English Polski
Zaloguj się

Kwalifkacje Centrum

Sob 20.01.2018

Arena Futbolu Boisko 2
10:10 Zawierucha - Mad Hatters Kwalifikacje Centrum Baraże 24 - 9 [1]  Karta meczu
10:50 RJP - 4hands 2 Kwalifikacje Centrum Baraże 25 - 13 [3]  Karta meczu
11:30 Grandmaster Flash - mJAH Kwalifikacje Centrum Grupa 1-5 13 - 16  Karta meczu
12:10 RJP - Zawierucha Kwalifikacje Centrum Grupa 1-5 17 - 24  Karta meczu
12:50 4hands - mJAH Kwalifikacje Centrum Grupa 1-5 13 - 12  Karta meczu
13:30 Grandmaster Flash - RJP Kwalifikacje Centrum Grupa 1-5 18 - 14  Karta meczu
14:10 Zawierucha - 4hands Kwalifikacje Centrum Grupa 1-5 15 - 20  Karta meczu
14:50 mJAH - RJP Kwalifikacje Centrum Grupa 1-5 20 - 16  Karta meczu
15:30 Zawierucha - Grandmaster Flash Kwalifikacje Centrum Grupa 1-5 16 - 15  Karta meczu
16:10 RJP - 4hands Kwalifikacje Centrum Grupa 1-5 20 - 18  Karta meczu
16:50 mJAH - Zawierucha Kwalifikacje Centrum Grupa 1-5 23 - 17  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 3
10:10 Grandmaster Flash - RJP II Kwalifikacje Centrum Baraże 16 - 10 [2]  Karta meczu
10:50 4hands - BC Kosmodysk Kwalifikacje Centrum Baraże 15 - 13 [4]  Karta meczu
11:50 Mad Hatters - BC Kosmodysk Kwalifikacje Centrum Grupa 6-9 9 - 25  Karta meczu
12:30 RJP II - 4hands 2 Kwalifikacje Centrum Grupa 6-9 12 - 10  Karta meczu
13:40 BC Kosmodysk - RJP II Kwalifikacje Centrum Grupa 6-9 19 - 11  Karta meczu
14:20 4hands 2 - Mad Hatters Kwalifikacje Centrum Grupa 6-9 11 - 12  Karta meczu
15:30 4hands 2 - BC Kosmodysk Kwalifikacje Centrum Grupa 6-9 9 - 21  Karta meczu
16:10 Mad Hatters - RJP II Kwalifikacje Centrum Grupa 6-9 8 - 19  Karta meczu
17:10 4hands - Grandmaster Flash Kwalifikacje Centrum Grupa 1-5 21 - 15  Karta meczu

Kwalifikacje Północ

Nie 28.01.2018

Boisko 1
08:00 Ultimatum Szkwał - Ultimatum Sztorm Kwalifikacje Północ Grupa B 7 - 23  Karta meczu
08:38 Szczupaki - Uwaga Pies Kwalifikacje Północ Grupa A 2 - 23  Karta meczu
09:16 North Dragons - Albatros Kwalifikacje Północ Grupa C 4 - 25  Karta meczu
09:54 Uwaga Pies - Nine Hills Kwalifikacje Północ Grupa A 10 - 13  Karta meczu
10:32 Ultimatum Sztorm - Brave Beavers Kwalifikacje Północ Grupa B 8 - 20  Karta meczu
11:10 Albatros - #967 Kwalifikacje Północ Grupa C 22 - 7  Karta meczu
11:48 Nine Hills - Szczupaki Kwalifikacje Północ Grupa A 19 - 5  Karta meczu
12:26 Brave Beavers - Ultimatum Szkwał Kwalifikacje Północ Grupa B 19 - 5  Karta meczu
13:04 #967 - North Dragons Kwalifikacje Północ Grupa C 13 - 9  Karta meczu
13:42 Nine Hills - Brave Beavers Kwalifikacje Północ Grupa D 23 - 11  Karta meczu
14:20 Uwaga Pies - Ultimatum Sztorm Kwalifikacje Północ Grupa E 17 - 13  Karta meczu
14:58 Szczupaki - Ultimatum Szkwał Kwalifikacje Północ Grupa F 10 - 12  Karta meczu
15:36 Albatros - Nine Hills Kwalifikacje Północ Grupa D 19 - 11  Karta meczu
16:14 #967 - Uwaga Pies Kwalifikacje Północ Grupa E 11 - 21  Karta meczu
16:52 North Dragons - Szczupaki Kwalifikacje Północ Grupa F 16 - 11  Karta meczu
17:30 Brave Beavers - Albatros Kwalifikacje Północ Grupa D 21 - 11  Karta meczu
18:08 Ultimatum Sztorm - #967 Kwalifikacje Północ Grupa E 12 - 15  Karta meczu
18:46 Ultimatum Szkwał - North Dragons Kwalifikacje Północ Grupa F 8 - 11  Karta meczu
19:24 Albatros - Uwaga Pies Kwalifikacje Północ Game to go 16 - 19  Karta meczu

