English Polski
Zaloguj się

Centrum - Sobota

Sob 10.08.2013

Klub Żużlowy Orzeł Boisko 1
08:00 BC Kosmodysk - Grandmaster Flash Kwalifikacje Centrum Centrum - Grupa A 6 - 11  Karta meczu
09:00 4hands - RJP Kwalifikacje Centrum Centrum - Grupa B 5 - 6  Karta meczu
10:00 Grandmaster Flash - Zawierucha Kwalifikacje Centrum Centrum - Grupa A 10 - 8  Karta meczu
11:00 RJP - muJAHedini dysku Kwalifikacje Centrum Centrum - Grupa B 3 - 15  Karta meczu
12:00 Grandmaster Flash - Tłuste Dyski Kwalifikacje Centrum Centrum - Grupa A 15 - 3  Karta meczu
13:00 muJAHedini dysku - 4hands Kwalifikacje Centrum Centrum - Grupa B 11 - 5  Karta meczu
14:30 BC Kosmodysk - 4hands Kwalifikacje Centrum Centrum - O miejsca 5-8 9 - 11  Karta meczu
15:30 Grandmaster Flash - RJP Kwalifikacje Centrum Centrum - O miejsca 1-4 15 - 5  Karta meczu
16:30 Tłuste Dyski - 4hands Kwalifikacje Centrum Centrum - O miejsca 5-8 Finały 6 - 13  Karta meczu
17:30 Grandmaster Flash - muJAHedini dysku Kwalifikacje Centrum Centrum - O miejsca 1-4 Finały 15 - 6  Karta meczu
Klub Żużlowy Orzeł Boisko 2
08:00 Tłuste Dyski - Zawierucha Kwalifikacje Centrum Centrum - Grupa A 3 - 10  Karta meczu
09:00 Zdobywcy Oskarów - muJAHedini dysku Kwalifikacje Centrum Centrum - Grupa B 2 - 15  Karta meczu
10:00 BC Kosmodysk - Tłuste Dyski Kwalifikacje Centrum Centrum - Grupa A 5 - 6  Karta meczu
11:00 4hands - Zdobywcy Oskarów Kwalifikacje Centrum Centrum - Grupa B 12 - 4  Karta meczu
12:00 Zawierucha - BC Kosmodysk Kwalifikacje Centrum Centrum - Grupa A 8 - 5  Karta meczu
13:00 RJP - Zdobywcy Oskarów Kwalifikacje Centrum Centrum - Grupa B 9 - 6  Karta meczu
14:30 Tłuste Dyski - Zdobywcy Oskarów Kwalifikacje Centrum Centrum - O miejsca 5-8 10 - 7  Karta meczu
15:30 Zawierucha - muJAHedini dysku Kwalifikacje Centrum Centrum - O miejsca 1-4 8 - 15  Karta meczu
16:30 Zdobywcy Oskarów - BC Kosmodysk Kwalifikacje Centrum Centrum - O miejsca 5-8 Finały 7 - 13  Karta meczu
17:30 RJP - Zawierucha Kwalifikacje Centrum Centrum - O miejsca 1-4 Finały 13 - 11  Karta meczu

Sobota

Sob 05.10.2013

RemeSPORT Boisko 1
08:00 Furious Goats - RJP Mistrzostwa Mixed Grupa B 12 - 10  Karta meczu
09:20 Spirit on Lemon - Cool Flights Mistrzostwa Mixed Grupa A 15 - 2  Karta meczu
10:40 muJAHedini dysku - Furious Goats Mistrzostwa Mixed Grupa B 9 - 12  Karta meczu
12:00 Astro Disco - Spirit on Lemon Mistrzostwa Mixed Grupa A 9 - 10  Karta meczu
13:20 Furious Goats - Grandmaster Flash Mistrzostwa Mixed Grupa B 8 - 10  Karta meczu
14:40 Spirit on Lemon - Flow Mistrzostwa Mixed Grupa A 13 - 9  Karta meczu
16:00 RJP - Zawierucha Mistrzostwa Mixed Baraże 13 - 15 G1  Karta meczu
RemeSPORT Boisko 2
08:00 Grandmaster Flash - muJAHedini dysku Mistrzostwa Mixed Grupa B 15 - 9  Karta meczu
09:20 Flow - Astro Disco Mistrzostwa Mixed Grupa A 9 - 6  Karta meczu
10:40 RJP - Grandmaster Flash Mistrzostwa Mixed Grupa B 3 - 15  Karta meczu
12:00 Cool Flights - Flow Mistrzostwa Mixed Grupa A 1 - 15  Karta meczu
13:20 muJAHedini dysku - RJP Mistrzostwa Mixed Grupa B 15 - 5  Karta meczu
14:40 Astro Disco - Cool Flights Mistrzostwa Mixed Grupa A 15 - 8  Karta meczu
16:00 muJAHedini dysku - Uwaga Pies Mistrzostwa Mixed Baraże 15 - 6 G4  Karta meczu
RemeSPORT Boisko 3
08:00 Zawierucha - Tłuste Dyski Mistrzostwa Mixed Grupa C 13 - 8  Karta meczu
09:20 4hands - BC Kosmodysk Mistrzostwa Mixed Grupa D 10 - 12  Karta meczu
10:40 Freezebeatz - Zawierucha Mistrzostwa Mixed Grupa C 4 - 15  Karta meczu
12:00 GUF - 4hands Mistrzostwa Mixed Grupa D 12 - 10  Karta meczu
13:20 Zawierucha - Uwaga Pies Mistrzostwa Mixed Grupa C 13 - 4  Karta meczu
14:40 4hands - KrakUF Mistrzostwa Mixed Grupa D 5 - 13  Karta meczu
16:40 Astro Disco - BC Kosmodysk Mistrzostwa Mixed Baraże 15 - 8 G3  Karta meczu
RemeSPORT Boisko 4
08:00 Uwaga Pies - Freezebeatz Mistrzostwa Mixed Grupa C 15 - 4  Karta meczu
09:20 KrakUF - GUF Mistrzostwa Mixed Grupa D 14 - 8  Karta meczu
10:40 Tłuste Dyski - Uwaga Pies Mistrzostwa Mixed Grupa C 5 - 11  Karta meczu
12:00 BC Kosmodysk - KrakUF Mistrzostwa Mixed Grupa D 7 - 10  Karta meczu
13:20 Freezebeatz - Tłuste Dyski Mistrzostwa Mixed Grupa C 9 - 13  Karta meczu
14:40 GUF - BC Kosmodysk Mistrzostwa Mixed Grupa D 8 - 13  Karta meczu
16:40 Cool Flights - KrakUF Mistrzostwa Mixed Baraże 10 - 14 G2  Karta meczu

