English Polski
Zaloguj się

Open

Finał
18.02.2017 18:00 Boisko 2 Bez Cudnych Kosmodysk - 4hands 14 - 15  Karta meczu
O 3. miejsce
18.02.2017 16:30 Boisko 3 DŻA - Grandmaster Flash 21 - 9  Karta meczu
Liga
20.11.2016 15:00 Boisko 1 Perun - Ultimatum Posejdon 17 - 3  Karta meczu
20.11.2016 15:00 Boisko 2 Grandmaster Flash - Przemek Saleta 16 - 5  Karta meczu
20.11.2016 15:00 Boisko 3 Ultimatum Neptun - DŻA 12 - 17  Karta meczu
20.11.2016 15:30 Boisko 1 dyskoPolot - Discover Scooby Doo 5 - 21  Karta meczu
20.11.2016 15:30 Boisko 2 Nine Hills - Bez Cudnych Kosmodysk 9 - 18  Karta meczu
20.11.2016 15:30 Boisko 3 RJP - 4hands 10 - 16  Karta meczu
20.11.2016 16:00 Boisko 1 Ultimatum Neptun - Perun 10 - 11  Karta meczu
20.11.2016 16:00 Boisko 2 Discover Scrappy Doo - Grandmaster Flash 11 - 15  Karta meczu
20.11.2016 16:00 Boisko 3 DŻA - JR 10 - 11  Karta meczu
20.11.2016 16:30 Boisko 1 Przemek Saleta - dyskoPolot 21 - 6  Karta meczu
20.11.2016 16:30 Boisko 2 4hands - Ultimatum Posejdon 18 - 6  Karta meczu
20.11.2016 16:30 Boisko 3 Discover Scooby Doo - Bez Cudnych Kosmodysk 13 - 14  Karta meczu
20.11.2016 17:00 Boisko 1 Perun - DŻA 9 - 11  Karta meczu
20.11.2016 17:00 Boisko 2 JR - Ultimatum Neptun 10 - 11  Karta meczu
20.11.2016 17:00 Boisko 3 RJP - Nine Hills 14 - 10  Karta meczu
20.11.2016 17:30 Boisko 1 Bez Cudnych Kosmodysk - Ultimatum Posejdon 16 - 3  Karta meczu
20.11.2016 17:30 Boisko 2 Przemek Saleta - Discover Scooby Doo 9 - 19  Karta meczu
20.11.2016 17:30 Boisko 3 Discover Scrappy Doo - 4hands 9 - 16  Karta meczu
20.11.2016 18:00 Boisko 1 Grandmaster Flash - Perun 8 - 7  Karta meczu
20.11.2016 18:00 Boisko 2 dyskoPolot - JR 1 - 21  Karta meczu
20.11.2016 18:00 Boisko 3 Nine Hills - DŻA 9 - 14  Karta meczu
20.11.2016 18:30 Boisko 1 Ultimatum Neptun - Discover Scrappy Doo 15 - 10  Karta meczu
20.11.2016 18:30 Boisko 2 Ultimatum Posejdon - RJP 4 - 21  Karta meczu
20.11.2016 18:30 Boisko 3 Discover Scooby Doo - 4hands 15 - 16  Karta meczu
20.11.2016 19:00 Boisko 1 Przemek Saleta - DŻA 8 - 19  Karta meczu
20.11.2016 19:00 Boisko 2 Bez Cudnych Kosmodysk - dyskoPolot 14 - 5  Karta meczu
20.11.2016 19:00 Boisko 3 Nine Hills - Perun 7 - 15  Karta meczu
20.11.2016 19:30 Boisko 1 Ultimatum Neptun - Przemek Saleta 19 - 9  Karta meczu
20.11.2016 19:30 Boisko 2 Ultimatum Posejdon - Discover Scooby Doo 9 - 21  Karta meczu
20.11.2016 19:30 Boisko 3 JR - Grandmaster Flash 13 - 15  Karta meczu
20.11.2016 20:00 Boisko 1 Perun - dyskoPolot 21 - 5  Karta meczu
20.11.2016 20:00 Boisko 2 4hands - Bez Cudnych Kosmodysk 9 - 10  Karta meczu
20.11.2016 20:00 Boisko 3 Discover Scrappy Doo - RJP 19 - 11  Karta meczu
20.11.2016 20:30 Boisko 1 Discover Scooby Doo - Perun 8 - 12  Karta meczu