Kwalifikacje Południe

Nie 28.01.2018

Hala Widowiskowa BBOSiR Boisko 1
09:00 Kato Vice - 2obvious Kwalifikacje Południe Grupa B 13 - 12  Karta meczu
09:29 KWR Knury - Wrocław Południe Kwalifikacje Południe Grupa A 12 - 7  Karta meczu
09:58 Frisbnik - KrakUF Kwalifikacje Południe Grupa B 11 - 9  Karta meczu
10:27 Flow - 71 Wratislavia Kwalifikacje Południe Grupa A 12 - 10  Karta meczu
10:56 Gunslingers - Kato Vice Kwalifikacje Południe Grupa B 13 - 11  Karta meczu
11:25 Frisbnik 2 - KWR Knury Kwalifikacje Południe Grupa A 9 - 21  Karta meczu
11:54 2obvious - Frisbnik Kwalifikacje Południe Grupa B 5 - 19  Karta meczu
12:23 Wrocław Południe - Flow Kwalifikacje Południe Grupa A 3 - 21  Karta meczu
12:52 Gunslingers - KrakUF Kwalifikacje Południe Grupa B 11 - 16  Karta meczu
13:21 Frisbnik 2 - 71 Wratislavia Kwalifikacje Południe Grupa A 10 - 14  Karta meczu
13:50 Kato Vice - Frisbnik Kwalifikacje Południe Grupa B 13 - 15  Karta meczu
14:19 KWR Knury - Flow Kwalifikacje Południe Grupa A 13 - 7  Karta meczu
14:48 KrakUF - 2obvious Kwalifikacje Południe Grupa B 9 - 11  Karta meczu
15:17 71 Wratislavia - Wrocław Południe Kwalifikacje Południe Grupa A 15 - 8  Karta meczu
15:46 Frisbnik - Gunslingers Kwalifikacje Południe Grupa B 17 - 7  Karta meczu
16:15 Flow - Frisbnik 2 Kwalifikacje Południe Grupa A 19 - 5  Karta meczu
16:44 KrakUF - Kato Vice Kwalifikacje Południe Grupa B 13 - 9  Karta meczu
17:13 71 Wratislavia - KWR Knury Kwalifikacje Południe Grupa A 7 - 12  Karta meczu
17:42 2obvious - Gunslingers Kwalifikacje Południe Grupa B 9 - 13  Karta meczu
18:11 Wrocław Południe - Frisbnik 2 Kwalifikacje Południe Grupa A 8 - 12  Karta meczu
18:40 KWR Knury - Frisbnik Kwalifikacje Południe Finał 13 - 12  Karta meczu
19:09 Flow - KrakUF Kwalifikacje Południe O 3. miejsce 20 - 9  Karta meczu
19:38 71 Wratislavia - Gunslingers Kwalifikacje Południe O miejsca 5-6 14 - 11  Karta meczu
20:07 Wrocław Południe - 2obvious Kwalifikacje Południe O miejsca 9-10 5 - 9  Karta meczu
20:36 Frisbnik 2 - Kato Vice Kwalifikacje Południe O miejsca 7-8 8 - 16  Karta meczu

