English Polski
Zaloguj się

2obvious - AKS Zły 2    10 - 7

30.06.2024 11:50 na boisku 1 [IX Plażowe Mistrzostwa Polski 2024, O miejsca 9-14 Półfinały]

2obvious
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
99Jan Musiał415
11Bartłomiej Bizoń033
10Bartłomiej Skowronek033
92Sonia Kasińska112
96Ekaterina Badyagina202
14Weronika Biegun011
98Bartłomiej Michalski011
53Maria Bielańska101
84Marcela Folek101
97Ismael Rodriguez101
32Katarzyna Blicharz000
31Aleksandra Piankowska000
42Michał Tymaczkowski000
5Marek Wróbel000
 
AKS Zły 2
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
27Ryszard Łuczyn123
35Tomasz Czarnocki213
95Anna Letfourakhmanava022
39Jerzy Gamdzyk011
37Aleksandra Orszulak011
9Jan Ciepielewski101
6Oliwia Deorocka101
93Adam Makowski101
42Andrzej Stobiecki101
8Aleksandra Jasińska000
89Aleksandra Księżak000
19Natalia Makuła000
47Maciej Ołdakowski000
1Stanisław Zakrzewski000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Sonia Kasińska Jan Musiał 1.381.38
Atak 0.00
Strata 1.04
2 - 0Ekaterina Badyagina Bartłomiej Michalski 3.592.21
Strata 3.31
3 - 0Marcela Folek Bartłomiej Bizoń 6.572.58
Strata 6.10
4 - 0Ismael Rodriguez Bartłomiej Skowronek 16.409.43
Timeout 7.06
Strata 10.06
Strata 10.30
Strata 11.17
Strata 11.37
Strata 11.44
Strata 12.20
Strata 12.59
Timeout 13.28
Strata 15.34
Strata 16.17
5 - 0Maria Bielańska Sonia Kasińska 19.232.43
Strata 18.20
5 - 1Ryszard Łuczyn Tomasz Czarnocki 21.061.43
5 - 2Tomasz Czarnocki Anna Letfourakhmanava 24.153.09
Strata 22.27
Strata 22.33
Strata 22.45
Strata 23.12
Strata 23.33
6 - 2Ekaterina Badyagina Weronika Biegun 26.061.51
7 - 2Jan Musiał Bartłomiej Bizoń 27.481.42
Strata 27.36
Przerwa
7 - 3Jan Ciepielewski Aleksandra Orszulak 30.142.14
Strata 29.39
8 - 3Jan Musiał Bartłomiej Bizoń 33.112.57
Strata 32.28
8 - 4Adam Makowski Ryszard Łuczyn 38.165.05
Strata 34.38
Strata 34.47
Strata 34.59
Strata 35.14
Strata 35.51
Strata 35.57
Strata 36.54
Strata 37.06
8 - 5Oliwia Deorocka Anna Letfourakhmanava 40.322.16
Strata 39.47
9 - 5Jan Musiał Bartłomiej Skowronek 42.452.13
Strata 42.16
Strata 42.33
9 - 6Andrzej Stobiecki Jerzy Gamdzyk 44.321.47
9 - 7Tomasz Czarnocki Ryszard Łuczyn 56.5112.19
Strata 46.29
Strata 46.37
Strata 46.55
Strata 47.08
Strata 47.57
Strata 49.02
Strata 49.27
Strata 49.51
Strata 50.00
Strata 50.28
Strata 50.42
Strata 51.00
Strata 51.37
Strata 52.32
Strata 53.56
Strata 54.25
Strata 54.28
Strata 55.29
Strata 56.00
10 - 7Jan Musiał Bartłomiej Skowronek 59.012.10

Obsługa meczu: Maciej Mińcikiewicz, Ania, Doma

Statystyki meczu

2obviousAKS Zły 2
Punkty: 10 7
Czas w ataku: 29.09 min (49.6 %) 29.40 min (50.4 %)
Czas w obronie: 29.40 min (50.4 %) 29.09 min (49.6 %)
Czas w ataku/punkt: 2.54 min 4.14 min
Czas w obronie/punkt: 4.14 min 2.54 min
Punkty w ataku: 4/8 (50.0 %) 3/9 (33.3 %)
Punkty w obronie: 6/9 (66.7 %) 4/8 (50.0 %)
Straty: 25 26
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+3+2) 10 (2+2+2+2+2)

Historia meczów