WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Kolejka 2

Nie 02.12.2018 Arena Futbolu

Mixed Liga
11:30 Boisko 1 Grandmaster Flash - ZWR Kocięta 16 - 19  Karta meczu
11:30 Boisko 2 4hands - ZWR Kocury 7 - 15  Karta meczu
11:30 Boisko 3 BC Kosmodysk - Ohana 14 - 9  Karta meczu
12:00 Boisko 1 Dysko Polot - 042 13 - 7  Karta meczu
12:00 Boisko 2 mJAH - RJP 21 - 8  Karta meczu
12:00 Boisko 3 Mad Hatters - Pogoń Pyton 11 - 10  Karta meczu
12:30 Boisko 1 Young Brave Beavers - Ultimatum 9 - 12  Karta meczu
12:30 Boisko 2 Ohana - Brave Beavers 9 - 21  Karta meczu
12:30 Boisko 3 Szczupaki - 71 Wratislavia 11 - 10  Karta meczu
13:00 Boisko 1 M&M - RJP II 14 - 16  Karta meczu
13:00 Boisko 2 Pogoń Pyton - BC Kosmodysk 4 - 21  Karta meczu
13:00 Boisko 3 ZWR Kocięta - ZWR Kocury 10 - 15  Karta meczu
13:30 Boisko 1 RJP - Grandmaster Flash 5 - 16  Karta meczu
13:30 Boisko 2 71 Wratislavia - Young Brave Beavers 12 - 9  Karta meczu
13:30 Boisko 3 4hands - mJAH 10 - 20  Karta meczu
14:00 Boisko 1 042 - Ohana 5 - 10  Karta meczu
14:00 Boisko 2 Mad Hatters - Dysko Polot 13 - 9  Karta meczu
14:00 Boisko 3 Szczupaki - Brave Beavers 9 - 19  Karta meczu
14:30 Boisko 1 RJP II - ZWR Kocięta 16 - 8  Karta meczu
14:30 Boisko 2 Ultimatum - ZWR Kocury 7 - 16  Karta meczu
14:30 Boisko 3 71 Wratislavia - Pogoń Pyton 21 - 6  Karta meczu
15:00 Boisko 1 Young Brave Beavers - BC Kosmodysk 6 - 19  Karta meczu
15:00 Boisko 2 Grandmaster Flash - M&M 10 - 8  Karta meczu
15:00 Boisko 3 Dysko Polot - Brave Beavers 8 - 21  Karta meczu
15:30 Boisko 1 Ultimatum - Szczupaki 13 - 9  Karta meczu
15:30 Boisko 2 RJP II - RJP 17 - 8  Karta meczu
15:30 Boisko 3 4hands - 042 16 - 10  Karta meczu
16:00 Boisko 1 Pogoń Pyton - mJAH 8 - 21  Karta meczu
16:00 Boisko 2 ZWR Kocury - Brave Beavers 8 - 7  Karta meczu
16:00 Boisko 3 Young Brave Beavers - Dysko Polot 9 - 14  Karta meczu
16:30 Boisko 1 Ohana - 71 Wratislavia 8 - 9  Karta meczu
16:30 Boisko 2 4hands - Ultimatum 13 - 14  Karta meczu
16:30 Boisko 3 Grandmaster Flash - Mad Hatters 18 - 8  Karta meczu
17:00 Boisko 1 RJP II - Dysko Polot 19 - 8  Karta meczu
17:00 Boisko 2 M&M - BC Kosmodysk 11 - 10  Karta meczu
17:00 Boisko 3 ZWR Kocięta - Szczupaki 13 - 7  Karta meczu
17:30 Boisko 1 RJP - Brave Beavers 5 - 16  Karta meczu
17:30 Boisko 2 71 Wratislavia - Grandmaster Flash 10 - 16  Karta meczu
17:30 Boisko 3 Ultimatum - Mad Hatters 14 - 9  Karta meczu
18:00 Boisko 1 Young Brave Beavers - 4hands 11 - 7  Karta meczu
18:00 Boisko 2 Szczupaki - M&M 8 - 19  Karta meczu
18:00 Boisko 3 RJP II - Ohana 18 - 6  Karta meczu
18:30 Boisko 1 ZWR Kocięta - 042 11 - 10  Karta meczu
18:30 Boisko 2 BC Kosmodysk - mJAH 11 - 21  Karta meczu
18:30 Boisko 3 RJP - ZWR Kocury 7 - 20  Karta meczu