20.11.2016 20:30 Boisko 2 JR - Nine Hills 14 - 9  Karta meczu
20.11.2016 20:30 Boisko 3 Przemek Saleta - RJP 11 - 19  Karta meczu
08.01.2017 17:00 Boisko 1 Ultimatum Posejdon - Discover Scrappy Doo 7 - 21  Karta meczu
08.01.2017 17:00 Boisko 2 Przemek Saleta - JR 6 - 18  Karta meczu
08.01.2017 17:00 Boisko 3 Grandmaster Flash - Ultimatum Neptun 17 - 15  Karta meczu
08.01.2017 17:30 Boisko 1 Ultimatum Posejdon - dyskoPolot 16 - 8  Karta meczu
08.01.2017 17:30 Boisko 2 4hands - DŻA 12 - 11  Karta meczu
08.01.2017 17:30 Boisko 3 RJP - Ultimatum Neptun 10 - 5  Karta meczu
08.01.2017 18:00 Boisko 1 Ultimatum Posejdon - Przemek Saleta 9 - 10  Karta meczu
08.01.2017 18:00 Boisko 2 JR - Discover Scooby Doo 7 - 13  Karta meczu
08.01.2017 18:00 Boisko 3 Bez Cudnych Kosmodysk - Discover Scrappy Doo 11 - 10  Karta meczu
08.01.2017 18:30 Boisko 1 dyskoPolot - Ultimatum Neptun 2 - 21  Karta meczu
08.01.2017 18:30 Boisko 2 Grandmaster Flash - 4hands 7 - 8  Karta meczu
08.01.2017 18:30 Boisko 3 Bez Cudnych Kosmodysk - DŻA 10 - 13  Karta meczu
08.01.2017 19:00 Boisko 1 Nine Hills - Przemek Saleta 12 - 11  Karta meczu
08.01.2017 19:00 Boisko 2 Ultimatum Posejdon - JR 9 - 16  Karta meczu
08.01.2017 19:00 Boisko 3 Discover Scrappy Doo - Discover Scooby Doo 15 - 12  Karta meczu
08.01.2017 19:30 Boisko 1 dyskoPolot - RJP 5 - 21  Karta meczu
08.01.2017 19:30 Boisko 2 Bez Cudnych Kosmodysk - Przemek Saleta 15 - 6  Karta meczu
08.01.2017 19:30 Boisko 3 4hands - Ultimatum Neptun 17 - 9  Karta meczu
08.01.2017 20:00 Boisko 1 RJP - Grandmaster Flash 9 - 10  Karta meczu
08.01.2017 20:00 Boisko 2 DŻA - Discover Scooby Doo 21 - 13  Karta meczu
08.01.2017 20:00 Boisko 3 Nine Hills - Discover Scrappy Doo 15 - 10  Karta meczu
08.01.2017 20:30 Boisko 1 DŻA - Grandmaster Flash 18 - 7  Karta meczu
08.01.2017 20:30 Boisko 2 JR - 4hands 13 - 14  Karta meczu
08.01.2017 20:30 Boisko 3 Nine Hills - dyskoPolot 16 - 3  Karta meczu
22.01.2017 15:30 Boisko 1 Ultimatum Posejdon - DŻA 5 - 21  Karta meczu
22.01.2017 15:30 Boisko 2 Ultimatum Neptun - Bez Cudnych Kosmodysk 8 - 14
22.01.2017 15:30 Boisko 3 4hands - Nine Hills 11 - 10  Karta meczu
22.01.2017 16:30 Boisko 1 Nine Hills - Ultimatum Posejdon 12 - 5  Karta meczu
22.01.2017 16:30 Boisko 2 Discover Scooby Doo - Ultimatum Neptun 11 - 10  Karta meczu
22.01.2017 16:30 Boisko 3 DŻA - RJP 21 - 9  Karta meczu
22.01.2017 17:30 Boisko 1 Grandmaster Flash - Ultimatum Posejdon 21 - 4  Karta meczu
22.01.2017 17:30 Boisko 2 dyskoPolot - 4hands 6 - 19  Karta meczu
22.01.2017 17:30 Boisko 3 Ultimatum Neptun - Nine Hills 14 - 11  Karta meczu
22.01.2017 18:30 Boisko 1 Ultimatum Neptun - Ultimatum Posejdon 21 - 8  Karta meczu