Niedziela

Nie 06.10.2013

RemeSPORT Boisko 1
08:00 BC Kosmodysk - Tłuste Dyski Mistrzostwa Mixed O miejsca 9-16 13 - 9 H5  Karta meczu
09:20 Spirit on Lemon - Zawierucha Mistrzostwa Mixed O miejsca 1-8 14 - 8 H1  Karta meczu
10:40 BC Kosmodysk - 4hands Mistrzostwa Mixed O miejsca 9-16 Półfinały 11 - 14 M5  Karta meczu
12:00 Spirit on Lemon - Furious Goats Mistrzostwa Mixed O miejsca 1-8 Półfinały 13 - 12 M1  Karta meczu
13:20 4hands - Cool Flights Mistrzostwa Mixed O miejsca 9-16 Finały 17 - 11 L5  Karta meczu
14:55 Furious Goats - muJAHedini dysku Mistrzostwa Mixed O miejsca 1-8 Finały 15 - 14 L2  Karta meczu
16:30 Spirit on Lemon - Grandmaster Flash Mistrzostwa Mixed O miejsca 1-8 Finały 9 - 14 L1  Karta meczu
RemeSPORT Boisko 2
08:00 RJP - 4hands Mistrzostwa Mixed O miejsca 9-16 8 - 15 H6  Karta meczu
09:20 Furious Goats - Astro Disco Mistrzostwa Mixed O miejsca 1-8 15 - 11 H2  Karta meczu
10:40 GUF - Cool Flights Mistrzostwa Mixed O miejsca 9-16 Półfinały 10 - 12 M6  Karta meczu
12:00 Grandmaster Flash - muJAHedini dysku Mistrzostwa Mixed O miejsca 1-8 Półfinały 15 - 7 M2  Karta meczu
13:20 BC Kosmodysk - GUF Mistrzostwa Mixed O miejsca 9-16 Finały 17 - 16 L6  Karta meczu
14:55 Astro Disco - Flow Mistrzostwa Mixed O miejsca 1-8 Finały 10 - 14 L5  Karta meczu
RemeSPORT Boisko 3
08:00 Uwaga Pies - GUF Mistrzostwa Mixed O miejsca 9-16 4 - 15 H7  Karta meczu
09:20 Grandmaster Flash - KrakUF Mistrzostwa Mixed O miejsca 1-8 15 - 4 H3  Karta meczu
10:40 Tłuste Dyski - RJP Mistrzostwa Mixed O miejsca 9-16 Półfinały 8 - 15 M7  Karta meczu
12:00 Zawierucha - Astro Disco Mistrzostwa Mixed O miejsca 1-8 Półfinały 9 - 13 M3  Karta meczu
13:20 RJP - Uwaga Pies Mistrzostwa Mixed O miejsca 9-16 Finały 15 - 10 L7  Karta meczu
14:55 Zawierucha - KrakUF Mistrzostwa Mixed O miejsca 1-8 Finały 15 - 16 L4  Karta meczu
RemeSPORT Boisko 4
08:00 Cool Flights - Freezebeatz Mistrzostwa Mixed O miejsca 9-16 12 - 7 H8  Karta meczu
09:20 Flow - muJAHedini dysku Mistrzostwa Mixed O miejsca 1-8 9 - 10 H4  Karta meczu
10:40 Uwaga Pies - Freezebeatz Mistrzostwa Mixed O miejsca 9-16 Półfinały 8 - 6 M8  Karta meczu
12:00 KrakUF - Flow Mistrzostwa Mixed O miejsca 1-8 Półfinały 8 - 15 M4  Karta meczu
13:20 Tłuste Dyski - Freezebeatz Mistrzostwa Mixed O miejsca 9-16 Finały 17 - 8 L8  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 25.09.2021 10:32