Kwalifikacje Północ
Nie 24.07.2016 Gminny Stadion w Starogrodzie
Kwalifikacje Północ Finał | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | Boisko 1 | Nine Hills | - | Uwaga Pies | 6 | - | 11 | Karta meczu |
Kwalifikacje Północ O 3. miejsce | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | Boisko 2 | Astro Disco | - | Ultimatum | 6 | - | 8 | Karta meczu |
Kwalifikacje Północ O 5. miejsce | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | Boisko 1 | Albatros | - | Brave Beavers | 3 | - | 12 | Karta meczu |
Kwalifikacje Północ Grupa A | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Boisko 1 | Nine Hills | - | Seagulls | 13 | - | 3 | Karta meczu | |||
10:00 | Boisko 2 | Albatros | - | Astro Disco | 10 | - | 11 | Karta meczu | |||
12:00 | Boisko 1 | Seagulls | - | Albatros | 2 | - | 11 | Karta meczu | |||
12:00 | Boisko 2 | Astro Disco | - | Nine Hills | 6 | - | 11 | Karta meczu | |||
14:00 | Boisko 1 | Astro Disco | - | Seagulls | 13 | - | 4 | Karta meczu | |||
14:00 | Boisko 2 | Nine Hills | - | Albatros | 9 | - | 5 | Karta meczu |
Kwalifikacje Północ Grupa B | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Boisko 1 | Ultimatum | - | Uwaga Pies | 6 | - | 10 | Karta meczu | |||
13:00 | Boisko 1 | Brave Beavers | - | Ultimatum | 6 | - | 10 | Karta meczu | |||
15:00 | Boisko 1 | Uwaga Pies | - | Brave Beavers | 13 | - | 6 | Karta meczu |
Sobota
Sob 17.09.2016 KS Warta
Mistrzostwa Mixed Grupa A | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:50 | Boisko 3 | muJAHedini dysku | - | KWR Knury | 11 | - | 12 | Karta meczu | |||
09:50 | Boisko 4 | BC Kosmodysk | - | Flow | 7 | - | 13 | Karta meczu | |||
12:30 | Boisko 1 | Flow | - | KWR Knury | 9 | - | 11 | Karta meczu | |||
12:30 | Boisko 2 | muJAHedini dysku | - | BC Kosmodysk | 13 | - | 9 | Karta meczu | |||
15:30 | Boisko 3 | Flow | - | muJAHedini dysku | 9 | - | 11 | Karta meczu | |||
15:30 | Boisko 4 | KWR Knury | - | BC Kosmodysk | 13 | - | 4 | Karta meczu |
Mistrzostwa Mixed Grupa B | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:50 | Boisko 1 | KrakUF | - | Grandmaster Flash | 11 | - | 13 | Karta meczu | |||
09:50 | Boisko 2 | 4hands | - | Uwaga Pies | 13 | - | 9 | Karta meczu | |||
12:30 | Boisko 3 | Uwaga Pies | - | Grandmaster Flash | 7 | - | 9 | Karta meczu | |||
12:30 | Boisko 4 | KrakUF | - | 4hands | 6 | - | 13 | Karta meczu | |||
15:30 | Boisko 1 | Uwaga Pies | - | KrakUF | 9 | - | 11 | Karta meczu | |||
15:30 | Boisko 2 | Grandmaster Flash | - | 4hands | 13 | - | 7 | Karta meczu |
Mistrzostwa Mixed Grupa C | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 | Boisko 1 | RJP | - | Kato Vice | 13 | - | 8 | Karta meczu | |||
08:30 | Boisko 2 | Ultimatum | - | Grandmaster Fresh | 13 | - | 2 | Karta meczu | |||
11:10 | Boisko 3 | Grandmaster Fresh | - | Kato Vice | 2 | - | 13 | Karta meczu | |||
11:10 | Boisko 4 | RJP | - | Ultimatum | 13 | - | 8 | Karta meczu | |||
14:10 | Boisko 1 | Grandmaster Fresh | - | RJP | 1 | - | 13 | Karta meczu | |||
14:10 | Boisko 2 | Kato Vice | - | Ultimatum | 10 | - | 11 | Karta meczu |
Mistrzostwa Mixed Grupa D | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 | Boisko 3 | Zawierucha | - | Brave Beavers | 13 | - | 5 | Karta meczu | |||
08:30 | Boisko 4 | Nine Hills | - | Astro Disco | 12 | - | 13 | Karta meczu | |||