22.01.2017 18:30 Boisko 2 Grandmaster Flash - Bez Cudnych Kosmodysk 9 - 15  Karta meczu
22.01.2017 18:30 Boisko 3 RJP - JR 13 - 15  Karta meczu
22.01.2017 19:30 Boisko 1 Discover Scooby Doo - Nine Hills 14 - 17  Karta meczu
22.01.2017 19:30 Boisko 2 dyskoPolot - Grandmaster Flash 2 - 21  Karta meczu
22.01.2017 19:30 Boisko 3 Discover Scrappy Doo - JR 8 - 12  Karta meczu
22.01.2017 20:30 Boisko 1 Grandmaster Flash - Nine Hills 14 - 8  Karta meczu
22.01.2017 20:30 Boisko 2 Discover Scrappy Doo - dyskoPolot 19 - 7  Karta meczu
22.01.2017 20:30 Boisko 3 RJP - Discover Scooby Doo 16 - 17  Karta meczu
12.02.2017 15:30 Boisko 1 JR - Perun 9 - 14  Karta meczu
12.02.2017 15:30 Boisko 2 4hands - Przemek Saleta 21 - 6  Karta meczu
12.02.2017 15:30 Boisko 3 Bez Cudnych Kosmodysk - RJP 20 - 9  Karta meczu
12.02.2017 16:30 Boisko 1 4hands - Perun 13 - 16  Karta meczu
12.02.2017 16:30 Boisko 2 Bez Cudnych Kosmodysk - JR 15 - 7  Karta meczu
12.02.2017 16:30 Boisko 3 Discover Scooby Doo - Grandmaster Flash 10 - 9  Karta meczu
12.02.2017 17:30 Boisko 1 Perun - RJP 16 - 3  Karta meczu
12.02.2017 17:30 Boisko 2 Przemek Saleta - Discover Scrappy Doo 11 - 19  Karta meczu
12.02.2017 17:30 Boisko 3 DŻA - dyskoPolot 21 - 4  Karta meczu
12.02.2017 18:30 Boisko 1 Perun - Bez Cudnych Kosmodysk 7 - 12  Karta meczu
12.02.2017 18:30 Boisko 2 DŻA - Discover Scrappy Doo 15 - 13  Karta meczu
12.02.2017 19:30 Boisko 1 Perun - Przemek Saleta 16 - 8  Karta meczu
12.02.2017 20:00 Boisko 1 Perun - Discover Scrappy Doo 11 - 12  Karta meczu

Women

Finał
18.02.2017 17:30 Boisko 2 Troubles Maczety - Troubles Sztylety 11 - 14  Karta meczu
O 3. miejsce
18.02.2017 16:30 Boisko 1 Flowers - Donuts Torusy 15 - 6  Karta meczu
Liga
22.01.2017 15:00 Boisko 1 Qjawianki - Ultimatum 9 - 8  Karta meczu
22.01.2017 15:00 Boisko 2 ZWyRolki - Flowers 5 - 17  Karta meczu
22.01.2017 15:00 Boisko 3 Troubles Maczety - KrakUF 19 - 6  Karta meczu
22.01.2017 16:00 Boisko 1 Ultimatum - ZWyRolki 10 - 9  Karta meczu
22.01.2017 16:00 Boisko 2 Troubles Sztylety - Troubles Maczety 11 - 12  Karta meczu
22.01.2017 16:00 Boisko 3 Qjawianki - Donuts Torusy 6 - 8  Karta meczu
22.01.2017 17:00 Boisko 1 Ultimatum - Flowers 4 - 16  Karta meczu
22.01.2017 17:00 Boisko 2 Donuts Opony - Troubles Maczety 1 - 21  Karta meczu
22.01.2017 17:00 Boisko 3 Qjawianki - KrakUF 13 - 6  Karta meczu
22.01.2017 18:00 Boisko 1 KrakUF - Ultimatum 11 - 10  Karta meczu
22.01.2017 18:00 Boisko 2 Donuts Torusy - Flowers 8 - 14  Karta meczu
22.01.2017 18:00 Boisko 3 ZWyRolki - Qjawianki 11 - 4  Karta meczu
22.01.2017 19:00 Boisko 1 KrakUF - ZWyRolki 12 - 13  Karta meczu
22.01.2017 19:00 Boisko 2 Troubles Maczety - Donuts Torusy 17 - 7  Karta meczu
