English Polski
Zaloguj się

Sobota

Sob 25.06.2022

Plaża Gdańsk Stogi Boisko 1
10:00 Ultimatum Flauta - Wrocław Południe Mixed Grupa B 1 - 13  Karta meczu
10:55 ATRE Indians - #967 Mixed Grupa C 0 - 13  Karta meczu
11:50 Ultimatum Flauta - AKS ZŁY Kosmodysk 1 Mixed Grupa B 0 - 13  Karta meczu
12:45 Sky This - Savage Ultimate Mixed Grupa D 2 - 13  Karta meczu
13:40 Flow - 4hands Mixed Grupa A 9 - 4  Karta meczu
14:35 AKS ZŁA Zawierucha - Frisbnik Mixed Grupa C 13 - 3  Karta meczu
15:30 KKS Prokocim KrakUF - Wrocław Południe Mixed Grupa B 12 - 9  Karta meczu
16:25 RJP - Szczupaki Mixed Grupa D 13 - 5  Karta meczu
17:20 Flow - 042 Mixed Grupa A 11 - 5  Karta meczu
18:15 #967 - AKS ZŁA Zawierucha Mixed Grupa C 7 - 13  Karta meczu
Plaża Gdańsk Stogi Boisko 2
10:00 Uwaga Pies - KKS Prokocim KrakUF Mixed Grupa B 12 - 5  Karta meczu
10:55 Pogoń Pyton - Frisbnik Mixed Grupa C 3 - 13  Karta meczu
11:50 Wrocław Południe - Uwaga Pies Mixed Grupa B 8 - 3  Karta meczu
12:45 Szczupaki - Ultimatum Sztorm Mixed Grupa D 9 - 8  Karta meczu
13:40 AKS ZŁY Kosmodysk 2 - 042 Mixed Grupa A 8 - 7  Karta meczu
14:35 Pogoń Pyton - ATRE Indians Mixed Grupa C 12 - 4  Karta meczu
15:30 AKS ZŁY Kosmodysk 1 - Uwaga Pies Mixed Grupa B 13 - 6  Karta meczu
16:25 Savage Ultimate - Ultimatum Sztorm Mixed Grupa D 13 - 3  Karta meczu
17:20 4hands - AKS ZŁY Kosmodysk 2 Mixed Grupa A 13 - 7  Karta meczu
18:15 Frisbnik - ATRE Indians Mixed Grupa C 13 - 4  Karta meczu
Plaża Gdańsk Stogi Boisko 3
10:55 Sky This - Szczupaki Mixed Grupa D 5 - 13  Karta meczu
11:50 AKS ZŁY Kosmodysk 2 - Flow Mixed Grupa A 5 - 9  Karta meczu
12:45 ATRE Indians - AKS ZŁA Zawierucha Mixed Grupa C 0 - 13  Karta meczu
13:40 AKS ZŁY Kosmodysk 1 - KKS Prokocim KrakUF Mixed Grupa B 13 - 4  Karta meczu
14:35 Savage Ultimate - RJP Mixed Grupa D 11 - 9  Karta meczu
16:20 AKS ZŁA Zawierucha - Pogoń Pyton Mixed Grupa C 13 - 3  Karta meczu
17:15 Wrocław Południe - AKS ZŁY Kosmodysk 1 Mixed Grupa B 7 - 13  Karta meczu
18:10 Szczupaki - Savage Ultimate Mixed Grupa D 4 - 13  Karta meczu
Plaża Gdańsk Stogi Boisko 4
10:55 Ultimatum Sztorm - RJP Mixed Grupa D 5 - 11  Karta meczu
11:50 042 - 4hands Mixed Grupa A 3 - 10  Karta meczu
12:45 #967 - Pogoń Pyton Mixed Grupa C 10 - 1  Karta meczu
13:40 Uwaga Pies - Ultimatum Flauta Mixed Grupa B 13 - 1  Karta meczu
14:35 Ultimatum Sztorm - Sky This Mixed Grupa D 13 - 4  Karta meczu
16:20 Frisbnik - #967 Mixed Grupa C 11 - 6  Karta meczu
17:15 KKS Prokocim KrakUF - Ultimatum Flauta Mixed Grupa B 13 - 2  Karta meczu
18:10 RJP - Sky This Mixed Grupa D 11 - 7  Karta meczu

