English Polski
Zaloguj się

Mixed

Grupa A
25.06.2022 11:50 Boisko 3 AKS ZŁY Kosmodysk 2 - Flow 5 - 9  Karta meczu
25.06.2022 11:50 Boisko 4 042 - 4hands 3 - 10  Karta meczu
25.06.2022 13:40 Boisko 1 Flow - 4hands 9 - 4  Karta meczu
25.06.2022 13:40 Boisko 2 AKS ZŁY Kosmodysk 2 - 042 8 - 7  Karta meczu
25.06.2022 17:20 Boisko 1 Flow - 042 11 - 5  Karta meczu
25.06.2022 17:20 Boisko 2 4hands - AKS ZŁY Kosmodysk 2 13 - 7  Karta meczu
Grupa B
25.06.2022 10:00 Boisko 1 Ultimatum Flauta - Wrocław Południe 1 - 13  Karta meczu
25.06.2022 10:00 Boisko 2 Uwaga Pies - KKS Prokocim KrakUF 12 - 5  Karta meczu
25.06.2022 11:50 Boisko 1 Ultimatum Flauta - AKS ZŁY Kosmodysk 1 0 - 13  Karta meczu
25.06.2022 11:50 Boisko 2 Wrocław Południe - Uwaga Pies 8 - 3  Karta meczu
25.06.2022 13:40 Boisko 3 AKS ZŁY Kosmodysk 1 - KKS Prokocim KrakUF 13 - 4  Karta meczu
25.06.2022 13:40 Boisko 4 Uwaga Pies - Ultimatum Flauta 13 - 1  Karta meczu
25.06.2022 15:30 Boisko 1 KKS Prokocim KrakUF - Wrocław Południe 12 - 9  Karta meczu
25.06.2022 15:30 Boisko 2 AKS ZŁY Kosmodysk 1 - Uwaga Pies 13 - 6  Karta meczu
25.06.2022 17:15 Boisko 3 Wrocław Południe - AKS ZŁY Kosmodysk 1 7 - 13  Karta meczu
25.06.2022 17:15 Boisko 4 KKS Prokocim KrakUF - Ultimatum Flauta 13 - 2  Karta meczu
Grupa C
25.06.2022 10:55 Boisko 1 ATRE Indians - #967 0 - 13  Karta meczu
25.06.2022 10:55 Boisko 2 Pogoń Pyton - Frisbnik 3 - 13  Karta meczu
25.06.2022 12:45 Boisko 3 ATRE Indians - AKS ZŁA Zawierucha 0 - 13  Karta meczu
25.06.2022 12:45 Boisko 4 #967 - Pogoń Pyton 10 - 1  Karta meczu
25.06.2022 14:35 Boisko 1 AKS ZŁA Zawierucha - Frisbnik 13 - 3  Karta meczu
25.06.2022 14:35 Boisko 2 Pogoń Pyton - ATRE Indians 12 - 4  Karta meczu
25.06.2022 16:20 Boisko 3 AKS ZŁA Zawierucha - Pogoń Pyton 13 - 3  Karta meczu
25.06.2022 16:20 Boisko 4 Frisbnik - #967 11 - 6  Karta meczu
25.06.2022 18:15 Boisko 1 #967 - AKS ZŁA Zawierucha 7 - 13  Karta meczu
25.06.2022 18:15 Boisko 2 Frisbnik - ATRE Indians 13 - 4  Karta meczu
Grupa D
25.06.2022 10:55 Boisko 3 Sky This - Szczupaki 5 - 13  Karta meczu
25.06.2022 10:55 Boisko 4 Ultimatum Sztorm - RJP 5 - 11  Karta meczu
25.06.2022 12:45 Boisko 1 Sky This - Savage Ultimate 2 - 13  Karta meczu
25.06.2022 12:45 Boisko 2 Szczupaki - Ultimatum Sztorm 9 - 8  Karta meczu
25.06.2022 14:35 Boisko 3 Savage Ultimate - RJP 11 - 9  Karta meczu
25.06.2022 14:35 Boisko 4 Ultimatum Sztorm - Sky This 13 - 4  Karta meczu
