English Polski
Zaloguj się

Mistrzostwa Mixed

Grupa A
05.10.2013 09:20 Boisko 1 Spirit on Lemon - Cool Flights 15 - 2  Karta meczu
05.10.2013 09:20 Boisko 2 Flow - Astro Disco 9 - 6  Karta meczu
05.10.2013 12:00 Boisko 1 Astro Disco - Spirit on Lemon 9 - 10  Karta meczu
05.10.2013 12:00 Boisko 2 Cool Flights - Flow 1 - 15  Karta meczu
05.10.2013 14:40 Boisko 1 Spirit on Lemon - Flow 13 - 9  Karta meczu
05.10.2013 14:40 Boisko 2 Astro Disco - Cool Flights 15 - 8  Karta meczu
Grupa B
05.10.2013 08:00 Boisko 1 Furious Goats - RJP 12 - 10  Karta meczu
05.10.2013 08:00 Boisko 2 Grandmaster Flash - muJAHedini dysku 15 - 9  Karta meczu
05.10.2013 10:40 Boisko 1 muJAHedini dysku - Furious Goats 9 - 12  Karta meczu
05.10.2013 10:40 Boisko 2 RJP - Grandmaster Flash 3 - 15  Karta meczu
05.10.2013 13:20 Boisko 1 Furious Goats - Grandmaster Flash 8 - 10  Karta meczu
05.10.2013 13:20 Boisko 2 muJAHedini dysku - RJP 15 - 5  Karta meczu
Grupa C
05.10.2013 08:00 Boisko 3 Zawierucha - Tłuste Dyski 13 - 8  Karta meczu
05.10.2013 08:00 Boisko 4 Uwaga Pies - Freezebeatz 15 - 4  Karta meczu
05.10.2013 10:40 Boisko 3 Freezebeatz - Zawierucha 4 - 15  Karta meczu
05.10.2013 10:40 Boisko 4 Tłuste Dyski - Uwaga Pies 5 - 11  Karta meczu
05.10.2013 13:20 Boisko 3 Zawierucha - Uwaga Pies 13 - 4  Karta meczu
05.10.2013 13:20 Boisko 4 Freezebeatz - Tłuste Dyski 9 - 13  Karta meczu
Grupa D
05.10.2013 09:20 Boisko 3 4hands - BC Kosmodysk 10 - 12  Karta meczu
05.10.2013 09:20 Boisko 4 KrakUF - GUF 14 - 8  Karta meczu
05.10.2013 12:00 Boisko 3 GUF - 4hands 12 - 10  Karta meczu
05.10.2013 12:00 Boisko 4 BC Kosmodysk - KrakUF 7 - 10  Karta meczu
05.10.2013 14:40 Boisko 3 4hands - KrakUF 5 - 13  Karta meczu
05.10.2013 14:40 Boisko 4 GUF - BC Kosmodysk 8 - 13  Karta meczu
Baraże
05.10.2013 16:00 Boisko 1 RJP - Zawierucha 13 - 15 G1  Karta meczu
05.10.2013 16:00 Boisko 2 muJAHedini dysku - Uwaga Pies 15 - 6 G4  Karta meczu
05.10.2013 16:40 Boisko 3 Astro Disco - BC Kosmodysk 15 - 8 G3  Karta meczu
05.10.2013 16:40 Boisko 4 Cool Flights - KrakUF 10 - 14 G2  Karta meczu
O miejsca 1-8
06.10.2013 09:20 Boisko 1 Spirit on Lemon - Zawierucha 14 - 8 H1  Karta meczu
06.10.2013 09:20 Boisko 2 Furious Goats - Astro Disco 15 - 11 H2  Karta meczu
06.10.2013 09:20 Boisko 3 Grandmaster Flash - KrakUF 15 - 4 H3  Karta meczu
06.10.2013 09:20 Boisko 4 Flow - muJAHedini dysku 9 - 10 H4  Karta meczu
O miejsca 1-8 Półfinały
06.10.2013 12:00 Boisko 1 Spirit on Lemon - Furious Goats 13 - 12 M1  Karta meczu
06.10.2013 12:00 Boisko 2 Grandmaster Flash - muJAHedini dysku 15 - 7 M2  Karta meczu
06.10.2013 12:00 Boisko 3 Zawierucha - Astro Disco 9 - 13 M3  Karta meczu
06.10.2013 12:00 Boisko 4 KrakUF - Flow 8 - 15 M4  Karta meczu
O miejsca 1-8 Finały
06.10.2013 14:55 Boisko 1 Furious Goats - muJAHedini dysku 15 - 14 L2  Karta meczu
06.10.2013 14:55 Boisko 2 Astro Disco - Flow 10 - 14 L5  Karta meczu
06.10.2013 14:55 Boisko 3 Zawierucha - KrakUF 15 - 16 L4  Karta meczu
06.10.2013 16:30 Boisko 1 Spirit on Lemon - Grandmaster Flash 9 - 14 L1  Karta meczu
O miejsca 9-16
06.10.2013 08:00 Boisko 1 BC Kosmodysk - Tłuste Dyski 13 - 9 H5  Karta meczu
06.10.2013 08:00 Boisko 2 RJP - 4hands 8 - 15 H6  Karta meczu
06.10.2013 08:00 Boisko 3 Uwaga Pies - GUF 4 - 15 H7  Karta meczu
06.10.2013 08:00 Boisko 4 Cool Flights - Freezebeatz 12 - 7 H8  Karta meczu
O miejsca 9-16 Półfinały
06.10.2013 10:40 Boisko 1 BC Kosmodysk - 4hands 11 - 14 M5  Karta meczu
06.10.2013 10:40 Boisko 2 GUF - Cool Flights 10 - 12 M6  Karta meczu
06.10.2013 10:40 Boisko 3 Tłuste Dyski - RJP 8 - 15 M7  Karta meczu
06.10.2013 10:40 Boisko 4 Uwaga Pies - Freezebeatz 8 - 6 M8  Karta meczu
O miejsca 9-16 Finały
06.10.2013 13:20 Boisko 1 4hands - Cool Flights 17 - 11 L5  Karta meczu
06.10.2013 13:20 Boisko 2 BC Kosmodysk - GUF 17 - 16 L6  Karta meczu
06.10.2013 13:20 Boisko 3 RJP - Uwaga Pies 15 - 10 L7  Karta meczu
06.10.2013 13:20 Boisko 4 Tłuste Dyski - Freezebeatz 17 - 8 L8  Karta meczu

