WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   New user?

Mixed

League
17.11.2019 11:30 Field 1 RJP III - RJP 13 - 12  Game play
17.11.2019 11:30 Field 2 BC Kosmodysk - CB Ksydomsok 19 - 11  Game play
17.11.2019 11:30 Field 3 Uwaga Pies - Sky This 16 - 1
17.11.2019 12:00 Field 1 Szczupaki Olsztyn - mJAH Dzień 3 - 21  Game play
17.11.2019 12:00 Field 2 Mad Hatters - Ultimatum 10 - 18  Game play
17.11.2019 12:00 Field 3 71 Wratislavia - ZWR Legrys 11 - 13  Game play
17.11.2019 12:30 Field 1 mJAH Noc - Pogoń Pyton 17 - 5  Game play
17.11.2019 12:30 Field 2 Czarna Kompania - 4hands Małysz 12 - 11  Game play
17.11.2019 12:30 Field 3 Grandmaster Flash - 042 19 - 6  Game play
17.11.2019 13:00 Field 1 Dysko Polot - Uwaga Pies 7 - 15  Game play
17.11.2019 13:00 Field 2 Sky This - ZWR Tyglew ? - ?
17.11.2019 13:00 Field 3 RJP II - CB Ksydomsok 16 - 7  Game play
17.11.2019 13:30 Field 1 BC Kosmodysk - Czarna Kompania 17 - 6  Game play
17.11.2019 13:30 Field 2 RJP - Szczupaki Olsztyn 16 - 8  Game play
17.11.2019 13:30 Field 3 Ultimatum - RJP III 14 - 13  Game play
17.11.2019 14:00 Field 1 mJAH Noc - 71 Wratislavia 2 - 1   Ongoing
17.11.2019 14:00 Field 2 mJAH Dzień - Grandmaster Flash 1 - 0   Ongoing
17.11.2019 14:00 Field 3 Mad Hatters - Pogoń Pyton 1 - 0   Ongoing
17.11.2019 14:30 Field 1 Sky This - 042 ? - ?
17.11.2019 14:30 Field 2 Uwaga Pies - RJP ? - ? Game history
17.11.2019 14:30 Field 3 ZWR Legrys - RJP II ? - ?
17.11.2019 15:00 Field 1 CB Ksydomsok - Dysko Polot ? - ?
17.11.2019 15:00 Field 2 RJP III - Szczupaki Olsztyn ? - ?
17.11.2019 15:00 Field 3 4hands Małysz - mJAH Dzień ? - ?
17.11.2019 15:30 Field 1 Mad Hatters - Uwaga Pies ? - ?
17.11.2019 15:30 Field 2 Pogoń Pyton - Ultimatum ? - ? Game history
17.11.2019 15:30 Field 3 ZWR Tyglew - Czarna Kompania ? - ?
17.11.2019 16:00 Field 1 RJP III - Dysko Polot ? - ?
17.11.2019 16:00 Field 2 ZWR Legrys - Grandmaster Flash ? - ?
17.11.2019 16:00 Field 3 BC Kosmodysk - RJP II ? - ? Game history
17.11.2019 16:30 Field 1 042 - 71 Wratislavia ? - ? Game history
17.11.2019 16:30 Field 2 Ultimatum - ZWR Tyglew ? - ?
17.11.2019 16:30 Field 3 RJP - mJAH Noc ? - ?
17.11.2019 17:00 Field 1 4hands Małysz - Sky This ? - ?
17.11.2019 17:00 Field 2 Czarna Kompania - Uwaga Pies ? - ? Game history
17.11.2019 17:00 Field 3 Szczupaki Olsztyn - Grandmaster Flash ? - ?
17.11.2019 17:30 Field 1 mJAH Dzień - mJAH Noc ? - ?
17.11.2019 17:30 Field 2 71 Wratislavia - ZWR Tyglew ? - ?
17.11.2019 17:30 Field 3 Dysko Polot - Mad Hatters ? - ? Game history
17.11.2019 18:00 Field 1 ZWR Legrys - Sky This ? - ?
17.11.2019 18:00 Field 2 Uwaga Pies - BC Kosmodysk ? - ? Game history
17.11.2019 18:00 Field 3 Grandmaster Flash - CB Ksydomsok ? - ? Game history
17.11.2019 18:30 Field 2 RJP II - 042 ? - ? Game history
17.11.2019 18:30 Field 3 Dysko Polot - Pogoń Pyton ? - ? Game history

Timezone: Europe/Warsaw. Local time: 17.11.2019 14:16