English Polski
Zaloguj się

042 - Flow 2    9 - 16

29.02.2020 14:40 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2020, Grupa K]

042
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
91Adam Ciurla224
18Wiktoria Mikołajczyk123
21Filip Piekarski123
1Mirosław Maliszewski202
13Paweł Sośnierz202
88Małgorzata Jagielska011
25Patrycja Zarzycka011
4Łukasz Gruszczelak000
2Mateusz Kaczmarek000
11Jakub Stawiszyński000
20Katarzyna Wilk000
85Przemysław Wnęk000
 
Flow 2
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
96Jakub Golec134
97Jakub Korta134
20Piotr Szauderna314
5Maryna Anufriieva213
66Małgorzata Morąg213
23Barbara Raba213
7Krzysztof Przybyś022
88Paweł Myszkiewicz112
21Joanna Wawrzynów112
76Ewa Dobrowolska000
12Michał Krotliński000
37Mateusz Skorupa000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Piotr Szauderna Barbara Raba 1.121.12
Strata 0.34
1 - 1Adam Ciurla Filip Piekarski 3.091.57
Strata 1.59
Strata 2.34
1 - 2Barbara Raba Paweł Myszkiewicz 3.410.32
1 - 3Maryna Anufriieva Krzysztof Przybyś 4.571.16
Strata 4.30
1 - 4Joanna Wawrzynów   7.012.04
Strata 5.26
Strata 6.01
1 - 5Piotr Szauderna Małgorzata Morąg 9.262.25
Strata 7.36
Strata 8.03
Strata 8.28
2 - 5Paweł Sośnierz Patrycja Zarzycka 10.080.42
3 - 5Wiktoria Mikołajczyk Małgorzata Jagielska 10.450.37
Strata 10.30
4 - 5Mirosław Maliszewski Adam Ciurla 13.042.19
Strata 11.21
Strata 11.46
Strata 12.15
4 - 6Jakub Golec Jakub Korta 16.273.23
Strata 13.43
Strata 13.49
Strata 15.00
Strata 15.19
4 - 7  Joanna Wawrzynów 17.501.23
Strata 17.40
4 - 8    19.051.15
Strata 18.14
4 - 9Maryna Anufriieva Jakub Golec 19.500.45
Strata 19.17
5 - 9    21.091.19
Strata 20.19
6 - 9Mirosław Maliszewski Adam Ciurla 21.490.40
Strata 21.25
6 - 10  Jakub Korta 22.170.28
6 - 11Małgorzata Morąg Maryna Anufriieva 22.580.41
Strata 22.43
7 - 11Filip Piekarski Wiktoria Mikołajczyk 23.450.47
8 - 11Paweł Sośnierz Filip Piekarski 24.160.31
Strata 24.10
8 - 12Paweł Myszkiewicz Jakub Korta 26.502.34
Strata 25.07
Strata 25.21
Strata 25.47
Strata 26.34
Strata 26.45
8 - 13Barbara Raba Piotr Szauderna 27.490.59
Strata 27.23
8 - 14Piotr Szauderna Krzysztof Przybyś 28.420.53
Strata 28.34
9 - 14Adam Ciurla Wiktoria Mikołajczyk 29.180.36
9 - 15Jakub Korta Jakub Golec 29.570.39
9 - 16Małgorzata Morąg Jakub Golec 31.051.08
Strata 31.00

Obsługa meczu: Kowalik

Statystyki meczu

042Flow 2
Punkty: 9 16
Czas w ataku: 19.22 min (62.3 %) 11.43 min (37.7 %)
Czas w obronie: 11.43 min (37.7 %) 19.22 min (62.3 %)
Czas w ataku/punkt: 2.09 min 0.43 min
Czas w obronie/punkt: 0.43 min 2.09 min
Punkty w ataku: 5/16 (31.3 %) 5/9 (55.6 %)
Punkty w obronie: 4/9 (44.4 %) 11/16 (68.8 %)
Straty: 20 12
Timeouty: 0 0
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+3+2) 10 (2+2+2+2+2)

Historia meczów