English Polski
Zaloguj się

ATRE Pyton - Flow    9 - 15

26.05.2024 10:40 na boisku 4 [Mistrzostwa Polski OW 2024, O miejsca 5-8]

ATRE Pyton
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
2Gracjan Głowacki314
56Grzegorz Polanowski123
33Andrzej Bobiński112
11Aleks Nitka202
69Hubert Geremek011
10Paweł Gorajski011
99Ievgen Shevchuk011
23Stanisław Traczyk011
18Adam Wylegała011
9Andrzej Frymus101
1Mirosław Maliszewski101
44Karol Filipiuk000
5Artur Geremek000
77Szymon Kaczmarczyk000
20Jakub Kamyk000
42Bartosz Tarkowski000
24Michał Woyke000
 
Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
32Paweł Milanowicz426
23Geoff Schwartz314
37Mateusz Skorupa213
17Maciej Zięba213
27Maciej Chodukiewicz022
16Jan Kubis022
7Krzysztof Przybyś022
14Sergii Anufriiev112
81Rafał Furman112
86Mateusz Czublun011
10Anton Gatsko011
11Tomasz Klin101
9Michał Krotliński101
44Rafał Kałużny000
47Bartosz Pietraś000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Andrzej Frymus Grzegorz Polanowski 1.271.27
Atak 0.00
1 - 1Mateusz Skorupa Geoff Schwartz 2.571.30
1 - 2Tomasz Klin Paweł Milanowicz 4.251.28
Strata 4.12
2 - 2Gracjan Głowacki Adam Wylegała 5.541.29
2 - 3Maciej Zięba Krzysztof Przybyś 7.241.30
2 - 4Mateusz Skorupa Anton Gatsko 10.092.45
Strata 9.40
2 - 5Sergii Anufriiev Paweł Milanowicz 11.391.30
Strata 11.23
3 - 5Aleks Nitka Stanisław Traczyk 13.141.35
3 - 6Paweł Milanowicz Jan Kubis 16.293.15
Strata 14.31
Strata 15.29
4 - 6Gracjan Głowacki Paweł Gorajski 18.412.12
Strata 18.15
Strata 18.22
4 - 7Maciej Zięba Sergii Anufriiev 20.261.45
4 - 8Geoff Schwartz Maciej Chodukiewicz 23.082.42
Strata 21.55
Strata 22.29
Strata 22.56
Przerwa
5 - 8Mirosław Maliszewski Grzegorz Polanowski 33.188.10
Strata 26.51
Strata 27.11
Strata 27.49
Timeout 28.14
Strata 30.34
Strata 31.10
5 - 9Geoff Schwartz Maciej Chodukiewicz 35.071.49
5 - 10Paweł Milanowicz Jan Kubis 36.361.29
Strata 36.17
5 - 11Michał Krotliński Rafał Furman 38.231.47
Strata 38.09
6 - 11Grzegorz Polanowski Andrzej Bobiński 40.432.20
Strata 40.39
6 - 12Geoff Schwartz Mateusz Czublun 41.481.05
6 - 13Paweł Milanowicz Krzysztof Przybyś 44.062.18
Strata 43.49
7 - 13Gracjan Głowacki Hubert Geremek 46.182.12
7 - 14Paweł Milanowicz Maciej Zięba 49.022.44
Strata 48.52
8 - 14Aleks Nitka Gracjan Głowacki 50.091.07
9 - 14Andrzej Bobiński Ievgen Shevchuk 55.295.20
Strata 51.33
Strata 51.45
Strata 52.20
Timeout 52.41
9 - 15Rafał Furman Mateusz Skorupa 56.421.13

Statystyki meczu

ATRE PytonFlow
Punkty: 9 15
Czas w ataku: 26.21 min (48.2 %) 28.21 min (51.8 %)
Czas w obronie: 28.21 min (51.8 %) 26.21 min (48.2 %)
Czas w ataku/punkt: 2.55 min 1.53 min
Czas w obronie/punkt: 1.53 min 2.55 min
Punkty w ataku: 7/14 (50.0 %) 8/10 (80.0 %)
Punkty w obronie: 2/10 (20.0 %) 7/14 (50.0 %)
Straty: 14 9
Timeouty: 2 0
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 10 (2+2+2+2+2)

Historia meczów