English Polski
Zaloguj się

Kolejka 1

Nie 16.11.2014

Centrum Futbolu Warszawianka Boisko 1
11:00 muJAHedini dysku - Uwaga Pies Mixed Liga 9 - 10  Karta meczu
11:30 ZIPY - Uwaga Pies Mixed Liga 7 - 9  Karta meczu
12:00 Uwaga Pies - CB Ksydomsok Mixed Liga 17 - 6  Karta meczu
12:30 Uwaga Pies - PDK Mixed Liga 11 - 10  Karta meczu
13:00 Grandmaster Flash - Ultimatum Mixed Liga 21 - 7
13:30 Uwaga Pies - Ultimatum Mixed Liga 15 - 5
14:00 Uwaga Pies - RJP Renciści Mixed Liga 15 - 11  Karta meczu
14:30 RJP Emeryci - Uwaga Pies Mixed Liga 5 - 11  Karta meczu
Centrum Futbolu Warszawianka Boisko 2
12:00 4hands King - muJAHedini dysku Mixed Liga 8 - 10  Karta meczu
12:30 Grandmaster Flash - 4hands King Mixed Liga 17 - 13  Karta meczu
13:00 RJP Renciści - BC Kosmodysk Mixed Liga 10 - 15  Karta meczu
13:30 Grandmaster Flash - ZIPY Mixed Liga 21 - 7
14:00 RJP Emeryci - Grandmaster Flash Mixed Liga 7 - 19
14:30 Ultimatum - BC Kosmodysk Mixed Liga 3 - 17
15:00 CB Ksydomsok - RJP Renciści Mixed Liga 10 - 18  Karta meczu
15:30 BC Kosmodysk - RJP Emeryci Mixed Liga 21 - 3
Centrum Futbolu Warszawianka Boisko 3
12:00 Tłuste Dyski - 4hands Kong Mixed Liga 15 - 6  Karta meczu
12:30 muJAHedini dysku - Tłuste Dyski Mixed Liga 8 - 7  Karta meczu
13:00 RJP Emeryci - PDK Mixed Liga 10 - 14  Karta meczu
13:30 4hands Kong - 4hands King Mixed Liga 8 - 20  Karta meczu
14:00 CB Ksydomsok - ZIPY Mixed Liga 7 - 14  Karta meczu
14:30 PDK - muJAHedini dysku Mixed Liga 12 - 11  Karta meczu
15:00 4hands Kong - PDK Mixed Liga 8 - 12  Karta meczu
15:30 Ultimatum - Tłuste Dyski Mixed Liga 8 - 17  Karta meczu

Kolejka 2

Nie 23.11.2014

Centrum Futbolu Warszawianka Boisko 1
11:00 ZIPY - Flyons Mixed Liga 11 - 10  Karta meczu
11:30 Flyons - muJAHedini dysku Mixed Liga 11 - 19  Karta meczu
12:00 4hands Kong - Grandmaster Flash Mixed Liga 2 - 18  Karta meczu
12:30 4hands Kong - CB Ksydomsok Mixed Liga 16 - 6  Karta meczu
13:00 Ultimatum - Flyons Mixed Liga 13 - 11  Karta meczu
13:30 PDK - Flyons Mixed Liga 18 - 8  Karta meczu
14:00 RJP Renciści - ZIPY Mixed Liga 17 - 15  Karta meczu
14:30 Tłuste Dyski - Grandmaster Flash Mixed Liga 16 - 19  Karta meczu
Centrum Futbolu Warszawianka Boisko 2
11:00 RJP Renciści - 4hands King Mixed Liga 9 - 13  Karta meczu
11:30 CB Ksydomsok - Grandmaster Flash Mixed Liga 6 - 21  Karta meczu
12:00 4hands King - Tłuste Dyski Mixed Liga 12 - 15  Karta meczu
12:30 muJAHedini dysku - RJP Emeryci Mixed Liga 11 - 12  Karta meczu
13:00 BC Kosmodysk - Tłuste Dyski Mixed Liga 19 - 10  Karta meczu
13:30 CB Ksydomsok - Ultimatum Mixed Liga 7 - 11  Karta meczu
14:00 Ultimatum - RJP Emeryci Mixed Liga 12 - 14  Karta meczu
14:30 Ultimatum - ZIPY Mixed Liga 9 - 10  Karta meczu
Centrum Futbolu Warszawianka Boisko 3
11:00 muJAHedini dysku - 4hands Kong Mixed Liga 13 - 8  Karta meczu
11:30 ZIPY - Tłuste Dyski Mixed Liga 7 - 17  Karta meczu
12:00 PDK - RJP Renciści Mixed Liga 10 - 16  Karta meczu
12:30 4hands King - BC Kosmodysk Mixed Liga 11 - 18  Karta meczu
13:00 Grandmaster Flash - RJP Renciści Mixed Liga 21 - 14  Karta meczu
13:30 4hands King - RJP Emeryci Mixed Liga 21 - 5  Karta meczu
14:00 BC Kosmodysk - 4hands Kong Mixed Liga 19 - 6  Karta meczu
14:30 PDK - BC Kosmodysk Mixed Liga 14 - 21  Karta meczu

