn 15 - 6  Karta meczu
12:30 Boisko 1 RJP III - 4hands Małysz 15 - 4  Karta meczu
12:30 Boisko 2 mJAH Noc - Czarna Kompania 17 - 11  Karta meczu
12:30 Boisko 3 Sky This - Grandmaster Flash 7 - 21  Karta meczu
13:00 Boisko 1 CB Ksydomsok - Pogoń Pyton 8 - 12  Karta meczu
13:00 Boisko 2 Uwaga Pies - ZWR Legrys 9 - 15  Karta meczu
13:00 Boisko 3 RJP - mJAH Dzień 13 - 18  Karta meczu
13:30 Boisko 1 Dysko Polot - Ultimatum 5 - 20  Karta meczu
13:30 Boisko 2 042 - Mad Hatters 14 - 13  Karta meczu
13:30 Boisko 3 4hands Adam - ZWR Tyglew 16 - 12  Karta meczu
14:00 Boisko 1 Grandmaster Flash - RJP II 14 - 15  Karta meczu
14:00 Boisko 2 Czarna Kompania - 71 Wratislavia 13 - 12  Karta meczu
14:00 Boisko 3 4hands Małysz - Szczupaki Olsztyn 17 - 8  Karta meczu
14:30 Boisko 1 Pogoń Pyton - BC Kosmodysk 6 - 21  Karta meczu
14:30 Boisko 2 Sky This - mJAH Noc 6 - 17  Karta meczu
14:30 Boisko 3 RJP III - ZWR Legrys 15 - 20  Karta meczu
15:00 Boisko 1 042 - CB Ksydomsok 9 - 8  Karta meczu
15:00 Boisko 2 Szczupaki Olsztyn - ZWR Tyglew 11 - 9  Karta meczu
15:00 Boisko 3 Czarna Kompania - RJP 11 - 14  Karta meczu
15:30 Boisko 1 Dysko Polot - 71 Wratislavia 8 - 21  Karta meczu
15:30 Boisko 2 4hands Małysz - Uwaga Pies 12 - 7  Karta meczu
15:30 Boisko 3 Ultimatum - mJAH Noc 16 - 13  Karta meczu
16:00 Boisko 1 RJP III - mJAH Dzień 12 - 14  Karta meczu
16:00 Boisko 2 RJP II - Czarna Kompania 15 - 16  Karta meczu
16:00 Boisko 3 Mad Hatters - 4hands Adam 12 - 21  Karta meczu
16:30 Boisko 1 Pogoń Pyton - Sky This 15 - 10  Karta meczu
16:30 Boisko 2 Ultimatum - BC Kosmodysk 8 - 21  Karta meczu
16:30 Boisko 3 RJP - Grandmaster Flash 14 - 12  Karta meczu
17:00 Boisko 1 mJAH Noc - Uwaga Pies 12 - 11  Karta meczu
17:00 Boisko 2 71 Wratislavia - mJAH Dzień 15 - 10  Karta meczu
17:00 Boisko 3 Szczupaki Olsztyn - ZWR Legrys 6 - 21  Karta meczu
17:30 Boisko 1 Ultimatum - CB Ksydomsok 14 - 7  Karta meczu
17:30 Boisko 2 042 - Pogoń Pyton 19 - 8  Karta meczu
17:30 Boisko 3 ZWR Tyglew - Mad Hatters 15 - 14  Karta meczu
18:00 Boisko 1 4hands Małysz - ZWR Legrys 9 - 16  Karta meczu
18:00 Boisko 2 Szczupaki Olsztyn - mJAH Noc 7 - 13  Karta meczu
18:00 Boisko 3 Uwaga Pies - 71 Wratislavia 10 - 14  Karta meczu
18:30 Boisko 1 4hands Adam - RJP III 16 - 15  Karta meczu
18:30 Boisko 2 RJP - Sky This 19 - 15  Karta meczu
18:30 Boisko 3 Dysko Polot - Czarna Kompania 9 - 13  Karta meczu
19:00 Boisko 1 ZWR Tyglew - 4hands Małysz 15 - 11  Karta meczu
19:00 Boisko 2 CB Ksydomsok - Mad Hatters 9 - 18  Karta meczu
19:00 Boisko 3 BC Kosmodysk - 042 21 - 7  Karta meczu
19:30 Boisko 1 Sky This - RJP II 2 - 21  Karta meczu
19:30 Boisko 2 RJP III - Pogoń Pyton 21 - 10  Karta meczu
19:30 Boisko 3 4hands Adam - Grandmaster Flash 14 - 10  Karta meczu