Kwalifikacje Centrum

Centrum - Grupa A
10.08.2013 08:00 Boisko 1 BC Kosmodysk - Grandmaster Flash 6 - 11  Karta meczu
10.08.2013 08:00 Boisko 2 Tłuste Dyski - Zawierucha 3 - 10  Karta meczu
10.08.2013 10:00 Boisko 1 Grandmaster Flash - Zawierucha 10 - 8  Karta meczu
10.08.2013 10:00 Boisko 2 BC Kosmodysk - Tłuste Dyski 5 - 6  Karta meczu
10.08.2013 12:00 Boisko 1 Grandmaster Flash - Tłuste Dyski 15 - 3  Karta meczu
10.08.2013 12:00 Boisko 2 Zawierucha - BC Kosmodysk 8 - 5  Karta meczu
Centrum - Grupa B
10.08.2013 09:00 Boisko 1 4hands - RJP 5 - 6  Karta meczu
10.08.2013 09:00 Boisko 2 Zdobywcy Oskarów - muJAHedini dysku 2 - 15  Karta meczu
10.08.2013 11:00 Boisko 1 RJP - muJAHedini dysku 3 - 15  Karta meczu
10.08.2013 11:00 Boisko 2 4hands - Zdobywcy Oskarów 12 - 4  Karta meczu
10.08.2013 13:00 Boisko 1 muJAHedini dysku - 4hands 11 - 5  Karta meczu
10.08.2013 13:00 Boisko 2 RJP - Zdobywcy Oskarów 9 - 6  Karta meczu
Centrum - O miejsca 1-4
10.08.2013 15:30 Boisko 1 Grandmaster Flash - RJP 15 - 5  Karta meczu
10.08.2013 15:30 Boisko 2 Zawierucha - muJAHedini dysku 8 - 15  Karta meczu
Centrum - O miejsca 1-4 Finały
10.08.2013 17:30 Boisko 1 Grandmaster Flash - muJAHedini dysku 15 - 6  Karta meczu
10.08.2013 17:30 Boisko 2 RJP - Zawierucha 13 - 11  Karta meczu
Centrum - O miejsca 5-8
10.08.2013 14:30 Boisko 1 BC Kosmodysk - 4hands 9 - 11  Karta meczu
10.08.2013 14:30 Boisko 2 Tłuste Dyski - Zdobywcy Oskarów 10 - 7  Karta meczu
Centrum - O miejsca 5-8 Finały
10.08.2013 16:30 Boisko 1 Tłuste Dyski - 4hands 6 - 13  Karta meczu
10.08.2013 16:30 Boisko 2 Zdobywcy Oskarów - BC Kosmodysk 7 - 13  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 25.09.2021 11:01