Kolejka 3

Nie 30.11.2014

Arena Futbolu Boisko 1
13:00 ZIPY - BC Kosmodysk Mixed Liga 7 - 20  Karta meczu
13:30 Tłuste Dyski - PDK Mixed Liga 13 - 6  Karta meczu
14:00 PDK - 4hands King Mixed Liga 12 - 16  Karta meczu
14:30 CB Ksydomsok - BC Kosmodysk Mixed Liga 10 - 16  Karta meczu
15:00 4hands Kong - ZIPY Mixed Liga 10 - 11  Karta meczu
15:30 RJP Emeryci - 4hands Kong Mixed Liga 7 - 11  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 2
13:00 CB Ksydomsok - 4hands King Mixed Liga 7 - 21  Karta meczu
13:30 Flyons - RJP Emeryci Mixed Liga 9 - 12  Karta meczu
14:00 ZIPY - RJP Emeryci Mixed Liga 4 - 10  Karta meczu
14:30 Tłuste Dyski - RJP Renciści Mixed Liga 11 - 9  Karta meczu
15:00 RJP Renciści - Flyons Mixed Liga 21 - 7  Karta meczu
15:30 Flyons - Tłuste Dyski Mixed Liga 6 - 18  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 3
13:00 Ultimatum - muJAHedini dysku Mixed Liga 4 - 16  Karta meczu
13:30 BC Kosmodysk - muJAHedini dysku Mixed Liga 21 - 10  Karta meczu
14:00 4hands Kong - Ultimatum Mixed Liga 11 - 7  Karta meczu
14:30 Ultimatum - 4hands King Mixed Liga 7 - 15  Karta meczu
15:00 muJAHedini dysku - CB Ksydomsok Mixed Liga 21 - 3  Karta meczu
15:30 PDK - Ultimatum Mixed Liga 14 - 12  Karta meczu
16:00 RJP Renciści - Ultimatum Mixed Liga 13 - 9  Karta meczu

Kolejka 4

Nie 14.12.2014

Arena Futbolu Boisko 1
15:00 Donuts - Whatever Women Liga 6 - 12  Karta meczu
15:30 Donuts - Troubles Sztylety Women Liga 6 - 12  Karta meczu
16:00 Whatever - Troubles Sztylety Women Liga 13 - 9  Karta meczu
16:30 Donuts - Troubles Maczety Women Liga 4 - 12  Karta meczu
17:00 Whatever - 4hands Women Liga 13 - 7  Karta meczu
17:30 Whatever - Troubles Maczety Women Liga 11 - 17  Karta meczu
18:00 Troubles Sztylety - 4hands Women Liga 19 - 11  Karta meczu
18:30 Troubles Maczety - 4hands Women Liga 16 - 13  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 2
15:00 JR - Mojra Junior Open Liga 10 - 9  Karta meczu
15:30 pickup - Pulsar Open Liga 11 - 13  Karta meczu
16:00 Mojra Sawa - Bednarska Open Liga 18 - 15  Karta meczu
16:30 Pulsar - Seagulls Open Liga 17 - 11  Karta meczu
17:00 JR - Bednarska Open Liga 8 - 20  Karta meczu
17:30 Pulsar - Mojra Junior Open Liga 20 - 9  Karta meczu
18:00 Discover - JR Open Liga 21 - 9
18:30 Mojra Junior - Mojra Sawa Open Liga 6 - 21  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 3
15:30 Bednarska - Mojra Wars Open Liga 13 - 16  Karta meczu
16:00 Discover - Seagulls Open Liga 16 - 7  Karta meczu
16:30 Mojra Wars - Mojra Junior Open Liga 19 - 6  Karta meczu
17:00 Mojra Wars - pickup Open Liga 21 - 4  Karta meczu
17:30 Seagulls - Mojra Sawa Open Liga 8 - 21  Karta meczu
18:00 Seagulls - pickup Open Liga 15 - 16  Karta meczu
18:30 Bednarska - Pulsar Open Liga 21 - 8  Karta meczu

Kolejka 5

Nie 21.12.2014

Arena Futbolu Boisko 1
13:00 Discover - pickup Open Liga 20 - 6  Karta meczu
13:30 Mojra Sawa - Mojra Wars Open Liga 11 - 16  Karta meczu
14:00 Discover - Mojra Sawa Open Liga 10 - 17  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 2
13:00 JR - Mojra Wars Open Liga 8 - 21  Karta meczu
13:30 Mojra Junior - pickup Open Liga 17 - 13  Karta meczu
14:00 Troubles Sztylety - Donuts Women Liga 15 - 7  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 3
13:00 Troubles Sztylety - Troubles Maczety Women Liga 8 - 15  Karta meczu
13:30 Donuts - 4hands Women Liga 8 - 12  Karta meczu
14:00 4hands - Troubles Maczety Women Liga 6 - 19  Karta meczu

