WLU* 2019/2020
English Polski
Zaloguj się

Sobota

Sob 27.07.2019

Chojeński Klub Sportowy Boisko 1
09:30 Uprising II - KWR Knury Men's Grupa B 14 - 13  Karta meczu
12:00 Mojra - Uprising II Men's Grupa B 15 - 7  Karta meczu
15:10 Troubles - Flowers Women's Grupa W 15 - 10  Karta meczu
16:55 KWR Knury - Mojra Men's Grupa B 2 - 15  Karta meczu
18:40 Uprising II - Ultimatum Men's Baraże 3-6 15 - 13  Karta meczu
Chojeński Klub Sportowy Boisko 2
09:30 Ultimatum - Jucha Men's Grupa C 15 - 6  Karta meczu
12:00 Uprising - Ultimatum Men's Grupa C 15 - 2  Karta meczu
15:10 Lost'n'found - Frelki Women's Grupa W 15 - 5  Karta meczu
16:55 Partisans - The Bridge Men's Grupa A 5 - 15  Karta meczu
18:40 Uprising - Perun Men's Baraże 3-6 15 - 6  Karta meczu
Chojeński Klub Sportowy Boisko 3
09:30 Perun - Partisans Men's Grupa A 15 - 12  Karta meczu
11:15 Troubles - Frelki Women's Grupa W 15 - 0  Karta meczu
13:00 The Bridge - Perun Men's Grupa A 15 - 5  Karta meczu
17:40 Lost'n'found - Troubles Women's Grupa W 4 - 15  Karta meczu
19:10 Partisans - KWR Knury Men's Baraże 8-9 14 - 13  Karta meczu
Chojeński Klub Sportowy Boisko 4
11:15 Flowers - Lost'n'found Women's Grupa W 15 - 8  Karta meczu
15:10 Jucha - Uprising Men's Grupa C 2 - 15  Karta meczu
17:40 Frelki - Flowers Women's Grupa W 2 - 15  Karta meczu

Niedziela

Nie 28.07.2019

Chojeński Klub Sportowy Boisko 1
08:15 Perun - Jucha Men's Baraże 5-8 15 - 8  Karta meczu
10:00 The Bridge - Uprising II Men's O miejsca 1-4 15 - 6  Karta meczu
12:30 Frelki - Lost'n'found Women's O miejsca 1-4 Finały 3 - 15  Karta meczu
14:15 Troubles - Flowers Women's O miejsca 1-4 Finały 15 - 13  Karta meczu
16:00 The Bridge - Uprising Men's O miejsca 1-4 Finały 13 - 12  Karta meczu
Chojeński Klub Sportowy Boisko 2
08:15 Ultimatum - Partisans Men's Baraże 5-8 15 - 14  Karta meczu
10:00 Mojra - Uprising Men's O miejsca 1-4 12 - 14  Karta meczu
12:30 Uprising II - Mojra Men's O miejsca 1-4 Finały 10 - 15  Karta meczu
Chojeński Klub Sportowy Boisko 3
09:30 Troubles - Frelki Women's O miejsca 1-4 15 - 1  Karta meczu
11:15 Perun - Ultimatum Men's O miejsca 5-6 9 - 15  Karta meczu
13:45 Jucha - Partisans Men's O miejsca 7-9 5 - 15  Karta meczu
Chojeński Klub Sportowy Boisko 4
09:30 Flowers - Lost'n'found Women's O miejsca 1-4 15 - 5  Karta meczu
11:15 KWR Knury - Jucha Men's O miejsca 7-9 8 - 15  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 28.01.2020 23:29