WLU* 2019/2020
English Polski
Zaloguj się

Kolejka 1

Nie 20.12.2020

Arena Futbolu Boisko 1
11:30 RJP II - V Mixed Liga 7 - 21  Karta meczu
12:00 Mad Hatters - Dysko Polot Mixed Liga 10 - 9  Karta meczu
12:30 Pogoń Pyton - Czarna Kompania Mixed Liga 5 - 12  Karta meczu
13:00 AKS Zły Kosmodysk BC - Szczupaki Mixed Liga 17 - 9  Karta meczu
13:30 RJP II - Brave Beavers Mixed Liga 6 - 16  Karta meczu
14:00 Sky This - Mad Hatters Mixed Liga 10 - 13  Karta meczu
14:30 042 - AKS Zły Kosmodysk CB Mixed Liga 7 - 15  Karta meczu
15:00 4hands - Sky This Mixed Liga 13 - 15  Karta meczu
15:30 Czarna Kompania - Szczupaki Mixed Liga 17 - 7  Karta meczu
16:00 Brave Beavers - Dysko Polot Mixed Liga 18 - 13  Karta meczu
16:30 AKS Zły Kosmodysk BC - RJP II Mixed Liga 14 - 9  Karta meczu
17:00 RJP - Zawierucha Mixed Liga 16 - 14  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 2
11:30 Brave Beavers - Pogoń Pyton Mixed Liga 15 - 3  Karta meczu
12:00 042 - Szczupaki Mixed Liga 7 - 12  Karta meczu
12:30 V - mJAH Mixed Liga 19 - 3  Karta meczu
13:00 AKS Zły Kosmodysk CB - Mad Hatters Mixed Liga 9 - 10  Karta meczu
13:30 mJAH - Czarna Kompania Mixed Liga 1 - 20  Karta meczu
14:00 AKS Zły Kosmodysk BC - Zawierucha Mixed Liga 6 - 17  Karta meczu
14:30 Brave Beavers - V Mixed Liga 12 - 15  Karta meczu
15:00 RJP II - Mad Hatters Mixed Liga 9 - 13  Karta meczu
15:30 RJP - AKS Zły Kosmodysk BC Mixed Liga 18 - 10  Karta meczu
16:00 042 - 4hands Mixed Liga 3 - 19  Karta meczu
16:30 Czarna Kompania - V Mixed Liga 10 - 12  Karta meczu
17:00 4hands - Brave Beavers Mixed Liga 12 - 20  Karta meczu
17:30 042 - V Mixed Liga 7 - 21  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 3
11:30 4hands - mJAH Mixed Liga 15 - 5  Karta meczu
12:00 Sky This - AKS Zły Kosmodysk BC Mixed Liga 13 - 10  Karta meczu
12:30 Zawierucha - Brave Beavers Mixed Liga 17 - 12  Karta meczu
13:00 RJP - Sky This Mixed Liga 20 - 10  Karta meczu
13:30 Dysko Polot - 042 Mixed Liga 13 - 10  Karta meczu
14:00 4hands - RJP Mixed Liga 9 - 15  Karta meczu
14:30 Pogoń Pyton - Szczupaki Mixed Liga 10 - 19  Karta meczu
15:00 Dysko Polot - Zawierucha Mixed Liga 8 - 16  Karta meczu
15:30 AKS Zły Kosmodysk CB - mJAH Mixed Liga 14 - 1  Karta meczu
16:00 Mad Hatters - Pogoń Pyton Mixed Liga 20 - 12  Karta meczu
16:30 mJAH - Szczupaki Mixed Liga 1 - 21  Karta meczu
17:00 AKS Zły Kosmodysk CB - Dysko Polot Mixed Liga 11 - 12  Karta meczu
17:30 Szczupaki - RJP II Mixed Liga 13 - 9  Karta meczu