Kolejka 7

Nie 26.01.2020 Arena Futbolu

Women Liga
11:30 Boisko 3 RJP - Gran Maestras de la Luz ? - ? Historia meczów
12:00 Boisko 2 Sarny Północy - Frelki ? - ?
13:00 Boisko 1 Frelki - Flowers ? - ? Historia meczów
13:30 Boisko 1 Sarny Północy - Lost'n'Found ? - ?
13:30 Boisko 3 Gran Maestras de la Luz - ZWR Pantery ? - ?
14:00 Boisko 2 4hands - ZWR Pantery ? - ?
14:00 Boisko 3 RJP - Flowers ? - ? Historia meczów
15:00 Boisko 3 Sarny Północy - mJAH Panie ? - ?
15:30 Boisko 1 Frelki - RJP ? - ? Historia meczów
15:30 Boisko 2 Flowers - 4hands ? - ? Historia meczów
16:00 Boisko 1 mJAH Panie - ZWR Pantery ? - ?
16:30 Boisko 1 Lost'n'Found - Gran Maestras de la Luz ? - ? Historia meczów
17:00 Boisko 3 Frelki - mJAH Panie ? - ? Historia meczów
17:30 Boisko 1 4hands - Sarny Północy ? - ?
17:30 Boisko 2 Flowers - Gran Maestras de la Luz ? - ? Historia meczów
18:00 Boisko 1 Lost'n'Found - RJP ? - ? Historia meczów
Open Liga
11:30 Boisko 1 The Bridge - RJP ? - ?
11:30 Boisko 2 ZWR Gepardy - Jucha Hultaje ? - ?
12:00 Boisko 1 Ultimatum - Chąsa Żubrów ? - ?
12:00 Boisko 3 Brave Beavers - Przemek Saleta V ? - ?
12:30 Boisko 1 Jucha Dranie - Żubry ? - ?
12:30 Boisko 2 Grandmaster Flash - Ministerstwo Dziwnych Rzutów ? - ? Historia meczów
12:30 Boisko 3 ZWR Lamparty - Bez Cudnych Kosmodysk ? - ?
13:00 Boisko 2 Brave Beavers - The Bridge ? - ?
13:00 Boisko 3 Jucha Hultaje - Ultimatum ? - ?
13:30 Boisko 2 Jucha Dranie - ZWR Gepardy ? - ?
14:00 Boisko 1 RJP - ZWR Lamparty ? - ?
14:30 Boisko 1 Przemek Saleta V - Ministerstwo Dziwnych Rzutów ? - ?
14:30 Boisko 2 Bez Cudnych Kosmodysk - Chąsa Żubrów ? - ?
14:30 Boisko 3 Żubry - Jucha Hultaje ? - ?
15:00 Boisko 1 RJP - Ultimatum ? - ? Historia meczów
15:00 Boisko 2 ZWR Gepardy - Brave Beavers ? - ?
15:30 Boisko 3 Jucha Dranie - Grandmaster Flash ? - ?
16:00 Boisko 2 Bez Cudnych Kosmodysk - The Bridge ? - ?
16:00 Boisko 3 ZWR Lamparty - Chąsa Żubrów ? - ?
16:30 Boisko 2 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Jucha Hultaje ? - ?
16:30 Boisko 3 Przemek Saleta V - Żubry ? - ?
17:00 Boisko 1 Ultimatum - Jucha Dranie ? - ?
17:00 Boisko 2 The Bridge - Grandmaster Flash ? - ?
17:30 Boisko 3 Brave Beavers - Chąsa Żubrów ? - ?
18:00 Boisko 2 RJP - Grandmaster Flash ? - ? Historia meczów
18:00 Boisko 3 Żubry - ZWR Lamparty ? - ?
18:30 Boisko 2 Bez Cudnych Kosmodysk - Przemek Saleta V ? - ?
18:30 Boisko 3 ZWR Gepardy - Ministerstwo Dziwnych Rzutów ? - ?