11:10 | Boisko 1 | Astro Disco | - | Brave Beavers | 7 | - | 12 | Karta meczu | |||
11:10 | Boisko 2 | Zawierucha | - | Nine Hills | 11 | - | 8 | Karta meczu | |||
14:10 | Boisko 3 | Astro Disco | - | Zawierucha | 2 | - | 13 | Karta meczu | |||
14:10 | Boisko 4 | Brave Beavers | - | Nine Hills | 9 | - | 12 | Karta meczu |
Mistrzostwa Mixed Baraże | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 | Boisko 1 | Uwaga Pies | - | RJP | 4 | - | 13 | Karta meczu | |||
17:30 | Boisko 2 | KrakUF | - | Ultimatum | 11 | - | 6 | Karta meczu | |||
17:30 | Boisko 3 | BC Kosmodysk | - | Zawierucha | 7 | - | 12 | Karta meczu | |||
17:30 | Boisko 4 | Flow | - | Nine Hills | 13 | - | 9 | Karta meczu |
Niedziela
Nie 18.09.2016 KS Warta
Mistrzostwa Mixed O miejsca 1-8 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:20 | Boisko 1 | KWR Knury | - | RJP | 13 | - | 9 | Karta meczu | |||
09:20 | Boisko 2 | 4hands | - | Flow | 10 | - | 12 | Karta meczu | |||
09:20 | Boisko 3 | Grandmaster Flash | - | Zawierucha | 13 | - | 5 | Karta meczu | |||
09:20 | Boisko 4 | muJAHedini dysku | - | KrakUF | 13 | - | 7 | Karta meczu |
Mistrzostwa Mixed O miejsca 1-8 Półfinały | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 | Boisko 1 | KWR Knury | - | Flow | 10 | - | 8 | Karta meczu | |||
12:00 | Boisko 2 | Grandmaster Flash | - | muJAHedini dysku | 10 | - | 7 | Karta meczu | |||
12:00 | Boisko 3 | RJP | - | 4hands | 12 | - | 10 | Karta meczu | |||
12:00 | Boisko 4 | Zawierucha | - | KrakUF | 12 | - | 10 | Karta meczu |
Mistrzostwa Mixed O miejsca 1-8 Finały | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:40 | Boisko 2 | Flow | - | muJAHedini dysku | 10 | - | 8 | Karta meczu | |||
14:40 | Boisko 3 | RJP | - | Zawierucha | 13 | - | 6 | Karta meczu | |||
14:40 | Boisko 4 | 4hands | - | KrakUF | 13 | - | 9 | Karta meczu | |||
16:00 | Boisko 1 | KWR Knury | - | Grandmaster Flash | 10 | - | 15 | Karta meczu |
Mistrzostwa Mixed O miejsca 9-16 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | Boisko 1 | BC Kosmodysk | - | Grandmaster Fresh | 13 | - | 6 | Karta meczu | |||
08:00 | Boisko 2 | Ultimatum | - | Brave Beavers | 8 | - | 12 | Karta meczu | |||
08:00 | Boisko 3 | Uwaga Pies | - | Astro Disco | 13 | - | 6 | Karta meczu | |||
08:00 | Boisko 4 | Nine Hills | - | Kato Vice | 6 | - | 10 | Karta meczu |
Mistrzostwa Mixed O miejsca 9-16 Półfinały | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:40 | Boisko 1 | Kato Vice | - | Uwaga Pies | 13 | - | 8 | Karta meczu | |||
10:40 | Boisko 2 | Brave Beavers | - | BC Kosmodysk | 4 | - | 13 | Karta meczu | |||
10:40 | Boisko 3 | Nine Hills | - | Astro Disco | 11 | - | 7 | Karta meczu | |||
10:40 | Boisko 4 | Ultimatum | - | Grandmaster Fresh | 13 | - | 3 | Karta meczu |
Mistrzostwa Mixed O miejsca 9-16 Finały | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:20 | Boisko 1 | Kato Vice | - | BC Kosmodysk | 11 | - | 12 | Karta meczu | |||
13:20 | Boisko 2 | Uwaga Pies | - | Brave Beavers | 13 | - | 7 | Karta meczu | |||
13:20 | Boisko 3 | Nine Hills | - | Ultimatum | 7 | - | 8 | Karta meczu | |||
13:20 | Boisko 4 | Astro Disco | - | Grandmaster Fresh | 13 | - | 8 | Karta meczu |
Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 28.03.2024 09:23