English Polski
Zaloguj się

Mixed

Grupa A
02.03.2013 09:00 Boisko 1 Grandmaster Flash - Uwaga Pies 22 - 2  Karta meczu
02.03.2013 10:10 Boisko 1 FLOW Wratislavia - Astro Disco 4 - 12  Karta meczu
02.03.2013 11:20 Boisko 1 Grandmaster Flash - FLOW Wratislavia 12 - 7  Karta meczu
02.03.2013 12:30 Boisko 1 Astro Disco - Uwaga Pies 22 - 8  Karta meczu
02.03.2013 13:40 Boisko 1 Astro Disco - Grandmaster Flash 8 - 17  Karta meczu
02.03.2013 14:50 Boisko 1 Uwaga Pies - FLOW Wratislavia 7 - 19  Karta meczu
Grupa B
02.03.2013 09:35 Boisko 1 Spirit on Lemon - KrakUF 13 - 9  Karta meczu
02.03.2013 10:45 Boisko 1 Furious Goats - muJAHedini dysku 8 - 16  Karta meczu
02.03.2013 11:55 Boisko 1 Spirit on Lemon - Furious Goats 17 - 9  Karta meczu
02.03.2013 13:05 Boisko 1 muJAHedini dysku - KrakUF 14 - 10  Karta meczu
02.03.2013 14:15 Boisko 1 muJAHedini dysku - Spirit on Lemon 8 - 13  Karta meczu
02.03.2013 15:25 Boisko 1 KrakUF - Furious Goats 14 - 11  Karta meczu
Grupa C
02.03.2013 09:35 Boisko 2 BC Kosmodysk - 2obvious 20 - 7  Karta meczu
02.03.2013 10:45 Boisko 2 Flight Club - Freezebeatz 23 - 10  Karta meczu
02.03.2013 11:55 Boisko 2 BC Kosmodysk - Flight Club 11 - 13  Karta meczu
02.03.2013 13:05 Boisko 2 Freezebeatz - 2obvious 15 - 14  Karta meczu
02.03.2013 14:15 Boisko 2 Freezebeatz - BC Kosmodysk 11 - 22  Karta meczu
02.03.2013 15:25 Boisko 2 2obvious - Flight Club 7 - 19  Karta meczu
Grupa D
02.03.2013 09:00 Boisko 2 Zawierucha - 4hands 15 - 13  Karta meczu
02.03.2013 10:10 Boisko 2 GUF - RJP 15 - 18  Karta meczu
02.03.2013 11:20 Boisko 2 Zawierucha - GUF 19 - 11  Karta meczu
02.03.2013 12:30 Boisko 2 RJP - 4hands 12 - 14  Karta meczu
02.03.2013 13:40 Boisko 2 RJP - Zawierucha 16 - 25  Karta meczu
02.03.2013 14:50 Boisko 2 4hands - GUF 17 - 14  Karta meczu
Baraże
02.03.2013 16:00 Boisko 1 Uwaga Pies - Zawierucha 13 - 21 G2  Karta meczu
02.03.2013 16:00 Boisko 2 FLOW Wratislavia - 4hands 15 - 7 G3  Karta meczu
02.03.2013 16:35 Boisko 1 KrakUF - BC Kosmodysk 9 - 11 G4  Karta meczu
02.03.2013 16:35 Boisko 2 Furious Goats - Flight Club 10 - 18 G1  Karta meczu
O miejsca 1-8
02.03.2013 17:10 Boisko 1 muJAHedini dysku - FLOW Wratislavia 10 - 9 H2  Karta meczu
02.03.2013 17:10 Boisko 2 Spirit on Lemon - Zawierucha 16 - 11 H3  Karta meczu
02.03.2013 17:45 Boisko 1 Grandmaster Flash - Flight Club 19 - 12 H1  Karta meczu
02.03.2013 17:45 Boisko 2 Astro Disco - BC Kosmodysk 16 - 15 H4  Karta meczu
O miejsca 1-8 Półfinały
03.03.2013 10:10 Boisko 1 Flight Club - FLOW Wratislavia 9 - 13 M3  Karta meczu
03.03.2013 10:10 Boisko 2 Zawierucha - BC Kosmodysk 19 - 13 M4  Karta meczu
03.03.2013 10:50 Boisko 1 Grandmaster Flash - muJAHedini dysku 20 - 11 M1  Karta meczu
03.03.2013 10:50 Boisko 2 Spirit on Lemon - Astro Disco 14 - 13 M2  Karta meczu
O miejsca 1-8 Finały
03.03.2013 14:10 Boisko 1 FLOW Wratislavia - Zawierucha 12 - 16 O 5. miejsce  Karta meczu
03.03.2013 14:10 Boisko 2 Flight Club - BC Kosmodysk 10 - 17 O 7. miejsce  Karta meczu
03.03.2013 14:50 Boisko 1 muJAHedini dysku - Astro Disco 16 - 13 O 3. miejsce  Karta meczu
03.03.2013 15:50 Boisko 1 Grandmaster Flash - Spirit on Lemon 16 - 15 Finał  Karta meczu
O miejsca 9-16
03.03.2013 09:00 Boisko 1 Uwaga Pies - 2obvious 15 - 7 H8  Karta meczu
03.03.2013 09:00 Boisko 2 4hands - Freezebeatz 18 - 7 H5  Karta meczu
03.03.2013 09:35 Boisko 1 KrakUF - RJP 14 - 13 H7  Karta meczu
03.03.2013 09:35 Boisko 2 Furious Goats - GUF 21 - 8 H6  Karta meczu
O miejsca 9-16 Półfinały
03.03.2013 11:30 Boisko 1 Freezebeatz - GUF 17 - 15 M7  Karta meczu
03.03.2013 11:30 Boisko 2 RJP - 2obvious 21 - 8 M8  Karta meczu
03.03.2013 12:10 Boisko 1 4hands - Furious Goats 21 - 12 M5  Karta meczu
03.03.2013 12:10 Boisko 2 KrakUF - Uwaga Pies 16 - 15 M6  Karta meczu
O miejsca 9-16 Finały
03.03.2013 12:50 Boisko 1 Freezebeatz - RJP 14 - 17 O 13. miejsce  Karta meczu
03.03.2013 12:50 Boisko 2 GUF - 2obvious 13 - 18 O 15. miejsce  Karta meczu
03.03.2013 13:30 Boisko 1 4hands - KrakUF 9 - 15 O 9. miejsce  Karta meczu
03.03.2013 13:30 Boisko 2 Furious Goats - Uwaga Pies 17 - 15 O 11. miejsce  Karta meczu

