WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Kolejka 1

Nie 25.11.2012 Hala OSiR Wawer

Mixed Grupa
12:00 Boisko 1 Tłuste Dyski - muJAHedini dysku 7 - 14  Karta meczu
12:30 Boisko 1 RJP Emeryci - Grandmaster Flash 10 - 20  Karta meczu
13:00 Boisko 1 Flight Club - RJP Renciści 12 - 7  Karta meczu
13:30 Boisko 1 Tłuste Dyski - RJP Emeryci 10 - 21  Karta meczu
14:00 Boisko 1 RJP Renciści - muJAHedini dysku 10 - 17  Karta meczu
14:30 Boisko 1 Grandmaster Flash - Flight Club 15 - 14  Karta meczu
15:00 Boisko 1 RJP Renciści - Tłuste Dyski 9 - 17  Karta meczu
15:30 Boisko 1 4handsKing - Zawierucha 12 - 13  Karta meczu
16:00 Boisko 1 4handsKong - Ksydomsok CB 7 - 12  Karta meczu
16:30 Boisko 1 BC Kosmodysk - WTF Team 16 - 8  Karta meczu
17:00 Boisko 1 Zawierucha - 4handsKong 16 - 6  Karta meczu
17:30 Boisko 1 4handsKing - BC Kosmodysk 12 - 13  Karta meczu
18:00 Boisko 1 WTF Team - Ksydomsok CB 7 - 11  Karta meczu
18:30 Boisko 1 BC Kosmodysk - Zawierucha 12 - 9  Karta meczu

Kolejka 2

Sob 15.12.2012 Hala OSiR Wawer

Mixed Grupa
08:30 Boisko 1 WTF Team - 4handsKong 13 - 12  Karta meczu
09:00 Boisko 1 Ksydomsok CB - 4handsKing 6 - 17  Karta meczu
09:30 Boisko 1 Zawierucha - WTF Team 21 - 7  Karta meczu
10:00 Boisko 1 BC Kosmodysk - 4handsKong 19 - 7  Karta meczu
10:30 Boisko 1 Zawierucha - Ksydomsok CB 21 - 7  Karta meczu
11:00 Boisko 1 4handsKong - 4handsKing 9 - 21  Karta meczu
11:30 Boisko 1 Ksydomsok CB - BC Kosmodysk 9 - 20  Karta meczu
12:00 Boisko 1 4handsKing - WTF Team 21 - 8  Karta meczu
12:30 Boisko 1 RJP Renciści - Zawierucha 3 - 21  Karta meczu
13:00 Boisko 1 muJAHedini dysku - Ksydomsok CB 19 - 4  Karta meczu
13:30 Boisko 1 4handsKing - Grandmaster Flash 15 - 14  Karta meczu
14:00 Boisko 1 Tłuste Dyski - BC Kosmodysk 4 - 20  Karta meczu
14:30 Boisko 1 Flight Club - muJAHedini dysku 5 - 15  Karta meczu
15:00 Boisko 1 Grandmaster Flash - RJP Renciści 21 - 1  Karta meczu
15:30 Boisko 1 muJAHedini dysku - RJP Emeryci 19 - 16  Karta meczu
16:00 Boisko 1 Tłuste Dyski - Grandmaster Flash 9 - 21  Karta meczu
16:30 Boisko 1 RJP Renciści - RJP Emeryci 11 - 21  Karta meczu
17:00 Boisko 1 Flight Club - Tłuste Dyski 20 - 4  Karta meczu
17:30 Boisko 1 muJAHedini dysku - Grandmaster Flash 11 - 18  Karta meczu
18:00 Boisko 1 RJP Emeryci - Flight Club 20 - 12  Karta meczu

Kolejka 3

Nie 13.01.2013 Hala ICSiR

Mixed Grupa
08:30 Boisko 2 WTF Team - Flight Club 4 - 16  Karta meczu
09:00 Boisko 2 RJP Emeryci - 4handsKong 16 - 7  Karta meczu
09:30 Boisko 2 BC Kosmodysk - muJAHedini dysku 16 - 17  Karta meczu
10:00 Boisko 2 Zawierucha - Grandmaster Flash 14 - 12  Karta meczu
10:30 Boisko 2 RJP Emeryci - WTF Team 18 - 8  Karta meczu
11:00 Boisko 2 4handsKong - Flight Club 3 - 12  Karta meczu
11:30 Boisko 2 muJAHedini dysku - Zawierucha 15 - 12  Karta meczu
12:00 Boisko 2 BC Kosmodysk - Grandmaster Flash 12 - 16  Karta meczu
12:30 Boisko 2 RJP Renciści - 4handsKing 14 - 20  Karta meczu
13:00 Boisko 2 WTF Team - Tłuste Dyski 11 - 8  Karta meczu
13:30 Boisko 2 Zawierucha - RJP Emeryci 15 - 11  Karta meczu
14:00 Boisko 2 Ksydomsok CB - Flight Club 6 - 18  Karta meczu
14:30 Boisko 2 muJAHedini dysku - WTF Team 18 - 4  Karta meczu
15:00 Boisko 2 4handsKong - RJP Renciści 9 - 12  Karta meczu
15:30 Boisko 2 4handsKing - RJP Emeryci 13 - 8  Karta meczu
16:00 Boisko 2 RJP Renciści - BC Kosmodysk 12 - 15  Karta meczu
16:30 Boisko 2 Ksydomsok CB - Tłuste Dyski 9 - 12  Karta meczu
17:00 Boisko 2 Flight Club - BC Kosmodysk 14 - 12  Karta meczu
17:30 Boisko 2 Grandmaster Flash - Ksydomsok CB 21 - 7  Karta meczu
18:00 Boisko 2 Tłuste Dyski - 4handsKing 12 - 18  Karta meczu
18:30 Boisko 2 Ksydomsok CB - RJP Renciści 8 - 12  Karta meczu
19:00 Boisko 2 4handsKong - Tłuste Dyski 9 - 13  Karta meczu

Kolejka 4

Sob 23.02.2013 Hala ICSiR

Mixed Grupa
08:30 Boisko 2 Flight Club - 4handsKing 14 - 18  Karta meczu
09:00 Boisko 2 muJAHedini dysku - 4handsKong 19 - 9  Karta meczu
09:30 Boisko 2 Grandmaster Flash - WTF Team 19 - 5  Karta meczu
10:00 Boisko 2 Tłuste Dyski - Zawierucha 5 - 21  Karta meczu
10:30 Boisko 2 RJP Emeryci - Ksydomsok CB 13 - 11  Karta meczu
11:00 Boisko 2 WTF Team - RJP Renciści 8 - 17  Karta meczu
11:30 Boisko 2 Flight Club - Zawierucha 9 - 19  Karta meczu
12:00 Boisko 2 4handsKing - muJAHedini dysku 11 - 17  Karta meczu
12:30 Boisko 2 Grandmaster Flash - 4handsKong 21 - 11  Karta meczu
13:00 Boisko 2 BC Kosmodysk - RJP Emeryci 18 - 12  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 20.11.2019 20:00