Kolejka 2

Nie 21.02.2021

Arena Futbolu Boisko 1
11:30 RJP Women - AKS Zły Kosmodysk Women Liga 13 - 8  Karta meczu
12:00 Force Unicorns - ZWR Kumpelki Women Liga 1 - 15  Karta meczu
12:30 Flowers - Flowers 2 Women Liga 10 - 9  Karta meczu
13:00 DP Open - Żubry Open Liga 12 - 11  Karta meczu
13:30 The Bridge - Ministerstwo Dziwnych Rzutów Open Liga 20 - 3  Karta meczu
14:00 Mojra - AKS Zły Kosmodysk Open Liga 15 - 12  Karta meczu
14:30 Chąsa Żubrów 2.0 - Pan Pyton Open Liga 19 - 6  Karta meczu
15:00 Sarny Północy - Force Unicorns Women Liga 12 - 2  Karta meczu
15:30 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Ultimatum Open Liga 10 - 15  Karta meczu
16:00 Black Women - ZWR Kumpelki Women Liga 7 - 13  Karta meczu
16:30 Ultimatum - Żubry Open Liga 8 - 16  Karta meczu
17:00 Pan Pyton - The Bridge Open Liga 6 - 21  Karta meczu
17:30 Sarny Północy - Flowers Women Liga 6 - 19  Karta meczu
18:00 Flowers 2 - Black Women Women Liga 12 - 4  Karta meczu
18:30 Pan Pyton - RJP Open Liga 4 - 21  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 2
11:30 RJP - Ministerstwo Dziwnych Rzutów Open Liga 13 - 3  Karta meczu
12:00 Chąsa Żubrów 2.0 - Ultimatum Open Liga 20 - 10  Karta meczu
12:30 Zawierucha - The Bridge Open Liga 11 - 10  Karta meczu
13:00 Ultimatum - Pan Pyton Open Liga 12 - 9  Karta meczu
13:30 Force Unicorns - Flowers 2 Women Liga 3 - 19  Karta meczu
14:00 Troubles - Black Women Women Liga 18 - 4  Karta meczu
14:30 Zawierucha - DP Open Open Liga 16 - 14  Karta meczu
15:00 RJP - AKS Zły Kosmodysk Open Liga 15 - 16  Karta meczu
15:30 The Bridge - Żubry Open Liga 8 - 9  Karta meczu
16:00 AKS Zły Kosmodysk - Pan Pyton Open Liga 17 - 7  Karta meczu
16:30 AKS Zły Kosmodysk - Flowers Women Liga 6 - 14  Karta meczu
17:00 RJP - Chąsa Żubrów 2.0 Open Liga 11 - 15  Karta meczu
17:30 Ultimatum - Mojra Open Liga 9 - 19  Karta meczu
18:00 The Bridge - Chąsa Żubrów 2.0 Open Liga 17 - 12  Karta meczu
18:30 AKS Zły Kosmodysk - Zawierucha Open Liga 8 - 18  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 3
11:30 AKS Zły Kosmodysk - DP Open Open Liga 12 - 13  Karta meczu
12:00 Troubles - Sarny Północy Women Liga 21 - 2  Karta meczu
12:30 Black Women - RJP Women Women Liga 6 - 9  Karta meczu
13:00 Mojra - RJP Open Liga 21 - 9  Karta meczu
13:30 AKS Zły Kosmodysk - Sarny Północy Women Liga 12 - 7  Karta meczu
14:00 Flowers - ZWR Kumpelki Women Liga 16 - 9  Karta meczu
14:30 Żubry - Ministerstwo Dziwnych Rzutów Open Liga 20 - 4  Karta meczu
15:00 AKS Zły Kosmodysk - Troubles Women Liga 12 - 16  Karta meczu
15:30 RJP Women - Flowers 2 Women Liga 13 - 10  Karta meczu
16:00 Mojra - Chąsa Żubrów 2.0 Open Liga 12 - 11  Karta meczu
16:30 DP Open - Ministerstwo Dziwnych Rzutów Open Liga 16 - 7  Karta meczu
17:00 Troubles - Force Unicorns Women Liga 21 - 1  Karta meczu
17:30 Zawierucha - Żubry Open Liga 16 - 13  Karta meczu
18:00 ZWR Kumpelki - RJP Women Women Liga 7 - 13  Karta meczu
18:30 DP Open - Mojra Open Liga 10 - 12  Karta meczu

