English Polski
Zaloguj się

Grandmaster Flash - Flow    3 - 15

23.05.2021 11:00 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2021, Grupa A]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
77Antonina Białynicka-Birula011
35Krzysztof Rud011
36Wiktor Szymański011
2Zofia Knapik101
25Grzegorz Nowakowski101
13Tadeusz Pętlak101
8Ewa Bańbuła-Dyda000
11Tomasz Czarnocki000
3Aleksandra Gawlikowska000
42Adam Grzelak000
33Jan Kozakoszczak000
50Mikołaj Maślanka000
12Illia Myroniuk000
27Agata Szpila000
15Anna Tymicka000
23Zofia Zakroczymska000
38Stanisław Zakrzewski000
 
Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
42Maciej Pająk224
77Daniel Błach314
24Sylwia Ziętala033
19Bartłomiej Specjał213
23Barbara Raba022
14Sergii Anufriiev112
26Zuzanna Brzezińska112
13Małgorzata Czaplińska112
12Dariusz Urbanik202
15Jakub Wróbel202
97Jakub Korta011
72Maja Kozak011
9Michał Krotliński011
3Geoff Schwartz101
8Anna Jeziorska000
5Barbara Kacprzak000
32Paweł Milanowicz000
18Natalia Nędzi000
16Gabriela Pisarczuk000
21Joanna Wawrzynów000
6Katarzyna Widźgowska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Małgorzata Czaplińska Sergii Anufriiev 1.281.28
Atak 0.00
Strata 0.55
0 - 2Dariusz Urbanik Sylwia Ziętala 5.033.35
Strata 3.53
Strata 4.12
Strata 4.37
0 - 3Daniel Błach Zuzanna Brzezińska 9.414.38
Strata 9.16
0 - 4Jakub Wróbel Maciej Pająk 11.442.03
Strata 11.14
0 - 5Maciej Pająk Sylwia Ziętala 16.354.51
Timeout 12.28
Strata 15.54
1 - 5Zofia Knapik Antonina Białynicka-Birula 19.062.31
Strata 18.20
Strata 18.53
1 - 6Zuzanna Brzezińska Daniel Błach 21.522.46
Strata 21.27
Strata 21.39
2 - 6Tadeusz Pętlak Krzysztof Rud 24.332.41
3 - 6Grzegorz Nowakowski Wiktor Szymański 26.332.00
Strata 26.24
3 - 7Daniel Błach Barbara Raba 28.311.58
Strata 28.08
Strata 28.23
3 - 8Maciej Pająk Sylwia Ziętala 36.067.35
Strata 30.06
Strata 30.11
Strata 30.34
Strata 30.58
Strata 32.07
Strata 32.28
Timeout 33.06
Strata 35.40
Przerwa
3 - 9Bartłomiej Specjał Maja Kozak 38.292.11
3 - 10Sergii Anufriiev Jakub Korta 60.4722.18
Strata 40.55
Strata 41.35
Strata 42.17
Strata 43.07
Strata 43.28
Strata 43.40
Strata 44.04
Timeout 44.23
Strata 47.14
Strata 48.06
Strata 48.43
Strata 49.51
Strata 50.06
Strata 50.39
Strata 51.32
Strata 52.46
Strata 53.34
Timeout 53.58
Strata 56.53
Strata 57.07
Strata 58.16
Strata 58.19
Strata 58.35
Strata 59.22
Strata 60.04
3 - 11Daniel Błach Bartłomiej Specjał 64.514.04
Strata 63.10
3 - 12Dariusz Urbanik Małgorzata Czaplińska 67.222.31
Strata 67.19
3 - 13Geoff Schwartz Michał Krotliński 70.042.42
Strata 69.23
3 - 14Jakub Wróbel Maciej Pająk 74.013.57
Strata 72.30
Strata 72.33
Strata 73.16
3 - 15Bartłomiej Specjał Barbara Raba 79.245.23
Strata 76.15
Strata 77.02
Strata 77.31
Strata 78.17
Strata 79.01

Statystyki meczu

Grandmaster FlashFlow
Punkty: 3 15
Czas w ataku: 70.17 min (88.7 %) 8.55 min (11.3 %)
Czas w obronie: 8.55 min (11.3 %) 70.17 min (88.7 %)
Czas w ataku/punkt: 23.25 min 0.35 min
Czas w obronie/punkt: 0.35 min 23.25 min
Punkty w ataku: 2/14 (14.3 %) 3/4 (75.0 %)
Punkty w obronie: 1/4 (25.0 %) 12/14 (85.7 %)
Straty: 33 22
Timeouty: 2 2

Historia meczów