WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Sobota

Sob 22.06.2019 Plaża Gdańsk Górki Zachodnie

Mixed Grupa A
11:50 Boisko 3 Ultimatum Sztorm - BC Kosmodysk 3 - 13  Karta meczu
11:50 Boisko 4 4hands - 2obvious 8 - 9  Karta meczu
13:40 Boisko 1 BC Kosmodysk - 2obvious 13 - 4  Karta meczu
13:40 Boisko 2 Ultimatum Sztorm - 4hands 8 - 10  Karta meczu
17:20 Boisko 1 BC Kosmodysk - 4hands 13 - 5  Karta meczu
17:20 Boisko 2 2obvious - Ultimatum Sztorm 10 - 7  Karta meczu
Mixed Grupa B
10:00 Boisko 1 Tychy Claws - RJP 1 - 13  Karta meczu
10:00 Boisko 2 Kato Vice - KWR Knury 4 - 8  Karta meczu
11:50 Boisko 1 Tychy Claws - Grandmaster Flash 2 - 13  Karta meczu
11:50 Boisko 2 RJP - Kato Vice 13 - 1  Karta meczu
13:40 Boisko 3 Grandmaster Flash - KWR Knury 8 - 10  Karta meczu
13:40 Boisko 4 Kato Vice - Tychy Claws 10 - 5  Karta meczu
15:30 Boisko 1 Grandmaster Flash - Kato Vice 10 - 6  Karta meczu
15:30 Boisko 2 KWR Knury - RJP 9 - 8  Karta meczu
17:20 Boisko 3 RJP - Grandmaster Flash 10 - 8  Karta meczu
17:20 Boisko 4 KWR Knury - Tychy Claws 13 - 1  Karta meczu
Mixed Grupa C
10:55 Boisko 1 Ultimatum Szkwał - Uwaga Pies 3 - 13  Karta meczu
10:55 Boisko 2 Albatros - Czarna Kompania 5 - 10  Karta meczu
12:45 Boisko 3 Ultimatum Szkwał - Brave Beavers 1 - 13  Karta meczu
12:45 Boisko 4 Uwaga Pies - Albatros 9 - 7  Karta meczu
14:35 Boisko 1 Brave Beavers - Czarna Kompania 10 - 9  Karta meczu
14:35 Boisko 2 Albatros - Ultimatum Szkwał 13 - 7  Karta meczu
16:25 Boisko 3 Brave Beavers - Albatros 13 - 0  Karta meczu
16:25 Boisko 4 Czarna Kompania - Uwaga Pies 13 - 2  Karta meczu
18:15 Boisko 1 Uwaga Pies - Brave Beavers 9 - 11  Karta meczu
18:15 Boisko 2 Czarna Kompania - Ultimatum Szkwał 13 - 2  Karta meczu
Mixed Grupa D
10:55 Boisko 3 #967 - Trójmiasto United 10 - 4  Karta meczu
10:55 Boisko 4 Szczupaki - Frisbnik 5 - 13  Karta meczu
12:45 Boisko 1 #967 - Zawierucha 5 - 13  Karta meczu
12:45 Boisko 2 Trójmiasto United - Szczupaki 5 - 13  Karta meczu
14:35 Boisko 3 Zawierucha - Frisbnik 12 - 6  Karta meczu
14:35 Boisko 4 Szczupaki - #967 9 - 5  Karta meczu
16:25 Boisko 1 Zawierucha - Szczupaki 13 - 4  Karta meczu
16:25 Boisko 2 Frisbnik - Trójmiasto United 13 - 6  Karta meczu
18:15 Boisko 3 Trójmiasto United - Zawierucha 4 - 13  Karta meczu
18:15 Boisko 4 Frisbnik - #967 11 - 5  Karta meczu

Niedziela

Nie 23.06.2019 Plaża Gdańsk Górki Zachodnie

Mixed O miejsca 1-8
10:25 Boisko 1 BC Kosmodysk - RJP 12 - 6  Karta meczu
10:25 Boisko 2 KWR Knury - 2obvious 11 - 7  Karta meczu
10:25 Boisko 3 Brave Beavers - Frisbnik 7 - 9  Karta meczu
10:25 Boisko 4 Zawierucha - Czarna Kompania 13 - 4  Karta meczu
Mixed O miejsca 1-8 Półfinały
12:15 Boisko 3 RJP - Czarna Kompania 13 - 7  Karta meczu
12:15 Boisko 4 Brave Beavers - 2obvious 6 - 9  Karta meczu
13:10 Boisko 1 BC Kosmodysk - Zawierucha 13 - 9  Karta meczu
13:10 Boisko 2 Frisbnik - KWR Knury 8 - 10  Karta meczu
Mixed O miejsca 1-8 Finały
15:00 Boisko 1 RJP - 2obvious 13 - 12  Karta meczu
15:00 Boisko 2 Zawierucha - Frisbnik 9 - 8  Karta meczu
15:00 Boisko 3 Czarna Kompania - Brave Beavers 7 - 9  Karta meczu
15:55 Boisko 2 BC Kosmodysk - KWR Knury 11 - 5  Karta meczu
Mixed O miejsca 9-16
09:30 Boisko 1 4hands - Kato Vice 5 - 9  Karta meczu
09:30 Boisko 2 Grandmaster Flash - Ultimatum Sztorm 11 - 9  Karta meczu
09:30 Boisko 3 Uwaga Pies - #967 9 - 8  Karta meczu
09:30 Boisko 4 Szczupaki - Albatros 11 - 7  Karta meczu
Mixed O miejsca 9-16 Półfinały
11:20 Boisko 2 4hands - Albatros 11 - 5  Karta meczu
11:20 Boisko 3 #967 - Ultimatum Sztorm 8 - 12  Karta meczu
12:15 Boisko 1 Kato Vice - Szczupaki 11 - 10  Karta meczu
12:15 Boisko 2 Uwaga Pies - Grandmaster Flash 5 - 13  Karta meczu
Mixed O miejsca 9-16 Finały
14:05 Boisko 1 4hands - Ultimatum Sztorm 9 - 8  Karta meczu
14:05 Boisko 2 Albatros - #967 2 - 13  Karta meczu
14:05 Boisko 3 Kato Vice - Grandmaster Flash 2 - 13  Karta meczu
14:05 Boisko 4 Szczupaki - Uwaga Pies 10 - 9  Karta meczu
Mixed O miejsca 17-19
11:20 Boisko 1 Tychy Claws - Trójmiasto United 0 - 13  Karta meczu
13:10 Boisko 3 Ultimatum Szkwał - Tychy Claws 13 - 3  Karta meczu
15:00 Boisko 4 Trójmiasto United - Ultimatum Szkwał 10 - 6  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 20.07.2019 22:07