English Polski
Zaloguj się

Flow - 4hands    12 - 11

17.09.2022 10:45 na boisku 2 [Mistrzostwa Polski Mixed 2022, O miejsca 1-8]

Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
17Maciej Zięba224
19Bartłomiej Specjał213
77Daniel Błach022
13Małgorzata Czaplińska022
26Aleksandra Czerwonko112
12Dariusz Urbanik202
15Jakub Wróbel202
49Andrzej Zaród202
73Katarzyna Frencek011
8Ada Kodzik011
72Maja Kozak011
32Paweł Milanowicz011
18Natalia Nędzi101
14Sergii Anufriiev000
27Rafał Furman000
30Anna Jeziorska000
9Michał Krotliński000
42Jan Kubis000
37Mateusz Skorupa000
5Ewa Szewczyk-Leśniak000
71Piotr Wyciechowski000
 
4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
9Kacper Podgajny134
5Julia Wiśniewska224
83Michał Siennicki213
8Tomasz Romanowski303
22Aleksandra Demianiuk022
75Katarzyna Siennicka022
13Przemysław Kuczyński011
12Małgorzata Dalidonis101
2Adam Kadenaci101
24Jakub Sidor101
4Grażyna Chlebicka000
20Agata Chojnowska-Postek000
36Klara Goss000
93Zuzanna Lachowicz000
25Ronald Migus000
99Rafał Nguyen Viet000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Tomasz Romanowski Michał Siennicki 0.200.20
Atak 0.00
1 - 1Jakub Wróbel Bartłomiej Specjał 2.181.58
1 - 2Julia Wiśniewska Przemysław Kuczyński 4.542.36
1 - 3Michał Siennicki Aleksandra Demianiuk 15.4510.51
Strata 9.26
Strata 10.06
Timeout 12.42
1 - 4Tomasz Romanowski Kacper Podgajny 24.459.00
Strata 17.52
Strata 18.03
Strata 18.51
Strata 19.24
Timeout 19.42
Strata 22.39
Strata 24.14
Strata 24.29
2 - 4Maciej Zięba Paweł Milanowicz 28.484.03
3 - 4Bartłomiej Specjał Małgorzata Czaplińska 31.222.34
3 - 5Kacper Podgajny Katarzyna Siennicka 34.072.45
4 - 5Aleksandra Czerwonko Maja Kozak 37.183.11
5 - 5Andrzej Zaród Katarzyna Frencek 42.084.50
Strata 40.48
Strata 41.30
Strata 41.41
5 - 6Tomasz Romanowski Katarzyna Siennicka 46.124.04
Strata 44.17
Strata 44.46
6 - 6Jakub Wróbel Ada Kodzik 52.596.47
Strata 48.19
Strata 48.30
Strata 48.57
6 - 7Małgorzata Dalidonis Julia Wiśniewska 55.152.16
Przerwa
6 - 8Adam Kadenaci Julia Wiśniewska 60.193.04
Strata 59.39
7 - 8Dariusz Urbanik Małgorzata Czaplińska 66.326.13
7 - 9Michał Siennicki Aleksandra Demianiuk 69.022.30
8 - 9Natalia Nędzi Maciej Zięba 71.432.41
9 - 9Andrzej Zaród Daniel Błach 76.525.09
Strata 73.10
Strata 73.40
Strata 74.02
10 - 9Dariusz Urbanik Maciej Zięba 80.383.46
Strata 79.13
11 - 9Bartłomiej Specjał Daniel Błach 90.069.28
Strata 82.29
Timeout 86.39
Strata 88.46
Strata 89.55
11 - 10Julia Wiśniewska Kacper Podgajny 91.521.46
11 - 11Jakub Sidor Kacper Podgajny 98.266.34
Timeout 92.57
Strata 95.52
Timeout 96.08
12 - 11Maciej Zięba Aleksandra Czerwonko 100.352.09

Obsługa meczu: Amelia, Maja, Kuba

Statystyki meczu

Flow4hands
Punkty: 12 11
Czas w ataku: 56.31 min (57.3 %) 42.04 min (42.7 %)
Czas w obronie: 42.04 min (42.7 %) 56.31 min (57.3 %)
Czas w ataku/punkt: 4.42 min 3.49 min
Czas w obronie/punkt: 3.49 min 4.42 min
Punkty w ataku: 7/11 (63.6 %) 7/12 (58.3 %)
Punkty w obronie: 5/12 (41.7 %) 4/11 (36.4 %)
Straty: 11 15
Timeouty: 2 3
Punkty SOTG: 9 (3+2+2+1+1) 8 (2+2+2+1+1)

Historia meczów