25.06.2022 16:25 Boisko 1 RJP - Szczupaki 13 - 5  Karta meczu
25.06.2022 16:25 Boisko 2 Savage Ultimate - Ultimatum Sztorm 13 - 3  Karta meczu
25.06.2022 18:10 Boisko 3 Szczupaki - Savage Ultimate 4 - 13  Karta meczu
25.06.2022 18:10 Boisko 4 RJP - Sky This 11 - 7  Karta meczu
O miejsca 1-8
26.06.2022 10:25 Boisko 1 Flow - Wrocław Południe 10 - 9  Karta meczu
26.06.2022 10:25 Boisko 2 AKS ZŁY Kosmodysk 1 - 4hands 13 - 5  Karta meczu
26.06.2022 10:25 Boisko 3 AKS ZŁA Zawierucha - RJP 11 - 8  Karta meczu
26.06.2022 10:25 Boisko 4 Savage Ultimate - Frisbnik 10 - 8  Karta meczu
O miejsca 1-8 Półfinały
26.06.2022 12:15 Boisko 3 Wrocław Południe - Frisbnik 8 - 12  Karta meczu
26.06.2022 12:15 Boisko 4 RJP - 4hands 7 - 13  Karta meczu
26.06.2022 13:10 Boisko 1 AKS ZŁA Zawierucha - AKS ZŁY Kosmodysk 1 5 - 9  Karta meczu
26.06.2022 13:10 Boisko 2 Flow - Savage Ultimate 11 - 7  Karta meczu
O miejsca 1-8 Finały
26.06.2022 15:00 Boisko 1 Savage Ultimate - AKS ZŁA Zawierucha 7 - 9  Karta meczu
26.06.2022 15:00 Boisko 2 Frisbnik - 4hands 10 - 8  Karta meczu
26.06.2022 15:00 Boisko 3 Wrocław Południe - RJP 7 - 8  Karta meczu
26.06.2022 15:55 Boisko 1 Flow - AKS ZŁY Kosmodysk 1 8 - 10  Karta meczu
O miejsca 9-16
26.06.2022 09:30 Boisko 1 AKS ZŁY Kosmodysk 2 - KKS Prokocim KrakUF 8 - 11  Karta meczu
26.06.2022 09:30 Boisko 2 Uwaga Pies - 042 11 - 4  Karta meczu
26.06.2022 09:30 Boisko 3 #967 - Ultimatum Sztorm 10 - 4  Karta meczu
26.06.2022 09:30 Boisko 4 Szczupaki - Pogoń Pyton 5 - 10  Karta meczu
O miejsca 9-16 Półfinały
26.06.2022 11:20 Boisko 3 AKS ZŁY Kosmodysk 2 - Szczupaki 13 - 6  Karta meczu
26.06.2022 11:20 Boisko 4 Ultimatum Sztorm - 042 13 - 6  Karta meczu
26.06.2022 12:15 Boisko 1 KKS Prokocim KrakUF - Pogoń Pyton 10 - 4  Karta meczu
26.06.2022 12:15 Boisko 2 #967 - Uwaga Pies 10 - 7  Karta meczu
O miejsca 9-16 Finały
26.06.2022 14:05 Boisko 1 AKS ZŁY Kosmodysk 2 - Ultimatum Sztorm 10 - 4  Karta meczu
26.06.2022 14:05 Boisko 2 Szczupaki - 042 9 - 10  Karta meczu
26.06.2022 14:05 Boisko 3 KKS Prokocim KrakUF - #967 9 - 10  Karta meczu
26.06.2022 14:05 Boisko 4 Pogoń Pyton - Uwaga Pies 6 - 10  Karta meczu
O miejsca 17-19
26.06.2022 11:20 Boisko 1 Sky This - Ultimatum Flauta 8 - 2  Karta meczu
26.06.2022 13:10 Boisko 4 Ultimatum Flauta - ATRE Indians 4 - 7  Karta meczu
26.06.2022 15:00 Boisko 4 ATRE Indians - Sky This 6 - 7  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 30.06.2022 09:44