English Polski
Zaloguj się

Runda 1

Sob 22.05.2021

Stadion im. Henryka Guzego Boisko 1
09:00 Ohana - Czarna Kompania Mixed 1. Runda Grupa E 0 - 13  Karta meczu
11:00 Ultimatum - Ohana Mixed 1. Runda Grupa E 10 - 11  Karta meczu
13:00 Czarna Kompania - Ultimatum Mixed 1. Runda Grupa E 13 - 3  Karta meczu
Stadion im. Henryka Guzego Boisko 2
09:00 Mad Hatters - Ultimatum Mixed 1. Runda Grupa E 13 - 8  Karta meczu
11:00 Czarna Kompania - Mad Hatters Mixed 1. Runda Grupa E 13 - 4  Karta meczu
13:00 Ohana - Mad Hatters Mixed 1. Runda Grupa E 5 - 13  Karta meczu
KS Kolejarz Prokocim Boisko 1
10:30 2obvious - Prokocim KrakUF Mixed 1. Runda Grupa D 14 - 15  Karta meczu
12:45 Prokocim KrakUF - Wrocław Południe Mixed 1. Runda Grupa D 10 - 15  Karta meczu
15:45 Wrocław Południe - 2obvious Mixed 1. Runda Grupa D 15 - 5  Karta meczu
KS Kolejarz Prokocim Boisko 2
10:30 Wrocław Południe - 4hands Mixed 1. Runda Grupa D 7 - 15  Karta meczu
12:45 4hands - 2obvious Mixed 1. Runda Grupa D 15 - 4  Karta meczu
15:45 4hands - Prokocim KrakUF Mixed 1. Runda Grupa D 15 - 4  Karta meczu
Boisko "Sportowe Palędzie" Boisko 1
12:30 Brave Beavers - Zły Kosmodysk Mixed 1. Runda Grupa B 15 - 11  Karta meczu
14:05 Uwaga Pies - Frisbnik Mixed 1. Runda Grupa B 7 - 9  Karta meczu
15:40 Zły Kosmodysk - Uwaga Pies Mixed 1. Runda Grupa B 15 - 8  Karta meczu
17:15 Frisbnik - Brave Beavers Mixed 1. Runda Grupa B 9 - 15  Karta meczu
19:00 Zły Kosmodysk - Frisbnik Mixed 1. Runda Grupa B 15 - 7  Karta meczu

Nie 23.05.2021

Stadion Podskarbińska Boisko 1
08:30 #967 - Pogoń Pyton Mixed 1. Runda Grupa F 15 - 4  Karta meczu
10:00 Dysko Polot - Sky This Mixed 1. Runda Grupa F 9 - 14  Karta meczu
12:00 Sky This - #967 Mixed 1. Runda Grupa F 3 - 15  Karta meczu
13:30 Pogoń Pyton - Dysko Polot Mixed 1. Runda Grupa F 8 - 15  Karta meczu
15:30 Dysko Polot - #967 Mixed 1. Runda Grupa F 6 - 15  Karta meczu
17:00 Pogoń Pyton - Sky This Mixed 1. Runda Grupa F 15 - 5  Karta meczu
Pola Marsowe Boisko 1
11:00 Grandmaster Flash - Flow Mixed 1. Runda Grupa A 3 - 15  Karta meczu
13:15 mJAH - Grandmaster Flash Mixed 1. Runda Grupa A 15 - 9  Karta meczu
16:15 Flow - mJAH Mixed 1. Runda Grupa A 15 - 5  Karta meczu
Pola Marsowe Boisko 2
11:00 Zawierucha - mJAH Mixed 1. Runda Grupa A 10 - 15  Karta meczu
13:15 Flow - Zawierucha Mixed 1. Runda Grupa A 15 - 6  Karta meczu
16:15 Grandmaster Flash - Zawierucha Mixed 1. Runda Grupa A 12 - 15  Karta meczu
Boisko "Sportowe Palędzie" Boisko 1
11:00 Brave Beavers - Uwaga Pies Mixed 1. Runda Grupa B 15 - 3  Karta meczu

Sob 29.05.2021

Pola Marsowe Boisko 1
10:30 71 Wratislavia - RJP Mixed 1. Runda Grupa C 15 - 14  Karta meczu
12:45 KWR Knury - 71 Wratislavia Mixed 1. Runda Grupa C 15 - 6  Karta meczu
15:45 RJP - KWR Knury Mixed 1. Runda Grupa C 14 - 15  Karta meczu
Pola Marsowe Boisko 2
10:30 Szczupaki - KWR Knury Mixed 1. Runda Grupa C 1 - 15  Karta meczu
12:45 RJP - Szczupaki Mixed 1. Runda Grupa C 15 - 6  Karta meczu
15:45 71 Wratislavia - Szczupaki Mixed 1. Runda Grupa C 9 - 13  Karta meczu