Kolejka 8

Nie 02.02.2020 Arena Futbolu

Mixed Liga
11:30 Boisko 1 Grandmaster Flash - Mad Hatters ? - ? Historia meczów
11:30 Boisko 2 mJAH Dzień - Sky This ? - ?
11:30 Boisko 3 ZWR Tyglew - mJAH Noc ? - ?
12:00 Boisko 1 RJP III - Uwaga Pies ? - ?
12:00 Boisko 2 Dysko Polot - 4hands Małysz ? - ?
12:00 Boisko 3 4hands Adam - BC Kosmodysk ? - ?
12:30 Boisko 1 CB Ksydomsok - Czarna Kompania ? - ?
12:30 Boisko 2 Ultimatum - RJP II ? - ? Historia meczów
12:30 Boisko 3 Pogoń Pyton - Szczupaki Olsztyn ? - ?
13:00 Boisko 1 RJP - ZWR Legrys ? - ?
13:00 Boisko 2 Mad Hatters - 71 Wratislavia ? - ? Historia meczów
13:00 Boisko 3 4hands Adam - Sky This ? - ?
13:30 Boisko 1 Grandmaster Flash - ZWR Tyglew ? - ?
13:30 Boisko 2 mJAH Noc - 042 ? - ?
13:30 Boisko 3 mJAH Dzień - BC Kosmodysk ? - ?
14:00 Boisko 1 Pogoń Pyton - Uwaga Pies ? - ?
14:00 Boisko 2 71 Wratislavia - Ultimatum ? - ? Historia meczów
14:00 Boisko 3 Sky This - RJP III ? - ?
14:30 Boisko 1 RJP II - 4hands Małysz ? - ?
14:30 Boisko 2 042 - Szczupaki Olsztyn ? - ?
14:30 Boisko 3 4hands Adam - Dysko Polot ? - ?
15:00 Boisko 1 mJAH Dzień - CB Ksydomsok ? - ?
15:00 Boisko 2 Grandmaster Flash - Czarna Kompania ? - ? Historia meczów
15:00 Boisko 3 RJP - BC Kosmodysk ? - ? Historia meczów
15:30 Boisko 1 mJAH Noc - RJP III ? - ?
15:30 Boisko 2 ZWR Tyglew - Pogoń Pyton ? - ?
15:30 Boisko 3 Uwaga Pies - RJP II ? - ? Historia meczów
16:00 Boisko 1 Dysko Polot - ZWR Legrys ? - ?
16:00 Boisko 2 mJAH Dzień - Ultimatum ? - ?
16:00 Boisko 3 Czarna Kompania - Mad Hatters ? - ? Historia meczów
16:30 Boisko 1 Szczupaki Olsztyn - Sky This ? - ?
16:30 Boisko 2 042 - Uwaga Pies ? - ?
16:30 Boisko 3 71 Wratislavia - Grandmaster Flash ? - ? Historia meczów
17:00 Boisko 1 RJP - Ultimatum ? - ? Historia meczów
17:00 Boisko 2 4hands Małysz - BC Kosmodysk ? - ?
17:00 Boisko 3 mJAH Noc - CB Ksydomsok ? - ?
17:30 Boisko 1 Szczupaki Olsztyn - 4hands Adam ? - ?
17:30 Boisko 2 RJP III - Mad Hatters ? - ?
17:30 Boisko 3 Pogoń Pyton - ZWR Legrys ? - ?
18:00 Boisko 1 71 Wratislavia - RJP ? - ? Historia meczów
18:00 Boisko 2 Uwaga Pies - Grandmaster Flash ? - ? Historia meczów
18:00 Boisko 3 Sky This - CB Ksydomsok ? - ?
18:30 Boisko 1 mJAH Noc - 4hands Małysz ? - ?
18:30 Boisko 2 Czarna Kompania - ZWR Legrys ? - ?
18:30 Boisko 3 042 - Dysko Polot ? - ? Historia meczów
19:00 Boisko 1 RJP II - ZWR Tyglew ? - ?
19:00 Boisko 2 mJAH Dzień - 4hands Adam ? - ?
19:00 Boisko 3 Sky This - BC Kosmodysk ? - ?

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 26.01.2020 10:54