Sobota

Sob 24.02.2018

Hala MOSiR Zabrze Boisko 1
09:00 Frisbnik - Brave Beavers Halowe Mistrzostwa Polski Grupa C 16 - 11  Karta meczu
09:45 4hands - 71 Wratislavia Halowe Mistrzostwa Polski Grupa A 13 - 14  Karta meczu
10:30 Grandmaster Flash - Nine Hills Halowe Mistrzostwa Polski Grupa A 17 - 5  Karta meczu
11:15 Frisbnik - KrakUF Halowe Mistrzostwa Polski Grupa C 16 - 13  Karta meczu
12:00 BC Kosmodysk - Brave Beavers Halowe Mistrzostwa Polski Grupa C 19 - 13  Karta meczu
13:30 RJP - KWR Knury Halowe Mistrzostwa Polski Grupa B 19 - 17  Karta meczu
14:15 RJP II - mJAH Halowe Mistrzostwa Polski Grupa D 6 - 25  Karta meczu
15:00 Mad Hatters - Zawierucha Halowe Mistrzostwa Polski Grupa D 8 - 24  Karta meczu
15:45 Frisbnik - KWR Knury Halowe Mistrzostwa Polski Baraże 12 - 17 [1]  Karta meczu
17:15 mJAH - RJP Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 17 - 14 [5]  Karta meczu
Hala MOSiR Zabrze Boisko 2
09:00 KWR Knury - Uwaga Pies Halowe Mistrzostwa Polski Grupa B 16 - 11  Karta meczu
09:45 mJAH - Mad Hatters Halowe Mistrzostwa Polski Grupa D 21 - 8  Karta meczu
10:30 Zawierucha - RJP II Halowe Mistrzostwa Polski Grupa D 22 - 7  Karta meczu
11:15 KWR Knury - Flow Halowe Mistrzostwa Polski Grupa B 9 - 12  Karta meczu
12:00 4hands - Grandmaster Flash Halowe Mistrzostwa Polski Grupa A 18 - 15  Karta meczu
12:45 Nine Hills - 71 Wratislavia Halowe Mistrzostwa Polski Grupa A 11 - 15  Karta meczu
13:30 BC Kosmodysk - Frisbnik Halowe Mistrzostwa Polski Grupa C 12 - 11  Karta meczu
14:15 Uwaga Pies - Flow Halowe Mistrzostwa Polski Grupa B 15 - 17  Karta meczu
15:45 RJP - KrakUF Halowe Mistrzostwa Polski Baraże 17 - 16 [2]  Karta meczu
16:30 4hands - RJP II Halowe Mistrzostwa Polski Baraże 20 - 4 [3]  Karta meczu
17:15 71 Wratislavia - KWR Knury Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 13 - 15 [6]  Karta meczu
18:00 Flow - Zawierucha Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 13 - 11 [7]  Karta meczu
Hala MOSiR Zabrze Boisko 3
09:00 KrakUF - BC Kosmodysk Halowe Mistrzostwa Polski Grupa C 11 - 13  Karta meczu
09:45 Flow - RJP Halowe Mistrzostwa Polski Grupa B 24 - 13  Karta meczu
11:15 RJP - Uwaga Pies Halowe Mistrzostwa Polski Grupa B 17 - 15  Karta meczu
12:00 mJAH - Zawierucha Halowe Mistrzostwa Polski Grupa D 17 - 10  Karta meczu
12:45 RJP II - Mad Hatters Halowe Mistrzostwa Polski Grupa D 16 - 9  Karta meczu
13:30 Brave Beavers - KrakUF Halowe Mistrzostwa Polski Grupa C 13 - 15  Karta meczu
14:15 Nine Hills - 4hands Halowe Mistrzostwa Polski Grupa A 11 - 17  Karta meczu
15:00 71 Wratislavia - Grandmaster Flash Halowe Mistrzostwa Polski Grupa A 17 - 14  Karta meczu
16:30 Zawierucha - Grandmaster Flash Halowe Mistrzostwa Polski Baraże 12 - 10 [4]  Karta meczu
18:00 BC Kosmodysk - 4hands Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 8 - 13 [8]  Karta meczu

Niedziela

Nie 25.02.2018

Hala MOSiR Zabrze Boisko 1
09:00 Frisbnik - Nine Hills Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 16 - 7 [9]  Karta meczu
09:45 Grandmaster Flash - Uwaga Pies Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 17 - 14 [12]  Karta meczu
10:30 4hands - Flow Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 Półfinały 9 - 17 [15]  Karta meczu
11:15 Nine Hills - Mad Hatters Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 Półfinały 12 - 7 [17]  Karta meczu
12:45 Mad Hatters - RJP II Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 Finały 5 - 16 [22]  Karta meczu
13:30 Frisbnik - Grandmaster Flash Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 Finały 16 - 15 [24]  Karta meczu
Hala MOSiR Zabrze Boisko 2
09:00 KrakUF - Mad Hatters Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 19 - 11 [10]  Karta meczu
09:45 71 Wratislavia - RJP Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 Półfinały 15 - 18 [13]  Karta meczu
10:30 KWR Knury - mJAH Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 Półfinały 12 - 18 [16]  Karta meczu
11:15 RJP II - Uwaga Pies Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 Półfinały 6 - 21 [18]  Karta meczu
12:00 71 Wratislavia - BC Kosmodysk Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 Finały 18 - 14 [20]  Karta meczu
12:45 Nine Hills - Uwaga Pies Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 Finały 10 - 17 [23]  Karta meczu
13:30 RJP - Zawierucha Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 Finały 17 - 18 [25]  Karta meczu
14:15 KWR Knury - 4hands Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 Finały 16 - 13 [27]  Karta meczu
15:00 mJAH - Flow Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 Finały 15 - 14 [28]  Karta meczu
Hala MOSiR Zabrze Boisko 3
09:00 RJP II - Brave Beavers Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 12 - 18 [11]  Karta meczu
09:45 BC Kosmodysk - Zawierucha Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 1-8 Półfinały 11 - 16 [14]  Karta meczu
11:15 Frisbnik - KrakUF Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 Półfinały 13 - 12 [19]  Karta meczu
12:00 Brave Beavers - Grandmaster Flash Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 Półfinały 21 - 23 [21]  Karta meczu
13:30 KrakUF - Brave Beavers Halowe Mistrzostwa Polski O miejsca 9-16 Finały 19 - 8 [26]  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 18.09.2021 13:02