English Polski
Zaloguj się

Mixed

Liga
21.11.2021 11:30 Boisko 1 4hands Adam - 4hands Małysz 17 - 9  Karta meczu
21.11.2021 11:30 Boisko 2 Zawierucha - Pogoń Pyton 19 - 7  Karta meczu
21.11.2021 11:30 Boisko 3 RJP II - mJAH Dzień 16 - 11  Karta meczu
21.11.2021 12:00 Boisko 1 042 - AKS Zły Kosmodysk 8 - 14  Karta meczu
21.11.2021 12:00 Boisko 2 Uwaga Pies - mJAH Noc 5 - 17  Karta meczu
21.11.2021 12:00 Boisko 3 Mad Hatters - KrakUF 13 - 11  Karta meczu
21.11.2021 12:30 Boisko 1 RJP - Dysko Polot 20 - 11  Karta meczu
21.11.2021 12:30 Boisko 2 Szczupaki - RJP II 8 - 15  Karta meczu
21.11.2021 12:30 Boisko 3 Grandmaster Flash - Ultimatum 10 - 7  Karta meczu
21.11.2021 13:00 Boisko 1 Sky This - mJAH Dzień 9 - 13  Karta meczu
21.11.2021 13:00 Boisko 2 Mad Hatters - Pogoń Pyton 9 - 8  Karta meczu
21.11.2021 13:00 Boisko 3 4hands Adam - mJAH Noc 13 - 17  Karta meczu
21.11.2021 13:30 Boisko 1 Uwaga Pies - Zawierucha 9 - 19  Karta meczu
21.11.2021 13:30 Boisko 2 4hands Małysz - KrakUF 4 - 10  Karta meczu
21.11.2021 13:30 Boisko 3 042 - Szczupaki 11 - 10  Karta meczu
21.11.2021 14:00 Boisko 1 Dysko Polot - Sky This Newgen 18 - 5  Karta meczu
21.11.2021 14:00 Boisko 2 AKS Zły Kosmodysk - Ultimatum 10 - 5  Karta meczu
21.11.2021 14:00 Boisko 3 4hands Adam - RJP 21 - 14  Karta meczu
21.11.2021 14:30 Boisko 1 Pogoń Pyton - Grandmaster Flash 10 - 13  Karta meczu
21.11.2021 14:30 Boisko 2 mJAH Dzień - KrakUF 4 - 15  Karta meczu
21.11.2021 14:30 Boisko 3 Uwaga Pies - Mad Hatters 7 - 15  Karta meczu
21.11.2021 15:00 Boisko 1 Szczupaki - mJAH Noc 8 - 21  Karta meczu
21.11.2021 15:00 Boisko 2 Sky This Newgen - Sky This 6 - 14  Karta meczu
21.11.2021 15:00 Boisko 3 Zawierucha - 4hands Małysz 21 - 6  Karta meczu
21.11.2021 15:30 Boisko 1 KrakUF - Ultimatum 13 - 8  Karta meczu
21.11.2021 15:30 Boisko 2 RJP II - Uwaga Pies 15 - 9  Karta meczu
21.11.2021 15:30 Boisko 3 RJP - 042 14 - 9  Karta meczu
21.11.2021 16:00 Boisko 1 AKS Zły Kosmodysk - 4hands Adam 9 - 15  Karta meczu
21.11.2021 16:00 Boisko 2 Mad Hatters - Dysko Polot 16 - 11  Karta meczu
21.11.2021 16:00 Boisko 3 Pogoń Pyton - Szczupaki 11 - 8  Karta meczu
21.11.2021 16:30 Boisko 1 4hands Małysz - mJAH Dzień 13 - 8  Karta meczu
21.11.2021 16:30 Boisko 2 Zawierucha - 042 17 - 4  Karta meczu
21.11.2021 16:30 Boisko 3 RJP II - mJAH Noc 10 - 17  Karta meczu
21.11.2021 17:00 Boisko 1 Dysko Polot - Uwaga Pies 14 - 8  Karta meczu
