English Polski
Zaloguj się

Flow - Prokocim KrakUF    18 - 10

26.02.2022 13:00 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2022, Grupa C]

Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
32Paweł Milanowicz246
77Daniel Błach516
19Bartłomiej Specjał325
12Dariusz Urbanik415
13Małgorzata Czaplińska033
72Maja Kozak033
18Natalia Nędzi123
49Andrzej Zaród213
99Aleksandra Czerwonko011
9Michał Krotliński101
14Sergii Anufriiev000
17Aleksandra Łyskanowska000
 
Prokocim KrakUF
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
77Michał Tymaczkowski134
2Sonia Kasińska314
57Jan Bednarski123
32Aleksandra Piankowska112
23Bartłomiej Bizoń202
11Artur Faltyn011
3Krystian Gurdak011
13Piotr Szajna011
42Hieronim Dzieślewski101
46Mateusz Frowal101
80Jakub Adamczyk000
18Aldona Krysiak-Adamczyk000
64Bartłomiej Michalski000
50Justyna Szwajcowska000
19Anna Zachara000
96Agnieszka Ząbkowicz000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Bartłomiej Bizoń Michał Tymaczkowski 1.581.58
Strata 0.13
Strata 1.06
Strata 1.11
Strata 1.31
Strata 1.34
0 - 2Bartłomiej Bizoń Michał Tymaczkowski 2.070.09
Strata 2.05
1 - 2Dariusz Urbanik Paweł Milanowicz 2.350.28
2 - 2Daniel Błach Natalia Nędzi 3.270.52
Strata 3.12
3 - 2Natalia Nędzi Bartłomiej Specjał 4.100.43
Strata 4.01
4 - 2Bartłomiej Specjał Daniel Błach 4.570.47
Strata 4.56
5 - 2Andrzej Zaród Paweł Milanowicz 5.460.49
Strata 5.37
5 - 3Sonia Kasińska Jan Bednarski 6.100.24
6 - 3Bartłomiej Specjał Maja Kozak 6.370.27
7 - 3Dariusz Urbanik Małgorzata Czaplińska 7.340.57
Strata 7.01
8 - 3Dariusz Urbanik Paweł Milanowicz 8.190.45
Strata 7.50
8 - 4Sonia Kasińska Krystian Gurdak 8.460.27
8 - 5Sonia Kasińska Artur Faltyn 11.042.18
Strata 9.01
Strata 9.52
Strata 9.58
Strata 10.16
Strata 10.26
9 - 5Daniel Błach Natalia Nędzi 13.302.26
Strata 11.28
Strata 12.30
Strata 12.47
Strata 13.08
9 - 6Jan Bednarski Aleksandra Piankowska 16.222.52
Strata 14.57
Strata 16.06
10 - 6Michał Krotliński Paweł Milanowicz 19.263.04
Timeout 16.34
10 - 7Mateusz Frowal Michał Tymaczkowski 19.410.15
11 - 7Daniel Błach Andrzej Zaród 20.190.38
12 - 7Dariusz Urbanik Małgorzata Czaplińska 22.332.14
Strata 21.09
Strata 21.21
Strata 22.32
12 - 8Hieronim Dzieślewski Jan Bednarski 23.060.33
13 - 8Paweł Milanowicz Maja Kozak 23.460.40
14 - 8Daniel Błach Bartłomiej Specjał 24.491.03
Strata 24.23
15 - 8Andrzej Zaród Aleksandra Czerwonko 25.541.05
Strata 25.14
16 - 8Daniel Błach Dariusz Urbanik 27.381.44
Strata 26.13
Strata 26.34
Strata 27.28
17 - 8Paweł Milanowicz Małgorzata Czaplińska 28.280.50
Strata 27.56
17 - 9Michał Tymaczkowski Sonia Kasińska 29.321.04
18 - 9Bartłomiej Specjał Maja Kozak 30.080.36
18 - 10Aleksandra Piankowska Piotr Szajna 30.340.26
     
Strata 30.46

Statystyki meczu

FlowProkocim KrakUF
Punkty: 18 10
Czas w ataku: 12.44 min (41.7 %) 17.50 min (58.3 %)
Czas w obronie: 17.50 min (58.3 %) 12.44 min (41.7 %)
Czas w ataku/punkt: 0.42 min 1.47 min
Czas w obronie/punkt: 1.47 min 0.42 min
Punkty w ataku: 7/10 (70.0 %) 7/18 (38.9 %)
Punkty w obronie: 11/18 (61.1 %) 3/10 (30.0 %)
Straty: 12 20
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 10 (2+2+2+2+2)

Historia meczów