WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Mixed

Liga
15.12.2019 11:30 Boisko 1 4hands Małysz - 4hands Adam 5 - 18  Karta meczu
15.12.2019 11:30 Boisko 2 Mad Hatters - RJP 15 - 20  Karta meczu
15.12.2019 11:30 Boisko 3 CB Ksydomsok - ZWR Legrys 3 - 22  Karta meczu
15.12.2019 12:00 Boisko 1 Uwaga Pies - mJAH Dzień 9 - 14  Karta meczu
15.12.2019 12:00 Boisko 2 71 Wratislavia - BC Kosmodysk 14 - 15  Karta meczu
15.12.2019 12:00 Boisko 3 Sky This - Dysko Polot 9 - 21  Karta meczu
15.12.2019 12:30 Boisko 1 Czarna Kompania - Pogoń Pyton 19 - 6  Karta meczu
15.12.2019 12:30 Boisko 2 Ultimatum - 4hands Adam 11 - 16  Karta meczu
15.12.2019 12:30 Boisko 3 Szczupaki Olsztyn - RJP II 9 - 17  Karta meczu
15.12.2019 13:00 Boisko 1 ZWR Legrys - 042 10 - 3   Trwa
15.12.2019 13:00 Boisko 2 ZWR Tyglew - RJP III 7 - 10   Trwa
15.12.2019 13:00 Boisko 3 Grandmaster Flash - 4hands Małysz 5 - 7   Trwa
15.12.2019 13:30 Boisko 1 Mad Hatters - Sky This ? - ?
15.12.2019 13:30 Boisko 2 BC Kosmodysk - mJAH Noc ? - ?
15.12.2019 13:30 Boisko 3 Uwaga Pies - Ultimatum ? - ? Historia meczów
15.12.2019 14:00 Boisko 1 4hands Małysz - RJP ? - ?
15.12.2019 14:00 Boisko 2 CB Ksydomsok - Szczupaki Olsztyn ? - ?
15.12.2019 14:00 Boisko 3 71 Wratislavia - 4hands Adam ? - ?
15.12.2019 14:30 Boisko 1 Grandmaster Flash - Dysko Polot ? - ? Historia meczów
15.12.2019 14:30 Boisko 2 Czarna Kompania - mJAH Dzień ? - ?
15.12.2019 14:30 Boisko 3 RJP II - Pogoń Pyton ? - ? Historia meczów
15.12.2019 15:00 Boisko 1 Ultimatum - Sky This ? - ?
15.12.2019 15:00 Boisko 2 Mad Hatters - ZWR Legrys ? - ?
15.12.2019 15:00 Boisko 3 ZWR Tyglew - Uwaga Pies ? - ?
15.12.2019 15:30 Boisko 1 042 - RJP ? - ? Historia meczów
15.12.2019 15:30 Boisko 2 RJP III - 71 Wratislavia ? - ?
15.12.2019 15:30 Boisko 3 4hands Adam - mJAH Noc ? - ?
15.12.2019 16:00 Boisko 1 Szczupaki Olsztyn - BC Kosmodysk ? - ?
15.12.2019 16:00 Boisko 2 CB Ksydomsok - Uwaga Pies ? - ? Historia meczów
15.12.2019 16:00 Boisko 3 mJAH Dzień - RJP II ? - ?
15.12.2019 16:30 Boisko 1 4hands Małysz - Pogoń Pyton ? - ?
15.12.2019 16:30 Boisko 2 Grandmaster Flash - mJAH Noc ? - ?
15.12.2019 16:30 Boisko 3 Sky This - Czarna Kompania ? - ?
15.12.2019 17:00 Boisko 1 ZWR Tyglew - CB Ksydomsok ? - ?
15.12.2019 17:00 Boisko 2 mJAH Dzień - 042 ? - ?
15.12.2019 17:00 Boisko 3 RJP II - Dysko Polot ? - ? Historia meczów
15.12.2019 17:30 Boisko 1 RJP - 4hands Adam ? - ?
15.12.2019 17:30 Boisko 2 Ultimatum - Grandmaster Flash ? - ? Historia meczów
15.12.2019 17:30 Boisko 3 BC Kosmodysk - RJP III ? - ?
15.12.2019 18:00 Boisko 1 Mad Hatters - 4hands Małysz ? - ?
15.12.2019 18:00 Boisko 2 Uwaga Pies - Szczupaki Olsztyn ? - ? Historia meczów
15.12.2019 18:00 Boisko 3 ZWR Legrys - ZWR Tyglew ? - ?
15.12.2019 18:30 Boisko 1 CB Ksydomsok - RJP III ? - ?
15.12.2019 18:30 Boisko 2 042 - Czarna Kompania ? - ?
15.12.2019 18:30 Boisko 3 71 Wratislavia - Sky This ? - ?
15.12.2019 19:00 Boisko 1 Pogoń Pyton - Grandmaster Flash ? - ? Historia meczów
15.12.2019 19:00 Boisko 2 BC Kosmodysk - Dysko Polot ? - ? Historia meczów
15.12.2019 19:00 Boisko 3 ZWR Legrys - 4hands Adam ? - ?
15.12.2019 19:30 Boisko 2 RJP II - mJAH Noc ? - ?
15.12.2019 19:30 Boisko 3 mJAH Dzień - ZWR Tyglew ? - ?

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 15.12.2019 13:24