21.11.2021 17:00 Boisko 2 KrakUF - AKS Zły Kosmodysk 5 - 12  Karta meczu
21.11.2021 17:00 Boisko 3 Ultimatum - Mad Hatters 10 - 9  Karta meczu
21.11.2021 17:30 Boisko 1 mJAH Noc - 042 22 - 5  Karta meczu
21.11.2021 17:30 Boisko 2 RJP - mJAH Dzień 16 - 8  Karta meczu
21.11.2021 17:30 Boisko 3 RJP II - Zawierucha 12 - 14  Karta meczu
21.11.2021 18:00 Boisko 1 Szczupaki - AKS Zły Kosmodysk 4 - 21  Karta meczu
21.11.2021 18:00 Boisko 2 Ultimatum - 4hands Małysz 16 - 6  Karta meczu
21.11.2021 18:00 Boisko 3 Dysko Polot - 4hands Adam 5 - 14  Karta meczu
21.11.2021 18:30 Boisko 3 RJP - Pogoń Pyton 13 - 12  Karta meczu
12.12.2021 11:30 Boisko 1 Dysko Polot - AKS Zły Kosmodysk 12 - 16  Karta meczu
12.12.2021 11:30 Boisko 2 Sky This - mJAH Noc 3 - 21  Karta meczu
12.12.2021 11:30 Boisko 3 Grandmaster Flash - KrakUF 11 - 12  Karta meczu
12.12.2021 12:00 Boisko 1 Sky This Newgen - Ultimatum 3 - 20  Karta meczu
12.12.2021 12:00 Boisko 2 Szczupaki - Uwaga Pies 12 - 11  Karta meczu
12.12.2021 12:00 Boisko 3 Mad Hatters - 4hands Adam 12 - 18  Karta meczu
12.12.2021 12:30 Boisko 1 RJP II - RJP 13 - 16  Karta meczu
12.12.2021 12:30 Boisko 2 Zawierucha - mJAH Dzień 15 - 6  Karta meczu
12.12.2021 12:30 Boisko 3 Pogoń Pyton - 042 12 - 7  Karta meczu
12.12.2021 13:00 Boisko 1 KrakUF - mJAH Noc 5 - 15  Karta meczu
12.12.2021 13:00 Boisko 2 AKS Zły Kosmodysk - 4hands Małysz 13 - 4  Karta meczu
12.12.2021 13:00 Boisko 3 Dysko Polot - Ultimatum 11 - 14  Karta meczu
12.12.2021 13:30 Boisko 1 Grandmaster Flash - Szczupaki 6 - 8  Karta meczu
12.12.2021 13:30 Boisko 2 Uwaga Pies - 042 14 - 4  Karta meczu
12.12.2021 13:30 Boisko 3 Sky This - Mad Hatters 4 - 17  Karta meczu
12.12.2021 14:00 Boisko 1 mJAH Dzień - 4hands Adam 2 - 21  Karta meczu
12.12.2021 14:00 Boisko 2 KrakUF - Sky This Newgen 21 - 4  Karta meczu
12.12.2021 14:00 Boisko 3 Pogoń Pyton - RJP II 1 - 17  Karta meczu
12.12.2021 14:30 Boisko 1 Grandmaster Flash - AKS Zły Kosmodysk 9 - 11  Karta meczu
12.12.2021 14:30 Boisko 2 Zawierucha - RJP 18 - 12  Karta meczu
12.12.2021 14:30 Boisko 3 mJAH Noc - 4hands Małysz 19 - 3  Karta meczu
12.12.2021 15:00 Boisko 1 Sky This - 042 11 - 6  Karta meczu
12.12.2021 15:00 Boisko 2 KrakUF - Szczupaki 6 - 10  Karta meczu
12.12.2021 15:00 Boisko 3 4hands Adam - Ultimatum 19 - 10  Karta meczu
12.12.2021 15:30 Boisko 1 Mad Hatters - Sky This Newgen 21 - 5  Karta meczu
