English Polski
Zaloguj się

Dysko Polot - Flow Junior    11 - 23

29.02.2020 12:00 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2020, Grupa L]

Dysko Polot
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
3Maciej Księżak415
9Antoni Litwiński123
22Maciej Litwiński022
2Monika Piórkowska022
93Maciej Kozera112
0Emanuel Kruk112
25Krzysztof Litwiński112
72Katarzyna Wołosiewicz011
7Grzegorz Litwiński101
10Paweł Pakulski101
32Daniel Zaczyński101
14Zofia Brzezińska000
6Anna Jasiewicz000
4Marcin Kozera000
88Karolina Sierpień000
17Kinga Szymczak000
68Małgorzata Wołosiewicz000
 
Flow Junior
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
27Wojciech Pająk336
96Mateusz Niedziela325
14Andrzej Zaród505
89Jakub Bołba134
5Aleksandra Czerwonko314
17Katarzyna Kiełbińska314
23Szymon Magiera314
18Katarzyna Widźgowska033
30Katarzyna Święcka123
20Dariusz Jędras022
81Maja Kozak022
85Tymon Włodarczyk112
4Aleksandra Jaworska011
31Stanisław Krysiak011
9Kacper Mazurek000
3Joanna Oremczuk000
24Ewa Repelowska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Maciej Księżak Krzysztof Litwiński 1.071.07
Atak 0.00
2 - 0Maciej Księżak Monika Piórkowska 1.510.44
Strata 1.35
3 - 0Emanuel Kruk Antoni Litwiński 2.220.31
Strata 2.05
3 - 1Andrzej Zaród Jakub Bołba 2.450.23
3 - 2Szymon Magiera Jakub Bołba 3.130.28
Strata 3.10
4 - 2Daniel Zaczyński Maciej Litwiński 3.340.21
4 - 3Wojciech Pająk Mateusz Niedziela 4.481.14
Strata 4.10
Strata 4.26
5 - 3Krzysztof Litwiński Monika Piórkowska 5.140.26
5 - 4Katarzyna Kiełbińska Wojciech Pająk 6.020.48
Strata 5.40
Strata 5.57
6 - 4Maciej Księżak Emanuel Kruk 6.350.33
6 - 5Katarzyna Święcka Mateusz Niedziela 10.013.26
Strata 6.50
Strata 7.05
Strata 7.31
Strata 7.48
Strata 8.13
Strata 8.39
Strata 9.08
Strata 9.20
6 - 6Katarzyna Kiełbińska Aleksandra Jaworska 12.342.33
Strata 10.26
Strata 11.17
Strata 11.31
Strata 11.53
Strata 12.29
7 - 6Paweł Pakulski Antoni Litwiński 12.570.23
7 - 7Mateusz Niedziela Wojciech Pająk 13.210.24
7 - 8Mateusz Niedziela Aleksandra Czerwonko 13.570.36
Strata 13.41
7 - 9Andrzej Zaród Dariusz Jędras 14.260.29
Strata 14.16
8 - 9Maciej Księżak Maciej Kozera 14.410.15
8 - 10Andrzej Zaród Katarzyna Widźgowska 15.070.26
8 - 11Szymon Magiera Jakub Bołba 17.512.44
Timeout 15.25
Strata 17.28
9 - 11Grzegorz Litwiński Maciej Litwiński 18.400.49
9 - 12Andrzej Zaród Wojciech Pająk 20.111.31
Strata 18.49
Strata 19.10
Strata 19.51
Strata 20.10
9 - 13Mateusz Niedziela Katarzyna Kiełbińska 20.450.34
Strata 20.31
10 - 13Maciej Kozera Maciej Księżak 21.020.17
10 - 14Andrzej Zaród Katarzyna Widźgowska 21.150.13
10 - 15Jakub Bołba Szymon Magiera 22.181.03
Strata 21.53
11 - 15Antoni Litwiński Katarzyna Wołosiewicz 23.100.52
Strata 22.53
Strata 23.09
11 - 16Aleksandra Czerwonko Katarzyna Święcka 23.340.24
11 - 17Aleksandra Czerwonko Tymon Włodarczyk 24.180.44
Strata 24.12
11 - 18Wojciech Pająk Katarzyna Widźgowska 24.510.33
Strata 24.38
11 - 19Tymon Włodarczyk Maja Kozak 27.112.20
Strata 25.27
Strata 25.43
Strata 26.06
Strata 26.22
Strata 26.44
11 - 20Szymon Magiera Katarzyna Święcka 28.261.15
Strata 27.29
Strata 27.54
Strata 28.18
11 - 21Aleksandra Czerwonko Dariusz Jędras 28.590.33
Strata 28.49
11 - 22Katarzyna Kiełbińska Stanisław Krysiak 30.141.15
Strata 29.21
Strata 29.29
Strata 29.34
11 - 23Wojciech Pająk Maja Kozak 31.281.14
Strata 30.46
Strata 31.00
Strata 31.06

Obsługa meczu: Grzeczka, Szczepański

Statystyki meczu

Dysko PolotFlow Junior
Punkty: 11 23
Czas w ataku: 21.24 min (68.0 %) 10.04 min (32.0 %)
Czas w obronie: 10.04 min (32.0 %) 21.24 min (68.0 %)
Czas w ataku/punkt: 1.56 min 0.26 min
Czas w obronie/punkt: 0.26 min 1.56 min
Punkty w ataku: 9/23 (39.1 %) 9/11 (81.8 %)
Punkty w obronie: 2/11 (18.2 %) 14/23 (60.9 %)
Straty: 30 18
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 12 (2+2+3+3+2)

Historia meczów