WLU* 2019/2020
English Polski
Sign in

Women

League
26.01.2020 11:30 Field 3 RJP - Gran Maestras de la Luz ? - ? Game history
26.01.2020 12:00 Field 2 Sarny Północy - Frelki ? - ?
26.01.2020 13:00 Field 1 Frelki - Flowers ? - ? Game history
26.01.2020 13:30 Field 1 Sarny Północy - Lost'n'Found ? - ?
26.01.2020 13:30 Field 3 Gran Maestras de la Luz - ZWR Pantery ? - ?
26.01.2020 14:00 Field 2 4hands - ZWR Pantery ? - ?
26.01.2020 14:00 Field 3 RJP - Flowers ? - ? Game history
26.01.2020 15:00 Field 3 Sarny Północy - mJAH Panie ? - ?
26.01.2020 15:30 Field 1 Frelki - RJP ? - ? Game history
26.01.2020 15:30 Field 2 Flowers - 4hands ? - ? Game history
26.01.2020 16:00 Field 1 mJAH Panie - ZWR Pantery ? - ?
26.01.2020 16:30 Field 1 Lost'n'Found - Gran Maestras de la Luz ? - ? Game history
26.01.2020 17:00 Field 3 Frelki - mJAH Panie ? - ? Game history
26.01.2020 17:30 Field 1 4hands - Sarny Północy ? - ?
26.01.2020 17:30 Field 2 Flowers - Gran Maestras de la Luz ? - ? Game history
26.01.2020 18:00 Field 1 Lost'n'Found - RJP ? - ? Game history

Open

League
26.01.2020 11:30 Field 1 The Bridge - RJP ? - ?
26.01.2020 11:30 Field 2 ZWR Gepardy - Jucha Hultaje ? - ?
26.01.2020 12:00 Field 1 Ultimatum - Chąsa Żubrów ? - ?
26.01.2020 12:00 Field 3 Brave Beavers - Przemek Saleta V ? - ?
26.01.2020 12:30 Field 1 Jucha Dranie - Żubry ? - ?
26.01.2020 12:30 Field 2 Grandmaster Flash - Ministerstwo Dziwnych Rzutów ? - ? Game history
26.01.2020 12:30 Field 3 ZWR Lamparty - Bez Cudnych Kosmodysk ? - ?
26.01.2020 13:00 Field 2 Brave Beavers - The Bridge ? - ?
26.01.2020 13:00 Field 3 Jucha Hultaje - Ultimatum ? - ?
26.01.2020 13:30 Field 2 Jucha Dranie - ZWR Gepardy ? - ?
26.01.2020 14:00 Field 1 RJP - ZWR Lamparty ? - ?
26.01.2020 14:30 Field 1 Przemek Saleta V - Ministerstwo Dziwnych Rzutów ? - ?
26.01.2020 14:30 Field 2 Bez Cudnych Kosmodysk - Chąsa Żubrów ? - ?
26.01.2020 14:30 Field 3 Żubry - Jucha Hultaje ? - ?
26.01.2020 15:00 Field 1 RJP - Ultimatum ? - ? Game history
26.01.2020 15:00 Field 2 ZWR Gepardy - Brave Beavers ? - ?
26.01.2020 15:30 Field 3 Jucha Dranie - Grandmaster Flash ? - ?
26.01.2020 16:00 Field 2 Bez Cudnych Kosmodysk - The Bridge ? - ?
26.01.2020 16:00 Field 3 ZWR Lamparty - Chąsa Żubrów ? - ?
26.01.2020 16:30 Field 2 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Jucha Hultaje ? - ?
26.01.2020 16:30 Field 3 Przemek Saleta V - Żubry ? - ?
26.01.2020 17:00 Field 1 Ultimatum - Jucha Dranie ? - ?
26.01.2020 17:00 Field 2 The Bridge - Grandmaster Flash ? - ?
26.01.2020 17:30 Field 3 Brave Beavers - Chąsa Żubrów ? - ?
26.01.2020 18:00 Field 2 RJP - Grandmaster Flash ? - ? Game history
26.01.2020 18:00 Field 3 Żubry - ZWR Lamparty ? - ?
26.01.2020 18:30 Field 2 Bez Cudnych Kosmodysk - Przemek Saleta V ? - ?
26.01.2020 18:30 Field 3 ZWR Gepardy - Ministerstwo Dziwnych Rzutów ? - ?

Timezone: Europe/Warsaw. Local time: 26.01.2020 10:38