WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Mixed

Grupa A
22.06.2019 11:50 Boisko 3 Ultimatum Sztorm - BC Kosmodysk 3 - 13  Karta meczu
22.06.2019 11:50 Boisko 4 4hands - 2obvious 8 - 9  Karta meczu
22.06.2019 13:40 Boisko 1 BC Kosmodysk - 2obvious 13 - 4  Karta meczu
22.06.2019 13:40 Boisko 2 Ultimatum Sztorm - 4hands 8 - 10  Karta meczu
22.06.2019 17:20 Boisko 1 BC Kosmodysk - 4hands 13 - 5  Karta meczu
22.06.2019 17:20 Boisko 2 2obvious - Ultimatum Sztorm 10 - 7  Karta meczu
Grupa B
22.06.2019 10:00 Boisko 1 Tychy Claws - RJP 1 - 13  Karta meczu
22.06.2019 10:00 Boisko 2 Kato Vice - KWR Knury 4 - 8  Karta meczu
22.06.2019 11:50 Boisko 1 Tychy Claws - Grandmaster Flash 2 - 13  Karta meczu
22.06.2019 11:50 Boisko 2 RJP - Kato Vice 13 - 1  Karta meczu
22.06.2019 13:40 Boisko 3 Grandmaster Flash - KWR Knury 8 - 10  Karta meczu
22.06.2019 13:40 Boisko 4 Kato Vice - Tychy Claws 10 - 5  Karta meczu
22.06.2019 15:30 Boisko 1 Grandmaster Flash - Kato Vice 10 - 6  Karta meczu
22.06.2019 15:30 Boisko 2 KWR Knury - RJP 9 - 8  Karta meczu
22.06.2019 17:20 Boisko 3 RJP - Grandmaster Flash 10 - 8  Karta meczu
22.06.2019 17:20 Boisko 4 KWR Knury - Tychy Claws 13 - 1  Karta meczu
Grupa C
22.06.2019 10:55 Boisko 1 Ultimatum Szkwał - Uwaga Pies 3 - 13  Karta meczu
22.06.2019 10:55 Boisko 2 Albatros - Czarna Kompania 5 - 10  Karta meczu
22.06.2019 12:45 Boisko 3 Ultimatum Szkwał - Brave Beavers 1 - 13  Karta meczu
22.06.2019 12:45 Boisko 4 Uwaga Pies - Albatros 9 - 7  Karta meczu
22.06.2019 14:35 Boisko 1 Brave Beavers - Czarna Kompania 10 - 9  Karta meczu
22.06.2019 14:35 Boisko 2 Albatros - Ultimatum Szkwał 13 - 7  Karta meczu
22.06.2019 16:25 Boisko 3 Brave Beavers - Albatros 13 - 0  Karta meczu
22.06.2019 16:25 Boisko 4 Czarna Kompania - Uwaga Pies 13 - 2  Karta meczu
22.06.2019 18:15 Boisko 1 Uwaga Pies - Brave Beavers 9 - 11  Karta meczu
22.06.2019 18:15 Boisko 2 Czarna Kompania - Ultimatum Szkwał 13 - 2  Karta meczu
Grupa D
22.06.2019 10:55 Boisko 3 #967 - Trójmiasto United 10 - 4  Karta meczu
22.06.2019 10:55 Boisko 4 Szczupaki - Frisbnik 5 - 13  Karta meczu
22.06.2019 12:45 Boisko 1 #967 - Zawierucha 5 - 13  Karta meczu
22.06.2019 12:45 Boisko 2 Trójmiasto United - Szczupaki 5 - 13  Karta meczu
22.06.2019 14:35 Boisko 3 Zawierucha - Frisbnik 12 - 6  Karta meczu
22.06.2019 14:35 Boisko 4 Szczupaki - #967 9 - 5  Karta meczu
22.06.2019 16:25 Boisko 1 Zawierucha - Szczupaki 13 - 4  Karta meczu
22.06.2019 16:25 Boisko 2 Frisbnik - Trójmiasto United 13 - 6  Karta meczu
22.06.2019 18:15 Boisko 3 Trójmiasto United - Zawierucha 4 - 13  Karta meczu
22.06.2019 18:15 Boisko 4 Frisbnik - #967 11 - 5  Karta meczu
O miejsca 1-8
23.06.2019 10:25 Boisko 1 BC Kosmodysk - RJP 12 - 6  Karta meczu
23.06.2019 10:25 Boisko 2 KWR Knury - 2obvious 11 - 7  Karta meczu
23.06.2019 10:25 Boisko 3 Brave Beavers - Frisbnik 7 - 9  Karta meczu
23.06.2019 10:25 Boisko 4 Zawierucha - Czarna Kompania 13 - 4  Karta meczu
O miejsca 1-8 Półfinały
23.06.2019 12:15 Boisko 3 RJP - Czarna Kompania 13 - 7  Karta meczu
23.06.2019 12:15 Boisko 4 Brave Beavers - 2obvious 6 - 9  Karta meczu
23.06.2019 13:10 Boisko 1 BC Kosmodysk - Zawierucha 13 - 9  Karta meczu
23.06.2019 13:10 Boisko 2 Frisbnik - KWR Knury 8 - 10  Karta meczu
O miejsca 1-8 Finały
23.06.2019 15:00 Boisko 1 RJP - 2obvious 13 - 12  Karta meczu
23.06.2019 15:00 Boisko 2 Zawierucha - Frisbnik 9 - 8  Karta meczu
23.06.2019 15:00 Boisko 3 Czarna Kompania - Brave Beavers 7 - 9  Karta meczu
23.06.2019 15:55 Boisko 2 BC Kosmodysk - KWR Knury 11 - 5  Karta meczu
O miejsca 9-16
23.06.2019 09:30 Boisko 1 4hands - Kato Vice 5 - 9  Karta meczu
23.06.2019 09:30 Boisko 2 Grandmaster Flash - Ultimatum Sztorm 11 - 9  Karta meczu
23.06.2019 09:30 Boisko 3 Uwaga Pies - #967 9 - 8  Karta meczu
23.06.2019 09:30 Boisko 4 Szczupaki - Albatros 11 - 7  Karta meczu
O miejsca 9-16 Półfinały
23.06.2019 11:20 Boisko 2 4hands - Albatros 11 - 5  Karta meczu
23.06.2019 11:20 Boisko 3 #967 - Ultimatum Sztorm 8 - 12  Karta meczu
23.06.2019 12:15 Boisko 1 Kato Vice - Szczupaki 11 - 10  Karta meczu
23.06.2019 12:15 Boisko 2 Uwaga Pies - Grandmaster Flash 5 - 13  Karta meczu
O miejsca 9-16 Finały
23.06.2019 14:05 Boisko 1 4hands - Ultimatum Sztorm 9 - 8  Karta meczu
23.06.2019 14:05 Boisko 2 Albatros - #967 2 - 13  Karta meczu
23.06.2019 14:05 Boisko 3 Kato Vice - Grandmaster Flash 2 - 13  Karta meczu
23.06.2019 14:05 Boisko 4 Szczupaki - Uwaga Pies 10 - 9  Karta meczu
O miejsca 17-19
23.06.2019 11:20 Boisko 1 Tychy Claws - Trójmiasto United 0 - 13  Karta meczu
23.06.2019 13:10 Boisko 3 Ultimatum Szkwał - Tychy Claws 13 - 3  Karta meczu
23.06.2019 15:00 Boisko 4 Trójmiasto United - Ultimatum Szkwał 10 - 6  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 23.07.2019 20:01