Kolejka 3

Nie 28.02.2021

Arena Futbolu Boisko 1
11:30 Sky This - Frisbnik Mixed Liga ? - ?
12:00 042 - RJP II Mixed Liga ? - ?
12:30 Sky This - Zawierucha Mixed Liga ? - ?
13:00 Dysko Polot - Czarna Kompania Mixed Liga ? - ?
13:30 Mad Hatters - Zawierucha Mixed Liga ? - ?
14:00 Sky This - Ultimatum Mixed Liga ? - ?
14:30 Frisbnik - Uwaga Pies Mixed Liga ? - ?
15:00 AKS Zły Kosmodysk CB - RJP Mixed Liga ? - ?
15:30 Szczupaki - Brave Beavers Mixed Liga ? - ?
16:00 RJP - V Mixed Liga ? - ?
16:30 Brave Beavers - Ultimatum Mixed Liga ? - ?
17:00 Dysko Polot - 4hands Mixed Liga ? - ?
17:30 Ultimatum - Uwaga Pies Mixed Liga ? - ?
18:00 mJAH - Pogoń Pyton Mixed Liga ? - ?
Arena Futbolu Boisko 2
11:30 Szczupaki - Ultimatum Mixed Liga ? - ? Historia meczów
12:00 Brave Beavers - AKS Zły Kosmodysk BC Mixed Liga ? - ?
12:30 Pogoń Pyton - Frisbnik Mixed Liga ? - ?
13:00 Szczupaki - RJP Mixed Liga ? - ? Historia meczów
13:30 Uwaga Pies - AKS Zły Kosmodysk CB Mixed Liga ? - ?
14:00 Czarna Kompania - Brave Beavers Mixed Liga ? - ?
14:30 Pogoń Pyton - 042 Mixed Liga ? - ?
15:00 Sky This - mJAH Mixed Liga ? - ?
15:30 Ultimatum - Zawierucha Mixed Liga ? - ? Historia meczów
16:00 Frisbnik - Dysko Polot Mixed Liga ? - ?
16:30 Szczupaki - Mad Hatters Mixed Liga ? - ?
17:00 Zawierucha - Czarna Kompania Mixed Liga ? - ?
17:30 Frisbnik - Brave Beavers Mixed Liga ? - ?
18:00 4hands - Mad Hatters Mixed Liga ? - ?
18:30 Zawierucha - AKS Zły Kosmodysk CB Mixed Liga ? - ?
19:00 RJP - Dysko Polot Mixed Liga ? - ?
Arena Futbolu Boisko 3
11:30 4hands - AKS Zły Kosmodysk CB Mixed Liga ? - ?
12:00 Uwaga Pies - V Mixed Liga ? - ?
12:30 Ultimatum - mJAH Mixed Liga ? - ? Historia meczów
13:00 042 - Brave Beavers Mixed Liga ? - ?
13:30 AKS Zły Kosmodysk BC - Frisbnik Mixed Liga ? - ?
14:00 RJP II - 4hands Mixed Liga ? - ?
14:30 Dysko Polot - Szczupaki Mixed Liga ? - ?
15:00 V - Mad Hatters Mixed Liga ? - ?
15:30 Uwaga Pies - RJP II Mixed Liga ? - ?
16:00 mJAH - AKS Zły Kosmodysk BC Mixed Liga ? - ?
16:30 Uwaga Pies - Sky This Mixed Liga ? - ?
17:00 AKS Zły Kosmodysk CB - Pogoń Pyton Mixed Liga ? - ?
17:30 AKS Zły Kosmodysk BC - 042 Mixed Liga ? - ?
18:00 Czarna Kompania - RJP II Mixed Liga ? - ?
18:30 Szczupaki - V Mixed Liga ? - ?
19:00 Pogoń Pyton - AKS Zły Kosmodysk BC Mixed Liga ? - ?