12.12.2021 15:30 Boisko 2 4hands Małysz - Dysko Polot 11 - 12  Karta meczu
12.12.2021 15:30 Boisko 3 Grandmaster Flash - Uwaga Pies 13 - 6  Karta meczu
12.12.2021 16:00 Boisko 1 Ultimatum - RJP 13 - 7  Karta meczu
12.12.2021 16:00 Boisko 2 042 - RJP II 3 - 12  Karta meczu
12.12.2021 16:00 Boisko 3 Szczupaki - Sky This 12 - 9  Karta meczu
12.12.2021 16:30 Boisko 1 Zawierucha - KrakUF 11 - 10  Karta meczu
12.12.2021 16:30 Boisko 2 Pogoń Pyton - 4hands Adam 7 - 17  Karta meczu
12.12.2021 16:30 Boisko 3 Sky This Newgen - Uwaga Pies 4 - 17  Karta meczu
12.12.2021 17:00 Boisko 1 4hands Małysz - Mad Hatters 4 - 9  Karta meczu
12.12.2021 17:00 Boisko 2 mJAH Noc - mJAH Dzień 21 - 3  Karta meczu
12.12.2021 17:00 Boisko 3 Grandmaster Flash - Sky This 21 - 4  Karta meczu
12.12.2021 17:30 Boisko 1 AKS Zły Kosmodysk - Sky This Newgen 19 - 6  Karta meczu
12.12.2021 17:30 Boisko 2 Ultimatum - Pogoń Pyton 12 - 6  Karta meczu
12.12.2021 17:30 Boisko 3 RJP - Szczupaki 17 - 10  Karta meczu
12.12.2021 18:00 Boisko 1 Sky This - Zawierucha 9 - 17  Karta meczu
12.12.2021 18:00 Boisko 2 042 - 4hands Adam 4 - 17  Karta meczu
12.12.2021 18:00 Boisko 3 RJP II - 4hands Małysz 9 - 8  Karta meczu
12.12.2021 18:30 Boisko 1 RJP - Mad Hatters 19 - 16  Karta meczu
12.12.2021 18:30 Boisko 2 mJAH Noc - Pogoń Pyton 21 - 6  Karta meczu
12.12.2021 18:30 Boisko 3 mJAH Dzień - Dysko Polot 10 - 13  Karta meczu
12.12.2021 19:00 Boisko 2 Grandmaster Flash - RJP II 12 - 11  Karta meczu
12.12.2021 19:00 Boisko 3 AKS Zły Kosmodysk - Zawierucha 12 - 13  Karta meczu
23.01.2022 11:30 Boisko 1 RJP II - Mad Hatters ? - ? Historia meczów
23.01.2022 11:30 Boisko 2 Grandmaster Flash - Sky This Newgen ? - ?
23.01.2022 11:30 Boisko 3 Ultimatum - Zawierucha ? - ? Historia meczów
23.01.2022 12:00 Boisko 1 Dysko Polot - KrakUF ? - ?
23.01.2022 12:00 Boisko 2 Uwaga Pies - Pogoń Pyton ? - ? Historia meczów
23.01.2022 12:00 Boisko 3 Sky This - RJP ? - ? Historia meczów
23.01.2022 12:30 Boisko 1 4hands Adam - Sky This Newgen ? - ?
23.01.2022 12:30 Boisko 2 4hands Małysz - Szczupaki ? - ?
23.01.2022 12:30 Boisko 3 mJAH Dzień - 042 ? - ? Historia meczów
23.01.2022 13:00 Boisko 1 Mad Hatters - Grandmaster Flash ? - ? Historia meczów
23.01.2022 13:00 Boisko 2 Ultimatum - mJAH Noc ? - ? Historia meczów
23.01.2022 13:00 Boisko 3 AKS Zły Kosmodysk - Uwaga Pies ? - ?
