English Polski
Zaloguj się

AKS ZŁY Sikalafon - 4hands    15 - 9

14.05.2022 17:20 na boisku 2 [Mistrzostwa Polski Mixed 2022, Grupa D]

AKS ZŁY Sikalafon
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
18Dawid Kazimierczak505
22Wojciech Bogdanów033
71Katarzyna Oleszek033
12Krzysztof Zając123
77Konstanty Święcicki213
34Dagny Gorostiza112
44Piotr Kuszewski112
31Michał Rudy112
2Anna Chrząszcz011
23Julianna Czapska011
17Marta Skrzypczyk011
15Olga Jaksch101
11Jan Madej101
21Stanisław Stupkiewicz101
99Andrzej Holnicki000
49Agata Strzałkowska000
 
4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
9Kacper Podgajny224
4Grażyna Chlebicka213
8Tomasz Romanowski213
22Aleksandra Demianiuk112
97Bartosz Ciulkin011
36Klara Goss011
79Karol Pernal011
3Aleksandra Zalewska011
11Stanisław Glinka101
75Katarzyna Siennicka101
2Adam Kadenaci000
99Rafał Nguyen Viet000
24Jakub Sidor000
83Michał Siennicki000
5Julia Wiśniewska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Tomasz Romanowski Grażyna Chlebicka 0.440.44
Atak 0.00
1 - 1Krzysztof Zając Katarzyna Oleszek 6.506.06
Strata 3.37
Strata 4.00
Strata 4.30
Strata 5.18
1 - 2Grażyna Chlebicka Tomasz Romanowski 8.151.25
1 - 3Katarzyna Siennicka Karol Pernal 9.561.41
Strata 9.51
2 - 3Dawid Kazimierczak Marta Skrzypczyk 11.311.35
3 - 3Jan Madej Wojciech Bogdanów 13.151.44
Strata 12.51
4 - 3Konstanty Święcicki Wojciech Bogdanów 16.163.01
Strata 14.57
Strata 15.06
Strata 15.42
4 - 4Grażyna Chlebicka Kacper Podgajny 18.532.37
Timeout 17.06
5 - 4Dawid Kazimierczak Michał Rudy 22.223.29
Strata 20.47
Strata 21.09
5 - 5Stanisław Glinka Aleksandra Zalewska 26.424.20
Strata 24.08
Strata 25.02
Strata 25.42
Strata 25.58
6 - 5Michał Rudy Krzysztof Zając 29.222.40
Strata 28.04
Strata 28.40
6 - 6Kacper Podgajny Aleksandra Demianiuk 32.403.18
Strata 31.08
Strata 32.00
6 - 7Kacper Podgajny Bartosz Ciulkin 35.142.34
Strata 34.11
7 - 7  Krzysztof Zając 40.545.40
Strata 36.53
Timeout 37.39
Strata 39.55
8 - 7Olga Jaksch Dagny Gorostiza 42.341.40
Strata 42.13
Przerwa
9 - 7Piotr Kuszewski Katarzyna Oleszek 45.012.15
10 - 7Konstanty Święcicki Anna Chrząszcz 48.563.55
Strata 47.02
Strata 47.57
Strata 48.24
10 - 8Aleksandra Demianiuk Klara Goss 52.093.13
Timeout 49.42
11 - 8Dawid Kazimierczak Piotr Kuszewski 54.102.01
12 - 8Dagny Gorostiza Wojciech Bogdanów 55.431.33
Strata 55.36
12 - 9Tomasz Romanowski Kacper Podgajny 57.271.44
13 - 9Dawid Kazimierczak Julianna Czapska 60.443.17
Strata 59.20
Strata 59.43
Strata 59.43
Strata 59.44
14 - 9Stanisław Stupkiewicz Konstanty Święcicki 64.203.36
Strata 61.55
Strata 62.27
Strata 63.30
15 - 9Dawid Kazimierczak Katarzyna Oleszek 68.464.26
Timeout 65.20
Strata 67.58

Statystyki meczu

AKS ZŁY Sikalafon4hands
Punkty: 15 9
Czas w ataku: 31.18 min (45.6 %) 37.16 min (54.4 %)
Czas w obronie: 37.16 min (54.4 %) 31.18 min (45.6 %)
Czas w ataku/punkt: 2.05 min 4.08 min
Czas w obronie/punkt: 4.08 min 2.05 min
Punkty w ataku: 8/10 (80.0 %) 7/14 (50.0 %)
Punkty w obronie: 7/14 (50.0 %) 2/10 (20.0 %)
Straty: 15 20
Timeouty: 0 4
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 11 (2+2+2+3+2)

Historia meczów