Runda 2

Sob 19.06.2021

MGOSiR w Dolsku Boisko 1
10:00 #967 - Mad Hatters Mixed 2. Runda Grupa E 15 - 12  Karta meczu
12:00 2obvious - #967 Mixed 2. Runda Grupa E 7 - 15  Karta meczu
14:00 2obvious - Mad Hatters Mixed 2. Runda Grupa E 15 - 13  Karta meczu
Pola Marsowe Boisko 1
10:30 71 Wratislavia - Uwaga Pies Mixed 2. Runda Grupa C 15 - 10  Karta meczu
12:45 RJP - 71 Wratislavia Mixed 2. Runda Grupa C 15 - 14  Karta meczu
15:45 Uwaga Pies - RJP Mixed 2. Runda Grupa C 9 - 15  Karta meczu
Pola Marsowe Boisko 2
10:30 4hands - RJP Mixed 2. Runda Grupa C 10 - 15  Karta meczu
12:45 Uwaga Pies - 4hands Mixed 2. Runda Grupa C 15 - 14  Karta meczu
15:45 71 Wratislavia - 4hands Mixed 2. Runda Grupa C 15 - 13  Karta meczu
Stadion Gminny w Konarzewie Boisko 1
11:30 Prokocim KrakUF - Szczupaki Mixed 2. Runda Grupa D 10 - 13  Karta meczu
13:40 Szczupaki - Czarna Kompania Mixed 2. Runda Grupa D 9 - 15  Karta meczu
16:20 Szczupaki - Wrocław Południe Mixed 2. Runda Grupa D 15 - 4  Karta meczu
Stadion Gminny w Konarzewie Boisko 2
11:30 Czarna Kompania - Wrocław Południe Mixed 2. Runda Grupa D 15 - 6  Karta meczu
13:40 Wrocław Południe - Prokocim KrakUF Mixed 2. Runda Grupa D 13 - 12  Karta meczu
16:20 Prokocim KrakUF - Czarna Kompania Mixed 2. Runda Grupa D 0 - 15
GKP Targówek Boisko 1
13:30 Grandmaster Flash - KWR Knury Mixed 2. Runda Grupa B 6 - 15  Karta meczu
16:00 Frisbnik - Grandmaster Flash Mixed 2. Runda Grupa B 12 - 15  Karta meczu
18:30 Grandmaster Flash - Zły Kosmodysk Mixed 2. Runda Grupa B 15 - 9  Karta meczu
GKP Targówek Boisko 2
13:30 Zły Kosmodysk - Frisbnik Mixed 2. Runda Grupa B 11 - 15  Karta meczu
16:00 KWR Knury - Zły Kosmodysk Mixed 2. Runda Grupa B 15 - 9  Karta meczu
18:30 Frisbnik - KWR Knury Mixed 2. Runda Grupa B 5 - 15  Karta meczu

Nie 20.06.2021

AWF Warszawa Boisko 1
11:00 Zawierucha - Flow Mixed 2. Runda Grupa A 9 - 15  Karta meczu
13:15 mJAH - Zawierucha Mixed 2. Runda Grupa A 12 - 15  Karta meczu
16:15 Flow - mJAH Mixed 2. Runda Grupa A 15 - 11  Karta meczu
AWF Warszawa Boisko 2
11:00 Brave Beavers - mJAH Mixed 2. Runda Grupa A 9 - 15  Karta meczu
13:15 Flow - Brave Beavers Mixed 2. Runda Grupa A 15 - 11  Karta meczu
16:15 Zawierucha - Brave Beavers Mixed 2. Runda Grupa A 12 - 15  Karta meczu
Zespół Szkół w Wieliszewie Boisko 1
12:00 Pogoń Pyton - Dysko Polot Mixed 2. Runda Grupa F 7 - 11  Karta meczu
13:40 Dysko Polot - Ultimatum Mixed 2. Runda Grupa F 8 - 10  Karta meczu
15:40 Dysko Polot - Sky This Mixed 2. Runda Grupa F 9 - 13  Karta meczu
Zespół Szkół w Wieliszewie Boisko 2
12:00 Ultimatum - Sky This Mixed 2. Runda Grupa F 13 - 8  Karta meczu
13:40 Sky This - Pogoń Pyton Mixed 2. Runda Grupa F 13 - 7  Karta meczu
15:40 Ultimatum - Pogoń Pyton Mixed 2. Runda Grupa F 13 - 5  Karta meczu

Baraż

Pt 13.08.2021

PKS Łany Boisko 1
19:15 KWR Knury - Brave Beavers Mixed Baraż Baraż 15 - 9  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 23.09.2021 07:50