English Polski
Zaloguj się

Kolejka 1

Nie 17.06.2012

MLKS Józefovia Boisko 1
09:00 Grandmaster Flash - 4hands Mixed Runda I 15 - 1  Karta meczu
10:15 BC Kosmodysk - WTF Team Mixed Runda I 15 - 1  Karta meczu
11:30 Grandmaster Flash - RJP Mixed Runda I 15 - 3  Karta meczu
12:45 Flight Club - WTF Team Mixed Runda I 15 - 1  Karta meczu
14:15 Grandmaster Flash - WTF Team Mixed Runda I 15 - 1  Karta meczu
15:30 Flight Club - RJP Mixed Runda I 6 - 11  Karta meczu
16:45 Grandmaster Flash - muJAHedini dysku Mixed Runda I 15 - 3  Karta meczu
18:00 RJP - BC Kosmodysk Mixed Runda I 7 - 8  Karta meczu
MLKS Józefovia Boisko 2
09:00 RJP - Zawierucha Mixed Runda I 14 - 8  Karta meczu
10:15 muJAHedini dysku - Flight Club Mixed Runda I 12 - 7  Karta meczu
11:30 4hands - Zawierucha Mixed Runda I 8 - 7  Karta meczu
12:45 BC Kosmodysk - muJAHedini dysku Mixed Runda I 7 - 12  Karta meczu
14:15 4hands - muJAHedini dysku Mixed Runda I 4 - 10  Karta meczu
15:30 Zawierucha - BC Kosmodysk Mixed Runda I 5 - 10  Karta meczu
16:45 4hands - WTF Team Mixed Runda I 12 - 5  Karta meczu
18:00 Zawierucha - Flight Club Mixed Runda I 8 - 9  Karta meczu

Kolejka 2

Nie 12.08.2012

MLKS Józefovia Boisko 1
10:00 4hands - RJP Mixed Runda I 10 - 13  Karta meczu
11:15 Grandmaster Flash - Zawierucha Mixed Runda I 15 - 4  Karta meczu
12:30 4hands - BC Kosmodysk Mixed Runda I 9 - 11  Karta meczu
13:45 WTF Team - Zawierucha Mixed Runda I 3 - 14  Karta meczu
15:00 4hands - Flight Club Mixed Runda I 4 - 13  Karta meczu
16:15 RJP - WTF Team Mixed Runda I 12 - 4  Karta meczu
MLKS Józefovia Boisko 2
10:00 BC Kosmodysk - Flight Club Mixed Runda I 10 - 8  Karta meczu
11:15 WTF Team - muJAHedini dysku Mixed Runda I 0 - 15  Karta meczu
12:30 Grandmaster Flash - Flight Club Mixed Runda I 15 - 3  Karta meczu
13:45 RJP - muJAHedini dysku Mixed Runda I 2 - 15  Karta meczu
15:00 Grandmaster Flash - BC Kosmodysk Mixed Runda I 15 - 4  Karta meczu
16:15 muJAHedini dysku - Zawierucha Mixed Runda I 15 - 5  Karta meczu

Kolejka 3

Sob 15.09.2012

MLKS Józefovia Boisko 1
10:00 Flight Club - 4hands Mixed Dolny pool 4 - 11  Karta meczu
11:15 Grandmaster Flash - muJAHedini dysku Mixed Górny pool 11 - 7  Karta meczu
12:30 Flight Club - Zawierucha Mixed Dolny pool 8 - 7  Karta meczu
13:45 Grandmaster Flash - BC Kosmodysk Mixed Górny pool 15 - 2  Karta meczu
15:00 Flight Club - WTF Team Mixed Dolny pool 14 - 2  Karta meczu
16:15 Grandmaster Flash - RJP Mixed Górny pool 15 - 1  Karta meczu
17:45 BC Kosmodysk - Flight Club Mixed Baraże 11 - 8
MLKS Józefovia Boisko 2
10:00 Zawierucha - WTF Team Mixed Dolny pool 14 - 3  Karta meczu
11:15 BC Kosmodysk - RJP Mixed Górny pool 11 - 5  Karta meczu
12:30 4hands - WTF Team Mixed Dolny pool 15 - 2  Karta meczu
13:45 muJAHedini dysku - RJP Mixed Górny pool 12 - 4  Karta meczu
15:00 4hands - Zawierucha Mixed Dolny pool 15 - 5  Karta meczu
16:15 muJAHedini dysku - BC Kosmodysk Mixed Górny pool 15 - 5  Karta meczu
17:45 RJP - 4hands Mixed Baraże 7 - 10  Karta meczu

Kolejka 4

Nie 16.09.2012

MLKS Józefovia Boisko 1
10:00 Flight Club - Zawierucha Mixed O miejsca 5-8 10 - 5  Karta meczu
11:15 muJAHedini dysku - BC Kosmodysk Mixed O miejsca 1-4 14 - 7  Karta meczu
12:30 WTF Team - Zawierucha Mixed O miejsca 5-8 Finały 7 - 11  Karta meczu
13:45 4hands - BC Kosmodysk Mixed O miejsca 1-4 Finały 7 - 9  Karta meczu
MLKS Józefovia Boisko 2
10:00 RJP - WTF Team Mixed O miejsca 5-8 11 - 7  Karta meczu
11:15 Grandmaster Flash - 4hands Mixed O miejsca 1-4 15 - 7  Karta meczu
12:30 RJP - Flight Club Mixed O miejsca 5-8 Finały 10 - 9  Karta meczu

Finał

Sob 29.09.2012

KS Drukarz Boisko 1
14:15 Grandmaster Flash - muJAHedini dysku Mixed O miejsca 1-4 Finały 15 - 4  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 21.09.2021 12:29