Runda 1
Sob 22.05.2021 Stadion im. Henryka Guzego
Mixed 1. Runda Grupa E | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Boisko 1 | Ohana | - | Czarna Kompania | 0 | - | 13 | Karta meczu | |||
09:00 | Boisko 2 | Mad Hatters | - | Ultimatum | 13 | - | 8 | Karta meczu | |||
11:00 | Boisko 1 | Ultimatum | - | Ohana | 10 | - | 11 | Karta meczu | |||
11:00 | Boisko 2 | Czarna Kompania | - | Mad Hatters | 13 | - | 4 | Karta meczu | |||
13:00 | Boisko 1 | Czarna Kompania | - | Ultimatum | 13 | - | 3 | Karta meczu | |||
13:00 | Boisko 2 | Ohana | - | Mad Hatters | 5 | - | 13 | Karta meczu |
Sob 22.05.2021 KS Kolejarz Prokocim
Mixed 1. Runda Grupa D | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 | Boisko 1 | 2obvious | - | Prokocim KrakUF | 14 | - | 15 | Karta meczu | |||
12:45 | Boisko 1 | Prokocim KrakUF | - | Wrocław Południe | 10 | - | 15 | Karta meczu | |||
15:45 | Boisko 1 | Wrocław Południe | - | 2obvious | 15 | - | 5 | Karta meczu |
Sob 22.05.2021 KS Kolejarz Prokocim
Mixed 1. Runda Grupa D | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 | Boisko 2 | Wrocław Południe | - | 4hands | 7 | - | 15 | Karta meczu | |||
12:45 | Boisko 2 | 4hands | - | 2obvious | 15 | - | 4 | Karta meczu | |||
15:45 | Boisko 2 | 4hands | - | Prokocim KrakUF | 15 | - | 4 | Karta meczu |
Sob 22.05.2021 Boisko "Sportowe Palędzie"
Mixed 1. Runda Grupa B | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 | Boisko 1 | Brave Beavers | - | Zły Kosmodysk | 15 | - | 11 | Karta meczu | |||
14:05 | Boisko 1 | Uwaga Pies | - | Frisbnik | 7 | - | 9 | Karta meczu | |||
15:40 | Boisko 1 | Zły Kosmodysk | - | Uwaga Pies | 15 | - | 8 | Karta meczu | |||
17:15 | Boisko 1 | Frisbnik | - | Brave Beavers | 9 | - | 15 | Karta meczu | |||
19:00 | Boisko 1 | Zły Kosmodysk | - | Frisbnik | 15 | - | 7 | Karta meczu |
Nie 23.05.2021 Stadion Podskarbińska
Mixed 1. Runda Grupa F | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 | Boisko 1 | #967 | - | Pogoń Pyton | 15 | - | 4 | Karta meczu | |||
10:00 | Boisko 1 | Dysko Polot | - | Sky This | 9 | - | 14 | Karta meczu | |||
12:00 | Boisko 1 | Sky This | - | #967 | 3 | - | 15 | Karta meczu | |||
13:30 | Boisko 1 | Pogoń Pyton | - | Dysko Polot | 8 | - | 15 | Karta meczu | |||
15:30 | Boisko 1 | Dysko Polot | - | #967 | 6 | - | 15 | Karta meczu | |||
17:00 | Boisko 1 | Pogoń Pyton | - | Sky This | 15 | - | 5 | Karta meczu |
Nie 23.05.2021 Pola Marsowe
Mixed 1. Runda Grupa A | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Boisko 1 | Grandmaster Flash | - | Flow | 3 | - | 15 | Karta meczu | |||
11:00 | Boisko 2 | Zawierucha | - | mJAH | 10 | - | 15 | Karta meczu | |||
13:15 | Boisko 1 | mJAH | - | Grandmaster Flash | 15 | - | 9 | Karta meczu | |||
13:15 | Boisko 2 | Flow | - | Zawierucha | 15 | - | 6 | Karta meczu | |||
16:15 | Boisko 1 | Flow | - | mJAH | 15 | - | 5 | Karta meczu | |||
16:15 | Boisko 2 | Grandmaster Flash | - | Zawierucha | 12 | - | 15 | Karta meczu |
Nie 23.05.2021 Boisko "Sportowe Palędzie"
Mixed 1. Runda Grupa B | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Boisko 1 | Brave Beavers | - | Uwaga Pies | 15 | - | 3 | Karta meczu |
Sob 29.05.2021 Pola Marsowe
Mixed 1. Runda Grupa C | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 | Boisko 1 | 71 Wratislavia | - | RJP | 15 | - | 14 | Karta meczu | |||