23.01.2022 13:30 Boisko 1 Sky This - Pogoń Pyton ? - ? Historia meczów
23.01.2022 13:30 Boisko 2 4hands Adam - Zawierucha ? - ?
23.01.2022 13:30 Boisko 3 Dysko Polot - RJP II ? - ? Historia meczów
23.01.2022 14:00 Boisko 1 4hands Małysz - 042 ? - ? Historia meczów
23.01.2022 14:00 Boisko 2 RJP - AKS Zły Kosmodysk ? - ?
23.01.2022 14:00 Boisko 3 Szczupaki - Sky This Newgen ? - ?
23.01.2022 14:30 Boisko 1 RJP II - Ultimatum ? - ? Historia meczów
23.01.2022 14:30 Boisko 2 KrakUF - Uwaga Pies ? - ? Historia meczów
23.01.2022 14:30 Boisko 3 mJAH Dzień - Grandmaster Flash ? - ? Historia meczów
23.01.2022 15:00 Boisko 1 mJAH Noc - Zawierucha ? - ?
23.01.2022 15:00 Boisko 2 Mad Hatters - Szczupaki ? - ? Historia meczów
23.01.2022 15:00 Boisko 3 042 - Sky This Newgen ? - ?
23.01.2022 15:30 Boisko 1 mJAH Dzień - Pogoń Pyton ? - ? Historia meczów
23.01.2022 15:30 Boisko 2 Uwaga Pies - Sky This ? - ? Historia meczów
23.01.2022 15:30 Boisko 3 Dysko Polot - Grandmaster Flash ? - ? Historia meczów
23.01.2022 16:00 Boisko 1 Zawierucha - Mad Hatters ? - ? Historia meczów
23.01.2022 16:00 Boisko 2 4hands Małysz - RJP ? - ? Historia meczów
23.01.2022 16:00 Boisko 3 4hands Adam - RJP II ? - ? Historia meczów
23.01.2022 16:30 Boisko 1 mJAH Noc - Dysko Polot ? - ? Historia meczów
23.01.2022 16:30 Boisko 2 mJAH Dzień - AKS Zły Kosmodysk ? - ?
23.01.2022 16:30 Boisko 3 KrakUF - Sky This ? - ?
23.01.2022 17:00 Boisko 1 042 - Grandmaster Flash ? - ? Historia meczów
23.01.2022 17:00 Boisko 2 Sky This Newgen - 4hands Małysz ? - ?
23.01.2022 17:00 Boisko 3 Szczupaki - Ultimatum ? - ? Historia meczów
23.01.2022 17:30 Boisko 1 Sky This - Dysko Polot ? - ? Historia meczów
23.01.2022 17:30 Boisko 2 KrakUF - 4hands Adam ? - ?
23.01.2022 17:30 Boisko 3 Uwaga Pies - mJAH Dzień ? - ? Historia meczów
23.01.2022 18:00 Boisko 2 Pogoń Pyton - AKS Zły Kosmodysk ? - ?
23.01.2022 18:00 Boisko 3 mJAH Noc - RJP ? - ? Historia meczów
20.02.2022 11:30 Boisko 1 Sky This Newgen - mJAH Dzień ? - ?
20.02.2022 11:30 Boisko 2 042 - Dysko Polot ? - ? Historia meczów
20.02.2022 11:30 Boisko 3 4hands Małysz - Pogoń Pyton ? - ? Historia meczów
20.02.2022 12:00 Boisko 1 Ultimatum - Sky This ? - ? Historia meczów
20.02.2022 12:00 Boisko 2 mJAH Noc - Mad Hatters ? - ? Historia meczów
20.02.2022 12:00 Boisko 3 4hands Adam - Uwaga Pies ? - ? Historia meczów
20.02.2022 12:30 Boisko 1 AKS Zły Kosmodysk - RJP II ? - ?
