English Polski
Zaloguj się

4hands - Flow    15 - 12

21.05.2023 13:00 na boisku 2 [Mistrzostwa Polski Mixed 2023, O miejsca 1-4 Finały]

4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
9Kacper Podgajny437
8Tomasz Romanowski527
4Grażyna Chlebicka213
2Adam Kadenaci022
25Antoni Moroz022
53Ronald Migus112
13Przemysław Kuczyński202
22Aleksandra Demianiuk011
11Stanisław Glinka011
51Delphine Wartelle011
3Aleksandra Zalewska011
83Michał Siennicki101
75Katarzyna Chlebicka000
15Marcin Goss000
10Michał Kryciński000
 
Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
26Zuzanna Brzezińska235
17Maciej Zięba505
13Małgorzata Czaplińska022
72Maja Kozak022
14Sergii Anufriiev112
32Paweł Milanowicz112
19Bartłomiej Specjał202
30Anna Jeziorska011
99Aleksandra Milanowicz011
37Mateusz Skorupa011
5Aleksandra Czerwonko101
7Wojciech Drzewicki000
81Rafał Furman000
77Tomasz Klin000
9Michał Krotliński000
95Katarzyna Widźgowska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Tomasz Romanowski Kacper Podgajny 0.360.36
2 - 0Ronald Migus Stanisław Glinka 3.252.49
Strata 2.33
3 - 0Grażyna Chlebicka Adam Kadenaci 8.074.42
Strata 5.11
Strata 5.33
Strata 5.39
Strata 6.02
Strata 6.44
3 - 1Zuzanna Brzezińska Aleksandra Milanowicz 11.193.12
4 - 1Kacper Podgajny Antoni Moroz 13.171.58
4 - 2Aleksandra Czerwonko Maja Kozak 17.294.12
Strata 15.29
Strata 16.09
5 - 2Tomasz Romanowski Aleksandra Demianiuk 21.223.53
5 - 3Maciej Zięba Anna Jeziorska 23.422.20
6 - 3Tomasz Romanowski Kacper Podgajny 26.132.31
6 - 4Bartłomiej Specjał Zuzanna Brzezińska 27.581.45
7 - 4Kacper Podgajny Grażyna Chlebicka 31.153.17
8 - 4Przemysław Kuczyński Adam Kadenaci 34.163.01
Strata 32.56
Przerwa
8 - 5Sergii Anufriiev Maja Kozak 38.562.40
Strata 38.12
Strata 38.24
8 - 6Paweł Milanowicz Mateusz Skorupa 44.586.02
Strata 41.16
Strata 42.07
Strata 44.54
9 - 6Michał Siennicki Delphine Wartelle 46.401.42
9 - 7Bartłomiej Specjał Zuzanna Brzezińska 48.572.17
10 - 7Tomasz Romanowski Aleksandra Zalewska 50.531.56
10 - 8Maciej Zięba Zuzanna Brzezińska 53.152.22
11 - 8Grażyna Chlebicka Tomasz Romanowski 57.053.50
Strata 55.23
Strata 55.57
11 - 9Maciej Zięba Sergii Anufriiev 63.045.59
Strata 58.52
Timeout 59.16
Strata 62.06
12 - 9Kacper Podgajny Antoni Moroz 65.192.15
13 - 9Przemysław Kuczyński Ronald Migus 68.513.32
Strata 68.28
13 - 10Zuzanna Brzezińska Małgorzata Czaplińska 72.403.49
Strata 70.55
Strata 70.56
Strata 71.03
13 - 11Maciej Zięba Paweł Milanowicz 76.103.30
Strata 74.49
14 - 11Kacper Podgajny Tomasz Romanowski 78.081.58
14 - 12Maciej Zięba Małgorzata Czaplińska 83.575.49
Strata 79.34
Strata 79.43
Strata 79.59
Strata 80.18
Timeout 80.33
15 - 12Tomasz Romanowski Kacper Podgajny 85.541.57

Statystyki meczu

4handsFlow
Punkty: 15 12
Czas w ataku: 35.25 min (42.2 %) 48.29 min (57.8 %)
Czas w obronie: 48.29 min (57.8 %) 35.25 min (42.2 %)
Czas w ataku/punkt: 2.21 min 4.02 min
Czas w obronie/punkt: 4.02 min 2.21 min
Punkty w ataku: 11/13 (84.6 %) 10/14 (71.4 %)
Punkty w obronie: 4/14 (28.6 %) 2/13 (15.4 %)
Straty: 13 14
Timeouty: 1 1

Historia meczów