Kolejka 4

Nie 06.01.2019 Arena Futbolu

Mixed Liga
11:30 Boisko 1 Pogoń Pyton - 4hands 4 - 16  Karta meczu
11:30 Boisko 2 M&M - 042 16 - 5  Karta meczu
11:30 Boisko 3 ZWR Kocury - RJP II 11 - 10  Karta meczu
12:00 Boisko 1 Dysko Polot - Szczupaki 9 - 10  Karta meczu
12:00 Boisko 2 71 Wratislavia - Brave Beavers 12 - 15  Karta meczu
12:00 Boisko 3 Ohana - Ultimatum 8 - 10  Karta meczu
12:30 Boisko 1 Mad Hatters - RJP II 3 - 18  Karta meczu
12:30 Boisko 2 ZWR Kocięta - BC Kosmodysk 8 - 12  Karta meczu
12:30 Boisko 3 Grandmaster Flash - Young Brave Beavers 18 - 4  Karta meczu
13:00 Boisko 1 Ultimatum - Brave Beavers 9 - 14  Karta meczu
13:00 Boisko 2 ZWR Kocury - M&M 17 - 10  Karta meczu
13:00 Boisko 3 Pogoń Pyton - Szczupaki 4 - 17  Karta meczu
13:30 Boisko 1 042 - mJAH 5 - 21  Karta meczu
13:30 Boisko 2 4hands - BC Kosmodysk 6 - 16  Karta meczu
13:30 Boisko 3 RJP - 71 Wratislavia 8 - 12  Karta meczu
14:00 Boisko 1 ZWR Kocury - Young Brave Beavers 21 - 8  Karta meczu
14:00 Boisko 2 Grandmaster Flash - Szczupaki 18 - 2  Karta meczu
14:00 Boisko 3 Dysko Polot - Ohana 11 - 15  Karta meczu
14:30 Boisko 1 042 - 71 Wratislavia 5 - 18  Karta meczu
14:30 Boisko 2 Mad Hatters - M&M 9 - 18  Karta meczu
14:30 Boisko 3 Brave Beavers - ZWR Kocięta 14 - 7  Karta meczu
15:00 Boisko 1 RJP - Ultimatum 3 - 8  Karta meczu
15:00 Boisko 2 Young Brave Beavers - mJAH 5 - 19  Karta meczu
15:00 Boisko 3 RJP II - 4hands 14 - 9  Karta meczu
15:30 Boisko 1 Mad Hatters - BC Kosmodysk 9 - 15  Karta meczu
15:30 Boisko 2 Szczupaki - ZWR Kocury 9 - 20  Karta meczu
15:30 Boisko 3 Pogoń Pyton - M&M 8 - 17  Karta meczu
16:00 Boisko 1 ZWR Kocięta - Dysko Polot 11 - 9  Karta meczu
16:00 Boisko 2 71 Wratislavia - 4hands 10 - 12  Karta meczu
16:00 Boisko 3 RJP II - Young Brave Beavers 21 - 7  Karta meczu
16:30 Boisko 1 mJAH - Ultimatum 14 - 17  Karta meczu
16:30 Boisko 2 RJP - Ohana 7 - 13  Karta meczu
16:30 Boisko 3 Brave Beavers - Mad Hatters 20 - 5  Karta meczu
17:00 Boisko 1 Szczupaki - 042 15 - 5  Karta meczu
17:00 Boisko 2 Grandmaster Flash - BC Kosmodysk 11 - 8  Karta meczu
17:00 Boisko 3 ZWR Kocięta - Ultimatum 7 - 12  Karta meczu
17:30 Boisko 1 mJAH - ZWR Kocury 13 - 12  Karta meczu
17:30 Boisko 2 71 Wratislavia - RJP II 3 - 15  Karta meczu
17:30 Boisko 3 M&M - Dysko Polot 18 - 5  Karta meczu
18:00 Boisko 1 RJP - Pogoń Pyton 15 - 5  Karta meczu
18:00 Boisko 2 Ohana - Mad Hatters 10 - 11  Karta meczu
18:00 Boisko 3 042 - Grandmaster Flash 8 - 20  Karta meczu
18:30 Boisko 1 BC Kosmodysk - RJP 17 - 7  Karta meczu
18:30 Boisko 2 4hands - Dysko Polot 10 - 9  Karta meczu
18:30 Boisko 3 mJAH - Grandmaster Flash 16 - 17  Karta meczu

