English Polski
Zaloguj się

Wrocław Południe - Flow    13 - 6

30.06.2024 14:35 na boisku 3 [IX Plażowe Mistrzostwa Polski 2024, O miejsca 1-8 Finały]

Wrocław Południe
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
0Bruno Jamuła055
21Mateusz Kosmalski505
43Michał Muszyński404
90Geoff Schwartz303
49Anna Markowicz022
13Jędrzej Reczuch022
11Jakub Stencel022
1Zuzanna Peplińska011
5Jan Pepliński011
66Łukasz Szewczyk101
12Aleksandra Bernard000
88Katarzyna Foryta000
22Arkadiusz Krawczyk000
36Aleksandra Kubicka000
27Sylwia Muszyńska000
25Katarzyna Ukleja000
 
Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
30Anna Jeziorska134
9Michał Krotliński213
14Sergii Anufriiev112
37Mateusz Skorupa202
72Maja Kozak011
27Maciej Chodukiewicz000
13Małgorzata Czaplińska000
5Aleksandra Czerwonko000
81Rafał Furman000
10Anton Gatsko000
11Tomasz Klin000
34Natalia Korszeń000
21Nela Kunowska000
99Aleksandra Milanowicz000
32Paweł Milanowicz000
23Piotr Wyciechowski000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Mateusz Kosmalski Jędrzej Reczuch 0.330.33
Atak 0.00
Strata 0.10
1 - 1Mateusz Skorupa Anna Jeziorska 5.184.45
Strata 2.03
Strata 2.49
Strata 3.53
Strata 3.55
2 - 1Michał Muszyński Jan Pepliński 6.381.20
3 - 1Mateusz Kosmalski Jędrzej Reczuch 9.473.09
Strata 8.18
4 - 1Michał Muszyński Bruno Jamuła 14.104.23
Strata 11.23
Strata 11.53
Strata 12.13
Strata 12.40
5 - 1Łukasz Szewczyk Jakub Stencel 15.301.20
Strata 15.12
6 - 1Mateusz Kosmalski Bruno Jamuła 17.532.23
Strata 17.40
6 - 2Anna Jeziorska Michał Krotliński 22.545.01
Timeout 18.14
Strata 21.11
Strata 21.50
7 - 2Geoff Schwartz Anna Markowicz 24.191.25
Przerwa
8 - 2Michał Muszyński Bruno Jamuła 27.212.50
Strata 26.10
Strata 26.39
9 - 2Mateusz Kosmalski Jakub Stencel 28.491.28
Strata 28.40
9 - 3Sergii Anufriiev Anna Jeziorska 32.273.38
Strata 30.23
Strata 30.57
Strata 31.14
Strata 32.13
10 - 3Mateusz Kosmalski Zuzanna Peplińska 38.135.46
Strata 34.31
Strata 35.23
Strata 36.47
Strata 37.42
10 - 4Mateusz Skorupa Anna Jeziorska 41.313.18
Strata 40.00
Strata 41.01
11 - 4Geoff Schwartz Bruno Jamuła 43.121.41
11 - 5Michał Krotliński Sergii Anufriiev 44.561.44
12 - 5Geoff Schwartz Anna Markowicz 47.532.57
Strata 46.47
Strata 47.52
12 - 6Michał Krotliński Maja Kozak 49.221.29
13 - 6Michał Muszyński Bruno Jamuła 52.142.52
Strata 51.03
Strata 51.36

Obsługa meczu: Damian

Statystyki meczu

Wrocław PołudnieFlow
Punkty: 13 6
Czas w ataku: 18.51 min (36.2 %) 33.11 min (63.8 %)
Czas w obronie: 33.11 min (63.8 %) 18.51 min (36.2 %)
Czas w ataku/punkt: 1.27 min 5.31 min
Czas w obronie/punkt: 5.31 min 1.27 min
Punkty w ataku: 7/7 (100.0 %) 6/12 (50.0 %)
Punkty w obronie: 6/12 (50.0 %) 0/7 (0.0 %)
Straty: 13 18
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+2+3) 10 (2+2+2+2+2)

Historia meczów