English Polski
Zaloguj się

Kolejka 1

Nie 19.04.2015

AWF Warszawa Boisko 1
09:30 BC Kosmodysk - Zawierucha Mixed Liga 3 - 17  Karta meczu
10:30 RJP - Zawierucha Mixed Liga 6 - 11  Karta meczu
11:30 4hands Eko - Ultimatum Mixed Liga 15 - 5  Karta meczu
12:30 Flyons - BC Kosmodysk Mixed Liga 11 - 9  Karta meczu
13:30 4hands Vege - Ultimatum Mixed Liga 13 - 3  Karta meczu
14:30 Grandmaster Flash - 4hands Eko Mixed Liga 8 - 10  Karta meczu
15:30 Zawierucha - Ultimatum Mixed Liga 13 - 3  Karta meczu
AWF Warszawa Boisko 2
09:30 Grandmaster Flash - RJP Mixed Liga 9 - 6  Karta meczu
10:30 Flyons - Tłuste Dyski Mixed Liga 6 - 11  Karta meczu
11:30 Grandmaster Flash - 4hands Vege Mixed Liga 9 - 7  Karta meczu
12:30 RJP - Tłuste Dyski Mixed Liga 3 - 15  Karta meczu
13:30 Zawierucha - Flyons Mixed Liga 13 - 10  Karta meczu
14:30 RJP - BC Kosmodysk Mixed Liga 6 - 8  Karta meczu
15:30 Tłuste Dyski - 4hands Eko Mixed Liga 10 - 7  Karta meczu

Kolejka 2

Nie 10.05.2015

AWF Warszawa Boisko 1
09:30 Grandmaster Flash - BC Kosmodysk Mixed Liga 11 - 12  Karta meczu
10:30 Tłuste Dyski - Ultimatum Mixed Liga 13 - 4  Karta meczu
11:30 Flyons - RJP Mixed Liga 10 - 9  Karta meczu
12:30 4hands Eko - KrakUF Mixed Liga 9 - 11  Karta meczu
13:30 Grandmaster Flash - Tłuste Dyski Mixed Liga 9 - 11  Karta meczu
14:30 BC Kosmodysk - KrakUF Mixed Liga 7 - 9  Karta meczu
15:30 RJP - 4hands Vege Mixed Liga 6 - 9  Karta meczu
16:30 Zawierucha - KrakUF Mixed Liga 9 - 8  Karta meczu
AWF Warszawa Boisko 2
10:30 KrakUF - Flyons Mixed Liga 10 - 8  Karta meczu
11:30 4hands Vege - 4hands Eko Mixed Liga 9 - 10  Karta meczu
12:30 BC Kosmodysk - Ultimatum Mixed Liga 13 - 9
13:30 4hands Vege - Zawierucha Mixed Liga 12 - 11  Karta meczu
14:30 Ultimatum - RJP Mixed Liga 3 - 13  Karta meczu
15:30 4hands Eko - Zawierucha Mixed Liga 6 - 12  Karta meczu
16:30 4hands Vege - Flyons Mixed Liga 13 - 10  Karta meczu

Kolejka 3

Nie 31.05.2015

AWF Warszawa Boisko 1
09:30 4hands Vege - KrakUF Mixed Liga 9 - 7  Karta meczu
10:30 BC Kosmodysk - 4hands Eko Mixed Liga 9 - 8  Karta meczu
11:30 KrakUF - Tłuste Dyski Mixed Liga 11 - 7  Karta meczu
12:30 RJP - 4hands Eko Mixed Liga 9 - 10  Karta meczu
13:30 KrakUF - Grandmaster Flash Mixed Liga 10 - 15  Karta meczu
14:30 KrakUF - RJP Mixed Liga 6 - 7  Karta meczu
15:30 Tłuste Dyski - 4hands Vege Mixed Liga 13 - 6  Karta meczu
16:30 Ultimatum - KrakUF Mixed Liga 4 - 15  Karta meczu
AWF Warszawa Boisko 2
09:30 Tłuste Dyski - BC Kosmodysk Mixed Liga 11 - 6  Karta meczu
10:30 Flyons - Grandmaster Flash Mixed Liga 6 - 14  Karta meczu
11:30 Ultimatum - Grandmaster Flash Mixed Liga 4 - 14  Karta meczu
12:30 BC Kosmodysk - 4hands Vege Mixed Liga 10 - 3  Karta meczu
13:30 Ultimatum - Flyons Mixed Liga 7 - 11  Karta meczu
14:30 Tłuste Dyski - Zawierucha Mixed Liga 8 - 13  Karta meczu
15:30 4hands Eko - Flyons Mixed Liga 12 - 9  Karta meczu
16:30 Zawierucha - Grandmaster Flash Mixed Liga 5 - 16  Karta meczu

Finały

Nie 14.06.2015

AWF Warszawa Boisko 1
15:20 Grandmaster Flash - KrakUF Mixed O 3. miejsce 11 - 7  Karta meczu
17:10 Zawierucha - Tłuste Dyski Mixed Finał 6 - 10  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 29.11.2022 19:21