WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik

Women

Liga
20.01.2019 12:00 Boisko 1 RJP - Gran Maestras de la Luz 5 - 19  Karta meczu
20.01.2019 12:00 Boisko 3 ZetWueRki - Lost'n'Found 9 - 10  Karta meczu
20.01.2019 13:00 Boisko 2 Flowers - ZetWueRki 12 - 3  Karta meczu
20.01.2019 13:30 Boisko 2 Lost'n'Found - Frelki 7 - 5  Karta meczu
20.01.2019 13:30 Boisko 3 4hands - RJP 13 - 2  Karta meczu
20.01.2019 14:30 Boisko 1 Lost'n'Found - mJAH Panie 6 - 20  Karta meczu
20.01.2019 14:30 Boisko 3 Gran Maestras de la Luz - Flowers 13 - 10  Karta meczu
20.01.2019 15:00 Boisko 2 ZetWueRki - 4hands 11 - 12  Karta meczu
20.01.2019 15:30 Boisko 1 Frelki - RJP 9 - 7  Karta meczu
20.01.2019 16:00 Boisko 2 mJAH Panie - Gran Maestras de la Luz 9 - 11  Karta meczu
20.01.2019 16:30 Boisko 1 Flowers - Lost'n'Found 15 - 5  Karta meczu
20.01.2019 17:00 Boisko 2 4hands - Gran Maestras de la Luz 10 - 9  Karta meczu
20.01.2019 17:30 Boisko 1 ZetWueRki - Frelki 9 - 4  Karta meczu
20.01.2019 17:30 Boisko 2 mJAH Panie - RJP 21 - 1  Karta meczu

Open

Liga
20.01.2019 11:30 Boisko 1 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Dysko Polot 4 - 15  Karta meczu
20.01.2019 11:30 Boisko 2 4hands - Meowing Cheetahs 12 - 13  Karta meczu
20.01.2019 11:30 Boisko 3 Grandmaster Flash - RJP 16 - 12  Karta meczu
20.01.2019 12:00 Boisko 2 ZetWueRowie - BC Kosmodysk 10 - 16  Karta meczu
20.01.2019 12:30 Boisko 1 Meowing Cheetahs - Ultimatum 20 - 10  Karta meczu
20.01.2019 12:30 Boisko 2 JR - Girls Stay Home 10 - 13  Karta meczu
20.01.2019 12:30 Boisko 3 Przemek Saleta - Tychy Claws 16 - 9  Karta meczu
20.01.2019 13:00 Boisko 1 RJP - Ministerstwo Dziwnych Rzutów 21 - 9  Karta meczu
20.01.2019 13:00 Boisko 3 ZetWueRowie - 4hands 7 - 13  Karta meczu
20.01.2019 13:30 Boisko 1 Tychy Claws - Dysko Polot 9 - 10  Karta meczu
20.01.2019 14:00 Boisko 1 Przemek Saleta - Grandmaster Flash 14 - 15  Karta meczu
20.01.2019 14:00 Boisko 2 Girls Stay Home - Ultimatum 12 - 8  Karta meczu
20.01.2019 14:00 Boisko 3 BC Kosmodysk - JR 20 - 19  Karta meczu
20.01.2019 14:30 Boisko 2 Meowing Cheetahs - Ministerstwo Dziwnych Rzutów 21 - 5  Karta meczu
20.01.2019 15:00 Boisko 1 ZetWueRowie - JR 10 - 17  Karta meczu
20.01.2019 15:00 Boisko 3 Girls Stay Home - BC Kosmodysk 9 - 7  Karta meczu
20.01.2019 15:30 Boisko 2 4hands - Dysko Polot 18 - 8  Karta meczu
20.01.2019 15:30 Boisko 3 Ultimatum - Tychy Claws 8 - 15  Karta meczu
20.01.2019 16:00 Boisko 1 Girls Stay Home - Grandmaster Flash 10 - 11  Karta meczu
20.01.2019 16:00 Boisko 3 RJP - Przemek Saleta 12 - 13  Karta meczu
20.01.2019 16:30 Boisko 2 JR - Ministerstwo Dziwnych Rzutów 21 - 8  Karta meczu
20.01.2019 16:30 Boisko 3 BC Kosmodysk - Tychy Claws 16 - 4  Karta meczu
20.01.2019 17:00 Boisko 1 Girls Stay Home - RJP 13 - 8  Karta meczu
20.01.2019 17:00 Boisko 3 4hands - Ultimatum 15 - 8  Karta meczu
20.01.2019 17:30 Boisko 3 Dysko Polot - Meowing Cheetahs 7 - 18  Karta meczu
20.01.2019 18:00 Boisko 2 Grandmaster Flash - BC Kosmodysk 18 - 13  Karta meczu
20.01.2019 18:00 Boisko 3 ZetWueRowie - Przemek Saleta 8 - 15  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 22.01.2019 03:34