Women

Liga
24.11.2019 11:30 Boisko 1 ZWR Pantery - Frelki ? - ?
24.11.2019 11:30 Boisko 2 RJP - 4hands ? - ? Historia meczów
24.11.2019 12:00 Boisko 2 Flowers - Sarny Północy ? - ?
24.11.2019 12:30 Boisko 1 Brave Beavers - Frelki ? - ?
24.11.2019 13:00 Boisko 1 Gran Maestras de la Luz - Sarny Północy ? - ?
24.11.2019 13:00 Boisko 3 mJAH Panie - RJP ? - ? Historia meczów
24.11.2019 13:30 Boisko 2 Lost'n'Found - Flowers ? - ? Historia meczów
24.11.2019 14:00 Boisko 2 Frelki - 4hands ? - ? Historia meczów
24.11.2019 14:30 Boisko 1 Sarny Północy - Brave Beavers ? - ?
24.11.2019 15:00 Boisko 2 Flowers - ZWR Pantery ? - ?
24.11.2019 15:30 Boisko 1 Frelki - Gran Maestras de la Luz ? - ? Historia meczów
24.11.2019 16:00 Boisko 2 Brave Beavers - mJAH Panie ? - ?
24.11.2019 16:00 Boisko 3 RJP - Sarny Północy ? - ?
24.11.2019 16:30 Boisko 2 Lost'n'Found - Frelki ? - ? Historia meczów
24.11.2019 17:00 Boisko 3 mJAH Panie - Flowers ? - ? Historia meczów
24.11.2019 17:30 Boisko 1 ZWR Pantery - Sarny Północy ? - ?
24.11.2019 18:00 Boisko 2 Brave Beavers - Flowers ? - ?

Open

Liga
24.11.2019 11:30 Boisko 3 The Bridge - Żubry ? - ?
24.11.2019 12:00 Boisko 1 Przemek Saleta V - ZWR Gepardy ? - ?
24.11.2019 12:00 Boisko 3 Jucha Dranie - RJP ? - ?
24.11.2019 12:30 Boisko 2 Jucha Hultaje - Brave Beavers ? - ?
24.11.2019 12:30 Boisko 3 Chąsa Żubrów - Grandmaster Flash ? - ?
24.11.2019 13:00 Boisko 2 Żubry - Ultimatum ? - ? Historia meczów
24.11.2019 13:30 Boisko 1 The Bridge - Ministerstwo Dziwnych Rzutów ? - ?
24.11.2019 13:30 Boisko 3 ZWR Lamparty - Przemek Saleta V ? - ?
24.11.2019 14:00 Boisko 1 Jucha Dranie - Jucha Hultaje ? - ?
24.11.2019 14:00 Boisko 3 Brave Beavers - Bez Cudnych Kosmodysk ? - ?
24.11.2019 14:30 Boisko 2 Chąsa Żubrów - RJP ? - ?
24.11.2019 14:30 Boisko 3 ZWR Gepardy - Ultimatum ? - ?
24.11.2019 15:00 Boisko 1 Grandmaster Flash - Żubry ? - ?
24.11.2019 15:00 Boisko 3 Przemek Saleta V - The Bridge ? - ?
24.11.2019 15:30 Boisko 2 ZWR Gepardy - ZWR Lamparty ? - ?
24.11.2019 15:30 Boisko 3 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Brave Beavers ? - ?
24.11.2019 16:00 Boisko 1 Chąsa Żubrów - Jucha Dranie ? - ?
24.11.2019 16:30 Boisko 1 RJP - Jucha Hultaje ? - ?
24.11.2019 16:30 Boisko 3 Ultimatum - Bez Cudnych Kosmodysk ? - ?
24.11.2019 17:00 Boisko 1 ZWR Lamparty - Jucha Dranie ? - ?
24.11.2019 17:00 Boisko 2 Żubry - Ministerstwo Dziwnych Rzutów ? - ?
24.11.2019 17:30 Boisko 2 Ultimatum - The Bridge ? - ?
24.11.2019 17:30 Boisko 3 Bez Cudnych Kosmodysk - Grandmaster Flash ? - ? Historia meczów
24.11.2019 18:00 Boisko 1 Brave Beavers - RJP ? - ?
24.11.2019 18:00 Boisko 3 Chąsa Żubrów - Przemek Saleta V ? - ?
24.11.2019 18:30 Boisko 1 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - ZWR Lamparty ? - ?
24.11.2019 18:30 Boisko 2 Bez Cudnych Kosmodysk - ZWR Gepardy ? - ?
24.11.2019 18:30 Boisko 3 Grandmaster Flash - Jucha Hultaje ? - ?

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 20.11.2019 23:08