20.02.2022 12:30 Boisko 2 RJP - Grandmaster Flash ? - ? Historia meczów
20.02.2022 12:30 Boisko 3 Szczupaki - Zawierucha ? - ? Historia meczów
20.02.2022 13:00 Boisko 1 Uwaga Pies - 4hands Małysz ? - ? Historia meczów
20.02.2022 13:00 Boisko 2 042 - KrakUF ? - ?
20.02.2022 13:00 Boisko 3 Pogoń Pyton - Sky This Newgen ? - ?
20.02.2022 13:30 Boisko 1 4hands Adam - Sky This ? - ? Historia meczów
20.02.2022 13:30 Boisko 2 Ultimatum - mJAH Dzień ? - ? Historia meczów
20.02.2022 13:30 Boisko 3 Mad Hatters - AKS Zły Kosmodysk ? - ?
20.02.2022 14:00 Boisko 1 Sky This Newgen - Zawierucha ? - ?
20.02.2022 14:00 Boisko 2 Dysko Polot - Szczupaki ? - ? Historia meczów
20.02.2022 14:00 Boisko 3 mJAH Noc - Grandmaster Flash ? - ? Historia meczów
20.02.2022 14:30 Boisko 1 Mad Hatters - 042 ? - ? Historia meczów
20.02.2022 14:30 Boisko 2 RJP - KrakUF ? - ? Historia meczów
20.02.2022 14:30 Boisko 3 RJP II - Sky This ? - ? Historia meczów
20.02.2022 15:00 Boisko 1 Szczupaki - 4hands Adam ? - ?
20.02.2022 15:00 Boisko 2 4hands Małysz - Grandmaster Flash ? - ? Historia meczów
20.02.2022 15:00 Boisko 3 Ultimatum - Uwaga Pies ? - ? Historia meczów
20.02.2022 15:30 Boisko 1 Pogoń Pyton - Dysko Polot ? - ? Historia meczów
20.02.2022 15:30 Boisko 2 AKS Zły Kosmodysk - Sky This ? - ?
20.02.2022 15:30 Boisko 3 Sky This Newgen - mJAH Noc ? - ?
20.02.2022 16:00 Boisko 1 KrakUF - RJP II ? - ?
20.02.2022 16:00 Boisko 2 Zawierucha - Grandmaster Flash ? - ? Historia meczów
20.02.2022 16:00 Boisko 3 mJAH Dzień - Mad Hatters ? - ? Historia meczów
20.02.2022 16:30 Boisko 1 042 - Ultimatum ? - ? Historia meczów
20.02.2022 16:30 Boisko 2 Sky This - 4hands Małysz ? - ? Historia meczów
20.02.2022 16:30 Boisko 3 Uwaga Pies - RJP ? - ? Historia meczów
20.02.2022 17:00 Boisko 1 Sky This Newgen - RJP II ? - ?
20.02.2022 17:00 Boisko 2 mJAH Dzień - Szczupaki ? - ?
20.02.2022 17:00 Boisko 3 Zawierucha - Dysko Polot ? - ? Historia meczów
20.02.2022 17:30 Boisko 2 Grandmaster Flash - 4hands Adam ? - ? Historia meczów
20.02.2022 17:30 Boisko 3 Pogoń Pyton - KrakUF ? - ?
20.02.2022 18:00 Boisko 2 Sky This Newgen - RJP ? - ?
20.02.2022 18:00 Boisko 3 AKS Zły Kosmodysk - mJAH Noc ? - ?

