WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Sobota

Sob 27.07.2019 Chojeński Klub Sportowy

Women's Grupa W
11:15 Boisko 3 Troubles - Frelki 15 - 0  Karta meczu
11:15 Boisko 4 Flowers - Lost'n'found 15 - 8  Karta meczu
15:10 Boisko 1 Troubles - Flowers 15 - 10  Karta meczu
15:10 Boisko 2 Lost'n'found - Frelki 15 - 5  Karta meczu
17:40 Boisko 3 Lost'n'found - Troubles 4 - 15  Karta meczu
17:40 Boisko 4 Frelki - Flowers 2 - 15  Karta meczu
Men's Grupa A
09:30 Boisko 3 Perun - Partisans 15 - 12  Karta meczu
13:00 Boisko 3 The Bridge - Perun 15 - 5  Karta meczu
16:55 Boisko 2 Partisans - The Bridge 5 - 15  Karta meczu
Men's Grupa B
09:30 Boisko 1 Uprising II - KWR Knury 14 - 13  Karta meczu
12:00 Boisko 1 Mojra - Uprising II 15 - 7  Karta meczu
16:55 Boisko 1 KWR Knury - Mojra 2 - 15  Karta meczu
Men's Grupa C
09:30 Boisko 2 Ultimatum - Jucha 15 - 6  Karta meczu
12:00 Boisko 2 Uprising - Ultimatum 15 - 2  Karta meczu
15:10 Boisko 4 Jucha - Uprising 2 - 15  Karta meczu
Men's Baraże 3-6
18:40 Boisko 1 Uprising II - Ultimatum 15 - 13  Karta meczu
18:40 Boisko 2 Uprising - Perun 15 - 6  Karta meczu
Men's Baraże 8-9
19:10 Boisko 3 Partisans - KWR Knury 14 - 13  Karta meczu

Niedziela

Nie 28.07.2019 Chojeński Klub Sportowy

Women's O miejsca 1-4
09:30 Boisko 3 Troubles - Frelki 15 - 1  Karta meczu
09:30 Boisko 4 Flowers - Lost'n'found 15 - 5  Karta meczu
Women's O miejsca 1-4 Finały
12:30 Boisko 1 Frelki - Lost'n'found 3 - 15  Karta meczu
14:15 Boisko 1 Troubles - Flowers 15 - 13  Karta meczu
Men's Baraże 5-8
08:15 Boisko 1 Perun - Jucha 15 - 8  Karta meczu
08:15 Boisko 2 Ultimatum - Partisans 15 - 14  Karta meczu
Men's O miejsca 1-4
10:00 Boisko 1 The Bridge - Uprising II 15 - 6  Karta meczu
10:00 Boisko 2 Mojra - Uprising 12 - 14  Karta meczu
Men's O miejsca 1-4 Finały
12:30 Boisko 2 Uprising II - Mojra 10 - 15  Karta meczu
16:00 Boisko 1 The Bridge - Uprising 13 - 12  Karta meczu
Men's O miejsca 5-6
11:15 Boisko 3 Perun - Ultimatum 9 - 15  Karta meczu
Men's O miejsca 7-9
11:15 Boisko 4 KWR Knury - Jucha 8 - 15  Karta meczu
13:45 Boisko 3 Jucha - Partisans 5 - 15  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 26.08.2019 11:26