Niedziela

Nie 26.06.2022

Plaża Gdańsk Stogi Boisko 1
09:30 AKS ZŁY Kosmodysk 2 - KKS Prokocim KrakUF Mixed O miejsca 9-16 8 - 11  Karta meczu
10:25 Flow - Wrocław Południe Mixed O miejsca 1-8 10 - 9  Karta meczu
11:20 Sky This - Ultimatum Flauta Mixed O miejsca 17-19 8 - 2  Karta meczu
12:15 KKS Prokocim KrakUF - Pogoń Pyton Mixed O miejsca 9-16 Półfinały 10 - 4  Karta meczu
13:10 AKS ZŁA Zawierucha - AKS ZŁY Kosmodysk 1 Mixed O miejsca 1-8 Półfinały 5 - 9  Karta meczu
14:05 AKS ZŁY Kosmodysk 2 - Ultimatum Sztorm Mixed O miejsca 9-16 Finały 10 - 4  Karta meczu
15:00 Savage Ultimate - AKS ZŁA Zawierucha Mixed O miejsca 1-8 Finały 7 - 9  Karta meczu
15:55 Flow - AKS ZŁY Kosmodysk 1 Mixed O miejsca 1-8 Finały 8 - 10  Karta meczu
Plaża Gdańsk Stogi Boisko 2
09:30 Uwaga Pies - 042 Mixed O miejsca 9-16 11 - 4  Karta meczu
10:25 AKS ZŁY Kosmodysk 1 - 4hands Mixed O miejsca 1-8 13 - 5  Karta meczu
12:15 #967 - Uwaga Pies Mixed O miejsca 9-16 Półfinały 10 - 7  Karta meczu
13:10 Flow - Savage Ultimate Mixed O miejsca 1-8 Półfinały 11 - 7  Karta meczu
14:05 Szczupaki - 042 Mixed O miejsca 9-16 Finały 9 - 10  Karta meczu
15:00 Frisbnik - 4hands Mixed O miejsca 1-8 Finały 10 - 8  Karta meczu
Plaża Gdańsk Stogi Boisko 3
09:30 #967 - Ultimatum Sztorm Mixed O miejsca 9-16 10 - 4  Karta meczu
10:25 AKS ZŁA Zawierucha - RJP Mixed O miejsca 1-8 11 - 8  Karta meczu
11:20 AKS ZŁY Kosmodysk 2 - Szczupaki Mixed O miejsca 9-16 Półfinały 13 - 6  Karta meczu
12:15 Wrocław Południe - Frisbnik Mixed O miejsca 1-8 Półfinały 8 - 12  Karta meczu
14:05 KKS Prokocim KrakUF - #967 Mixed O miejsca 9-16 Finały 9 - 10  Karta meczu
15:00 Wrocław Południe - RJP Mixed O miejsca 1-8 Finały 7 - 8  Karta meczu
Plaża Gdańsk Stogi Boisko 4
09:30 Szczupaki - Pogoń Pyton Mixed O miejsca 9-16 5 - 10  Karta meczu
10:25 Savage Ultimate - Frisbnik Mixed O miejsca 1-8 10 - 8  Karta meczu
11:20 Ultimatum Sztorm - 042 Mixed O miejsca 9-16 Półfinały 13 - 6  Karta meczu
12:15 RJP - 4hands Mixed O miejsca 1-8 Półfinały 7 - 13  Karta meczu
13:10 Ultimatum Flauta - ATRE Indians Mixed O miejsca 17-19 4 - 7  Karta meczu
14:05 Pogoń Pyton - Uwaga Pies Mixed O miejsca 9-16 Finały 6 - 10  Karta meczu
15:00 ATRE Indians - Sky This Mixed O miejsca 17-19 6 - 7  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 30.06.2022 10:18