Women

Liga
28.11.2021 11:30 Boisko 2 Pyton Panie - mJAH Panie 2 - 13  Karta meczu
28.11.2021 12:00 Boisko 1 Flowers - Flowers 2 19 - 8  Karta meczu
28.11.2021 12:00 Boisko 2 Sarny Północy - 4hands 11 - 8  Karta meczu
28.11.2021 12:30 Boisko 2 AKS Złe - RJP Women 9 - 11  Karta meczu
28.11.2021 13:00 Boisko 3 ZWR Kumpelki - Flowers 12 - 17  Karta meczu
28.11.2021 13:30 Boisko 1 Pyton Panie - Flowers 2 8 - 14  Karta meczu
28.11.2021 13:30 Boisko 3 Sarny Północy - RJP Women 10 - 13  Karta meczu
28.11.2021 14:00 Boisko 3 4hands - mJAH Panie 11 - 7  Karta meczu
28.11.2021 15:00 Boisko 1 AKS Złe - Flowers 2 13 - 6  Karta meczu
28.11.2021 15:00 Boisko 2 Flowers - Sarny Północy 13 - 10  Karta meczu
28.11.2021 15:30 Boisko 1 ZWR Kumpelki - Pyton Panie 9 - 7  Karta meczu
28.11.2021 15:30 Boisko 2 RJP Women - mJAH Panie 11 - 13  Karta meczu
28.11.2021 16:00 Boisko 2 Flowers 2 - 4hands 7 - 15  Karta meczu
28.11.2021 16:30 Boisko 2 mJAH Panie - AKS Złe 11 - 5  Karta meczu
28.11.2021 17:00 Boisko 3 ZWR Kumpelki - Sarny Północy 9 - 6  Karta meczu
28.11.2021 17:30 Boisko 3 RJP Women - Flowers 14 - 13  Karta meczu
28.11.2021 18:00 Boisko 3 AKS Złe - Pyton Panie 20 - 8  Karta meczu
28.11.2021 18:30 Boisko 3 4hands - ZWR Kumpelki 15 - 11  Karta meczu
06.02.2022 11:30 Boisko 2 RJP Women - 4hands ? - ?
06.02.2022 11:30 Boisko 3 ZWR Kumpelki - AKS Złe ? - ?
06.02.2022 12:30 Boisko 1 Flowers - Pyton Panie ? - ?
06.02.2022 12:30 Boisko 2 Sarny Północy - Flowers 2 ? - ? Historia meczów
06.02.2022 13:00 Boisko 1 mJAH Panie - ZWR Kumpelki ? - ?
06.02.2022 13:00 Boisko 3 4hands - AKS Złe ? - ?
06.02.2022 14:00 Boisko 3 Flowers 2 - RJP Women ? - ? Historia meczów
06.02.2022 14:30 Boisko 2 mJAH Panie - Flowers ? - ? Historia meczów
06.02.2022 14:30 Boisko 3 Sarny Północy - Pyton Panie ? - ?
06.02.2022 15:30 Boisko 1 Flowers 2 - ZWR Kumpelki ? - ?
06.02.2022 15:30 Boisko 2 AKS Złe - Sarny Północy ? - ?
06.02.2022 16:00 Boisko 1 Pyton Panie - RJP Women ? - ?
06.02.2022 16:00 Boisko 2 4hands - Flowers ? - ? Historia meczów
06.02.2022 17:00 Boisko 3 Flowers 2 - mJAH Panie ? - ?
06.02.2022 17:30 Boisko 1 Flowers - AKS Złe ? - ?
06.02.2022 17:30 Boisko 3 RJP Women - ZWR Kumpelki ? - ? Historia meczów
06.02.2022 18:00 Boisko 1 Pyton Panie - 4hands ? - ?
