WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Mistrzostwa Polski Mixed

O miejsca 1-8
09.09.2018 09:20 Boisko 1 KWR Knury - 4hands 13 - 4  Karta meczu
09.09.2018 09:20 Boisko 2 Flow - Zawierucha 13 - 12  Karta meczu
09.09.2018 09:20 Boisko 3 Frisbnik - Grandmaster Flash 6 - 13  Karta meczu
09.09.2018 09:20 Boisko 4 mJAH - RJP 13 - 8  Karta meczu
O miejsca 1-8 Półfinały
09.09.2018 12:00 Boisko 1 mJAH - Flow 10 - 13  Karta meczu
09.09.2018 12:00 Boisko 2 Grandmaster Flash - KWR Knury 9 - 12  Karta meczu
09.09.2018 12:00 Boisko 3 RJP - Zawierucha 13 - 9  Karta meczu
09.09.2018 12:00 Boisko 4 Frisbnik - 4hands 12 - 13  Karta meczu
O miejsca 1-8 Finały
09.09.2018 14:40 Boisko 1 Grandmaster Flash - mJAH 9 - 13  Karta meczu
09.09.2018 14:40 Boisko 2 4hands - RJP 7 - 13  Karta meczu
09.09.2018 14:40 Boisko 4 Frisbnik - Zawierucha 7 - 13  Karta meczu
09.09.2018 16:00 Boisko 3 KWR Knury - Flow 5 - 13  Karta meczu
O miejsca 9-16
09.09.2018 08:00 Boisko 1 Brave Beavers - Albatros 13 - 8  Karta meczu
09.09.2018 08:00 Boisko 2 Uwaga Pies - KrakUF 8 - 13  Karta meczu
09.09.2018 08:00 Boisko 3 71 Wratislavia - 2obvious 10 - 7  Karta meczu
09.09.2018 08:00 Boisko 4 BC Kosmodysk - Ultimatum 10 - 9  Karta meczu
O miejsca 9-16 Półfinały
09.09.2018 10:40 Boisko 1 KrakUF - BC Kosmodysk 9 - 13  Karta meczu
09.09.2018 10:40 Boisko 2 Brave Beavers - 71 Wratislavia 13 - 7  Karta meczu
09.09.2018 10:40 Boisko 3 Uwaga Pies - Ultimatum 13 - 7  Karta meczu
09.09.2018 10:40 Boisko 4 Albatros - 2obvious 11 - 9  Karta meczu
O miejsca 9-16 Finały
09.09.2018 13:20 Boisko 1 Brave Beavers - BC Kosmodysk 13 - 8  Karta meczu
09.09.2018 13:20 Boisko 2 71 Wratislavia - KrakUF 10 - 13  Karta meczu
09.09.2018 13:20 Boisko 3 Albatros - Uwaga Pies 10 - 13  Karta meczu
09.09.2018 13:20 Boisko 4 2obvious - Ultimatum 12 - 8  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 18.09.2019 18:36