English Polski
Zaloguj się

4hands III - #967    10 - 18

01.03.2020 09:00 na boisku 4 [Halowe Mistrzostwa Polski 2020, O miejsca 5-8]

4hands III
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
23Bartosz Czerwieniec415
32Michał Dawidziuk123
30Antoni Olszewski213
21Anna Siennicka022
5Julia Wiśniewska022
16Maja Januszko202
57Jan Mróz011
60Bartosz Napiórkowski011
75Katarzyna Siennicka101
72Nena Deskur000
55Krystyna Jędrzejewska-Szmek000
 
#967
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
5Marcin Hejny617
1Tymon Serocki156
26Janusz Chodzicki505
3Rafał Kordaś044
10Arleta Serocka314
7Michał Grzesik123
20Jakub Jakuś022
14Zbigniew Masztalerz112
35Marta Baraniecka011
11Joanna Wydrowska011
99Maciej Klimpel101
22Grzegorz Adamus000
18Weronika Kawiorska000
95Wiktoria Kaźmierczak000
15Justyna Miernik000
8Agnieszka Milczarska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Tymon Serocki Marcin Hejny 1.151.15
Atak 0.00
Strata 0.50
0 - 2Marcin Hejny Tymon Serocki 2.391.24
Strata 1.46
Strata 2.02
Strata 2.28
0 - 3Marcin Hejny Tymon Serocki 3.270.48
Strata 3.17
1 - 3Bartosz Czerwieniec Julia Wiśniewska 6.092.42
Timeout 3.43
Strata 5.08
Strata 5.12
Strata 5.39
Strata 5.52
1 - 4Zbigniew Masztalerz Marta Baraniecka 6.430.34
2 - 4Antoni Olszewski Julia Wiśniewska 7.591.16
Strata 6.59
Strata 7.10
Strata 7.36
Strata 7.51
2 - 5Arleta Serocka Rafał Kordaś 8.250.26
2 - 6Janusz Chodzicki Rafał Kordaś 9.391.14
Strata 9.03
2 - 7Arleta Serocka Jakub Jakuś 15.105.31
Strata 10.28
Strata 10.56
Strata 11.06
Strata 11.19
Strata 11.42
Strata 12.08
Strata 13.52
Strata 14.21
Strata 14.51
2 - 8Marcin Hejny Rafał Kordaś 15.590.49
Strata 15.46
2 - 9Janusz Chodzicki Tymon Serocki 17.091.10
Strata 16.52
3 - 9Bartosz Czerwieniec Michał Dawidziuk 17.260.17
3 - 10Janusz Chodzicki Tymon Serocki 18.010.35
Strata 17.38
Strata 17.47
3 - 11Arleta Serocka Joanna Wydrowska 18.280.27
Strata 18.15
3 - 12Marcin Hejny Michał Grzesik 18.570.29
Strata 18.48
3 - 13Marcin Hejny Michał Grzesik 20.291.32
Strata 19.39
Strata 19.53
Strata 20.17
4 - 13Maja Januszko Bartosz Czerwieniec 22.302.01
Strata 20.57
Strata 21.02
4 - 14Maciej Klimpel Jakub Jakuś 22.580.28
5 - 14Katarzyna Siennicka Bartosz Napiórkowski 23.230.25
6 - 14Maja Januszko Anna Siennicka 24.401.17
Strata 23.37
Strata 23.59
Strata 24.09
6 - 15Janusz Chodzicki Tymon Serocki 26.161.36
Strata 25.07
Strata 25.48
7 - 15Antoni Olszewski Michał Dawidziuk 27.060.50
7 - 16Janusz Chodzicki Rafał Kordaś 27.220.16
8 - 16Bartosz Czerwieniec Jan Mróz 28.471.25
8 - 17Michał Grzesik Zbigniew Masztalerz 29.481.01
Strata 29.00
Strata 29.15
9 - 17Michał Dawidziuk Antoni Olszewski 30.270.39
10 - 17Bartosz Czerwieniec Anna Siennicka 32.001.33
Strata 31.19
10 - 18Marcin Hejny Arleta Serocka 32.120.12

Obsługa meczu: Kaliciak Łupinka

Statystyki meczu

4hands III#967
Punkty: 10 18
Czas w ataku: 24.14 min (75.3 %) 7.58 min (24.7 %)
Czas w obronie: 7.58 min (24.7 %) 24.14 min (75.3 %)
Czas w ataku/punkt: 2.25 min 0.26 min
Czas w obronie/punkt: 0.26 min 2.25 min
Punkty w ataku: 8/18 (44.4 %) 8/10 (80.0 %)
Punkty w obronie: 2/10 (20.0 %) 10/18 (55.6 %)
Straty: 25 17
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+3+2) 11 (2+2+2+3+2)

Historia meczów