10:30 | Boisko 2 | Szczupaki | - | KWR Knury | 1 | - | 15 | Karta meczu | |||
12:45 | Boisko 1 | KWR Knury | - | 71 Wratislavia | 15 | - | 6 | Karta meczu | |||
12:45 | Boisko 2 | RJP | - | Szczupaki | 15 | - | 6 | Karta meczu | |||
15:45 | Boisko 1 | RJP | - | KWR Knury | 14 | - | 15 | Karta meczu | |||
15:45 | Boisko 2 | 71 Wratislavia | - | Szczupaki | 9 | - | 13 | Karta meczu |
Runda 2
Sob 19.06.2021 MGOSiR w Dolsku
Mixed 2. Runda Grupa E | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Boisko 1 | #967 | - | Mad Hatters | 15 | - | 12 | Karta meczu | |||
12:00 | Boisko 1 | 2obvious | - | #967 | 7 | - | 15 | Karta meczu | |||
14:00 | Boisko 1 | 2obvious | - | Mad Hatters | 15 | - | 13 | Karta meczu |
Sob 19.06.2021 Pola Marsowe
Mixed 2. Runda Grupa C | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 | Boisko 1 | 71 Wratislavia | - | Uwaga Pies | 15 | - | 10 | Karta meczu | |||
10:30 | Boisko 2 | 4hands | - | RJP | 10 | - | 15 | Karta meczu | |||
12:45 | Boisko 1 | RJP | - | 71 Wratislavia | 15 | - | 14 | Karta meczu | |||
12:45 | Boisko 2 | Uwaga Pies | - | 4hands | 15 | - | 14 | Karta meczu | |||
15:45 | Boisko 1 | Uwaga Pies | - | RJP | 9 | - | 15 | Karta meczu | |||
15:45 | Boisko 2 | 71 Wratislavia | - | 4hands | 15 | - | 13 | Karta meczu |
Sob 19.06.2021 Stadion Gminny w Konarzewie
Mixed 2. Runda Grupa D | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Boisko 1 | Prokocim KrakUF | - | Szczupaki | 10 | - | 13 | Karta meczu | |||
11:30 | Boisko 2 | Czarna Kompania | - | Wrocław Południe | 15 | - | 6 | Karta meczu | |||
13:40 | Boisko 1 | Szczupaki | - | Czarna Kompania | 9 | - | 15 | Karta meczu | |||
13:40 | Boisko 2 | Wrocław Południe | - | Prokocim KrakUF | 13 | - | 12 | Karta meczu | |||
16:20 | Boisko 1 | Szczupaki | - | Wrocław Południe | 15 | - | 4 | Karta meczu | |||
16:20 | Boisko 2 | Prokocim KrakUF | - | Czarna Kompania | 0 | - | 15 |
Sob 19.06.2021 GKP Targówek
Mixed 2. Runda Grupa B | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 | Boisko 1 | Grandmaster Flash | - | KWR Knury | 6 | - | 15 | Karta meczu | |||
13:30 | Boisko 2 | Zły Kosmodysk | - | Frisbnik | 11 | - | 15 | Karta meczu | |||
16:00 | Boisko 1 | Frisbnik | - | Grandmaster Flash | 12 | - | 15 | Karta meczu | |||
16:00 | Boisko 2 | KWR Knury | - | Zły Kosmodysk | 15 | - | 9 | Karta meczu | |||
18:30 | Boisko 1 | Grandmaster Flash | - | Zły Kosmodysk | 15 | - | 9 | Karta meczu | |||
18:30 | Boisko 2 | Frisbnik | - | KWR Knury | 5 | - | 15 | Karta meczu |
Nie 20.06.2021 AWF Warszawa
Mixed 2. Runda Grupa A | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Boisko 1 | Zawierucha | - | Flow | 9 | - | 15 | Karta meczu | |||
11:00 | Boisko 2 | Brave Beavers | - | mJAH | 9 | - | 15 | Karta meczu | |||
13:15 | Boisko 1 | mJAH | - | Zawierucha | 12 | - | 15 | Karta meczu | |||
13:15 | Boisko 2 | Flow | - | Brave Beavers | 15 | - | 11 | Karta meczu | |||
16:15 | Boisko 1 | Flow | - | mJAH | 15 | - | 11 | Karta meczu | |||
16:15 | Boisko 2 | Zawierucha | - | Brave Beavers | 12 | - | 15 | Karta meczu |
Nie 20.06.2021 Zespół Szkół w Wieliszewie
Mixed 2. Runda Grupa F | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 | Boisko 1 | Pogoń Pyton | - | Dysko Polot | 7 | - | 11 | Karta meczu | |||