Kwalifikacje Północ

Grupa
03.02.2013 11:00 Boisko 1 Astro Disco - GUF 10 - 12  Karta meczu
03.02.2013 11:24 Boisko 1 Nine Hills - Cool Flights 13 - 5  Karta meczu
03.02.2013 11:48 Boisko 1 Furious Goats - Albatros 12 - 9  Karta meczu
03.02.2013 12:12 Boisko 1 Nine Hills - GUF 8 - 9  Karta meczu
03.02.2013 12:36 Boisko 1 Cool Flights - Astro Disco 8 - 13  Karta meczu
03.02.2013 13:00 Boisko 1 Albatros - GUF 7 - 10  Karta meczu
03.02.2013 13:24 Boisko 1 Nine Hills - Furious Goats 10 - 11  Karta meczu
03.02.2013 13:48 Boisko 1 Astro Disco - Albatros 11 - 3  Karta meczu
03.02.2013 14:12 Boisko 1 Cool Flights - GUF 12 - 10  Karta meczu
03.02.2013 14:36 Boisko 1 Furious Goats - Astro Disco 11 - 9  Karta meczu
03.02.2013 15:00 Boisko 1 Albatros - Nine Hills 7 - 15  Karta meczu
03.02.2013 15:24 Boisko 1 GUF - Furious Goats 6 - 9  Karta meczu
03.02.2013 15:48 Boisko 1 Cool Flights - Albatros 14 - 12  Karta meczu
03.02.2013 16:12 Boisko 1 Nine Hills - Astro Disco 8 - 14  Karta meczu
03.02.2013 16:36 Boisko 1 Furious Goats - Cool Flights 12 - 13  Karta meczu