Kolejka 6

Nie 11.01.2015

Arena Futbolu Boisko 1
13:00 Seagulls - JR Open Liga 15 - 10  Karta meczu
13:30 Pulsar - Discover Open Liga 10 - 14  Karta meczu
14:00 Mojra Sawa - JR Open Liga 21 - 7  Karta meczu
14:30 Bednarska - Discover Open Liga 17 - 7  Karta meczu
15:00 Mojra Wars - Seagulls Open Liga 21 - 8  Karta meczu
15:30 Pulsar - Mojra Wars Open Liga 10 - 21  Karta meczu
16:00 pickup - JR Open Liga 10 - 13  Karta meczu
16:30 Mojra Wars - Discover Open Liga 21 - 15  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 2
13:00 Bednarska - Mojra Junior Open Liga 21 - 9  Karta meczu
13:30 pickup - Bednarska Open Liga 13 - 20  Karta meczu
14:00 Mojra Junior - Seagulls Open Liga 10 - 18  Karta meczu
14:30 JR - Pulsar Open Liga 10 - 16  Karta meczu
15:00 pickup - Mojra Sawa Open Liga 10 - 21  Karta meczu
15:30 Mojra Junior - Discover Open Liga 6 - 18  Karta meczu
16:00 Seagulls - Bednarska Open Liga 12 - 18  Karta meczu
16:30 Mojra Sawa - Pulsar Open Liga 18 - 11  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 3
13:00 Whatever - Donuts Women Liga 17 - 6  Karta meczu
13:30 4hands - Donuts Women Liga 15 - 7  Karta meczu
14:00 Troubles Sztylety - Whatever Women Liga 14 - 8  Karta meczu
14:30 Troubles Maczety - Donuts Women Liga 16 - 1  Karta meczu
15:00 4hands - Whatever Women Liga 12 - 13  Karta meczu
15:30 Troubles Maczety - Whatever Women Liga 17 - 16  Karta meczu
16:00 Troubles Maczety - Troubles Sztylety Women Liga 12 - 13  Karta meczu
16:30 4hands - Troubles Sztylety Women Liga 10 - 16  Karta meczu

Kolejka 7

Nie 18.01.2015

Arena Futbolu Boisko 1
13:00 Uwaga Pies - 4hands Kong Mixed Liga 11 - 4  Karta meczu
13:30 Tłuste Dyski - Uwaga Pies Mixed Liga 12 - 9  Karta meczu
14:00 muJAHedini dysku - Grandmaster Flash Mixed Liga 8 - 13  Karta meczu
14:30 4hands King - Uwaga Pies Mixed Liga 21 - 10  Karta meczu
15:00 Uwaga Pies - Grandmaster Flash Mixed Liga 9 - 15  Karta meczu
15:30 RJP Renciści - RJP Emeryci Mixed Liga 11 - 10  Karta meczu
16:00 Grandmaster Flash - BC Kosmodysk Mixed Liga 15 - 11  Karta meczu
16:30 BC Kosmodysk - Uwaga Pies Mixed Liga 19 - 10  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 2
13:00 Flyons - CB Ksydomsok Mixed Liga 8 - 7  Karta meczu
13:30 RJP Renciści - muJAHedini dysku Mixed Liga 9 - 14  Karta meczu
14:00 Flyons - 4hands Kong Mixed Liga 6 - 11  Karta meczu
14:30 BC Kosmodysk - Flyons Mixed Liga 21 - 9  Karta meczu
15:00 ZIPY - muJAHedini dysku Mixed Liga 9 - 18  Karta meczu
15:30 4hands King - Flyons Mixed Liga 21 - 8  Karta meczu
16:00 Flyons - Uwaga Pies Mixed Liga 4 - 14  Karta meczu
16:30 Grandmaster Flash - Flyons Mixed Liga 21 - 7  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 3
13:00 Grandmaster Flash - PDK Mixed Liga 21 - 12  Karta meczu
13:30 CB Ksydomsok - PDK Mixed Liga 9 - 13  Karta meczu
14:00 4hands King - ZIPY Mixed Liga 19 - 14  Karta meczu
14:30 RJP Emeryci - Tłuste Dyski Mixed Liga 9 - 18  Karta meczu
15:00 4hands Kong - RJP Renciści Mixed Liga 5 - 12  Karta meczu
15:30 Tłuste Dyski - CB Ksydomsok Mixed Liga 18 - 3  Karta meczu
16:00 PDK - ZIPY Mixed Liga 10 - 9  Karta meczu
16:30 RJP Emeryci - CB Ksydomsok Mixed Liga 13 - 15  Karta meczu

Finały

Sob 07.02.2015

Arena Futbolu Boisko 1
20:25 Bednarska - Discover Open O 3. miejsce 18 - 14  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 2
20:55 Tłuste Dyski - 4hands King Mixed O 3. miejsce 8 - 11  Karta meczu
21:25 Troubles Maczety - Troubles Sztylety Women Finał 17 - 13  Karta meczu
21:55 Mojra Wars - Mojra Sawa Open Finał 9 - 12  Karta meczu
22:25 Grandmaster Flash - BC Kosmodysk Mixed Finał 13 - 14  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 3
20:25 Whatever - 4hands Women O 3. miejsce 15 - 6  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 28.09.2022 10:59