06.02.2022 18:00 Boisko 3 mJAH Panie - Sarny Północy ? - ? Historia meczów

Open

Liga
28.11.2021 11:30 Boisko 1 Dysko Polot - Żubry 7 - 18  Karta meczu
28.11.2021 11:30 Boisko 3 Partisans - AKS Źli 9 - 16  Karta meczu
28.11.2021 12:00 Boisko 3 Czarna Kompania - North 12 - 8  Karta meczu
28.11.2021 12:30 Boisko 1 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Mango 4 - 21  Karta meczu
28.11.2021 12:30 Boisko 3 ZWR Gepardy - The Bridge 8 - 11  Karta meczu
28.11.2021 13:00 Boisko 1 RJP - Partisans 15 - 16  Karta meczu
28.11.2021 13:00 Boisko 2 Żubry - Czarna Kompania 18 - 11  Karta meczu
28.11.2021 13:30 Boisko 2 Dysko Polot - North 9 - 12  Karta meczu
28.11.2021 14:00 Boisko 1 Pan Pyton - The Bridge 7 - 17  Karta meczu
28.11.2021 14:00 Boisko 2 AKS Źli - Ministerstwo Dziwnych Rzutów 19 - 8  Karta meczu
28.11.2021 14:30 Boisko 1 Żubry - RJP 19 - 12  Karta meczu
28.11.2021 14:30 Boisko 2 Mango - Czarna Kompania 16 - 11  Karta meczu
28.11.2021 14:30 Boisko 3 North - Grandmaster Flash 16 - 7  Karta meczu
28.11.2021 15:00 Boisko 3 ZWR Gepardy - Partisans 20 - 12  Karta meczu
28.11.2021 15:30 Boisko 3 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Dysko Polot 7 - 12  Karta meczu
28.11.2021 16:00 Boisko 1 Czarna Kompania - Pan Pyton 13 - 9  Karta meczu
28.11.2021 16:00 Boisko 3 The Bridge - AKS Źli 9 - 13  Karta meczu
28.11.2021 16:30 Boisko 1 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - ZWR Gepardy 5 - 18  Karta meczu
28.11.2021 16:30 Boisko 3 Mango - RJP 20 - 14  Karta meczu
28.11.2021 17:00 Boisko 1 Dysko Polot - Partisans 14 - 11  Karta meczu
28.11.2021 17:00 Boisko 2 North - The Bridge 7 - 15  Karta meczu
28.11.2021 17:30 Boisko 1 Grandmaster Flash - Pan Pyton 14 - 11  Karta meczu
28.11.2021 17:30 Boisko 2 Żubry - AKS Źli 17 - 13  Karta meczu
28.11.2021 18:00 Boisko 1 ZWR Gepardy - Mango 11 - 15  Karta meczu
28.11.2021 18:00 Boisko 2 RJP - Ministerstwo Dziwnych Rzutów 11 - 10  Karta meczu
09.01.2022 11:30 Boisko 1 Pan Pyton - RJP 3 - 15  Karta meczu
09.01.2022 11:30 Boisko 2 North - ZWR Gepardy 10 - 0
09.01.2022 11:30 Boisko 3 Mango - AKS Źli 12 - 9  Karta meczu
09.01.2022 12:00 Boisko 1 Grandmaster Flash - Dysko Polot 17 - 12  Karta meczu
09.01.2022 12:00 Boisko 2 The Bridge - Żubry 10 - 13  Karta meczu
09.01.2022 12:00 Boisko 3 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Partisans 4 - 11  Karta meczu
09.01.2022 12:30 Boisko 1 Mango - Pan Pyton 19 - 9  Karta meczu
09.01.2022 12:30 Boisko 2 AKS Źli - North 17 - 13  Karta meczu
09.01.2022 12:30 Boisko 3 Czarna Kompania - ZWR Gepardy 11 - 13  Karta meczu
09.01.2022 13:00 Boisko 1 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - The Bridge 9 - 20  Karta meczu
09.01.2022 13:00 Boisko 2 Partisans - Grandmaster Flash 9 - 17  Karta meczu