22.01.2017 19:00 Boisko 3 Flowers - Troubles Sztylety 6 - 12  Karta meczu
22.01.2017 20:00 Boisko 1 Troubles Maczety - ZWyRolki 17 - 7  Karta meczu
22.01.2017 20:00 Boisko 2 Donuts Torusy - Troubles Sztylety 8 - 19  Karta meczu
22.01.2017 20:00 Boisko 3 Donuts Opony - KrakUF 7 - 19  Karta meczu
12.02.2017 15:00 Boisko 1 Donuts Opony - Donuts Torusy 4 - 19  Karta meczu
12.02.2017 15:00 Boisko 2 Troubles Sztylety - KrakUF 21 - 2  Karta meczu
12.02.2017 15:00 Boisko 3 Qjawianki - Troubles Maczety 4 - 18  Karta meczu
12.02.2017 16:00 Boisko 1 Ultimatum - Troubles Sztylety 6 - 23  Karta meczu
12.02.2017 16:00 Boisko 2 KrakUF - Flowers 9 - 14  Karta meczu
12.02.2017 16:00 Boisko 3 Donuts Opony - Qjawianki 5 - 12  Karta meczu
12.02.2017 17:00 Boisko 1 Donuts Torusy - Ultimatum 9 - 5  Karta meczu
12.02.2017 17:00 Boisko 2 Flowers - Troubles Maczety 7 - 15  Karta meczu
12.02.2017 17:00 Boisko 3 ZWyRolki - Donuts Opony 9 - 4  Karta meczu
12.02.2017 18:00 Boisko 1 Ultimatum - Donuts Opony 8 - 10  Karta meczu
12.02.2017 18:00 Boisko 2 Flowers - Qjawianki 6 - 8  Karta meczu
12.02.2017 18:00 Boisko 3 ZWyRolki - Troubles Sztylety 4 - 17  Karta meczu
12.02.2017 18:30 Boisko 3 Troubles Maczety - Ultimatum 20 - 8  Karta meczu
12.02.2017 19:00 Boisko 1 Flowers - Donuts Opony 13 - 6  Karta meczu
12.02.2017 19:00 Boisko 2 Troubles Sztylety - Qjawianki 20 - 5  Karta meczu
12.02.2017 19:00 Boisko 3 KrakUF - Donuts Torusy 5 - 12  Karta meczu
12.02.2017 19:30 Boisko 2 Donuts Torusy - ZWyRolki 8 - 3  Karta meczu
12.02.2017 20:00 Boisko 2 Troubles Sztylety - Donuts Opony 21 - 0  Karta meczu

Mixed

Finał
18.02.2017 18:30 Boisko 2 muJAHedini dysku 1 - BC Kosmodysk 18 - 7  Karta meczu
O 3. miejsce
18.02.2017 17:00 Boisko 2 RJP - Ultimatum Sztorm 13 - 12  Karta meczu
Liga
06.11.2016 15:00 Boisko 1 Reach for the Sky - Ultimatum Sztorm 2 - 21  Karta meczu
06.11.2016 15:00 Boisko 2 Tłuste Dyski - 4hands 17 - 10  Karta meczu
06.11.2016 15:00 Boisko 3 muJAHedini dysku 2 - Ultimatum Szkwał 15 - 8  Karta meczu
06.11.2016 15:30 Boisko 1 RJP - Flyons 17 - 9  Karta meczu
06.11.2016 15:30 Boisko 2 Zawierucha - Grandmaster Flash 15 - 16  Karta meczu
06.11.2016 15:30 Boisko 3 muJAHedini dysku 1 - Ultimatum Szkwał 20 - 7  Karta meczu
06.11.2016 16:00 Boisko 1 Ultimatum Sztorm - 4hands 13 - 5  Karta meczu
06.11.2016 16:00 Boisko 2 BC Kosmodysk - Reach for the Sky 21 - 2  Karta meczu
06.11.2016 16:00 Boisko 3 RJP II - CB Ksydomsok 7 - 11  Karta meczu
06.11.2016 16:30 Boisko 1 Tłuste Dyski - Ultimatum Sztorm 13 - 15  Karta meczu
06.11.2016 16:30 Boisko 2 Zawierucha - muJAHedini dysku 1 6 - 17  Karta meczu
06.11.2016 16:30 Boisko 3 Chewra Badgers - Ultimatum Szkwał 17 - 7  Karta meczu