Kwalifikacje Centrum

Grupa A
02.02.2013 09:40 Boisko 1 muJAHedini dysku - Flight Club 18 - 14  Karta meczu
02.02.2013 10:15 Boisko 1 RJP - Zdobywcy Oskarów 16 - 22  Karta meczu
02.02.2013 12:00 Boisko 1 RJP - Flight Club 12 - 17  Karta meczu
02.02.2013 12:35 Boisko 1 muJAHedini dysku - Zdobywcy Oskarów 18 - 12  Karta meczu
02.02.2013 14:20 Boisko 1 Zdobywcy Oskarów - Flight Club 17 - 16  Karta meczu
02.02.2013 14:55 Boisko 1 muJAHedini dysku - RJP 18 - 22  Karta meczu
Grupa B
02.02.2013 08:30 Boisko 1 BC Kosmodysk - WTF Team 24 - 12  Karta meczu
02.02.2013 09:05 Boisko 1 Zawierucha - 4hands 17 - 20  Karta meczu
02.02.2013 10:50 Boisko 1 Zawierucha - WTF Team 25 - 11  Karta meczu
02.02.2013 11:25 Boisko 1 BC Kosmodysk - 4hands 13 - 12  Karta meczu
02.02.2013 13:10 Boisko 1 4hands - WTF Team 20 - 10  Karta meczu
02.02.2013 13:45 Boisko 1 BC Kosmodysk - Zawierucha 16 - 14  Karta meczu
Baraże
02.02.2013 16:05 Boisko 1 Flight Club - 4hands 19 - 18 Q1  Karta meczu
02.02.2013 16:40 Boisko 1 Zdobywcy Oskarów - Zawierucha 16 - 17 Q2  Karta meczu
O miejsca 1-4
03.02.2013 09:20 Boisko 1 muJAHedini dysku - Flight Club 25 - 7  Karta meczu
03.02.2013 09:55 Boisko 1 BC Kosmodysk - Zawierucha 19 - 17  Karta meczu
O miejsca 1-4 Finały
03.02.2013 11:40 Boisko 1 Flight Club - Zawierucha 17 - 22 O 3. miejsce  Karta meczu
03.02.2013 12:15 Boisko 1 muJAHedini dysku - BC Kosmodysk 19 - 16 Finał  Karta meczu
O miejsca 5-8
03.02.2013 08:10 Boisko 1 RJP - Zdobywcy Oskarów 20 - 12  Karta meczu
03.02.2013 08:45 Boisko 1 WTF Team - 4hands 6 - 25  Karta meczu
O miejsca 5-8 Finały
03.02.2013 10:30 Boisko 1 Zdobywcy Oskarów - WTF Team 21 - 10 O 7. miejsce  Karta meczu
03.02.2013 11:05 Boisko 1 RJP - 4hands 18 - 15 O 5. miejsce  Karta meczu

Kwalifikacje Południe

Grupa A
02.02.2013 10:00 Boisko 1 Spirit on Lemon - KrakUF 10 - 5  Karta meczu
02.02.2013 10:25 Boisko 1 Freezebeatz - AZS Politechnika Opolska 10 - 3  Karta meczu
02.02.2013 11:40 Boisko 1 KrakUF - AZS Politechnika Opolska 19 - 1  Karta meczu
02.02.2013 12:05 Boisko 1 Spirit on Lemon - Freezebeatz 13 - 5  Karta meczu
02.02.2013 13:20 Boisko 1 KrakUF - Freezebeatz 11 - 9  Karta meczu
02.02.2013 13:45 Boisko 1 Spirit on Lemon - AZS Politechnika Opolska 20 - 3  Karta meczu
Grupa B
02.02.2013 10:50 Boisko 1 Frisbnik - 69 Hot Disc 14 - 10  Karta meczu
02.02.2013 11:15 Boisko 1 FLOW Wratislavia - 2obvious 20 - 2  Karta meczu
02.02.2013 12:30 Boisko 1 2obvious - 69 Hot Disc 11 - 7  Karta meczu
02.02.2013 12:55 Boisko 1 FLOW Wratislavia - Frisbnik 8 - 5  Karta meczu
02.02.2013 14:10 Boisko 1 2obvious - Frisbnik 11 - 10  Karta meczu
02.02.2013 14:35 Boisko 1 FLOW Wratislavia - 69 Hot Disc 16 - 0  Karta meczu
Górna połówka
02.02.2013 15:50 Boisko 1 FLOW Wratislavia - KrakUF 10 - 6  Karta meczu
02.02.2013 16:15 Boisko 1 Spirit on Lemon - 2obvious 17 - 1  Karta meczu
Górna połówka Finały
02.02.2013 17:30 Boisko 1 2obvious - KrakUF 5 - 7  Karta meczu
02.02.2013 17:55 Boisko 1 Spirit on Lemon - FLOW Wratislavia 11 - 10  Karta meczu
Game2Go
02.02.2013 18:20 Boisko 1 2obvious - Freezebeatz 5 - 6  Karta meczu
Dolna połówka
02.02.2013 15:00 Boisko 1 Frisbnik - AZS Politechnika Opolska 11 - 6  Karta meczu
02.02.2013 15:25 Boisko 1 Freezebeatz - 69 Hot Disc 10 - 3  Karta meczu
Dolna połówka Finały
02.02.2013 16:40 Boisko 1 69 Hot Disc - AZS Politechnika Opolska 3 - 9  Karta meczu
02.02.2013 17:05 Boisko 1 Freezebeatz - Frisbnik 8 - 7  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 18.09.2021 13:39