Kolejka 4

Nie 07.03.2021

Arena Futbolu Boisko 1
11:30 RJP - Ultimatum Mixed Liga ? - ? Historia meczów
12:00 Sky This - 042 Mixed Liga ? - ?
12:30 Ultimatum - Frisbnik Mixed Liga ? - ? Historia meczów
13:00 Pogoń Pyton - Uwaga Pies Mixed Liga ? - ?
13:30 Ultimatum - AKS Zły Kosmodysk BC Mixed Liga ? - ?
14:00 Czarna Kompania - Uwaga Pies Mixed Liga ? - ?
14:30 AKS Zły Kosmodysk BC - AKS Zły Kosmodysk CB Mixed Liga ? - ?
15:00 Sky This - Dysko Polot Mixed Liga ? - ?
15:30 Frisbnik - Szczupaki Mixed Liga ? - ? Historia meczów
16:00 Czarna Kompania - Sky This Mixed Liga ? - ?
16:30 Frisbnik - V Mixed Liga ? - ?
17:00 Zawierucha - Szczupaki Mixed Liga ? - ? Historia meczów
17:30 AKS Zły Kosmodysk BC - Uwaga Pies Mixed Liga ? - ?
18:00 042 - RJP Mixed Liga ? - ? Historia meczów
Arena Futbolu Boisko 2
11:30 Uwaga Pies - Szczupaki Mixed Liga ? - ?
12:00 mJAH - Dysko Polot Mixed Liga ? - ?
12:30 4hands - V Mixed Liga ? - ?
13:00 RJP - Mad Hatters Mixed Liga ? - ?
13:30 042 - Frisbnik Mixed Liga ? - ?
14:00 Szczupaki - Sky This Mixed Liga ? - ?
14:30 Ultimatum - Pogoń Pyton Mixed Liga ? - ?
15:00 Czarna Kompania - RJP Mixed Liga ? - ?
15:30 V - AKS Zły Kosmodysk BC Mixed Liga ? - ?
16:00 Pogoń Pyton - RJP II Mixed Liga ? - ?
16:30 Uwaga Pies - RJP Mixed Liga ? - ?
17:00 Dysko Polot - RJP II Mixed Liga ? - ?
17:30 V - Ultimatum Mixed Liga ? - ?
18:00 Szczupaki - 4hands Mixed Liga ? - ? Historia meczów
18:30 mJAH - Zawierucha Mixed Liga ? - ? Historia meczów
Arena Futbolu Boisko 3
11:30 Pogoń Pyton - Zawierucha Mixed Liga ? - ?
12:00 Mad Hatters - Czarna Kompania Mixed Liga ? - ?
12:30 Szczupaki - AKS Zły Kosmodysk CB Mixed Liga ? - ?
13:00 RJP II - mJAH Mixed Liga ? - ?
13:30 V - Dysko Polot Mixed Liga ? - ?
14:00 Zawierucha - 4hands Mixed Liga ? - ? Historia meczów
14:30 Frisbnik - RJP II Mixed Liga ? - ?
15:00 Mad Hatters - 042 Mixed Liga ? - ?
15:30 Uwaga Pies - 4hands Mixed Liga ? - ?
16:00 Mad Hatters - mJAH Mixed Liga ? - ?
16:30 Ultimatum - 042 Mixed Liga ? - ? Historia meczów
17:00 Czarna Kompania - AKS Zły Kosmodysk CB Mixed Liga ? - ?
17:30 Frisbnik - mJAH Mixed Liga ? - ? Historia meczów
18:00 Sky This - Pogoń Pyton Mixed Liga ? - ?
18:30 RJP II - AKS Zły Kosmodysk CB Mixed Liga ? - ?

Kolejka 5

Nie 14.03.2021

Arena Futbolu Boisko 1
11:30 Zawierucha - Ultimatum Open Liga ? - ?
12:00 Flowers - Force Unicorns Women Liga ? - ?
12:30 Chąsa Żubrów 2.0 - DP Open Open Liga ? - ?
13:00 RJP - Zawierucha Open Liga ? - ? Historia meczów
13:30 Flowers 2 - AKS Zły Kosmodysk Women Liga ? - ?
14:00 Pan Pyton - Żubry Open Liga ? - ?
14:30 ZWR Kumpelki - AKS Zły Kosmodysk Women Liga ? - ?
15:00 Żubry - AKS Zły Kosmodysk Open Liga ? - ?
15:30 Pan Pyton - Mojra Open Liga ? - ?
16:00 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Zawierucha Open Liga ? - ?
16:30 Pan Pyton - DP Open Open Liga ? - ?
17:00 Flowers 2 - Sarny Północy Women Liga ? - ?
17:30 Ultimatum - DP Open Open Liga ? - ?
18:00 ZWR Kumpelki - Troubles Women Liga ? - ?
Arena Futbolu Boisko 2
11:30 Żubry - Chąsa Żubrów 2.0 Open Liga ? - ?
12:00 Sarny Północy - ZWR Kumpelki Women Liga ? - ?
12:30 Flowers 2 - Troubles Women Liga ? - ?
13:00 AKS Zły Kosmodysk - Ultimatum Open Liga ? - ?
13:30 Sarny Północy - Black Women Women Liga ? - ?
14:00 Mojra - Zawierucha Open Liga ? - ?
14:30 Force Unicorns - RJP Women Women Liga ? - ?
15:00 Black Women - Flowers Women Liga ? - ?
15:30 ZWR Kumpelki - Flowers 2 Women Liga ? - ?
16:00 Chąsa Żubrów 2.0 - AKS Zły Kosmodysk Open Liga ? - ?
16:30 Żubry - RJP Open Liga ? - ? Historia meczów
17:00 AKS Zły Kosmodysk - The Bridge Open Liga ? - ?
17:30 Flowers - RJP Women Women Liga ? - ?
18:00 The Bridge - Mojra Open Liga ? - ?
18:30 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - AKS Zły Kosmodysk Open Liga ? - ?
19:00 RJP Women - Troubles Women Liga ? - ?
Arena Futbolu Boisko 3
11:30 AKS Zły Kosmodysk - Black Women Women Liga ? - ?
12:00 The Bridge - RJP Open Liga ? - ?
12:30 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Pan Pyton Open Liga ? - ?
13:00 Żubry - Mojra Open Liga ? - ?
13:30 Troubles - Flowers Women Liga ? - ? Historia meczów
14:00 DP Open - The Bridge Open Liga ? - ?
14:30 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Chąsa Żubrów 2.0 Open Liga ? - ?
15:00 RJP - Ultimatum Open Liga ? - ? Historia meczów
15:30 RJP Women - Sarny Północy Women Liga ? - ?
16:00 Ultimatum - The Bridge Open Liga ? - ?
16:30 Black Women - Force Unicorns Women Liga ? - ?
17:00 Mojra - Ministerstwo Dziwnych Rzutów Open Liga ? - ?
17:30 Chąsa Żubrów 2.0 - Zawierucha Open Liga ? - ?
18:00 Force Unicorns - AKS Zły Kosmodysk Women Liga ? - ?
18:30 DP Open - RJP Open Liga ? - ?
19:00 Zawierucha - Pan Pyton Open Liga ? - ?