06.11.2016 17:00 Boisko 1 Flyons - Grandmaster Flash 7 - 12  Karta meczu
06.11.2016 17:00 Boisko 2 4hands - CB Ksydomsok 10 - 8  Karta meczu
06.11.2016 17:00 Boisko 3 RJP - Reach for the Sky 21 - 1  Karta meczu
06.11.2016 17:30 Boisko 1 Ultimatum Szkwał - Reach for the Sky 17 - 7  Karta meczu
06.11.2016 17:30 Boisko 2 Tłuste Dyski - BC Kosmodysk 12 - 19  Karta meczu
06.11.2016 17:30 Boisko 3 muJAHedini dysku 2 - RJP II 14 - 5  Karta meczu
06.11.2016 18:00 Boisko 1 CB Ksydomsok - RJP 10 - 19  Karta meczu
06.11.2016 18:00 Boisko 2 Flyons - Zawierucha 9 - 10  Karta meczu
06.11.2016 18:00 Boisko 3 Ultimatum Sztorm - Chewra Badgers 10 - 6  Karta meczu
06.11.2016 18:30 Boisko 1 muJAHedini dysku 1 - Tłuste Dyski 16 - 7  Karta meczu
06.11.2016 18:30 Boisko 2 Reach for the Sky - Grandmaster Flash 2 - 21  Karta meczu
06.11.2016 18:30 Boisko 3 RJP II - 4hands 9 - 15  Karta meczu
06.11.2016 19:00 Boisko 1 BC Kosmodysk - Ultimatum Szkwał 13 - 2  Karta meczu
06.11.2016 19:00 Boisko 2 RJP - Ultimatum Sztorm 17 - 5  Karta meczu
06.11.2016 19:00 Boisko 3 CB Ksydomsok - muJAHedini dysku 2 6 - 21  Karta meczu
06.11.2016 19:30 Boisko 1 muJAHedini dysku 1 - Reach for the Sky 21 - 2  Karta meczu
06.11.2016 19:30 Boisko 2 Tłuste Dyski - Zawierucha 8 - 16  Karta meczu
06.11.2016 19:30 Boisko 3 Chewra Badgers - Flyons 11 - 14  Karta meczu
06.11.2016 20:00 Boisko 1 BC Kosmodysk - RJP II 20 - 2  Karta meczu
06.11.2016 20:00 Boisko 2 4hands - muJAHedini dysku 2 7 - 15  Karta meczu
06.11.2016 20:00 Boisko 3 Grandmaster Flash - CB Ksydomsok 15 - 8  Karta meczu
06.11.2016 20:30 Boisko 1 muJAHedini dysku 1 - Chewra Badgers 17 - 16  Karta meczu
06.11.2016 20:30 Boisko 2 RJP - Zawierucha 14 - 12  Karta meczu
06.11.2016 20:30 Boisko 3 Flyons - Tłuste Dyski 16 - 8  Karta meczu
11.12.2016 17:00 Boisko 1 muJAHedini dysku 2 - BC Kosmodysk 8 - 13  Karta meczu
11.12.2016 17:00 Boisko 2 Zawierucha - Ultimatum Sztorm 11 - 12  Karta meczu
11.12.2016 17:00 Boisko 3 RJP II - Reach for the Sky 21 - 7  Karta meczu
11.12.2016 17:30 Boisko 1 Grandmaster Flash - 4hands 12 - 8  Karta meczu
11.12.2016 17:30 Boisko 2 CB Ksydomsok - Ultimatum Szkwał 12 - 7  Karta meczu
11.12.2016 17:30 Boisko 3 Chewra Badgers - Tłuste Dyski 15 - 5  Karta meczu
11.12.2016 18:00 Boisko 1 BC Kosmodysk - muJAHedini dysku 1 11 - 13  Karta meczu
11.12.2016 18:00 Boisko 2 Ultimatum Szkwał - Ultimatum Sztorm 2 - 21  Karta meczu
11.12.2016 18:00 Boisko 3 Chewra Badgers - RJP II 20 - 4  Karta meczu
11.12.2016 18:30 Boisko 1 Reach for the Sky - Zawierucha 7 - 19  Karta meczu
11.12.2016 18:30 Boisko 2 Ultimatum Sztorm - CB Ksydomsok 16 - 8  Karta meczu
11.12.2016 18:30 Boisko 3 Tłuste Dyski - muJAHedini dysku 2 12 - 13  Karta meczu