Kolejka 6

Nie 27.01.2019 Arena Futbolu

Mixed Liga
11:30 Boisko 1 Grandmaster Flash - RJP II 15 - 16  Karta meczu
11:30 Boisko 2 M&M - ZWR Kocięta 11 - 9  Karta meczu
11:30 Boisko 3 Dysko Polot - mJAH 6 - 21  Karta meczu
12:00 Boisko 1 Mad Hatters - Young Brave Beavers 18 - 13  Karta meczu
12:00 Boisko 2 042 - ZWR Kocury 2 - 21  Karta meczu
12:00 Boisko 3 Brave Beavers - 4hands 17 - 11  Karta meczu
12:30 Boisko 1 Pogoń Pyton - Dysko Polot 7 - 18  Karta meczu
12:30 Boisko 2 Szczupaki - Ohana 11 - 3  Karta meczu
12:30 Boisko 3 Ultimatum - 71 Wratislavia 13 - 6  Karta meczu
13:00 Boisko 1 ZWR Kocięta - RJP 9 - 10  Karta meczu
13:00 Boisko 2 RJP II - BC Kosmodysk 18 - 8  Karta meczu
13:00 Boisko 3 M&M - 4hands 13 - 9  Karta meczu
13:30 Boisko 1 mJAH - 71 Wratislavia 16 - 6  Karta meczu
13:30 Boisko 2 Brave Beavers - Grandmaster Flash 10 - 12  Karta meczu
13:30 Boisko 3 Young Brave Beavers - Ohana 8 - 12  Karta meczu
14:00 Boisko 1 042 - Ultimatum 12 - 18  Karta meczu
14:00 Boisko 2 Szczupaki - Mad Hatters 15 - 8  Karta meczu
14:00 Boisko 3 ZWR Kocury - Pogoń Pyton 21 - 2  Karta meczu
14:30 Boisko 1 Brave Beavers - BC Kosmodysk 14 - 12  Karta meczu
14:30 Boisko 2 ZWR Kocięta - mJAH 11 - 15  Karta meczu
14:30 Boisko 3 Grandmaster Flash - Dysko Polot 18 - 12  Karta meczu
15:00 Boisko 1 Szczupaki - Young Brave Beavers 16 - 11  Karta meczu
15:00 Boisko 2 4hands - RJP 19 - 7  Karta meczu
15:00 Boisko 3 Ohana - M&M 6 - 15  Karta meczu
15:30 Boisko 1 Ultimatum - RJP II 13 - 20  Karta meczu
15:30 Boisko 2 Dysko Polot - 71 Wratislavia 12 - 13  Karta meczu
15:30 Boisko 3 Brave Beavers - Pogoń Pyton 21 - 5  Karta meczu
16:00 Boisko 1 BC Kosmodysk - 042 16 - 5  Karta meczu
16:00 Boisko 2 ZWR Kocięta - Ohana 17 - 6  Karta meczu
16:00 Boisko 3 RJP - Mad Hatters 10 - 7  Karta meczu
16:30 Boisko 1 Ultimatum - M&M 14 - 17  Karta meczu
16:30 Boisko 2 Pogoń Pyton - Young Brave Beavers 10 - 11  Karta meczu
16:30 Boisko 3 Szczupaki - 4hands 7 - 14  Karta meczu
17:00 Boisko 1 71 Wratislavia - ZWR Kocięta 5 - 11  Karta meczu
17:00 Boisko 2 ZWR Kocury - Grandmaster Flash 16 - 10  Karta meczu
17:00 Boisko 3 Mad Hatters - 042 12 - 6  Karta meczu
17:30 Boisko 1 mJAH - Ohana 21 - 3  Karta meczu
17:30 Boisko 2 Pogoń Pyton - RJP II 5 - 17  Karta meczu
17:30 Boisko 3 Brave Beavers - Young Brave Beavers 21 - 8  Karta meczu
18:00 Boisko 1 mJAH - Mad Hatters 21 - 12  Karta meczu
18:00 Boisko 2 BC Kosmodysk - ZWR Kocury 11 - 16  Karta meczu
18:00 Boisko 3 042 - RJP 9 - 5  Karta meczu

