WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Sobota

Sob 14.09.2019

RemeSPORT Boisko 1
08:30 042 - Ultimatum II Liga Grupa G 9 - 15  Karta meczu
10:15 krakUF - Grandmaster Flash I Liga Grupa C 9 - 15  Karta meczu
12:00 mJAH - 4hands I Liga Grupa D 15 - 8  Karta meczu
15:30 Ultimatum - Czarna Kompania II Liga O miejsca 5-8 8 - 15  Karta meczu
17:15 Grandmaster Flash - Brave Beavers I Liga O miejsca 1-8 15 - 13  Karta meczu
RemeSPORT Boisko 2
08:30 Czarna Kompania - 71 Wratislavia II Liga Grupa E 11 - 15  Karta meczu
10:15 Zawierucha - Brave Beavers I Liga Grupa A 15 - 13  Karta meczu
12:00 Flow - RJP I Liga Grupa B 15 - 9  Karta meczu
13:45 Wrocław Południe - Ohana II Liga Grupa F 15 - 9  Karta meczu
15:30 Szczupaki - 71 Wratislavia II Liga O miejsca 1-4 11 - 15
17:15 Zawierucha - BC Kosmodysk I Liga O miejsca 1-8 15 - 11  Karta meczu
RemeSPORT Boisko 3
09:00 Uwaga Pies - Flow I Liga Grupa B 5 - 15  Karta meczu
10:45 Ultimatum - Szczupaki II Liga Grupa G 10 - 11  Karta meczu
13:00 Dysko Polot - Czarna Kompania II Liga Grupa E 7 - 15  Karta meczu
14:45 BC Kosmodysk - krakUF I Liga Grupa C 15 - 11  Karta meczu
16:45 Uwaga Pies - mJAH I Liga O miejsca 1-8 8 - 15  Karta meczu
RemeSPORT Boisko 4
09:00 Frisbnik - mJAH I Liga Grupa D 9 - 15
10:45 71 Wratislavia - Dysko Polot II Liga Grupa E 15 - 2  Karta meczu
13:00 Szczupaki - 042 II Liga Grupa G 15 - 5  Karta meczu
14:45 Brave Beavers - KWR Knury I Liga Grupa A 15 - 14  Karta meczu
16:45 Frisbnik - Flow I Liga O miejsca 1-8 5 - 15  Karta meczu
RemeSPORT Boisko 5
10:45 Albatros - Wrocław Południe II Liga Grupa F 6 - 15  Karta meczu
12:30 KWR Knury - Zawierucha I Liga Grupa A 13 - 15  Karta meczu
14:15 RJP - Uwaga Pies I Liga Grupa B 12 - 14  Karta meczu
16:00 Mad Hatters - Ohana II Liga O miejsca 5-8 11 - 15  Karta meczu
17:45 4hands - RJP I Liga O miejsca 9-12 7 - 15  Karta meczu
RemeSPORT Boisko 6
08:30 Ohana - Albatros II Liga Grupa F 15 - 9  Karta meczu
10:45 2obvious - Mad Hatters II Liga Grupa H 15 - 10  Karta meczu
12:30 Grandmaster Flash - BC Kosmodysk I Liga Grupa C 15 - 8  Karta meczu
14:15 4hands - Frisbnik I Liga Grupa D 12 - 15  Karta meczu
16:00 2obvious - Wrocław Południe II Liga O miejsca 1-4 10 - 15  Karta meczu
17:45 krakUF - KWR Knury I Liga O miejsca 9-12 8 - 15  Karta meczu

Niedziela

Nie 15.09.2019

RemeSPORT Boisko 1
09:00 Szczupaki - 2obvious II Liga O miejsca 1-4 13 - 9  Karta meczu
10:45 KWR Knury - RJP I Liga O miejsca 9-12 15 - 12  Karta meczu
12:30 BC Kosmodysk - Frisbnik I Liga O miejsca 1-8 Finały 10 - 9  Karta meczu
14:15 RJP - krakUF I Liga O miejsca 9-12 15 - 8  Karta meczu
RemeSPORT Boisko 2
09:00 BC Kosmodysk - Uwaga Pies I Liga O miejsca 1-8 Półfinały 15 - 10  Karta meczu
10:45 Grandmaster Flash - Flow I Liga O miejsca 1-8 Półfinały 7 - 15  Karta meczu
12:30 Wrocław Południe - Szczupaki II Liga O miejsca 1-4 12 - 15  Karta meczu
14:15 Zawierucha - Grandmaster Flash I Liga O miejsca 1-8 Finały 10 - 11  Karta meczu
16:00 mJAH - Flow I Liga O miejsca 1-8 Finały 6 - 15  Karta meczu
RemeSPORT Boisko 3
09:00 71 Wratislavia - Wrocław Południe II Liga O miejsca 1-4 15 - 9  Karta meczu
10:45 krakUF - 4hands I Liga O miejsca 9-12 7 - 15  Karta meczu
12:30 Uwaga Pies - Brave Beavers I Liga O miejsca 1-8 Finały 3 - 15  Karta meczu
14:15 Albatros - 042 II Liga O miejsca 9-11 15 - 3  Karta meczu
RemeSPORT Boisko 4
09:00 042 - Dysko Polot II Liga O miejsca 9-11 11 - 12  Karta meczu
10:45 Czarna Kompania - Ohana II Liga O miejsca 5-8 14 - 11  Karta meczu
13:45 Ohana - Ultimatum II Liga O miejsca 5-8 9 - 15  Karta meczu
RemeSPORT Boisko 5
10:00 Ultimatum - Mad Hatters II Liga O miejsca 5-8 14 - 13  Karta meczu
11:45 Dysko Polot - Albatros II Liga O miejsca 9-11 12 - 15  Karta meczu
13:45 Czarna Kompania - Mad Hatters II Liga O miejsca 5-8 12 - 11  Karta meczu
RemeSPORT Boisko 6
09:00 Brave Beavers - Frisbnik I Liga O miejsca 1-8 Półfinały 14 - 15  Karta meczu
10:45 Zawierucha - mJAH I Liga O miejsca 1-8 Półfinały 11 - 15  Karta meczu
12:30 71 Wratislavia - 2obvious II Liga O miejsca 1-4 15 - 13  Karta meczu
14:15 KWR Knury - 4hands I Liga O miejsca 9-12 12 - 15  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 22.10.2019 16:24