11.12.2016 19:00 Boisko 1 Grandmaster Flash - muJAHedini dysku 1 13 - 17  Karta meczu
11.12.2016 19:00 Boisko 2 4hands - Chewra Badgers 6 - 12  Karta meczu
11.12.2016 19:00 Boisko 3 Ultimatum Szkwał - RJP II 10 - 9  Karta meczu
18.12.2016 15:00 Boisko 1 Uwaga Pies - Grandmaster Flash 10 - 9  Karta meczu
18.12.2016 15:00 Boisko 2 BC Kosmodysk - RJP 17 - 8  Karta meczu
18.12.2016 15:00 Boisko 3 Tłuste Dyski - CB Ksydomsok 9 - 10  Karta meczu
18.12.2016 15:30 Boisko 1 Flyons - Reach for the Sky 21 - 7  Karta meczu
18.12.2016 15:30 Boisko 2 Ultimatum Sztorm - muJAHedini dysku 2 18 - 11  Karta meczu
18.12.2016 15:30 Boisko 3 4hands - muJAHedini dysku 1 4 - 20  Karta meczu
18.12.2016 16:00 Boisko 1 Chewra Badgers - Uwaga Pies 12 - 10  Karta meczu
18.12.2016 16:00 Boisko 2 Ultimatum Szkwał - Zawierucha 9 - 15  Karta meczu
18.12.2016 16:00 Boisko 3 Tłuste Dyski - Grandmaster Flash 10 - 14  Karta meczu
18.12.2016 16:30 Boisko 1 muJAHedini dysku 1 - Uwaga Pies 16 - 6  Karta meczu
18.12.2016 16:30 Boisko 2 CB Ksydomsok - BC Kosmodysk 7 - 21  Karta meczu
18.12.2016 16:30 Boisko 3 RJP - RJP II 20 - 4  Karta meczu
18.12.2016 17:00 Boisko 1 Flyons - Ultimatum Sztorm 12 - 15  Karta meczu
18.12.2016 17:00 Boisko 2 Reach for the Sky - muJAHedini dysku 2 7 - 20  Karta meczu
18.12.2016 17:00 Boisko 3 4hands - Ultimatum Szkwał 13 - 12  Karta meczu
18.12.2016 17:30 Boisko 1 Uwaga Pies - Tłuste Dyski 8 - 10  Karta meczu
18.12.2016 17:30 Boisko 2 Chewra Badgers - Zawierucha 14 - 17  Karta meczu
18.12.2016 17:30 Boisko 3 RJP - Grandmaster Flash 21 - 10  Karta meczu
18.12.2016 18:00 Boisko 1 muJAHedini dysku 2 - Uwaga Pies 12 - 9  Karta meczu
18.12.2016 18:00 Boisko 2 muJAHedini dysku 1 - RJP II 21 - 2  Karta meczu
18.12.2016 18:00 Boisko 3 CB Ksydomsok - Flyons 7 - 9  Karta meczu
18.12.2016 18:30 Boisko 1 Reach for the Sky - 4hands 10 - 16  Karta meczu
18.12.2016 18:30 Boisko 2 Ultimatum Sztorm - BC Kosmodysk 9 - 19  Karta meczu
18.12.2016 18:30 Boisko 3 Chewra Badgers - RJP 13 - 14  Karta meczu
18.12.2016 19:00 Boisko 1 Ultimatum Szkwał - Tłuste Dyski 7 - 10  Karta meczu
18.12.2016 19:00 Boisko 2 Zawierucha - CB Ksydomsok 12 - 6  Karta meczu
18.12.2016 19:00 Boisko 3 Grandmaster Flash - muJAHedini dysku 2 18 - 11  Karta meczu
18.12.2016 19:30 Boisko 1 Uwaga Pies - 4hands 10 - 8  Karta meczu
18.12.2016 19:30 Boisko 2 muJAHedini dysku 1 - Flyons 17 - 9  Karta meczu
18.12.2016 19:30 Boisko 3 muJAHedini dysku 2 - RJP 9 - 18  Karta meczu
18.12.2016 20:00 Boisko 1 Reach for the Sky - CB Ksydomsok 12 - 14  Karta meczu
18.12.2016 20:00 Boisko 2 BC Kosmodysk - Chewra Badgers 15 - 7  Karta meczu
18.12.2016 20:00 Boisko 3 RJP II - Tłuste Dyski 5 - 13  Karta meczu