Kolejka 6

Nie 21.03.2021

Arena Futbolu Boisko 1
11:30 mJAH - Uwaga Pies Mixed Liga ? - ?
12:00 042 - Czarna Kompania Mixed Liga ? - ?
12:30 Uwaga Pies - Mad Hatters Mixed Liga ? - ?
13:00 Ultimatum - Dysko Polot Mixed Liga ? - ?
13:30 4hands - Pogoń Pyton Mixed Liga ? - ?
14:00 AKS Zły Kosmodysk CB - Sky This Mixed Liga ? - ?
14:30 Zawierucha - RJP II Mixed Liga ? - ?
15:00 Pogoń Pyton - Dysko Polot Mixed Liga ? - ?
15:30 Mad Hatters - Ultimatum Mixed Liga ? - ?
16:00 Zawierucha - Uwaga Pies Mixed Liga ? - ?
16:30 AKS Zły Kosmodysk CB - Ultimatum Mixed Liga ? - ?
17:00 V - Sky This Mixed Liga ? - ?
17:30 RJP II - Ultimatum Mixed Liga ? - ?
18:00 Brave Beavers - mJAH Mixed Liga ? - ?
Arena Futbolu Boisko 2
11:30 Mad Hatters - Frisbnik Mixed Liga ? - ?
12:00 AKS Zły Kosmodysk CB - Brave Beavers Mixed Liga ? - ?
12:30 RJP II - Sky This Mixed Liga ? - ?
13:00 AKS Zły Kosmodysk BC - Czarna Kompania Mixed Liga ? - ?
13:30 V - Zawierucha Mixed Liga ? - ?
14:00 RJP - Frisbnik Mixed Liga ? - ? Historia meczów
14:30 Ultimatum - Czarna Kompania Mixed Liga ? - ?
15:00 042 - Uwaga Pies Mixed Liga ? - ?
15:30 4hands - Frisbnik Mixed Liga ? - ? Historia meczów
16:00 Dysko Polot - AKS Zły Kosmodysk BC Mixed Liga ? - ?
16:30 Czarna Kompania - Frisbnik Mixed Liga ? - ?
17:00 RJP - Pogoń Pyton Mixed Liga ? - ?
17:30 Dysko Polot - Uwaga Pies Mixed Liga ? - ?
18:00 Czarna Kompania - 4hands Mixed Liga ? - ?
Arena Futbolu Boisko 3
11:30 4hands - Ultimatum Mixed Liga ? - ? Historia meczów
12:00 V - Pogoń Pyton Mixed Liga ? - ?
12:30 Frisbnik - Zawierucha Mixed Liga ? - ? Historia meczów
13:00 Brave Beavers - RJP Mixed Liga ? - ?
13:30 mJAH - 042 Mixed Liga ? - ? Historia meczów
14:00 Uwaga Pies - Brave Beavers Mixed Liga ? - ?
14:30 Mad Hatters - AKS Zły Kosmodysk BC Mixed Liga ? - ?
15:00 Brave Beavers - Sky This Mixed Liga ? - ?
15:30 AKS Zły Kosmodysk CB - V Mixed Liga ? - ?
16:00 RJP - mJAH Mixed Liga ? - ? Historia meczów
16:30 Brave Beavers - Mad Hatters Mixed Liga ? - ?
17:00 AKS Zły Kosmodysk BC - 4hands Mixed Liga ? - ?
17:30 Frisbnik - AKS Zły Kosmodysk CB Mixed Liga ? - ?
18:00 Zawierucha - 042 Mixed Liga ? - ?
18:30 RJP II - RJP Mixed Liga ? - ?

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 28.02.2021 11:13