English Polski
Zaloguj się

mJAH - AKS Zły 2    15 - 10

15.09.2023 09:00 na boisku 4 [Mistrzostwa Polski Mixed 2023, Grupa D]

mJAH
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
13Piotr Latoszewski516
30Natalia Popek224
55Jakub Kucharczyk213
29Krzysztof Rud213
88Stanisław Grzywalski022
16Kamil Osiecki022
12Katarzyna Podpora022
99Aleksandra Gawlikowska112
9Piotr Janik112
41Filip Kudliński011
42Dawid Robalewski011
50Mikołaj Maślanka101
24Magdalena Meller101
32Maria Grajewska000
6Małgorzata Latoszewska000
17Julian Liwszic000
1Urszula Woźniak000
4Paweł Zarzycki000
 
AKS Zły 2
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
19Natalia Makuła145
21Stanisław Stupkiewicz325
13Michał Orkan-Łęcki022
95Anna Letfourakhmanava112
34Dagny Gorostiza202
99Andrzej Holnicki202
17Marta Skrzypczyk011
4Marcin Kruk101
10Jakub Ciemięga000
6Oliwia Deorocka000
8Aleksandra Jasińska000
89Aleksandra Księżak000
66Piotr Kuszewski000
50Rafał Litka000
47Maciej Ołdakowski000
64Jack Povilaitis000
42Andrzej Stobiecki000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Andrzej Holnicki Stanisław Stupkiewicz 2.472.47
Strata 0.57
Strata 1.06
Strata 1.43
Strata 1.49
1 - 1Natalia Popek Aleksandra Gawlikowska 4.441.57
1 - 2Stanisław Stupkiewicz Michał Orkan-Łęcki 8.263.42
Strata 6.50
Strata 7.27
2 - 2Piotr Latoszewski Kamil Osiecki 10.382.12
2 - 3Andrzej Holnicki Natalia Makuła 12.301.52
3 - 3Piotr Latoszewski Natalia Popek 15.102.40
4 - 3Jakub Kucharczyk Piotr Janik 19.124.02
Strata 18.00
4 - 4Natalia Makuła Stanisław Stupkiewicz 21.592.47
5 - 4Krzysztof Rud Katarzyna Podpora 28.536.54
Strata 26.45
Strata 28.51
6 - 4Piotr Latoszewski Stanisław Grzywalski 32.313.38
Strata 30.39
7 - 4Magdalena Meller Natalia Popek 34.342.03
Strata 34.17
7 - 5Dagny Gorostiza Natalia Makuła 42.177.43
Timeout 35.20
Strata 37.24
Strata 38.04
Strata 38.44
Strata 39.02
Strata 39.25
Timeout 39.35
Strata 42.15
8 - 5Jakub Kucharczyk Filip Kudliński 46.374.20
Strata 44.01
Strata 45.27
Strata 46.16
Strata 46.30
Przerwa
9 - 5Mikołaj Maślanka Piotr Latoszewski 57.278.50
Strata 50.47
Strata 51.31
Strata 51.42
Strata 53.07
Timeout 53.16
Strata 56.07
Strata 56.23
9 - 6Stanisław Stupkiewicz Marta Skrzypczyk 62.305.03
Strata 59.55
Strata 60.31
Strata 60.49
Strata 61.06
Strata 61.37
Strata 62.27
9 - 7Marcin Kruk Michał Orkan-Łęcki 67.495.19
Strata 66.09
Strata 66.56
Strata 67.25
9 - 8Stanisław Stupkiewicz Anna Letfourakhmanava 75.297.40
Timeout 70.20
Strata 73.30
Strata 73.38
Strata 74.34
10 - 8Piotr Latoszewski Kamil Osiecki 77.532.24
11 - 8Aleksandra Gawlikowska Katarzyna Podpora 80.522.59
Strata 80.51
11 - 9Anna Letfourakhmanava Natalia Makuła 83.252.33
Strata 82.22
Strata 82.30
12 - 9Krzysztof Rud Dawid Robalewski 85.231.58
13 - 9Piotr Janik Krzysztof Rud 87.302.07
Strata 87.25
13 - 10Dagny Gorostiza Natalia Makuła 89.362.06
14 - 10Natalia Popek Stanisław Grzywalski 92.463.10
Strata 91.53
Strata 92.19
15 - 10Piotr Latoszewski Jakub Kucharczyk 103.1110.25
Strata 95.10
Strata 95.49
Strata 97.26
Strata 97.57
Strata 98.43
Strata 99.06
Strata 100.11
Strata 100.12
Strata 100.29
Strata 101.07
Strata 102.08

Obsługa meczu: Seweryn Derewicz

Statystyki meczu

mJAHAKS Zły 2
Punkty: 15 10
Czas w ataku: 47.24 min (46.8 %) 53.47 min (53.2 %)
Czas w obronie: 53.47 min (53.2 %) 47.24 min (46.8 %)
Czas w ataku/punkt: 3.09 min 5.22 min
Czas w obronie/punkt: 5.22 min 3.09 min
Punkty w ataku: 9/11 (81.8 %) 8/14 (57.1 %)
Punkty w obronie: 6/14 (42.9 %) 2/11 (18.2 %)
Straty: 26 30
Timeouty: 3 1
Punkty SOTG: 11 (3+2+2+2+2) 11 (2+2+2+2+3)

Historia meczów