18.12.2016 20:30 Boisko 1 Uwaga Pies - Zawierucha 7 - 8  Karta meczu
18.12.2016 20:30 Boisko 2 muJAHedini dysku 1 - RJP 12 - 11  Karta meczu
18.12.2016 20:30 Boisko 3 Flyons - RJP II 12 - 7  Karta meczu
29.01.2017 15:00 Boisko 1 Uwaga Pies - Ultimatum Sztorm 10 - 11  Karta meczu
29.01.2017 15:00 Boisko 2 RJP II - Zawierucha 8 - 20  Karta meczu
29.01.2017 15:00 Boisko 3 4hands - RJP 7 - 21  Karta meczu
29.01.2017 15:30 Boisko 1 CB Ksydomsok - Uwaga Pies 7 - 13  Karta meczu
29.01.2017 15:30 Boisko 2 Grandmaster Flash - Ultimatum Szkwał 18 - 10  Karta meczu
29.01.2017 15:30 Boisko 3 BC Kosmodysk - Flyons 15 - 8  Karta meczu
29.01.2017 16:00 Boisko 1 muJAHedini dysku 2 - Chewra Badgers 18 - 15  Karta meczu
29.01.2017 16:00 Boisko 2 RJP II - Ultimatum Sztorm 3 - 21  Karta meczu
29.01.2017 16:00 Boisko 3 RJP - Tłuste Dyski 20 - 7  Karta meczu
29.01.2017 16:30 Boisko 1 BC Kosmodysk - Uwaga Pies 16 - 5  Karta meczu
29.01.2017 16:30 Boisko 2 Ultimatum Sztorm - Grandmaster Flash 15 - 9  Karta meczu
29.01.2017 16:30 Boisko 3 Flyons - 4hands 9 - 10  Karta meczu
29.01.2017 17:00 Boisko 1 Uwaga Pies - Reach for the Sky 11 - 7  Karta meczu
29.01.2017 17:00 Boisko 2 Grandmaster Flash - Chewra Badgers 11 - 14  Karta meczu
29.01.2017 17:00 Boisko 3 Zawierucha - muJAHedini dysku 2 12 - 18  Karta meczu
29.01.2017 17:30 Boisko 1 Ultimatum Sztorm - muJAHedini dysku 1 13 - 16  Karta meczu
29.01.2017 17:30 Boisko 2 4hands - BC Kosmodysk 5 - 17  Karta meczu
29.01.2017 17:30 Boisko 3 Ultimatum Szkwał - RJP 6 - 16  Karta meczu
29.01.2017 18:00 Boisko 1 Flyons - Uwaga Pies 9 - 10  Karta meczu
29.01.2017 18:00 Boisko 2 Reach for the Sky - Tłuste Dyski 11 - 20  Karta meczu
29.01.2017 18:00 Boisko 3 RJP II - Grandmaster Flash 8 - 18  Karta meczu
29.01.2017 18:30 Boisko 1 Ultimatum Szkwał - Uwaga Pies 4 - 11  Karta meczu
29.01.2017 18:30 Boisko 2 CB Ksydomsok - Chewra Badgers 6 - 14
29.01.2017 18:30 Boisko 3 muJAHedini dysku 2 - muJAHedini dysku 1 15 - 16  Karta meczu
29.01.2017 19:00 Boisko 1 Ultimatum Szkwał - Flyons 4 - 16  Karta meczu
29.01.2017 19:00 Boisko 2 Zawierucha - 4hands 18 - 11  Karta meczu
29.01.2017 19:00 Boisko 3 Grandmaster Flash - BC Kosmodysk 10 - 9  Karta meczu
29.01.2017 19:30 Boisko 1 Uwaga Pies - RJP II 14 - 3  Karta meczu
29.01.2017 19:30 Boisko 2 CB Ksydomsok - muJAHedini dysku 1 5 - 21  Karta meczu
29.01.2017 19:30 Boisko 3 Chewra Badgers - Reach for the Sky 21 - 8  Karta meczu
29.01.2017 20:00 Boisko 1 RJP - Uwaga Pies 11 - 14  Karta meczu
29.01.2017 20:00 Boisko 2 Zawierucha - BC Kosmodysk 7 - 13  Karta meczu
29.01.2017 20:00 Boisko 3 muJAHedini dysku 2 - Flyons 16 - 11  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 21.09.2021 12:53