WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Sobota

Sob 22.06.2019

Plaża Gdańsk Górki Zachodnie Boisko 1
10:00 Tychy Claws - RJP Mixed Grupa B 1 - 13  Karta meczu
10:55 Ultimatum Szkwał - Uwaga Pies Mixed Grupa C 3 - 13  Karta meczu
11:50 Tychy Claws - Grandmaster Flash Mixed Grupa B 2 - 13  Karta meczu
12:45 #967 - Zawierucha Mixed Grupa D 5 - 13  Karta meczu
13:40 BC Kosmodysk - 2obvious Mixed Grupa A 13 - 4  Karta meczu
14:35 Brave Beavers - Czarna Kompania Mixed Grupa C 10 - 9  Karta meczu
15:30 Grandmaster Flash - Kato Vice Mixed Grupa B 10 - 6  Karta meczu
16:25 Zawierucha - Szczupaki Mixed Grupa D 13 - 4  Karta meczu
17:20 BC Kosmodysk - 4hands Mixed Grupa A 13 - 5  Karta meczu
18:15 Uwaga Pies - Brave Beavers Mixed Grupa C 9 - 11  Karta meczu
Plaża Gdańsk Górki Zachodnie Boisko 2
10:00 Kato Vice - KWR Knury Mixed Grupa B 4 - 8  Karta meczu
10:55 Albatros - Czarna Kompania Mixed Grupa C 5 - 10  Karta meczu
11:50 RJP - Kato Vice Mixed Grupa B 13 - 1  Karta meczu
12:45 Trójmiasto United - Szczupaki Mixed Grupa D 5 - 13  Karta meczu
13:40 Ultimatum Sztorm - 4hands Mixed Grupa A 8 - 10  Karta meczu
14:35 Albatros - Ultimatum Szkwał Mixed Grupa C 13 - 7  Karta meczu
15:30 KWR Knury - RJP Mixed Grupa B 9 - 8  Karta meczu
16:25 Frisbnik - Trójmiasto United Mixed Grupa D 13 - 6  Karta meczu
17:20 2obvious - Ultimatum Sztorm Mixed Grupa A 10 - 7  Karta meczu
18:15 Czarna Kompania - Ultimatum Szkwał Mixed Grupa C 13 - 2  Karta meczu
Plaża Gdańsk Górki Zachodnie Boisko 3
10:55 #967 - Trójmiasto United Mixed Grupa D 10 - 4  Karta meczu
11:50 Ultimatum Sztorm - BC Kosmodysk Mixed Grupa A 3 - 13  Karta meczu
12:45 Ultimatum Szkwał - Brave Beavers Mixed Grupa C 1 - 13  Karta meczu
13:40 Grandmaster Flash - KWR Knury Mixed Grupa B 8 - 10  Karta meczu
14:35 Zawierucha - Frisbnik Mixed Grupa D 12 - 6  Karta meczu
16:25 Brave Beavers - Albatros Mixed Grupa C 13 - 0  Karta meczu
17:20 RJP - Grandmaster Flash Mixed Grupa B 10 - 8  Karta meczu
18:15 Trójmiasto United - Zawierucha Mixed Grupa D 4 - 13  Karta meczu
Plaża Gdańsk Górki Zachodnie Boisko 4
10:55 Szczupaki - Frisbnik Mixed Grupa D 5 - 13  Karta meczu
11:50 4hands - 2obvious Mixed Grupa A 8 - 9  Karta meczu
12:45 Uwaga Pies - Albatros Mixed Grupa C 9 - 7  Karta meczu
13:40 Kato Vice - Tychy Claws Mixed Grupa B 10 - 5  Karta meczu
14:35 Szczupaki - #967 Mixed Grupa D 9 - 5  Karta meczu
16:25 Czarna Kompania - Uwaga Pies Mixed Grupa C 13 - 2  Karta meczu
17:20 KWR Knury - Tychy Claws Mixed Grupa B 13 - 1  Karta meczu
18:15 Frisbnik - #967 Mixed Grupa D 11 - 5  Karta meczu

Niedziela

Nie 23.06.2019

Plaża Gdańsk Górki Zachodnie Boisko 1
09:30 4hands - Kato Vice Mixed O miejsca 9-16 5 - 9  Karta meczu
10:25 BC Kosmodysk - RJP Mixed O miejsca 1-8 12 - 6  Karta meczu
11:20 Tychy Claws - Trójmiasto United Mixed O miejsca 17-19 0 - 13  Karta meczu
12:15 Kato Vice - Szczupaki Mixed O miejsca 9-16 Półfinały 11 - 10  Karta meczu
13:10 BC Kosmodysk - Zawierucha Mixed O miejsca 1-8 Półfinały 13 - 9  Karta meczu
14:05 4hands - Ultimatum Sztorm Mixed O miejsca 9-16 Finały 9 - 8  Karta meczu
15:00 RJP - 2obvious Mixed O miejsca 1-8 Finały 13 - 12  Karta meczu
Plaża Gdańsk Górki Zachodnie Boisko 2
09:30 Grandmaster Flash - Ultimatum Sztorm Mixed O miejsca 9-16 11 - 9  Karta meczu
10:25 KWR Knury - 2obvious Mixed O miejsca 1-8 11 - 7  Karta meczu
11:20 4hands - Albatros Mixed O miejsca 9-16 Półfinały 11 - 5  Karta meczu
12:15 Uwaga Pies - Grandmaster Flash Mixed O miejsca 9-16 Półfinały 5 - 13  Karta meczu
13:10 Frisbnik - KWR Knury Mixed O miejsca 1-8 Półfinały 8 - 10  Karta meczu
14:05 Albatros - #967 Mixed O miejsca 9-16 Finały 2 - 13  Karta meczu
15:00 Zawierucha - Frisbnik Mixed O miejsca 1-8 Finały 9 - 8  Karta meczu
15:55 BC Kosmodysk - KWR Knury Mixed O miejsca 1-8 Finały 11 - 5  Karta meczu
Plaża Gdańsk Górki Zachodnie Boisko 3
09:30 Uwaga Pies - #967 Mixed O miejsca 9-16 9 - 8  Karta meczu
10:25 Brave Beavers - Frisbnik Mixed O miejsca 1-8 7 - 9  Karta meczu
11:20 #967 - Ultimatum Sztorm Mixed O miejsca 9-16 Półfinały 8 - 12  Karta meczu
12:15 RJP - Czarna Kompania Mixed O miejsca 1-8 Półfinały 13 - 7  Karta meczu
13:10 Ultimatum Szkwał - Tychy Claws Mixed O miejsca 17-19 13 - 3  Karta meczu
14:05 Kato Vice - Grandmaster Flash Mixed O miejsca 9-16 Finały 2 - 13  Karta meczu
15:00 Czarna Kompania - Brave Beavers Mixed O miejsca 1-8 Finały 7 - 9  Karta meczu
Plaża Gdańsk Górki Zachodnie Boisko 4
09:30 Szczupaki - Albatros Mixed O miejsca 9-16 11 - 7  Karta meczu
10:25 Zawierucha - Czarna Kompania Mixed O miejsca 1-8 13 - 4  Karta meczu
12:15 Brave Beavers - 2obvious Mixed O miejsca 1-8 Półfinały 6 - 9  Karta meczu
14:05 Szczupaki - Uwaga Pies Mixed O miejsca 9-16 Finały 10 - 9  Karta meczu
15:00 Trójmiasto United - Ultimatum Szkwał Mixed O miejsca 17-19 10 - 6  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 23.07.2019 20:24