09.01.2022 13:00 Boisko 3 RJP - Dysko Polot 13 - 9  Karta meczu
09.01.2022 13:30 Boisko 2 ZWR Gepardy - Żubry 12 - 15  Karta meczu
09.01.2022 13:30 Boisko 3 Pan Pyton - North 8 - 16  Karta meczu
09.01.2022 14:00 Boisko 2 Partisans - Czarna Kompania 9 - 12  Karta meczu
09.01.2022 14:00 Boisko 3 Grandmaster Flash - AKS Źli 13 - 15  Karta meczu
09.01.2022 14:30 Boisko 2 Pan Pyton - Dysko Polot 12 - 15  Karta meczu
09.01.2022 14:30 Boisko 3 The Bridge - Mango 12 - 16  Karta meczu
09.01.2022 15:00 Boisko 2 RJP - North 14 - 13  Karta meczu
09.01.2022 15:00 Boisko 3 Czarna Kompania - Ministerstwo Dziwnych Rzutów 17 - 10  Karta meczu
09.01.2022 15:30 Boisko 2 Żubry - Grandmaster Flash 17 - 13  Karta meczu
09.01.2022 15:30 Boisko 3 Partisans - Mango 7 - 21  Karta meczu
09.01.2022 16:00 Boisko 2 AKS Źli - Dysko Polot 11 - 7  Karta meczu
09.01.2022 16:00 Boisko 3 RJP - ZWR Gepardy 14 - 12  Karta meczu
09.01.2022 16:30 Boisko 2 The Bridge - Czarna Kompania 14 - 11  Karta meczu
09.01.2022 16:30 Boisko 3 Żubry - Pan Pyton 19 - 6  Karta meczu
09.01.2022 17:00 Boisko 3 Grandmaster Flash - RJP 17 - 18  Karta meczu
06.02.2022 11:30 Boisko 1 Grandmaster Flash - Ministerstwo Dziwnych Rzutów ? - ? Historia meczów
06.02.2022 12:00 Boisko 1 AKS Źli - Pan Pyton ? - ?
06.02.2022 12:00 Boisko 2 The Bridge - Partisans ? - ? Historia meczów
06.02.2022 12:00 Boisko 3 Czarna Kompania - Dysko Polot ? - ?
06.02.2022 12:30 Boisko 3 North - Żubry ? - ?
06.02.2022 13:00 Boisko 2 Mango - Grandmaster Flash ? - ?
06.02.2022 13:30 Boisko 1 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - North ? - ?
06.02.2022 13:30 Boisko 2 AKS Źli - Czarna Kompania ? - ?
06.02.2022 13:30 Boisko 3 RJP - The Bridge ? - ? Historia meczów
06.02.2022 14:00 Boisko 1 Dysko Polot - ZWR Gepardy ? - ?
06.02.2022 14:00 Boisko 2 Partisans - Żubry ? - ?
06.02.2022 14:30 Boisko 1 Pan Pyton - Ministerstwo Dziwnych Rzutów ? - ? Historia meczów
06.02.2022 15:00 Boisko 1 The Bridge - Grandmaster Flash ? - ? Historia meczów
06.02.2022 15:00 Boisko 2 Czarna Kompania - RJP ? - ?
06.02.2022 15:00 Boisko 3 North - Mango ? - ?
06.02.2022 15:30 Boisko 3 Partisans - Pan Pyton ? - ?
06.02.2022 16:00 Boisko 3 ZWR Gepardy - AKS Źli ? - ?
06.02.2022 16:30 Boisko 1 Dysko Polot - Mango ? - ?
06.02.2022 16:30 Boisko 2 Żubry - Ministerstwo Dziwnych Rzutów ? - ? Historia meczów
06.02.2022 16:30 Boisko 3 Grandmaster Flash - Czarna Kompania ? - ?
06.02.2022 17:00 Boisko 1 North - Partisans ? - ?
06.02.2022 17:00 Boisko 2 Pan Pyton - ZWR Gepardy ? - ?
06.02.2022 17:30 Boisko 2 Dysko Polot - The Bridge ? - ?
06.02.2022 18:00 Boisko 2 AKS Źli - RJP ? - ?
06.02.2022 18:30 Boisko 2 Mango - Żubry ? - ?
06.02.2022 18:30 Boisko 3 ZWR Gepardy - Grandmaster Flash ? - ? Historia meczów

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 20.01.2022 09:11