12:00 | Boisko 2 | Ultimatum | - | Sky This | 13 | - | 8 | Karta meczu | |||
13:40 | Boisko 1 | Dysko Polot | - | Ultimatum | 8 | - | 10 | Karta meczu | |||
13:40 | Boisko 2 | Sky This | - | Pogoń Pyton | 13 | - | 7 | Karta meczu | |||
15:40 | Boisko 1 | Dysko Polot | - | Sky This | 9 | - | 13 | Karta meczu | |||
15:40 | Boisko 2 | Ultimatum | - | Pogoń Pyton | 13 | - | 5 | Karta meczu |
Baraż
Pt 13.08.2021 PKS Łany
Mixed Baraż Baraż | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:15 | Boisko 1 | KWR Knury | - | Brave Beavers | 15 | - | 9 | Karta meczu |
Runda 3
Sob 25.09.2021 Stadion Miejski GOSiR
Mixed 3. Runda Grupa D | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Boisko 3 | Wrocław Południe | - | 4hands | 7 | - | 15 | Karta meczu | |||
13:00 | Boisko 2 | 4hands | - | #967 | 15 | - | 12 | Karta meczu | |||
16:00 | Boisko 2 | Wrocław Południe | - | #967 | 10 | - | 15 | Karta meczu |
Mixed 3. Runda Grupa F | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 | Boisko 2 | Pogoń Pyton | - | Sky This | 15 | - | 5 | Karta meczu | |||
11:30 | Boisko 3 | Sky This | - | Dysko Polot | 3 | - | 15 | Karta meczu | |||
14:30 | Boisko 4 | Dysko Polot | - | Pogoń Pyton | 15 | - | 13 | Karta meczu |
Sob 25.09.2021 AWF Warszawa
Mixed 3. Runda Grupa B | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Boisko 1 | Brave Beavers | - | RJP | 15 | - | 13 | Karta meczu | |||
11:15 | Boisko 1 | Brave Beavers | - | Grandmaster Flash | 15 | - | 8 | Karta meczu | |||
13:30 | Boisko 1 | RJP | - | Grandmaster Flash | 12 | - | 15 | Karta meczu |
Sob 25.09.2021 Pola Marsowe
Mixed 3. Runda Grupa C | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 | Boisko 1 | Czarna Kompania | - | 71 Wratislavia | 14 | - | 11 | Karta meczu | |||
10:30 | Boisko 2 | Uwaga Pies | - | Zły Kosmodysk | 5 | - | 15 | Karta meczu | |||
12:45 | Boisko 1 | 71 Wratislavia | - | Uwaga Pies | 15 | - | 12 | Karta meczu | |||
12:45 | Boisko 2 | Zły Kosmodysk | - | Czarna Kompania | 15 | - | 7 | Karta meczu | |||
15:45 | Boisko 1 | Uwaga Pies | - | Czarna Kompania | 7 | - | 15 | Karta meczu | |||
15:45 | Boisko 2 | Zły Kosmodysk | - | 71 Wratislavia | 15 | - | 13 | Karta meczu |
Nie 26.09.2021 Stadion Miejski
Mixed 3. Runda Grupa E | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Boisko 1 | Mad Hatters | - | Prokocim KrakUF | 9 | - | 15 | Karta meczu | |||
11:00 | Boisko 2 | Ultimatum | - | 2obvious | 15 | - | 11 | Karta meczu | |||
13:15 | Boisko 1 | 2obvious | - | Mad Hatters | 5 | - | 15 | Karta meczu | |||
13:15 | Boisko 2 | Prokocim KrakUF | - | Ultimatum | 14 | - | 9 | Karta meczu | |||
15:30 | Boisko 1 | Mad Hatters | - | Ultimatum | 15 | - | 9 | Karta meczu | |||
15:30 | Boisko 2 | Prokocim KrakUF | - | 2obvious | 15 | - | 0 |
Nie 26.09.2021 MOSiR Brzeg
Mixed 3. Runda Grupa A | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Boisko 1 | Flow | - | KWR Knury | 15 | - | 10 | Karta meczu | |||
11:00 | Boisko 2 | Zawierucha | - | mJAH | 9 | - | 15 | Karta meczu |
Mixed 3. Runda Grupa A Finały | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:15 | Boisko 1 | KWR Knury | - | Zawierucha | 15 | - | 13 | Karta meczu | |||
15:00 | Boisko 1 | Flow | - | mJAH | 13 | - | 10 | Karta meczu |
Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 29.03.2024 06:22