WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Sobota

Sob 27.07.2019

Chojeński Klub Sportowy Boisko 1
09:30 Uprising II - KWR Knury Men's Grupa B 14 - 13  Karta meczu
12:00 Mojra - Uprising II Men's Grupa B 15 - 7  Karta meczu
15:10 Troubles - Flowers Women's Grupa W 15 - 10  Karta meczu
16:55 KWR Knury - Mojra Men's Grupa B 2 - 15  Karta meczu
18:40 Uprising II - Ultimatum Men's Baraże 3-6 15 - 13  Karta meczu
Chojeński Klub Sportowy Boisko 2
09:30 Ultimatum - Jucha Men's Grupa C 15 - 6  Karta meczu
12:00 Uprising - Ultimatum Men's Grupa C 15 - 2  Karta meczu
15:10 Lost'n'found - Frelki Women's Grupa W 15 - 5  Karta meczu
16:55 Partisans - The Bridge Men's Grupa A 5 - 15  Karta meczu
18:40 Uprising - Perun Men's Baraże 3-6 15 - 6  Karta meczu
Chojeński Klub Sportowy Boisko 3
09:30 Perun - Partisans Men's Grupa A 15 - 12  Karta meczu
11:15 Troubles - Frelki Women's Grupa W 15 - 0  Karta meczu
13:00 The Bridge - Perun Men's Grupa A 15 - 5  Karta meczu
17:40 Lost'n'found - Troubles Women's Grupa W 4 - 15  Karta meczu
19:10 Partisans - KWR Knury Men's Baraże 8-9 14 - 13  Karta meczu
Chojeński Klub Sportowy Boisko 4
11:15 Flowers - Lost'n'found Women's Grupa W 15 - 8  Karta meczu
15:10 Jucha - Uprising Men's Grupa C 2 - 15  Karta meczu
17:40 Frelki - Flowers Women's Grupa W 2 - 15  Karta meczu

Niedziela

Nie 28.07.2019

Chojeński Klub Sportowy Boisko 1
08:15 Perun - Jucha Men's Baraże 5-8 15 - 8  Karta meczu
10:00 The Bridge - Uprising II Men's O miejsca 1-4 15 - 6  Karta meczu
12:30 Frelki - Lost'n'found Women's O miejsca 1-4 Finały 3 - 15  Karta meczu
14:15 Troubles - Flowers Women's O miejsca 1-4 Finały 15 - 13  Karta meczu
16:00 The Bridge - Uprising Men's O miejsca 1-4 Finały 13 - 12  Karta meczu
Chojeński Klub Sportowy Boisko 2
08:15 Ultimatum - Partisans Men's Baraże 5-8 15 - 14  Karta meczu
10:00 Mojra - Uprising Men's O miejsca 1-4 12 - 14  Karta meczu
12:30 Uprising II - Mojra Men's O miejsca 1-4 Finały 10 - 15  Karta meczu
Chojeński Klub Sportowy Boisko 3
09:30 Troubles - Frelki Women's O miejsca 1-4 15 - 1  Karta meczu
11:15 Perun - Ultimatum Men's O miejsca 5-6 9 - 15  Karta meczu
13:45 Jucha - Partisans Men's O miejsca 7-9 5 - 15  Karta meczu
Chojeński Klub Sportowy Boisko 4
09:30 Flowers - Lost'n'found Women's O miejsca 1-4 15 - 5  Karta meczu
11:15 KWR Knury - Jucha Men's O miejsca 7-9 8 - 15  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 24.08.2019 06:28