Kolejka 7

Nie 10.02.2019 Arena Futbolu

Mixed Liga
11:30 Boisko 1 Grandmaster Flash - Pogoń Pyton 21 - 5  Karta meczu
11:30 Boisko 2 BC Kosmodysk - Dysko Polot 5 - 18  Karta meczu
11:30 Boisko 3 Mad Hatters - 4hands 15 - 11  Karta meczu
12:00 Boisko 1 M&M - RJP 16 - 6  Karta meczu
12:00 Boisko 2 RJP II - 042 21 - 4  Karta meczu
12:00 Boisko 3 Ohana - ZWR Kocury 6 - 14  Karta meczu
12:30 Boisko 1 Young Brave Beavers - ZWR Kocięta 12 - 10  Karta meczu
12:30 Boisko 2 mJAH - Brave Beavers 14 - 12  Karta meczu
12:30 Boisko 3 71 Wratislavia - Mad Hatters 13 - 8  Karta meczu
13:00 Boisko 1 BC Kosmodysk - Szczupaki 14 - 11  Karta meczu
13:00 Boisko 2 Ultimatum - Pogoń Pyton 21 - 12  Karta meczu
13:00 Boisko 3 Grandmaster Flash - 4hands 19 - 4  Karta meczu
13:30 Boisko 1 Dysko Polot - ZWR Kocury 7 - 20  Karta meczu
13:30 Boisko 2 042 - Brave Beavers 2 - 20  Karta meczu
13:30 Boisko 3 M&M - Young Brave Beavers 19 - 7  Karta meczu
14:00 Boisko 1 Ohana - Pogoń Pyton 14 - 7  Karta meczu
14:00 Boisko 2 RJP - Szczupaki 10 - 7  Karta meczu
14:00 Boisko 3 BC Kosmodysk - 71 Wratislavia 13 - 12  Karta meczu
14:30 Boisko 1 RJP II - mJAH 10 - 9  Karta meczu
14:30 Boisko 2 Mad Hatters - ZWR Kocięta 16 - 12  Karta meczu
14:30 Boisko 3 Ultimatum - Grandmaster Flash 6 - 18  Karta meczu
15:00 Boisko 1 Brave Beavers - M&M 18 - 7  Karta meczu
15:00 Boisko 2 4hands - Ohana 14 - 8  Karta meczu
15:00 Boisko 3 Young Brave Beavers - 042 12 - 11  Karta meczu
15:30 Boisko 1 RJP II - Szczupaki 11 - 12  Karta meczu
15:30 Boisko 2 ZWR Kocury - 71 Wratislavia 14 - 12  Karta meczu
15:30 Boisko 3 Dysko Polot - RJP 11 - 8  Karta meczu
16:00 Boisko 1 BC Kosmodysk - Ultimatum 9 - 7  Karta meczu
16:00 Boisko 2 4hands - ZWR Kocięta 18 - 9  Karta meczu
16:00 Boisko 3 Ohana - Grandmaster Flash 4 - 18  Karta meczu
16:30 Boisko 1 Pogoń Pyton - 042 11 - 8  Karta meczu
16:30 Boisko 2 71 Wratislavia - M&M 11 - 12  Karta meczu
16:30 Boisko 3 mJAH - Szczupaki 17 - 11  Karta meczu
17:00 Boisko 1 ZWR Kocury - Mad Hatters 14 - 9  Karta meczu
17:00 Boisko 2 Brave Beavers - RJP II 11 - 9  Karta meczu
17:00 Boisko 3 Dysko Polot - Ultimatum 8 - 12  Karta meczu
17:30 Boisko 1 Young Brave Beavers - RJP 14 - 12  Karta meczu
17:30 Boisko 2 M&M - mJAH 9 - 21  Karta meczu
17:30 Boisko 3 Pogoń Pyton - ZWR Kocięta 7 - 14  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 25.04.2019 11:42