English Polski
Zaloguj się

AKS Zły 2 - Pogoń Pyton    15 - 7

16.09.2023 17:15 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2023, O miejsca 9-12]

AKS Zły 2
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
64Jack Povilaitis426
47Maciej Ołdakowski044
34Dagny Gorostiza404
19Natalia Makuła033
10Jakub Ciemięga123
95Anna Letfourakhmanava213
13Michał Orkan-Łęcki112
66Piotr Kuszewski202
6Oliwia Deorocka011
50Rafał Litka011
4Marcin Kruk101
51Weronika Baka000
99Andrzej Holnicki000
8Aleksandra Jasińska000
89Aleksandra Księżak000
17Marta Skrzypczyk000
42Andrzej Stobiecki000
21Stanisław Stupkiewicz000
 
Pogoń Pyton
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
27Ryszard Łuczyn505
3Joanna Sawicka134
42Piotr Bielecki022
9Andrzej Bobiński022
11Szymon Kaczmarczyk101
64Katarzyna Arent000
91Maria Domaszewska000
77Andrzej Frymus000
90Aleksander Geło000
96Maciej Hołubowicz000
17Zuzanna Korczycka000
5Julia Libera000
6Patrycja Łaguna000
47Katarzyna Olesińska000
16Filip Plewiński000
23Jacek Porębski000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Ryszard Łuczyn Andrzej Bobiński 3.103.10
1 - 1Jakub Ciemięga Maciej Ołdakowski 5.172.07
1 - 2Joanna Sawicka Andrzej Bobiński 7.302.13
2 - 2Jack Povilaitis Natalia Makuła 9.161.46
2 - 3Ryszard Łuczyn Joanna Sawicka 12.012.45
3 - 3Jack Povilaitis Maciej Ołdakowski 14.222.21
Strata 13.24
Strata 13.37
4 - 3Michał Orkan-Łęcki Anna Letfourakhmanava 18.213.59
Strata 15.48
Strata 16.28
Strata 17.51
5 - 3Dagny Gorostiza Maciej Ołdakowski 20.592.38
Strata 20.31
6 - 3Anna Letfourakhmanava Oliwia Deorocka 28.457.46
Strata 23.30
Strata 24.16
Strata 24.38
Strata 25.04
Timeout 25.17
Strata 27.31
Strata 27.39
Strata 28.08
7 - 3Piotr Kuszewski Jack Povilaitis 32.343.49
Strata 30.51
Strata 31.12
Strata 31.38
Strata 31.43
Strata 32.09
8 - 3Anna Letfourakhmanava Michał Orkan-Łęcki 34.462.12
Strata 34.05
Strata 34.24
Strata 34.40
Przerwa
9 - 3Dagny Gorostiza Natalia Makuła 40.183.32
Strata 38.50
Strata 40.07
9 - 4Ryszard Łuczyn Joanna Sawicka 41.501.32
10 - 4Dagny Gorostiza Maciej Ołdakowski 43.381.48
11 - 4Marcin Kruk Rafał Litka 45.432.05
Strata 45.07
12 - 4Piotr Kuszewski Natalia Makuła 47.452.02
Strata 47.09
12 - 5Szymon Kaczmarczyk Piotr Bielecki 54.246.39
Strata 50.05
Strata 50.58
Strata 51.11
Timeout 53.15
Strata 54.10
13 - 5Dagny Gorostiza Jack Povilaitis 56.582.34
Strata 55.54
Strata 56.42
13 - 6Ryszard Łuczyn Piotr Bielecki 59.542.56
Strata 58.45
Strata 59.05
14 - 6Jack Povilaitis Jakub Ciemięga 65.546.00
Strata 61.21
Strata 61.41
Strata 61.53
Timeout 61.57
Strata 65.38
14 - 7Ryszard Łuczyn Joanna Sawicka 68.002.06
15 - 7Jack Povilaitis Jakub Ciemięga 69.501.50

Obsługa meczu: Marta

Statystyki meczu

AKS Zły 2Pogoń Pyton
Punkty: 15 7
Czas w ataku: 21.58 min (32.4 %) 45.52 min (67.6 %)
Czas w obronie: 45.52 min (67.6 %) 21.58 min (32.4 %)
Czas w ataku/punkt: 1.27 min 6.33 min
Czas w obronie/punkt: 6.33 min 1.27 min
Punkty w ataku: 8/8 (100.0 %) 7/14 (50.0 %)
Punkty w obronie: 7/14 (50.0 %) 0/8 (0.0 %)
Straty: 15 22
Timeouty: 1 2
Punkty SOTG: 13 (2+2+3+3+3) 11 (2+2+2+3+2)

Historia meczów