WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Mixed

Liga
17.11.2019 11:30 Boisko 1 RJP III - RJP 13 - 12  Karta meczu
17.11.2019 11:30 Boisko 2 BC Kosmodysk - CB Ksydomsok 19 - 11  Karta meczu
17.11.2019 11:30 Boisko 3 Uwaga Pies - Sky This 16 - 1
17.11.2019 12:00 Boisko 1 Szczupaki Olsztyn - mJAH Dzień 3 - 21  Karta meczu
17.11.2019 12:00 Boisko 2 Mad Hatters - Ultimatum 10 - 18  Karta meczu
17.11.2019 12:00 Boisko 3 71 Wratislavia - ZWR Legrys 11 - 13  Karta meczu
17.11.2019 12:30 Boisko 1 mJAH Noc - Pogoń Pyton 17 - 5  Karta meczu
17.11.2019 12:30 Boisko 2 Czarna Kompania - 4hands Małysz 12 - 11  Karta meczu
17.11.2019 12:30 Boisko 3 Grandmaster Flash - 042 19 - 6  Karta meczu
17.11.2019 13:00 Boisko 1 Dysko Polot - Uwaga Pies 7 - 15  Karta meczu
17.11.2019 13:00 Boisko 2 Sky This - ZWR Tyglew ? - ?
17.11.2019 13:00 Boisko 3 RJP II - CB Ksydomsok 16 - 7  Karta meczu
17.11.2019 13:30 Boisko 1 BC Kosmodysk - Czarna Kompania 6 - 2   Trwa
17.11.2019 13:30 Boisko 2 RJP - Szczupaki Olsztyn 8 - 3   Trwa
17.11.2019 13:30 Boisko 3 Ultimatum - RJP III 6 - 7   Trwa
17.11.2019 14:00 Boisko 1 mJAH Noc - 71 Wratislavia ? - ?
17.11.2019 14:00 Boisko 2 mJAH Dzień - Grandmaster Flash ? - ?
17.11.2019 14:00 Boisko 3 Mad Hatters - Pogoń Pyton ? - ? Historia meczów
17.11.2019 14:30 Boisko 1 Sky This - 042 ? - ?
17.11.2019 14:30 Boisko 2 Uwaga Pies - RJP ? - ? Historia meczów
17.11.2019 14:30 Boisko 3 ZWR Legrys - RJP II ? - ?
17.11.2019 15:00 Boisko 1 CB Ksydomsok - Dysko Polot ? - ?
17.11.2019 15:00 Boisko 2 RJP III - Szczupaki Olsztyn ? - ?
17.11.2019 15:00 Boisko 3 4hands Małysz - mJAH Dzień ? - ?
17.11.2019 15:30 Boisko 1 Mad Hatters - Uwaga Pies ? - ?
17.11.2019 15:30 Boisko 2 Pogoń Pyton - Ultimatum ? - ? Historia meczów
17.11.2019 15:30 Boisko 3 ZWR Tyglew - Czarna Kompania ? - ?
17.11.2019 16:00 Boisko 1 RJP III - Dysko Polot ? - ?
17.11.2019 16:00 Boisko 2 ZWR Legrys - Grandmaster Flash ? - ?
17.11.2019 16:00 Boisko 3 BC Kosmodysk - RJP II ? - ? Historia meczów
17.11.2019 16:30 Boisko 1 042 - 71 Wratislavia ? - ? Historia meczów
17.11.2019 16:30 Boisko 2 Ultimatum - ZWR Tyglew ? - ?
17.11.2019 16:30 Boisko 3 RJP - mJAH Noc ? - ?
17.11.2019 17:00 Boisko 1 4hands Małysz - Sky This ? - ?
17.11.2019 17:00 Boisko 2 Czarna Kompania - Uwaga Pies ? - ? Historia meczów
17.11.2019 17:00 Boisko 3 Szczupaki Olsztyn - Grandmaster Flash ? - ?
17.11.2019 17:30 Boisko 1 mJAH Dzień - mJAH Noc ? - ?
17.11.2019 17:30 Boisko 2 71 Wratislavia - ZWR Tyglew ? - ?
17.11.2019 17:30 Boisko 3 Dysko Polot - Mad Hatters ? - ? Historia meczów
17.11.2019 18:00 Boisko 1 ZWR Legrys - Sky This ? - ?
17.11.2019 18:00 Boisko 2 Uwaga Pies - BC Kosmodysk ? - ? Historia meczów
17.11.2019 18:00 Boisko 3 Grandmaster Flash - CB Ksydomsok ? - ? Historia meczów
17.11.2019 18:30 Boisko 2 RJP II - 042 ? - ? Historia meczów
17.11.2019 18:30 Boisko 3 Dysko Polot - Pogoń Pyton ? - ? Historia meczów

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 17.11.2019 13:57